Skocz do zawartości

Szisz

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

1 obserwujący

O Szisz

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 09/08/2001

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  51789807

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_1:1:158395870
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bydgoszcz
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1608 wyświetleń profilu
 1. Szisz

  [TTT] Cezary_PL

  Cezary to opanowany człowiek, który zna się na adminowaniu. Na tak.
 2. Szisz

  Darmowe gry na platforme Steam

  Super Meat Boy i Subnautica za darmo na Epic Games https://www.epicgames.com/store/pl/product/super-meat-boy/home https://www.epicgames.com/store/pl/product/subnautica/home
 3. Szisz

  [Perm Gag] szajbus

  Skoro wyjaśnione to zamykam.
 4. Szisz

  [TTT]Puta to Kozak

  No ogarnia chłop tryb i zasady, jest z nami długo, na tak.
 5. Szisz

  [TTT] Batumen

  Niczym nigdy nie zawinił, często u nas gra. Można dać mu szansę. Na tak.
 6. Szisz

  [BAN]Don Mateo.

  Witam, @Matelooooo- pamiętam jak parę miesięcy wstecz wspominany przez Ciebie Moreno był twoim "nemezis" i każde wejście na serwer w Waszej obecności kończyło się kłótnią o to że któryś z Was powinien dostać 1 czy 2 slaye i gagiem zarówno dla Ciebie jak i oponenta, a potem proszeniem o ungaga na adminczacie/psay'u lub zwyczajnym foszkiem i wyjściem z serwera. Żałuję tylko że tyle zwlekałem z pgagiem dla Was, choć to też najpewniej skończyłoby w punkcie wyjścia, czyli odwołaniu, bądź skardze na forum. Zauważ, że nie każdy report kończy się slayem, nawet w przypadku gdy inno zabił inno. Jeśli zabójca podaje sensowny powód zabicia drugiej osoby, po przeanalizowaniu deathscenki kończę takiego reporta, lub wcześniej jest on wybaczany przez ofiarę. To nie jest tak że admin nie ukara admina bo są kolegami, tylko po prostu nie ma takiego powodu (patrząc z obiektywnego punktu widzenia). Tak samo, reporty od i na admina X nie są sprawdzane przez admina X (chyba że odpowiedzią drugiej strony jest "asjhdjksah" albo "zle ci z oczu patrzylo"). Wspomnę tylko, że bardzo lubiłeś też prowokować, nie tylko graczy ale też administrację, ale myślę że to już temat na inną dyskusję. Według mnie ban powinien zostać i szczerze- powinien być dłuższy. Pozdrawiam. ; D
 7. Szisz

  Poprozycje muzyki na koniec rundy

  Czas: 2:18 - 2:29 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:36 - 0:50 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:24 - 0:40 Ocena: 8/10 Link: Czas: 2:08 - 2:24 Ocena: 8/10 Link: Czas: 0:25 - 0:40 Ocena: 7/10 Link: Czas: 1:25 - 1:49 Ocena: 9/10 Link: Czas: 0:14 - 0:31 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:57 - 1:17 Ocena: 6/10 Link: Czas: 0:31 - 0:44 Ocena: 8/10 Link: Czas: 0:23 - 0:40 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:31 - 0:46 Ocena: 8/10 Link:
 8. Szisz

  [ban] Flying Cat <3

  Bana dostałeś na TTT. Sourcebansy działają tak że jak przeskrobiesz coś na jednym z serwerów SG masz od razu zakaz wstępu na resztę.
 9. Szisz

  [TTT]Laki

  Pamiętam Lakiego jeszcze z czasów kiedy zaczynałem z TTT, nie przypominam sobie by odwalał jakieś głupoty. Na tak.
 10. Szisz

  Propozycje i pomysły

  Warto dodać że po tym jak trucizna przestaje działać zaczynasz się leczyć do wcześniejszego stanu zdrowia. Można powiedzieć że poison gun działa jak czarne headcraby.
 11. Szisz

  Skarga na: Szejdi

  Reporty to nie voice chat. Wulgaryzmy na voice chacie są dozwolone o ile ich nie nadużywasz, ale w reportach już nie. Podczas rozgrywki często przeklniemy pod wpływem emocji, ale jest to zrozumiałe. Sprawdziłem wtedy Twojego reporta na Szejdiego i jego wersja zgadzała się z tym co napisał więc rozstrzygnąłem go bez żadnych slayów. To że napiszesz reporta nie oznacza że na 100% ktoś dostanie slaya. Nawet jeśli inno zabije inno, a ta osoba która zawiniła ma sensowną wymówkę, która zgadza się z deathscenką, czy logami nie dostaje slaya nawet jeśli ktoś mu tego nie wybaczył. Wszystko zależy od admina który sprawdza danego reporta a w tej sytuacji byłem nim ja.
 12. Szisz

  <TTT> ❤ ✘ KΞMPøL ❤ ✘

  Na nie. Kiedy coś nie pójdzie po Twojej myśli stajesz się bardzo toksyczny. Żałuję że nie zapisałem wtedy Twojej kłótni z Mateło na dollsach za niby fałszywego kosa. Często widuję cię z propem w magnetosticku jak popychasz/trollujesz kogoś np na skyscrapperze, chociaż to zdarza ci się nie tylko na tej mapie. Jedynymi plusami są tu chyba znajomość trybu i aktywność.
 13. Szisz

  <TTT> Tako

  Jestem na tak, pozytywny gracz, wprowadzający na serwer zabawną atmosferę (przynajmniej w moim odczuciu), był już u nas adminem więc wie co i jak. -AiMbOt CzK cZk
 14. Szisz

  Ban JoKeR

  @Afromenti możesz wrzucić linki do imgura.
×