Skocz do zawartości

RedWhite14

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O RedWhite14

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 09/22/2000

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdynia
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

336 wyświetleń profilu
 1. RedWhite14

  <TTT> D.ツ

  Neutralny. Widziałem kilka razy na serwerze, ale (tak jak wyżej) raczej wtapia się w tłum niż się wyróżnia. + Jest BARDZO dużo administracji i moim zdaniem taka ilość wystarczy (od momentu kiedy doszedł Vargas i Cuk!er praktycznie nie zdarzyło mi się żeby jakiegoś operatora/administratora nie było na serwerze do pomocy przez dłużej niż 5 minut)
 2. RedWhite14

  Outbreak

  Może przydałoby się pokazać jakąś wersję alfa/beta, albo dłuższy gameplay bo na razie to co pokazałeś to trochę mało.
 3. RedWhite14

  Windows 10 - Warto ?

  Jesus - To jak win10 działa u kogo może zależeć u sprzętu, bo jak widzisz u mnie działał on nienajlepiej, u części znajomych tak samo, a u innych perfekcyjnie (zwykle tych którzy mieli "monstra" sprzętowe, albo win10 od momentu kupna).
 4. RedWhite14

  Windows 10 - Warto ?

  Tiaaaaaaaa. Win10? Nie polecam. Po kilku miechach od zainstalowania rozwalił mi się system i działał jakieś 1-10 minut po starcie po czym się permanentnie zawieszał. Ledwo udało mi się najważniejsze pliki uratować i wrócić do 8.1 (które swoją drogą wiele lepsze nie jest). + Edit wiele (jeśli nie większość) starszych gier nie działa na windowsach od 8 w górę, więc tych także nie polecam
 5. RedWhite14

  Problem z mikrofonem w Gmodzie

  Od jakiegoś czasu mam problemy z mikro w Gmodzie. Po prostu nie wiem czemu słychać mnie tak jakbym miał jakieś 500 pingu albo więcej i nic z moich wypowiedzi nie można zrozmieć. W innych programach (ts3, skype) mikrofon działa normalnie. W międzyczasie zreinstalowałem gmoda i usunąłem najnowsze addony i nic nie pomogło. Byłoby świetnie gdyby ktoś znalazł jakieś rozwiązanie, bo przez brak możliwości używania mikrofonu, komunikacja na jakimkolwiek serwerze gmoda to tragedia.
 6. RedWhite14

  [Skarga] BOT MaiFriend<3Nyś

  Kolejny spór o slay'a?
 7. RedWhite14

  Skarga na [RedWhite14]

  Słuchaj Dimitri. Ludzie tutaj przychodzą z przekonaniem winy osoby której oskarżają. Ty mi wyglądasz na taką osobę. Daru przekonywania to ja nie mam, tym bardziej że się uparłeś to ciebie nie przekonam. Ja sam przyszedłem tutaj z przekonaniem że jestem niewinny i po wypowiedziach tych którzy tutaj przyszli (m.in. Ciebie) doszedłem do wniosku, że popełniłem błąd do czego się przyznaję. Jedynie moje zachowanie może częściowo wyjaśniać to co powyżej napisałem. Jak na razie czekam na werdykt Administracji bo serio nie wiem jak to się skończy. Dzięki Radke na to co napisałeś wpadłem dosłownie tuż przed tym jak mi to napisałeś. Ale teraz (jak już wyżej napisałem) czekam jedynie na werdykt, bo (też jak wcześniej napisałem) nie lubię czekać w niepewności.
 8. RedWhite14

  Skarga na [RedWhite14]

  mówię przecież że "wygodnego miejsca na bindy" nie mam. Chodzi o to żebym mógł to robić zarazem unikając kul od kolesia który we mnie strzela, a nie stojąc jak kołek.
 9. RedWhite14

  Skarga na [RedWhite14]

