Jump to content

edzio72

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

About edzio72

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 08/06/2000

Informacje

 • Steam ID
  76561198203075424
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bełchatów, Polska
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1615 profile views
 1. edzio72

  [TTT] LupoFajnie

  Pomimo swojego wieku jest bardzo dojrzały, gra często i jest znany przez część graczy. Jak dla mnie można dodać go na próbny okres. W razie czegoś administracja mu pomoże Jestem na TAK.
 2. edzio72

  <TTT> Degenerate

  Tomislav to weteran serwerowy i były admin, zna regulamin i często pomaga nowym graczom. Pomimo starych konfliktów, chłopak się zmienił i należy dać mu drugą szansę. Ma wiele ciekawych pomysłów dotyczących serwera i z chęcią zobaczę jego w roli operatora/admina. Jestem na Tak.
 3. edzio72

  <TTT> Snajpero

  Były administrator, jeden ze starszych graczy, top 10 serwera, zna regulamin... Jestem na Tak.
 4. edzio72

  <TTT> RUdY

  Oczywiście że na TAK, znany i stary gracz. Nigdy problemów nie robił, da się z nim spokojnie dogadać. Trochę czasu i podłapie wszystko co musi wiedzieć.
 5. edzio72

  Darmowe gry

  https://store.steampowered.com/app/231430/Company_of_Heroes_2/
 6. edzio72

  Digielek pozdro

  Wizio... Ale czy trzeba tak gracza atakować za to że wytyka ci coś co każdy widzi?? Ignorancja, Arogancja, Chamstwo wobec innych graczy czy administratorów... To jest twoja codzienność, część administracji uciekła przez ciebie z administracji ponieważ "z nim to nie da się dogadać", "olewa pomysły nasze i graczy". Nie wiem jakim cudem jeszcze cię nie wywalili... Może dobrym pomysłem jest mieć wywalone w serwer i tylko czekać aż upadnie, póki co to udało ci się zbliżyć nasz serwer do serwera innej "fajnej" serwerowni... Czyli bardzo nisko upadliśmy... I nadal upadamy... @Wachu błagam cię abyś coś z tym zrobił. Pozdrawiam i mam nadzieję że znowu wrócę na serwer lecz wtedy gdy ktoś "normalny" przejmie inicjatywę bycia [email protected] edit: Jak dobrze że administrator woli sprawdzać pisownie zamiast zajmować się serwerem.
 7. edzio72

  Darmowe gry

  https://www.humblebundle.com/store/endless-space-collection-free-game
 8. edzio72

  [TTT] Zajuu

  +Wiek, +Zna regulamin, +Znany(pozytywnie), +Duża liczba godzin, +Pomaga, +Kultura na czacie, Jestem na Tak.
 9. edzio72

  Propozycje i pomysły

  Na jakieś około 20 rund zrobiłem 4-5 rundy "bonusowe" na które gracze wyrazili zgodę podczas głosowania, ty to naprawdę musisz spinać "****" o wszystko? Jak ci coś nie pasuje to idź grać przed 22 lub o 6 kiedy nikt nie gra ;D. Tak w ogóle wpadłem na pomysł na zabawę dzięki tobie, a dokładnie to "polowanie na *********" Taktyczne GWIAZDECZKI aby gracz nie poczuł się urażony XD. Mówi "adios" najgorszy admin ttt :D.
 10. edzio72

  [Perm Gag] Yennefer BlackHairWoman

  Po pierwsze, to dałem reakcję... Po drugie, taki toxic jak ty nie powinien dostać ungaga(drugiego czy już trzeciego) Więc według mnie nie musisz się martwić o wynik odwołania... ale poczekamy na admina który nadał ci bana. @Gerard aka Max Payne
 11. edzio72

  <TTT> Januszek

  Jeden ze starszych graczy TTT, były operator, zna regulamin i pomaga nowym graczom. Jestem na TAK.
 12. edzio72

  TiTiTi Putsi (Filip)

  Stary dobry gracz, zna regulamin i komendy, znany przez cześć graczy. Jestem na Tak.
 13. edzio72

  prośba o unbana

  Według mnie to przez przypadek udało ci się podpiąć odwołanie pod bana ze stycznia(od Lakiego). Chociaż tu i tu powód jest taki sam. Jako kontrolowany prop(kontener) latasz po mapie obijając graczy a jednego nawet udaje ci się zabić. Po śmierci uciekasz z propa a na moje pytanie kto jego zabił odpowiadasz że sam się zabił(a moje nagranie i relacja świadków to inna sprawa). Po chwili wychodzisz z serwera bez wyjaśnienia sytuacji. Za to poleciałeś z bankiem na okres 7 dni. Nie będę tobie skracał tego bana ponieważ to nie był pierwszy tego typu incydent oraz jutro od 19.49 możesz już spokojnie grać. Ps: Tak na przyszłość to zalecam wyszukać bana po steamID a nie po nicku. Temat zamykam, w razie potrzeby otwarcia tematu proszę o kontakt ze mną w wiadomości prywatnej na forum. Dziękujęi Dobranoc.
 14. edzio72

  Propozycje i pomysły

  Może pora dodać parę nowych broni do tej małej puli zabaweczek. Tak sobie oglądam od paru dni workshop i znalazłem parę według mnie nadających się do gry pukawek (jest ich trochę więcej ale jak na jeden post to chyba powinno wystarczyć). Pierwsza broń z rodziny SMG (W najlepszym wypadku dodać do puli SMG) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=798562558 Druga propozycja to broń z rodziny snajperek/karabinów wyborowych (zamiast lee albo druga broń w jej stylu) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=852159293 Trzecia propozycja może być bardzo 'ciepło przyjęta' przez cały serwer ponieważ chodzi o SHOTGUN'A [Najlepiej zamiast jednej z pomp (daj Boże auto-pompe)] https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=798565254
×