Jump to content

Szisz

Użytkownik
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Szisz

 1. Szisz

  Darmowe gry

  GRID 2 za okrągłe 0zł - https://store.steampowered.com/app/44350/GRID_2/
 2. Szisz

  Darmowe gry

  Darmowy Steep na Ubisofcie https://register.ubisoft.com/steep-giveaway/en-US
 3. Szisz

  Darmowe gry

  https://www.epicgames.com/store/en-US/product/world-of-goo
 4. Szisz

  [ban] Obersoldaten SSman

  1. Wbiłeś z dwoma ziomkami jednocześnie na serwer. Po wpisaniu jednego z was w !friends cała trójka miała siebie w znajomych. 2. Pierwsza runda po waszym dołączeniu: Jeden z was był dete i randomowo oznaczył Flaminga Adolfa jako T. Jak się później okazało był on rzeczywiście T. Twój kolega dete zapytany o to za co skosował Flaminga odpowiedział, że widział że zabił (tu nie pamiętam jego nicku ale zaczynał się on na d i kończył jakimiś cyferkami, jeden z tych którzy wyświetlili się po sprawdzeniu !friends). Co ciekawe dete na deathscence stał pół mapy dalej, zwrócony w innym kierunku do zabójstwa. 3. Dostałeś ode mnie kilka kicków za nick. Po każdym wbijałeś po paru sekundach z niezmienionym nickiem. 4. Razem z kolegami wyszliście prawie w tym samym czasie, jakichś 5s. Jeśli wyprzesz się tych kicków dostępne tu są logi z czatu (zarówno jak logi obrażeń z rundy w której ghostowaliście), w których na pewno widać silentkicki dla ciebie. Tu musiałbym poprosić o logi [email protected], choć nie wiem czy nie jest on teraz na jakimś urlopie czy delegacji. ttt_terrortown 28.04.2019 godz. ~21:25
 5. Szisz

  HipHoP

 6. Szisz

  [Ban] Lizcon

  Ten tryb polega też w dużym stopniu na kłamaniu. To że niby zabrał ci ponad 50hp beczką wziąłem za kłamstwo i słaby pretekst by nie ścigali cię za zabicie innocenta i dostałeś kosa. To nie powód do pisania "sram ci do ryja" na adminczacie. Idąc twoim tokiem myślenia jeżeli dostaniesz już bana np. za mass rdm na 2 miesiące to po tych 2 miesiącach możesz wrócić na serwer i zabijać graczy bez powodu póki karma jest większa niż 665 i nikt nie może cię za to karać bo przecież już dostałeś kiedyś bana za mass rdm i masz immunitet? Mute dostałeś za napisanie jakiejś gównowiadomości że rzekomo po wpisaniu w konsoli "quit skinshop" jest sklep ze skinami, po czym napisałeś na adminczacie znaną już wszystkim wiadomość "sram ci do ryja". (imgur.com/a/r9Eg7Us) Za to drugie dostałeś kicka. Wybrana zostaje następna mapa, dostajesz ode mnie kosa, po czym piszesz na adminczacie to samo co wcześniej. Piszesz jeszcze w tym odwołaniu, że powinieneś dostawać ostrzeżenia w formie kicków czy banów, ale jak widać nic nie zmieniają w twoim zachowaniu. Popełniłeś 2 razy ten sam głupi błąd i skończyłeś z permem. Nie widzę powodu by jakkolwiek edytować bana. Pozdrawiam. P.S. Możesz pozdrowić twojego kolegę SCP-682, razem z którym uwzięliście się na @DimooN, a gdy dostał bana za obrażanie jej na psayu (bo inaczej już nie mógł jak miał pmute i pgaga) byłeś jego adwokatem i przekazywałeś jak bardzo obojętny mu jest ten ban.
 7. Szisz

  [Ban] Lizcon

  Witam, zdaję sobie sprawę z tego, że na świecie jest wiele dziwnych i niesmacznych fetyszy, ale nasz serwer to nie miejsce na dzielenie się Twoimi upodobaniami. Ban zostaje. A propos odpowiedzi wyżej.
 8. Szisz

  [TTT] MR.Edzio72

  Gra od kiedy pamiętam, nie sprawia większych problemów. Bardziej na tak niż na nie.
 9. Szisz

  R6S Hide'n'seek

  Siema, na pewno większość z Was bawiło się za dzieciaka w chowanego. Wpadłem na pomysł zorganizować taką zabawę w R6. Polega to na tym, że tworzymy customową grę, wybieramy mapę i ustalamy czas rundy, potem dzielimy się na zespoły: szukający (obrona), oraz chowający (atak). Ustalamy czas na schowanie się (np. 2min). Chowający mają do dyspozycji drony by śledzić szukającego, natomiast szukający może korzystać z kamer. Myślę, że jest to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu i poznanie nowych map w grze. Ze względu na limit osób w zespole chowających może być maksymalnie 5, dlatego potrzebujemy 6-7 osób by drużyny były 5v1 lub 5v2. Chętnych zapraszam na steam, jak uzbiera się ekipa to ustalimy termin i zbierzemy się na tsie/discordzie. steamcommunity.com/id/sziszkebabb
 10. Szisz

  [TTT] Podanie o Operatora - Lighter

  Na nie. Wbija tylko ze swoją ekipą potrollować.
 11. Szisz

  [ban] Atrak

  Siema, rzeczywiście był wczoraj na dollsach ktoś taki jak TrickBuster. Wszedł na serwer zaczął obijać randomowe osoby zaraz po starcie rundy, gdy został zreportowany wulgarnie odpowiedział na reporta, wypierając się zabicia kogokolwiek, obrażając przy tym np. Majora, po czym napisał jeszcze swojego trash reporta ponownie obrażając owego gracza. Nie chce mi się coś wierzyć w wersję z kolegą bo wymówka "sOry brat wbil na kompa" pada też często w odpowiedziach na reporty.
 12. Szisz