  Może niech się administracja wypowie apropos kary, bo ja nie lubię w niepewności siedzieć. Jak na razie to tyle wywnioskowałem, że oskarżyciel oskarżył mnie o niewłaściwe używanie jednej z dodatkowych funkcji serwera, co go wielce irytowało, wręcz doprowadzało do szału. Jeśli ktoś to inaczej rozumie i chce mnie oświecić to czekam na wyczerpującą odpowiedź. Jeśli by się ktoś pytał o moje zdanie w tej sprawie przyznaję, że powinienem był inaczej ją wykorzystywać, bo m.in. oskarżyciel był bardzo zdenerwowany moim wprowadzaniem w błąd. W moich działaniach nie zamierzałem nikogo wprowadzać w błąd a jedynie dać znać, że ktoś jest potencjalnym zdrajcą. Błąd swój rozumiem, za zamieszanie przez niego wprowadzone przepraszam.
 10. RedWhite14

  Skarga na [RedWhite14]

  Na więcej niż 2 bindy nie miałem wygodnego miejsca na klawiaturze.
 11. RedWhite14

  Skarga na [RedWhite14]

  Nie chodziło mi o nie reagowanie na moje bindy tylko raczej na prawie żadne ludzie nie reagowali, więc uznałem że skoro mało kto przywiązuje do nich wagę to może być alternatywą dla "Ej ten koleś zachowuje się jakby chciał mnie zabić tak żeby nikt tego nie ogarnął", a nie jest równoważne z "KOS koleś którego wskazuję".
 12. RedWhite14

  Skarga na [RedWhite14]

  + Jeszcze pytanie czemu od razu Permban, bo byćmoże nie rozumiem powagi sytuacji i przydałoby mi się wyjaśnienie wagi tego zdarzenia.
 13. RedWhite14

  Skarga na [RedWhite14]

  Jak byłem w tłumie to po co miałem oznaczać? Na mapie stadium ciągle uciekałem od tłumów bo wiedziałem że albo znowu ktoś mnie zabije (ten raz kiedy siedziałem za ladą i ktoś podszedł i mnie zabił), albo terrorysta się po prostu wysadzi zabijając wszystkich, więc po prostu uciekałem na drugi koniec mapy żeby mieć spokój. (w pojedynkę miałem większe szanse przeciwko traitorowi niż w tłumie)
 14. RedWhite14

  Skarga na [RedWhite14]

  Arolek najpierw używałem tego pierwszego (ktoś jest ze mną) ale to nic nie dawało wiec się na to 2 przerzuciłem. Co do sytuacji o której mówisz BOT Dimitri, że ciebie oznaczam jako traita to mówiłem na czacie głosowym że, albo odpisujesz komuś, albo sklepu traitorów używasz, co albo oznacza że o ogóle nie słuchasz czatu głosowego, albo miałem taki badziewny internet że po prostu mnie nikt nie rozumiał jak coś mówiłem. Ponieważ doszedłem do wniosku że nikt mnie nie słuchał/słyszał na głosowym to po prostu używałem binda że ktoś jest traitem jak ktoś za mną łaził, albo we mnie celował ze snajperki z obrzeży mapy (jak byłem sam na sam żeby jako ostatnie słowa oznaczyło). + Plus kolejny raz zaznaczam że nie wiedziałem że to są kosy. Po prostu ludzie tego używali, ale większej reakcji nie widziałem poza tym że koleś był podejrzany Jakby ktoś jeszcze dał historię gry od m/w 13:15 do 15:00 (m/w takie dema jakie w cs:go) to byłaby sprawa prawie rozwiązana bo tutaj nie widać nic z tych bindów w historii czatu.
 15. RedWhite14

  Skarga na [RedWhite14]

  Wyjaśnienie (jako takie): 1.używałem binda żeby oznaczać osoby które widziałem ostatnio (jak łaziłem sam) żeby było zapisane jako ostatnie słowa. 2.To że zdecydowana większość tych osób które oznaczałem to byli traitorzy to TYLKO przypadek. (w tym wiele razy sam BOT Dimitri) 3.Jak inaczej miałem innym zakomunikować że ktoś próbuje mnie zabić skoro mam skoki pingu 300-500 i sam ledwo słyszę co inni mówią już nie mówiąc o tym że mnie nikt nie słyszy. 3.Od kiedy to jest kos? Jak na razie spotykałem się z tym że inni reagowali na to w stylu:"Aha ten koleś zachowuje się dziwnie jeśli któryś z nich zginie to ten drugi jest od razu podejrzany" 4.Już nie wspominając o tym że wielokrotnie mnie po prostu z tego powodu zabijał nie mówiąc nawet konkretnie dlaczego (potem już z zasady-napisałem cokolwiek = zabić mnie).
×