Jump to content

edzio72

Użytkownik
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

About edzio72

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 08/06/2000

Informacje

 • Steam ID
  76561198203075424
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bełchatów, Polska
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1349 profile views
 1. edzio72

  [Perm Ban] Żuczysław

  Aluzja (łac. allusio) – nawiązanie do czegoś, kogoś; przywołanie nie wprost danej sprawy, z reguły łatwe do rozszyfrowania przez odbiorcę wypowiedzi. Chciałem nawiązać ciebie do tego złodzieja, jednak przez brak umiejętności w swojej branży zostaję złapany(otrzymuje bana) a w sądzie opowiada bajki o tym że nic nie zrobił(twoja odpowiedź na forum). "grałem na tym serwerze przez parę tygodni i jakoś w więkoszści przypadków dawałem sobie radę bez czitów." Nie wiem jak mam zrozumieć to zdanie... *Chciałem tu coś napisać ale stwierdziłem że może dam ci czas na przeczytanie swojej wypowiedzi* Nadal na Nie.
 2. edzio72

  [Perm Ban] Żuczysław

  "Jeżeli dokonam napadu na bank ale nic nie zdołam ukraść to mogę w sądzie powiedzieć że to nie był napad bo nic nie ukradłem?" Kolego, nieudolnie chciałeś "poczuć się lepszym" to teraz poczuj się lepszy od nas i ciesz się nagrodą w postaci bana (Tylko nieliczni są tego godni, teraz to TY jesteś lepszy). Miałeś haki i tyle, tobie się wydaję że jeżeli chciałeś czitować na innych serwerowniach lub innych grach to teraz możesz pisać marnej jakości odwołanie i pisać że teraz jesteś na 100 procent czysty? W obu odwołaniach nie widziałem żadnej skruchy, to się nie dziw że każdy ci wypomina pojedyńcze zdania jeżeli twoja historia nic nie wnosi... Nadal na Nie.
 3. edzio72

  [Perm Ban] Żuczysław

  Wpierw twierdzisz że nie cheatowałeś, potem twierdzisz że jednak pobrałeś, ale potem piszesz że nie chetowałeś bo cheaty nie działają(nie mamy pewności czy na pewno ich nie używałeś) Jedyną głupotą był fakt że je pobrałeś, to nie wina bota ani serwera. Podpinam się do posta @Batumen, po co bot który ma kickować? Jeżeli haker będzie chciał zaszkodzić serwerowi to pozmienia tylko paczkę czeatów, wejdzie do gry a bot może nie wywali... Bot musi karać a nie dawać dodatkowe szansę...
 4. edzio72

  Propozycje i pomysły

  Jest broń, pali wioski, niszczy miasta, siła jej sławy jest wielka a zarazem przelana dużą ilością krwi, broń ta ma inicjały A oraz K, liczba jej ofiar wynosi 4 oraz 7... trzeba ją znerfić bo nie da się grać. Może kiedyś ak47 przestanie zabijać po 3 graczy na jednym magazynku.
 5. Tajny agent @Zajuu nie zwraca uwagi na zagrożenia czyhającego świata... perspektywa @Gerard aka Max Payne
 6. Muzyka na koniec rundy, (według mnie lepiej brzmi u zdrajców) Od 1:02 do 1:17
 7. Filmik wstawiony tylko w celach humorystycznych nie należy brać go na poważnie. Żaden gracz nie dostał poważnych obrażeń... no może z wyjątkiem jednego gracza z połamanymi nogami.
 8. edzio72

  [ban] Obersoldaten SSman

  Ban został nałożony na TTT. Bana dostałeś także za posiadanie niestosownego nicku(nazistowski nick). Co do nicku sam musisz się zgodzić.
 9. edzio72

  [TTT] MR.Edzio72

  @PutaMadreDobrze że nie widziałeś mojej grupy szkalującej breacha, ufff
 10. edzio72

