Jump to content

mafoe PL

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About mafoe PL

 • Rank
  Piszący posty

Informacje

 • Steam ID
  76561198117144320
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Na mój lud mówią scyzoryki
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1706 profile views
 1. Determines which files can be downloaded from the server (all, none, nosounds, mapsonly) Client downloads customization files
 2. Ja również mam problem z brakiem muzyki na końcu rundy. W konsoli wyskakuje error o braku pliku dźwiękowego chociaż ustawiłem by wszystkie pliki z serwera były pobierane. Problem zaczął występować zaraz po reinstalu gry.
 3. mafoe PL

  [TTT] Świąteczna Bułka

  Na nie. Dlaczego? Rzuca fake kosy bez opamiętania (oczywiście tylko na mnie nie ważne czy jestem t, dete czy inno)
 4. Ktoś poczuł ducha świąt. Pierwsze ozdoby już powieszone.
 5. mafoe PL

  Czy to jest legalne?

  Lecz każde pobieranie torrentów przez programy stworzone do tego pobierają i jednocześnie wysyłają zawartość dalej. Pobieranie jest legalnie ale wysyłanie już nie (da się zniwelować wysyłanie ale nie da się w 100% )
 6. mafoe PL

  Czy to jest legalne?

  Jeśli: -torrent-nielegalne -programy, gry-to zależy, lecz wydaje mi się że jest to nielegalne(niektóre firmy biorą grzywnę 5-krotność ceny tego produktu ) -muzyka, filmy, zdjęcia do użytku osobistego-legalne
 7. mafoe PL

  Ban skate07071

  Jakby ci zależało to być dawał duże znaki na początku zadania a ortografię można było sprawdzić przy użyciu słownika. Sam miałem nie miłą sytuację z tym panem. Na nie.
 8. Również jak dziś grałem miałem problem lecz z xmarkiem. Będąc T kupiłem xmarka i pojawił mi się komunikat taki jak przy zakupie gumijagód. Dodatkowo xmark znów nie zadziałał (znów). Edit1 - Działa po dokupieniu gumijagód
 9. mafoe PL

  [PERM] Xertes

  Według mnie temat został wyczerpany przez osoby wyżej ale chciałbym dodać moją osobistą opinie na temat tego człowieka: "Urodzony oszust i kłamca". Dla niektórych te słowa mogą się wydawać zbyt przesadzone ale takich ludzi powinno się izolować od społeczności. Swoją szansę wykorzystać kilkakrotnie.
 10. mafoe PL

  Błędne klasy postaci

  Ale nie zapominaj, że jest to tylko gra i nigdy niedopasuje się szczegółów 1 do 1.
 11. mafoe PL

  [ban]Andar

  Bana nie dostałeś za 1 rdma tylko za mass rdm na afkach i t. Co nie zmienia faktu iż minęło dużo czasu. Jestem za zdjęciem kary.
 12. mafoe PL

  Złote myśli TTT

  Gdy Niemiec zaczął mówić na czacie głosowym. Adam104100: All what you have to do is [email protected]%&dalaj niemcu.
 13. mafoe PL

  [TTT] Wizio

  To podanie jest napisane w rewelacyjny sposób, jest niczym miód na serce po przeczytaniu chociaż jednego podania na breachu. Ode mnie serdeczne TAK.
 14. mafoe PL

  [skarga] Bendżi

  Masz może jakieś dowody albo świadków, którzy mogliby potwierdzić?
 15. mafoe PL

  [ban] JuleK

  No właśnie tak działa Sourcebans, że mając bana na jednym serwerze masz na wszystkie, co ma zapobiec sytuacją, że trollujesz na jednym serwerze a na drugim grasz normalnie.
×