Jump to content

mafoe PL

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About mafoe PL

 • Rank
  Piszący posty

Informacje

 • Steam ID
  76561198117144320
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Na mój lud mówią scyzoryki
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1910 profile views
 1. Determines which files can be downloaded from the server (all, none, nosounds, mapsonly) Client downloads customization files
 2. Ja również mam problem z brakiem muzyki na końcu rundy. W konsoli wyskakuje error o braku pliku dźwiękowego chociaż ustawiłem by wszystkie pliki z serwera były pobierane. Problem zaczął występować zaraz po reinstalu gry.
 3. Na nie. Dlaczego? Rzuca fake kosy bez opamiętania (oczywiście tylko na mnie nie ważne czy jestem t, dete czy inno)
 4. Ktoś poczuł ducha świąt. Pierwsze ozdoby już powieszone.
 5. Lecz każde pobieranie torrentów przez programy stworzone do tego pobierają i jednocześnie wysyłają zawartość dalej. Pobieranie jest legalnie ale wysyłanie już nie (da się zniwelować wysyłanie ale nie da się w 100% )
 6. Jeśli: -torrent-nielegalne -programy, gry-to zależy, lecz wydaje mi się że jest to nielegalne(niektóre firmy biorą grzywnę 5-krotność ceny tego produktu ) -muzyka, filmy, zdjęcia do użytku osobistego-legalne
 7. Jakby ci zależało to być dawał duże znaki na początku zadania a ortografię można było sprawdzić przy użyciu słownika. Sam miałem nie miłą sytuację z tym panem. Na nie.
 8. Również jak dziś grałem miałem problem lecz z xmarkiem. Będąc T kupiłem xmarka i pojawił mi się komunikat taki jak przy zakupie gumijagód. Dodatkowo xmark znów nie zadziałał (znów). Edit1 - Działa po dokupieniu gumijagód
 9. Według mnie temat został wyczerpany przez osoby wyżej ale chciałbym dodać moją osobistą opinie na temat tego człowieka: "Urodzony oszust i kłamca". Dla niektórych te słowa mogą się wydawać zbyt przesadzone ale takich ludzi powinno się izolować od społeczności. Swoją szansę wykorzystać kilkakrotnie.
 10. Ale nie zapominaj, że jest to tylko gra i nigdy niedopasuje się szczegółów 1 do 1.
 11. Bana nie dostałeś za 1 rdma tylko za mass rdm na afkach i t. Co nie zmienia faktu iż minęło dużo czasu. Jestem za zdjęciem kary.
 12. Gdy Niemiec zaczął mówić na czacie głosowym. Adam104100: All what you have to do is [email protected]%&dalaj niemcu.
 13. To podanie jest napisane w rewelacyjny sposób, jest niczym miód na serce po przeczytaniu chociaż jednego podania na breachu. Ode mnie serdeczne TAK.
 14. Masz może jakieś dowody albo świadków, którzy mogliby potwierdzić?
 15. No właśnie tak działa Sourcebans, że mając bana na jednym serwerze masz na wszystkie, co ma zapobiec sytuacją, że trollujesz na jednym serwerze a na drugim grasz normalnie.
×
×
 • Create New...