Jump to content

edzio72

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

About edzio72

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 08/06/2000

Informacje

 • Steam ID
  76561198203075424
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bełchatów, Polska
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1698 profile views
 1. edzio72

  [BAN] - Moreno

  No tak, zapomniałem że karma spada za wykonywanie celów trybu... Np: Major grając 300h więcej od ciebie posiada aż 10 razy mnie banów. I nie mów mi proszę że twoje propkille, celowe rdm czy innego rodzaju trolling nie wpływały na twoją karmę...
 2. edzio72

  [BAN] - Moreno

  I to nam wystarczy, nie trzeba było pisać nic więcej. Troll i toxic... Edit, Przyjmując że grałeś tylko na jednym nicku, otrzymałeś 69 banów na 569h gry, co daje jeden ban na ≈ 8h.
 3. edzio72

  Trapezy i deltoidy

  Nie powiem... "Super" to się czyta... Po trzecim poście zgubiłem główny wątek i nie wydaje mi się aby dalsze posty miały coś wnosić do sprawy. Według mnie @Tácõ jak i @kreciq198ostro przesadzili z "argumentowaniem się". "Kiedyś to administracja była!! Kiedyś to się każdemu podobało, nie było żadnych oszustów czy innych chorych akcji" Ludzie czy wam się wydaje że nadal siedźicie w #2014, #2015?? Zaraz mamy 2020, a wy nadal płaczecie o to co działo się 1/4 waszego życia temu. Niech ktoś pomyśli, ilu tamtych graczy jeszcze gra?? 3%?? Administracja ma być dla wszystkich, dla tych dzisiejszych graczy a nie tylko dla tych "3%", dla których i tak ta "administracja powinna odejść". Jeżeli wam przeszkadza administracja to znajdźcie sposoby jak usprawnić jej działanie... Tyle na dziś... Adios.
 4. edzio72

  Mapy do Dodania

  TTT_Chaser - stara, dobra mapa. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=109410344 ~dodana 12.08.2019 //Wachu
 5. edzio72

  Darmowe gry

  https://www.humblebundle.com/store/serial-cleaner-free-game?partner=ggdeals
 6. edzio72

  [TTT] LupoFajnie

  Pomimo swojego wieku jest bardzo dojrzały, gra często i jest znany przez część graczy. Jak dla mnie można dodać go na próbny okres. W razie czegoś administracja mu pomoże Jestem na TAK.
 7. edzio72

  <TTT> Degenerate

  Tomislav to weteran serwerowy i były admin, zna regulamin i często pomaga nowym graczom. Pomimo starych konfliktów, chłopak się zmienił i należy dać mu drugą szansę. Ma wiele ciekawych pomysłów dotyczących serwera i z chęcią zobaczę jego w roli operatora/admina. Jestem na Tak.
 8. edzio72

  <TTT> Snajpero

  Były administrator, jeden ze starszych graczy, top 10 serwera, zna regulamin... Jestem na Tak.
 9. edzio72

  <TTT> RUdY

  Oczywiście że na TAK, znany i stary gracz. Nigdy problemów nie robił, da się z nim spokojnie dogadać. Trochę czasu i podłapie wszystko co musi wiedzieć.
 10. edzio72

  Darmowe gry

  https://store.steampowered.com/app/231430/Company_of_Heroes_2/
 11. edzio72

  Digielek pozdro

  Wizio... Ale czy trzeba tak gracza atakować za to że wytyka ci coś co każdy widzi?? Ignorancja, Arogancja, Chamstwo wobec innych graczy czy administratorów... To jest twoja codzienność, część administracji uciekła przez ciebie z administracji ponieważ "z nim to nie da się dogadać", "olewa pomysły nasze i graczy". Nie wiem jakim cudem jeszcze cię nie wywalili... Może dobrym pomysłem jest mieć wywalone w serwer i tylko czekać aż upadnie, póki co to udało ci się zbliżyć nasz serwer do serwera innej "fajnej" serwerowni... Czyli bardzo nisko upadliśmy... I nadal upadamy... @Wachu błagam cię abyś coś z tym zrobił. Pozdrawiam i mam nadzieję że znowu wrócę na serwer lecz wtedy gdy ktoś "normalny" przejmie inicjatywę bycia [email protected] edit: Jak dobrze że administrator woli sprawdzać pisownie zamiast zajmować się serwerem.
 12. edzio72

  Darmowe gry

  https://www.humblebundle.com/store/endless-space-collection-free-game
 13. edzio72

  [TTT] Zajuu

  +Wiek, +Zna regulamin, +Znany(pozytywnie), +Duża liczba godzin, +Pomaga, +Kultura na czacie, Jestem na Tak.
 14. edzio72

  Propozycje i pomysły

  Na jakieś około 20 rund zrobiłem 4-5 rundy "bonusowe" na które gracze wyrazili zgodę podczas głosowania, ty to naprawdę musisz spinać "****" o wszystko? Jak ci coś nie pasuje to idź grać przed 22 lub o 6 kiedy nikt nie gra ;D. Tak w ogóle wpadłem na pomysł na zabawę dzięki tobie, a dokładnie to "polowanie na *********" Taktyczne GWIAZDECZKI aby gracz nie poczuł się urażony XD. Mówi "adios" najgorszy admin ttt :D.
×