Jump to content

Mr.Dagon

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

1 Follower

About Mr.Dagon

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1306 profile views
 1. Mr.Dagon

  JB serwer? Is it real?

  Dzięki @Gundelf ale nie - mimo ze w ostatnim czasie zanim Jb padł miałem [email protected] to teraz przyznaję ze na dłuższą mete - nie nadaję się do tego, plus nie miałbym juz na tyle czasu jak kiedys zeby zajmować się serwerem.
 2. Mr.Dagon

  To znowu on...

  To też dorzucę coś od siebie. I ja Tobie dzięki serdecznie kocmouch za to wszystko - podpinam się też pod słowa dotyczące kadry - na prawdę, jb był kiedyś świetnym serwerem i to tylko dzięki wam - dzięki ludziom którzy po prostu umieli normalnie pogadać i pograć. Tak po prostu, bez toksyczności zwyczajnie pograć, którzy nie pluli jadem, bo to Wy tworzyliście tą świetną atmosferę tego serwera. Dzięki za to wszystko
 3. Mr.Dagon

  <JB> Deb

  Na prośbę kandydata, zamykam podanie.
 4. Mr.Dagon

  <JB>Mafoe[PL]

  Jestem na tak. Mafoe zna zasady, ogarnia jb, więc jak najbardziej się nadaje.
 5. Mr.Dagon

  <JB> Michał

  Zamykam podanie.
 6. Mr.Dagon

  <TTT> Tomislav

  Z Tomislavem, miałem już do czynienia w administracji na jb i nie owijając w bawełnę, w kwestii bycia adminem/operatorem, Tomi jak najbardziej się nadaje. Zna komendy, ogarnia TTT i ma doświadczenie, jak już wspomniałem. Jestem na tak.
 7. Mr.Dagon

  [ban] [#2] melindax

  @MiWO Nie wierze, że istnieje taka persona jaką ty pokazujesz w tych postach, bo to co tutaj można zobaczyć, to to jest po prostu niemożliwe.
 8. Mr.Dagon

  [ban] Carry

  @NavySealPL W gwoli ścisłości - tak, na sb jest 2016 rok ponieważ ban został nadany na jailbreake'u.
 9. Mr.Dagon

  Zebranie

  Admin Fox który stracił level - zgłaszam się.
 10. Mr.Dagon

  <BR#2>Ezral

  Ezrala znam już spory czas i dlatego obiektywnie patrząc na jego przeszłość, oraz terazniejszość moge powiedzieć iż jest bardzo dobrym kandydatem na admina/operatora. Wiek jest ok, jest sympatyczny dla ludzi, ogarnia tryb i ma odpowiednią liczbe godzin. Jak najbardziej na Tak
 11. Mr.Dagon

  <BR#1>szymonw0107

  Kruci, widać że nie olałeś sprawy po całości jak duża część składających tu podania i przynajmniej w jakimś stopniu (oczywiście nie jest to wybitne podanie ale..) się przyłożyłeś do tego i o ile ten wiek to można by jakoś upchnąć i przymknąć na to oko, to liczbe godzin na serwerze nie za bardzo . Masz 23 godziny a kandydat musi regularnie grać przez miesiąc. Jestem na Nie. Pograj dłużej i wtedy złóż podanie .
 12. Mr.Dagon

  <BR#1> Pikaczu08

  Plus za odwage, minus za całe podanie. Już sam wiek jest zdecydowanie za mały (jak 14 lat to i tak tylko jakieś szczególne wyjątki są przyjmowane), a i nie mam pojęcia dalej czemu chcesz zostać adminem - nie podałeś żadnego powodu który miałby najmniejszy sens. Jestem na nie. Ps: Taki protip dla wszystkich piszących podanie na breach: 6 punkt podania jest niepotrzebny (jest wyraznie napisane że tylko murder, morbus i zombie survival).
 13. Mr.Dagon

  <BR2>TurboZbychu(Trevor Philips)

  Nie mam pojęcia co ty miałeś w głowie pisąc powyższe zdanie. Absolutnie jest bezsensu i nic nie wnosi do całego podania. Oprócz błędów ortograficznych (tak trudno poprawić błędy podkreślone na czerwono ?), nie można nie wspomnieć o stanowczo za niskim wieku i całym sensie napisania tego podania, bo jedyne co można wywnioskować z niego to to że masz 13 lat i chcesz zostać administratorem breacha bo ... lubisz ludzi z sewera i z reala (???). Jestem na Nie.
 14. Mr.Dagon

  [DR]tomciak

  Nie ma to jak kłamać aby zostać administratorem. Jestem na nie.
 15. Mr.Dagon

  Breach #1 bajer56

  Jestem neutralny z przewagą bardziej na nie. Znam dość długo bajera i powiem że często ów gracz, na jb strefowym zachowywał się niedojrzale irytując i powtarzając te same głupoty w kółko do administracji. Co prawda, gracz mógł się zmienić w przeciągu tych miesięcy dlatego neutral.
×