Jump to content

tan_jala

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

3 Followers

About tan_jala

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday November 25

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Spod mostu.... dziwi to kogoś?
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1856 profile views
 1. tan_jala

  Czy da się skrócić ban?

  za eurogąbki jak najbardziej
 2. tan_jala

  Poprozycje muzyki na koniec rundy

  Czas: 0:53-1.03 Ocena: 6/10 Link: Czas: 0:40 - 0:50 Ocena: 8/10 Link: Czas: 2.09-2.22 Ocena: 7/10 Link: Czas: 0.00-0.12 Ocena: 9/10 Link: Czas: 1:36-1.46 Ocena: 8/10 Link:
 3. tan_jala

  Cwaniakowanie

  Więc zacznijmy od tego, tak masz rację nie powinienem był cię wtedy zastrzelić. Jednak w ramach mojej obrony od wczoraj proszę cię abyś przestał być tak strasznie drobiazgowy, jednakowoż ty bezmyślnie (żeby nie powiedzieć złośliwie) ignorujesz moje prośby, serwer wystartował w sobotę więc ja jak i podejrzewam wielu innych graczy musi się przyzwyczaić do gry po długiej przerwie. Tak już mówiłem popełniłem błąd i obiecuje nigdy więcej takiego czegoś nie zrobić (choć to chyba puste słowa zważywszy, że każdy z nas jest człowiekiem i każdy popełnia błędy). Tak z innej beczki nie rozumiem twojego późniejszego wywodu jak to nie szukasz tutaj przyjaciół, tego że mam kompleks boga i ogólnego wkurwu na mnie po całym zamieszaniu to tylko gra.
 4. tan_jala

  Pomysły i propozycje

  Pytanie tylko po co
 5. tan_jala

  [TTT] DragonFly

  Dał mi 2 dychy abym napisał że na tak. Na tak. No ale to kappa więc wiadomo ,że da sobie radę... chyba
 6. https://www.youtube.com/watch?v=52Gg9CqhbP8 <-- To moja propozycja
 7. tan_jala

  [Perm Gag] Stalker Rzeczny

  Dobrze czy to jakiś żart? Wiele osób dostaje jakiś feedback niemal natychmiast a ja tu kiszę się 3 dzień... Żądam jakiejkolwiek odpowiedzi , pozytywnej , negatywnej mam to gdzieś. Obchodzi mnie jedynie dlaczego dostałem od kogo i czy uda się zdjąć gaga...
 8. Człowieku to co tu napisałeś to chyba żart... Może rzeczywiście gdyby nie został zbanowany to miałby to gdzieś, ale został więc twój argument dla mnie jest bez sensu. Poczuł ,że admin nadużywa władzy i ma pełne prawo do tego jak każdy gracz. Nie martw się na pozycję admina breach'a jest wielu chętnych nie cię o to głowa nie boli. Cała sprawa mi ogólnie śmierdzi...
 9. tan_jala

  [Perm Gag] Stalker Rzeczny

  Przepraszam ,ale nie przypominam sobie abym kiedykolwiek robił to na ttt... Tak samo nie przypominam sobie żadnego warna ze strony administracji skierowanego w moją osobę.
 10. 1. Nick : Stalker Rzeczny 2. Steam ID:STEAM_0:0:55350746 3. Problem w tym, że sam do końca nie wiem kiedy takowego dostałem. Nie wiem kto mi go dał i jestem pewien ,że to nie wina sprzętu. 4. Nie wiem co zrobiłem ale wiem ,iż nie zrobiłem nic aż tak mrocznego tudzież złego i podłego.
 11. tan_jala

  BR#2 : GracjanxD

  Zgadzam się z Adamem, wiek jest za niski a kandydat nie posługuje się poprawną polszczyzną. Dla mnie to go z góry skreśla.
 12. tan_jala

  Discord

  Discord wydaje się dobrą opcją, używam go od niedawna ale na razie mam tylko dobre odczucia.
 13. tan_jala

  <BR> Mordencjusz

  Dobry pasza. Na tak
 14. tan_jala

  <BR> Stalker rzeczny

  1. Adres email: [email protected] / [email protected] 2. Wiek : 16 3. Profil steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198070967220 4. Doświadczenie: Byłem administratorem na jailbreak'u 5. Dlaczego chce dostać operatora/admina: Na serwerze panuje chaos ,który trzeba opanować póki co jest za mało operatorów i admów, którzy są potrzebni niemal co chwilę. Chciałbym się bardziej przydać, siedzę sporo na serwerze więc o aktywność nie ma co się martwić. 6. Niewymagane, ale idzie się ze mną dogadać.
×