Jump to content

edzio72

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

About edzio72

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 08/06/2000

Informacje

 • Steam ID
  76561198203075424
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bełchatów, Polska
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1955 profile views
 1. Jestem na Tak *Duża aktywność (ostatnie 3 tygodnie), *Prawie 600H na nicku szajbus, *Zna regulamin, *Pomaga administracji, *Wprowadza miłą atmosferę, *Pomaga nowym, *Jest rozpoznawalny,
 2. Jestem na Tak *Duża aktywność (ostatni miesiąc), *Ponad 500H na nicku szabla101, *Zna regulamin, *Pomaga administracji, *Wprowadza miłą atmosferę, *Pomaga nowym, *Jest rozpoznawalna,
 3. Assassin's Creed 2 - Uplay https://lowcygier.pl/darmowe/assassinss-creed-2-za-darmo-w-uplay/
 4. Ban zdjęty. Pozdrawiam
 5. Perm-mute został nadany NIE TYLKO z tego jedynego błahego powodu. Sprawa została już wyjaśniona, kolega po przeproszeniu pewnego gracza oraz części graczy dostał unmuta, mam nadzieję że kolejna tego typu sytuacja nie będzie miała już miejsca. Temat zamykam ponieważ kolejne posty nic nie będą wnosić. "Z poważaniem, Edzio"
 6. No tak, zapomniałem że karma spada za wykonywanie celów trybu... Np: Major grając 300h więcej od ciebie posiada aż 10 razy mnie banów. I nie mów mi proszę że twoje propkille, celowe rdm czy innego rodzaju trolling nie wpływały na twoją karmę...
 7. I to nam wystarczy, nie trzeba było pisać nic więcej. Troll i toxic... Edit, Przyjmując że grałeś tylko na jednym nicku, otrzymałeś 69 banów na 569h gry, co daje jeden ban na ≈ 8h.
 8. Nie powiem... "Super" to się czyta... Po trzecim poście zgubiłem główny wątek i nie wydaje mi się aby dalsze posty miały coś wnosić do sprawy. Według mnie @Tácõ jak i @kreciq198ostro przesadzili z "argumentowaniem się". "Kiedyś to administracja była!! Kiedyś to się każdemu podobało, nie było żadnych oszustów czy innych chorych akcji" Ludzie czy wam się wydaje że nadal siedźicie w #2014, #2015?? Zaraz mamy 2020, a wy nadal płaczecie o to co działo się 1/4 waszego życia temu. Niech ktoś pomyśli, ilu tamtych graczy jeszcze gra?? 3%?? Administracja ma być dla wszystkich, dla tych dzisiejszych graczy a nie tylko dla tych "3%", dla których i tak ta "administracja powinna odejść". Jeżeli wam przeszkadza administracja to znajdźcie sposoby jak usprawnić jej działanie... Tyle na dziś... Adios.
 9. TTT_Chaser - stara, dobra mapa. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=109410344 ~dodana 12.08.2019 //Wachu
 10. https://www.humblebundle.com/store/serial-cleaner-free-game?partner=ggdeals
 11. Pomimo swojego wieku jest bardzo dojrzały, gra często i jest znany przez część graczy. Jak dla mnie można dodać go na próbny okres. W razie czegoś administracja mu pomoże Jestem na TAK.
 12. Tomislav to weteran serwerowy i były admin, zna regulamin i często pomaga nowym graczom. Pomimo starych konfliktów, chłopak się zmienił i należy dać mu drugą szansę. Ma wiele ciekawych pomysłów dotyczących serwera i z chęcią zobaczę jego w roli operatora/admina. Jestem na Tak.
 13. Były administrator, jeden ze starszych graczy, top 10 serwera, zna regulamin... Jestem na Tak.
 14. Oczywiście że na TAK, znany i stary gracz. Nigdy problemów nie robił, da się z nim spokojnie dogadać. Trochę czasu i podłapie wszystko co musi wiedzieć.
×
×
 • Create New...