  [ban] Zajuu

  Dorzucam tu kolejny dowód na to, że Tako ma aimbota
 13. Szisz

  [TTT] Cezary_PL

  Cezary to opanowany człowiek, który zna się na adminowaniu. Na tak.
 14. Szisz

  Darmowe gry

  Super Meat Boy i Subnautica za darmo na Epic Games https://www.epicgames.com/store/pl/product/super-meat-boy/home https://www.epicgames.com/store/pl/product/subnautica/home
 15. Szisz

  [Perm Gag] szajbus

  Skoro wyjaśnione to zamykam.
 16. Szisz

  [TTT]Puta to Kozak

  No ogarnia chłop tryb i zasady, jest z nami długo, na tak.
 17. Szisz

  [TTT] Batumen

  Niczym nigdy nie zawinił, często u nas gra. Można dać mu szansę. Na tak.
 18. Szisz

  [BAN]Don Mateo.

  Witam, @Matelooooo- pamiętam jak parę miesięcy wstecz wspominany przez Ciebie Moreno był twoim "nemezis" i każde wejście na serwer w Waszej obecności kończyło się kłótnią o to że któryś z Was powinien dostać 1 czy 2 slaye i gagiem zarówno dla Ciebie jak i oponenta, a potem proszeniem o ungaga na adminczacie/psay'u lub zwyczajnym foszkiem i wyjściem z serwera. Żałuję tylko że tyle zwlekałem z pgagiem dla Was, choć to też najpewniej skończyłoby w punkcie wyjścia, czyli odwołaniu, bądź skardze na forum. Zauważ, że nie każdy report kończy się slayem, nawet w przypadku gdy inno zabił inno. Jeśli zabójca podaje sensowny powód zabicia drugiej osoby, po przeanalizowaniu deathscenki kończę takiego reporta, lub wcześniej jest on wybaczany przez ofiarę. To nie jest tak że admin nie ukara admina bo są kolegami, tylko po prostu nie ma takiego powodu (patrząc z obiektywnego punktu widzenia). Tak samo, reporty od i na admina X nie są sprawdzane przez admina X (chyba że odpowiedzią drugiej strony jest "asjhdjksah" albo "zle ci z oczu patrzylo"). Wspomnę tylko, że bardzo lubiłeś też prowokować, nie tylko graczy ale też administrację, ale myślę że to już temat na inną dyskusję. Według mnie ban powinien zostać i szczerze- powinien być dłuższy. Pozdrawiam. ; D
 19. Szisz

  Poprozycje muzyki na koniec rundy

  Czas: 2:18 - 2:29 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:36 - 0:50 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:24 - 0:40 Ocena: 8/10 Link: Czas: 2:08 - 2:24 Ocena: 8/10 Link: Czas: 0:25 - 0:40 Ocena: 7/10 Link: Czas: 1:25 - 1:49 Ocena: 9/10 Link: Czas: 0:14 - 0:31 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:57 - 1:17 Ocena: 6/10 Link: Czas: 0:31 - 0:44 Ocena: 8/10 Link: Czas: 0:23 - 0:40 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0:31 - 0:46 Ocena: 8/10 Link:
 20. Szisz

  [ban] Flying Cat <3

  Bana dostałeś na TTT. Sourcebansy działają tak że jak przeskrobiesz coś na jednym z serwerów SG masz od razu zakaz wstępu na resztę.
 21. Szisz

  [TTT]Laki

  Pamiętam Lakiego jeszcze z czasów kiedy zaczynałem z TTT, nie przypominam sobie by odwalał jakieś głupoty. Na tak.
 22. Szisz

  Propozycje i pomysły

  Warto dodać że po tym jak trucizna przestaje działać zaczynasz się leczyć do wcześniejszego stanu zdrowia. Można powiedzieć że poison gun działa jak czarne headcraby.
 23. Szisz

  Skarga na: Szejdi

  Reporty to nie voice chat. Wulgaryzmy na voice chacie są dozwolone o ile ich nie nadużywasz, ale w reportach już nie. Podczas rozgrywki często przeklniemy pod wpływem emocji, ale jest to zrozumiałe. Sprawdziłem wtedy Twojego reporta na Szejdiego i jego wersja zgadzała się z tym co napisał więc rozstrzygnąłem go bez żadnych slayów. To że napiszesz reporta nie oznacza że na 100% ktoś dostanie slaya. Nawet jeśli inno zabije inno, a ta osoba która zawiniła ma sensowną wymówkę, która zgadza się z deathscenką, czy logami nie dostaje slaya nawet jeśli ktoś mu tego nie wybaczył. Wszystko zależy od admina który sprawdza danego reporta a w tej sytuacji byłem nim ja.
 24. Szisz

  <TTT> ❤ ✘ KΞMPøL ❤ ✘

  Na nie. Kiedy coś nie pójdzie po Twojej myśli stajesz się bardzo toksyczny. Żałuję że nie zapisałem wtedy Twojej kłótni z Mateło na dollsach za niby fałszywego kosa. Często widuję cię z propem w magnetosticku jak popychasz/trollujesz kogoś np na skyscrapperze, chociaż to zdarza ci się nie tylko na tej mapie. Jedynymi plusami są tu chyba znajomość trybu i aktywność.
×