Skocz do zawartości

Szisz

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Szisz

 1. Szisz

  [TTT] Cezary_PL

  Cezary to opanowany człowiek, który zna się na adminowaniu. Na tak.
 2. Szisz

  Darmowe gry na platforme Steam

  Super Meat Boy i Subnautica za darmo na Epic Games https://www.epicgames.com/store/pl/product/super-meat-boy/home https://www.epicgames.com/store/pl/product/subnautica/home
 3. Szisz

  [Perm Gag] szajbus

  Skoro wyjaśnione to zamykam.
 4. Szisz

  [TTT]Puta to Kozak

  No ogarnia chłop tryb i zasady, jest z nami długo, na tak.
 5. Szisz

  [TTT] Batumen

  Niczym nigdy nie zawinił, często u nas gra. Można dać mu szansę. Na tak.
 6. Szisz

  [BAN]Don Mateo.

  Witam, @Matelooooo- pamiętam jak parę miesięcy wstecz wspominany przez Ciebie Moreno był twoim "nemezis" i każde wejście na serwer w Waszej obecności kończyło się kłótnią o to że któryś z Was powinien dostać 1 czy 2 slaye i gagiem zarówno dla Ciebie jak i oponenta, a potem proszeniem o ungaga na adminczacie/psay'u lub zwyczajnym foszkiem i wyjściem z serwera. Żałuję tylko że tyle zwlekałem z pgagiem dla Was, choć to też najpewniej skończyłoby w punkcie wyjścia, czyli odwołaniu, bądź skardze na forum. Zauważ, że nie każdy report kończy się slayem, nawet w przypadku gdy inno zabił inno. Jeśli zabójca podaje sensowny powód zabicia drugiej osoby, po przeanalizowaniu deathscenki kończę takiego reporta, lub wcześniej jest on wybaczany przez ofiarę. To nie jest tak że admin nie ukara admina bo są kolegami, tylko po prostu nie ma takiego powodu (patrząc z obiektywnego punktu widzenia). Tak samo, reporty od i na admina X nie są sprawdzane przez admina X (chyba że odpowiedzią drugiej strony jest "asjhdjksah" albo "zle ci z oczu patrzylo"). Wspomnę tylko, że bardzo lubiłeś też prowokować, nie tylko graczy ale też administrację, ale myślę że to już temat na inną dyskusję. Według mnie ban powinien zostać i szczerze- powinien być dłuższy. Pozdrawiam. ; D
 7. Szisz

  Poprozycje muzyki na koniec rundy

  Czas: 2:18 - 2:29 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:36 - 0:50 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:24 - 0:40 Ocena: 8/10 Link: Czas: 2:08 - 2:24 Ocena: 8/10 Link: Czas: 0:25 - 0:40 Ocena: 7/10 Link: Czas: 1:25 - 1:49 Ocena: 9/10 Link: Czas: 0:14 - 0:31 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:57 - 1:17 Ocena: 6/10 Link: Czas: 0:31 - 0:44 Ocena: 8/10 Link: Czas: 0:23 - 0:40 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:31 - 0:46 Ocena: 8/10 Link:
 8. Szisz

  [ban] Flying Cat <3

  Bana dostałeś na TTT. Sourcebansy działają tak że jak przeskrobiesz coś na jednym z serwerów SG masz od razu zakaz wstępu na resztę.
 9. Szisz

  [TTT]Laki

  Pamiętam Lakiego jeszcze z czasów kiedy zaczynałem z TTT, nie przypominam sobie by odwalał jakieś głupoty. Na tak.
 10. Szisz

  Propozycje i pomysły

  Warto dodać że po tym jak trucizna przestaje działać zaczynasz się leczyć do wcześniejszego stanu zdrowia. Można powiedzieć że poison gun działa jak czarne headcraby.
 11. Szisz

  Skarga na: Szejdi

  Reporty to nie voice chat. Wulgaryzmy na voice chacie są dozwolone o ile ich nie nadużywasz, ale w reportach już nie. Podczas rozgrywki często przeklniemy pod wpływem emocji, ale jest to zrozumiałe. Sprawdziłem wtedy Twojego reporta na Szejdiego i jego wersja zgadzała się z tym co napisał więc rozstrzygnąłem go bez żadnych slayów. To że napiszesz reporta nie oznacza że na 100% ktoś dostanie slaya. Nawet jeśli inno zabije inno, a ta osoba która zawiniła ma sensowną wymówkę, która zgadza się z deathscenką, czy logami nie dostaje slaya nawet jeśli ktoś mu tego nie wybaczył. Wszystko zależy od admina który sprawdza danego reporta a w tej sytuacji byłem nim ja.
 12. Szisz