  [BAN] Szpiegowsky

  Po pierwsze zaczęło się od tego że stałem sobie przez całą rundę w kącie(obok okna) z M24, poczym podbiega do mnie pan furiant i spamuje na czacie tekstem że mam odejść albo dostanę kulkę...(podbiega do mnie gdy ja stoję w oknie, gdybym za nim szedł to rozumiem)... Aż dostałem w głowę, napisałem na niego reporta że trolluje oraz zrdmował zdrajcę gdy ja nic nie zrobiłem ani za nim nie szedłem, on odpowiedział że kazał mi odejść... W następnej rundzie twierdzi że zna regulamin i twierdzi że może tak robić bo @Szisz tak robi (jego słowa). W następnej rundzie zatakowałem go że rdmuje a on wyskakuje z tekstem "chcesz maść na ból dupy", @Sir. Danken Lore może potwierdzić że kolega prowokował mnie, a wszegolności dankena którego nieźle zwymyślał od debila itd.(okres w którym nie było żadnego z administratorów). Na dollsach przyznaję że za tobą chodziłem ale rozumiem że skoro znasz tak dobrze regulamin to dlaczego nie powiedziałeś mi żebym odszedł?? Co do reakcji Dankena wobec ciebie to całkowicie się nie dziwię, za ten atak na niego powinieneś dostać karę surowszą ale że nie było adminów to bida. Jeżeli ja oraz Sir mówimy ci że nie możesz tak robić(rdm na t za brak odejścia) a ty nas za to atakujesz a potem zdziwiony że dostajesz Slaye za to że administrator oraz starzy gracze znają regulamin to już twój problem. Na dollsach napisałeś zdanie o tym że fajnie się grało aż do puki kiedy ten debil nie wbił na serwer i ma teraz ból dupy o wszystko... patrz na to z mojej perspektywy, wchodzę na serwer i zostaje zrdmowany przez "najinteligentniejszego" gracza a potem dostaje informacje o tym że przez ponad 1000h na serwerze to ja jestem debilem bo nie znam regulaminu...
 11. edzio72

  Propozycje i pomysły

  Kolejny pomysł to ograniczenie roli C4 oraz barnaclów w grze. Według mnie dobrym pomysłem było by ograniczenie C4 do 1 na rundę a w przypadku barnacla do 2 na rundę. W przypadku paki to chyba logiczne że jest wykorzystywana na bardzo dużą skalę na małym mapach. Co skutkuje tym że połowa serwera umiera przez jedną lub 2 paki. W przypadku barnacla jest o wiele lepiej ponieważ mało osób go kupuje jednak czasem się zdarza że na mapie jest 5-6 barnaclów na całej mapie zakupione przez jednego zdrajcę.
 12. edzio72

  Mapy do Usunięcia

  1 ttt_filmstudio_b5 Mapa zrobiona bez żadnego założenia, sporą z masą pomieszczeń po 2-3 metry kwadratowe, samych pokojów jest wiele aby zapychały mapę, kolorystyka mapy kuje w oczy... Raz ciemna raz jasna. 2 Dollsy, które? Sami wybierajcie... Aktualnie na serwerze istnieją 3 różne wersje tej mapy: klasyczna, z 2006r oraz w wersji minecraftowej. Jest ich zbyt wiele a czasem bywa tak że przez 18 rund gramy na dollsach, chyba że serwer wywali to wtedy zaczyna się od nowa.
 13. edzio72

  Propozycje i pomysły

  Cześć Mam pytanie do was... Dlaczego blink nie został jeszcze usunięty ze sklepu dla zdrajcy, jest to przedmiot zbyt przegięty w porównaniu do innych przedmiotów ze sklepu. Niezliczone razy wykorzystywany w celu oszukiwania mapy. Osoba walcząca 1 na 1 z osobą z blinkiem ma bardzo utrudnione zadanie, nie tylko dlatego że zdrajca lata po całej mapie ale także większość Hitmarków serwer nie odczytuje a zdrajca w ten sposób jest nieśmiertelny. Kiedyś gracz mógł wygrać że zdrajcą walcząc na daleko a teraz wystarczy sekunda aby zdrajca stał z pompą tuż za tobą. Nie raz na tym forum był poruszany temat jetpaków, nie rozumiem dlaczego nikt nie uznał blinka za ulepszoną wersję jetpaka skoro spełnia jego główną rolę czyli możliwość przemieszczania się.
 14. edzio72

  Mapy do Usunięcia

  @Sir. Danken Lore te mapy muszą być takie dobre bo nigdy ich nie widziałem ale widząc je w workshopie to się nie dziwię że na nich nie grałem.
×