Jump to content

Devourer

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Devourer

 • Rank
  Świeżak

Metody kontaktu

 • Skype
  tomekgrzeskow

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Złodzi
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. Generalnie to chciałbym tę grę rozwijać, może nawet przerobić ją, albo przepisać i zrobić grę taką dla strefy gier typowo. Oczywiście na androida bym zrobił wersję itd. Tylko potrzebuje jakichś pomysłów, jakichś grafik. Tym bardziej, że jedyne co jestem w stanie zrobić, to wciskać tam ludzi i sytuacje typowo z serwera TTT gdzie gram. Więc jeśli chcecie, aby tę grę rozwinąć na dużo wyższy poziom, to piszcie, wyrażajcie swoje pomysły, a ja postaram wcielić się je w życie. Mam sporo wolnego czasu, a dzięki temu dużo się nauczę, i będzie trochę zabawnie dzięki temu. Co sądzicie? Zapraszam ludzi, do aktywnego brania udziału, wklejanie swoich grafik które mogę zamieścić w grze i pomysłów, oczywiście umieszczę wasze nicki czy imiona i nazwiska w podziękowaniach. Kto wie, może nawet pójdziemy o krok dalej? Jak na razie rozwijam grę sam z Lakim. Dołączył się do pomysłu, i uznał że można to kontynuować.
 2. LAKI INSEMINATION - THE GAME Gra w której głównym bohaterem jest Laki, tak dobrze widzicie: LAKI. Jak wszyscy dobrze wiedzą, ja z Lakim znamy się dobrze z tego prawdziwego świata. Mając trochę wolnego czasu, stworzyłem to arcydzieło godne konkurować w grywalności i fabule samemu Wiedźminowi, a mechanika gry jest na tak wysokim poziomie, że Treyarch pisało do mnie z prośbą o udostępnienie kodu źródłowego w zamian za 15mln $ (oczywiście odmówiłem za tak śmieszne pieniądze). Plik jest oczywiście całkowicie czysty, ręczę za to własną reputacją. PRZYPOMINAM ŻE GRA STWORZONA DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA!!! Klikamy "slow download" i się pobiera. Potem można już do woli cieszyć się rakiem. http://www.speedyshare.com/FavF2/Laki-Insemination-The-Game.exe Gra waży niecałe 3mb. Screenów nie wrzucam żeby nie psuć zabawy z odkrywania gry.
 3. Devourer

  Kosa

  Pozwólcie, że wtrącę 2 grosze. Osobiście bardzo sobie cenie kosę jako broń pozwalająca wyeliminować jedną z np. dwóch osób. Wlatuje w dwóch gości, jeden pada od kosy, i zanim drugi się zorientuje to dostaje serie rakotwórczego ołowiu w facjatę. Sęk w tym, że osłabienie kosy spowodowałoby zabranie tak na prawdę jedynego "pewniaka" na killa. To jedyna bron, która może zabić po cichu na tzw. "hita" gdziekolwiek się nie trafi. Mowie o broni, nie o trapach i temu podobnych. Moja opinia jest taka że jest dobrze tak jak jest, i powinno się zostawić kose w spokoju.
 4. Nie chce tutaj nikogo ani pogrążać ani nastawiać do siebie wrogo, ale obydwoje macie na sumieniu nie do końca fair zagrywki wobec innych graczy. Ponieważ jest to temat dotyczący Esmerill'a aka Donger to wypowiem się w tej kwestii. Przypomina mi się kilka sytuacji w których zastanawiałem się czy przypadkiem nie używasz konsoli żeby wiedzieć kto jest traitem. Dowodów żadnych nie mam, tylko insynuacje, ale to już tłumacze. Runda w której jestem traitorem, mój traitor dostaje kulke, biegne za innocentem koło ciał , w tym jedno traitora, po czym zatrzymuje się na mniej więcej sekundę czy dwie, i ruszam dalej. Następnie słyszę Dongera "Devourer, ty tam kredyty zebrales, nie?" <parafrazuje. Odpowiadam grzecznie że nie, po czym dostaje kulke. Następna sytuacja. Gram sobie spokojnie, zabiłem jednego innocenta po czym go spaliłem. Biegne sobie i przebiegam koło Esmerila(inno), potem idę z dala od niego, Esmeril zachowywał się normalnie. Jakieś 15 sekund później, było to 15 sekund w trakcie których nikt nie zginął, dostaje serie w plecy i leże. Takich sytuacji było kilka, nie wiem. Może 5, może 6, nie będę wszystkich tu opisywał, chyba że ktoś tego mocno pragnie, ale powtarzam, to tylko moje podejrzenia, nie mam żadnych dowodów. Kolejną przypadłością Esmerila jaką zaobserwowałem jest używanie komend administratorskich na swoją korzyść. Mianowicie. Gramy sobie na ttt, i nagle Laki powiedział do Esmerila po imieniu, i dostał gaga. Esmeril oznajmił że każdy kto będzie mówił mu po imieniu dostanie gaga/muta. O tyle o ile była to walka z Lakim, czyli z jednym z administracji, to nasuwa mi się pytanie z innej beczki. Czy jeśli ja bym sobie powiedział, że proszę o mutowanie/gagowanie każdego kto nazwie mnie Dewomber to stałoby się to samo? Wątpię, i to samo w przypadku każdego innego gracza ttt. I o tyle o ile sprawa jest w zasadzie błahostką, to można wysnuć daleko idące wnioski z tego postępowania. Traktujcie moją wypowiedź raczej jako suplement diety, niż prawdziwy lek.
 5. Ja uważam że opcje są trzy, pierwsza czyli pomysł Lakiego < obojętnie co się stanie, będą sobie w jakiś sposób podpowiadać, tak już jest niestety. No i druga, odbanować ich, ale to dość ryzykowne, bo prawdopodobnie znów będą sobie podpowiadać w stopniu większym lub mniejszym. No i opcja za którą ja się wstawiam, czyli bana zostawić, bo zasłużony.
 6. Jeśli chodzi o Flipera to nasuwają mi się 2 rzeczy na myśl. Po pierwsze Fliper faktycznie często wymierza slaye na ludzi którzy go zabili wtedy kiedy on uzna, że jest to bez powodu, nawet zdarzyło się to kiedy byli inni operatorzy czy też admini, a w końcu nawet bez złożenia reporta. Po drugie Fliper jest nowym operatorem, co prawda nie zwalnia go to z jak największych starań bycia fair nawet wobec tych którzy zabili go bez powodu. Jednakże jest to jeszcze operator który wg. mnie nie wgryzł się jeszcze do końca w nową rolę, więc może należy mu się trochę taryfy ulgowej w ramach zdrowego rozsądku oczywiście. Jako, że nie byłem wtedy na serwerze, to z opisu sytuacji mogę tylko wywnioskować, a moje wnioski są takie, że Fliper zachował się źle, jak zakładam nie napisał nawet reporta, co powinien był zrobić w każdej sytuacji, nawet kiedy jest jako jedyny operator online na serwerze.
×
×
 • Create New...