  <TTT> ❤ ✘ KΞMPøL ❤ ✘

  Na nie. Kiedy coś nie pójdzie po Twojej myśli stajesz się bardzo toksyczny. Żałuję że nie zapisałem wtedy Twojej kłótni z Mateło na dollsach za niby fałszywego kosa. Często widuję cię z propem w magnetosticku jak popychasz/trollujesz kogoś np na skyscrapperze, chociaż to zdarza ci się nie tylko na tej mapie. Jedynymi plusami są tu chyba znajomość trybu i aktywność.
 13. Szisz

  <TTT> Tako

  Jestem na tak, pozytywny gracz, wprowadzający na serwer zabawną atmosferę (przynajmniej w moim odczuciu), był już u nas adminem więc wie co i jak. -AiMbOt CzK cZk
 14. Szisz

  Ban JoKeR

  @Afromenti możesz wrzucić linki do imgura.
 15. Szisz

  Stare Explode Station.

  Stara mikrofalówka działała podobnie do slama, gdy umieściliśmy ją w przejściu, przy drzwiach różniła się od slama tylko z tym że nie mogłeś w ogóle rozpoznać czy jak przejdziesz przez te drzwi to zginiesz, bo nie miała żadnego lasera ani nic. Sam dużo używam nowej mikrofalówki, wystarczy położyć ją w takim miejscu by wyglądało jakby detektyw ją tam kładł (najlepiej w ukryciu by było wiarygodniej) i często nawet osoby mimo ich 100hp się na to natkną. Co prawda 35hp to dosyć mały dmg i rzadko zabije się kogoś z pełnym hp bo zdąży się skapnąć że traci hp, ale zostanie obity i zawsze będzie to jakieś ułatwienie dla zdrajców. Jestem za zwiększeniem dmg nowej mikrofalówki, by zwiększyć jej efektywność.
 16. Szisz

  TTT BezspornieNajlepszyGraczTejGry

  Bardzo sympatyczny i pomocny gracz, wprowadza na serwer niezwykle zabawną atmosferę. Nie bez powodu ma taki nick. Zdecydowanie na tak.
 17. Szisz

  Serwer minecraft

  Jestem sceptycznie nastawiony co do mo creatures, ale myślę że z czasem się do niego przekonam. Jak serwer będzie już stał to daj tu posta.
 18. Szisz

  Serwer minecraft

  Najchętniej pograłbym na 1.12.2. Nazwa moda: Treecapitator Link do moda: http://www.minecraftmods.com/treecapitator/ Co zmienia: Ścinanie całego drzewa bez potrzeby niszczenia pojedyńczych bloków. Nazwa moda: Aether 2 Link do moda: http://www.9minecraft.net/aether-2-mod/ Co zmienia: Dodaje świat nieba oraz masę nowych itemów. Nazwa moda: Backpacks Link do moda: http://www.9minecraft.net/backpacks-mod/ Co zmienia: Dodanie do gry plecaków. (alternatywna wersja Shulker Boxów, które dostępne są w późniejszej fazie gry, po zabiciu smoka) Nazwa moda: ToroCraft's Damage Indicators Link do moda: http://www.9minecraft.net/torocrafts-damage-indicators-mod/ Co zmienia: Wprowadzenie okienka z ilością hp celu oraz ilości zadanych obrażeń przy uderzeniu. Nazwa moda: Inventory Tweaks Link do moda: http://www.9minecraft.net/inventory-tweaks-mod/ Co zmienia: Ułatwia segregowanie przedmiotów w skrzynkach i ekwipunku. Nazwa moda: Battle Towers Link do moda: http://www.9minecraft.net/battle-towers-mod/ Co zmienia: Dodaje do gry wieże, w których można zdobyć cenne itemy. Są tam liczne mobspawnery, a na szczycie boss. Nazwa moda: Davincis Vessel Mod Link do moda: http://www.9minecraft.net/davincis-vessels-mod/ Co zmienia: Wprowadzenie do gry możliwości zbudowania statku.
 19. Szisz

  Serwer minecraft

  Zdecydowane TAK, był już takowy serwer w zeszłe wakacje (i te 2 lata temu też, chociaż nie miałem okazji wbić). Premium czy nonpremium mi tam rybka. Preferowałbym bez modów, jedynie techniczne typu treecapitator.
 20. Szisz

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  https://imgur.com/a/yY91US5
 21. Szisz

  <TTT> RaVeR™

  Tak. Często widywany, gra tu dłużej ode mnie, ale przez ten czas nie widziałem by robił coś złego.
 22. Szisz

  Strefowy meeting, ale trochę inaczej

  Swoją drogą ostatnio na TTT też był jakiś temat o koszulkach Strefy.
 23. Szisz

  <TTT> ♥Xero♥

  +często widywany na serwerze -brak mikro -*spoiler* Na nie.
×