Jump to content

leny

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

1 Follower

About leny

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 11/30/1997

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Sprzed komputera
 • O mnie
  [url=http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=616189][img]http://hlstatsx.strefagier.com.pl/sig.php?player_id=616189&background=random[/img][/url]
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Recent Profile Visitors

1731 profile views
 1. Z racji dużej ilości wolnego czasu zgłaszam się na ochotnika. Jestem do usług, mozna sie kontaktowac ze mna tutaj albo na steamie. Na pluginach tak jak @Rzuf, nie bardzo się znam, ale jeśli chodzi o testowanie, zgłaszanie usterek, i po prostu konsultacje to jestem do dyspozycji. pozdro i super ze ta inicjatywa ruszyla dzieki - myślę, że każdemu sie pozytywnie udzieli takie odmóżdżenie w postaci gry na placu zabaw, gdzie mozna pogadac, pograc na luzie i posmiac. pozdro!
 2. Wskrzeszenie Placu Zabaw to byłby dobry reunion , jestem jak najbardziej za tym pomysłem. Możecie liczyć na moją obecność!
 3. Janek mimo swojej niechlubnej przeszłości ogarnął się i uważam ze jest na tyle ogarnięty ze całkiem śmiało można mu dać szansę, choćby na okres próbny. jestem na tak!
 4. Może trochę i offtopic, ale... długo jeszcze?
 5. Siemano, z powodu różnych sytuacji losowych i nielosowych zmuszony jestem zrezygnować z kandydowania na admina, więc uprzejmie proszę o zamknięcie tematu. Dzięki! Po prostu nie będę mieć tyle czasu na grę co jednak zakładałem...szkoda
 6. Jeśli masz mi za złe tę sytuacje z demkami ze skargą @Rzuf to całkowicie Cię rozumiem, nie przemyślałem sytuacji i zbyt pochopnie obrałem jego stronę.
 7. 1. Wiek: 192. Kontakt e-mail: [email protected] Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:38560734 link do profilu : http://steamcommunity.com/id/lenythenub/4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1965. Coś o sobie: Siemano, jestem Leny, większość z was mnie zna. Mam tutaj na myśli stałych bywalców jak i ekipę z administracji której szeregi miałem ogromną przyjemność zasilać i współtworzyć społeczność serwera również nie będąc adminem. Tym którzy mnie nie znają, pozwólcie że się przedstawię - mam 19 lat i pochodzę z podkarpacia, interesuję się narciarstwem zjazdowym, komputerami i większością rzeczy z nimi związanych a także dziennikarstwem które obecnie studiuję. Jestem człowiekiem opanowanym aczkolwiek konsekwentnym i nie lubię przesadnego chamstwa, wiadomo; sam lubię pożartować i rzucić mięsem lecz z taktem i wyczuciem. Na placu zabaw miałem okazję gościć przez bardzo krótki okres przed upadkiem ów serwera na platformie CS:S (counter strike source) po czym ponownie przyszedłem na odsłonę CS:GO od czerwca ubiegłego roku grając tu po dziś dzień. Stanowisko administratora objąłem w zeszłym roku w okriesie jesiennym i sprawowałem tę funkcję do końca lutego br. Posadę admina straciłem przez zaniedbanie obowiązku zgłoszenia dłuższej nieobecności niż dwa tygodnie - wyjechałem na ten okres do Norwegii i całkowicie wypadło mi z głowy zgłoszenie tejże absencji na forum dla adminów. Zapamiętany wśród graczy zostałem jako sumienny i dobry administrator i chciałbym ponownie przyczynić się do pilnowania i utrzymywania porządku na serwerze, głównie przez pryzmat sytuacji jaka obecnie panuje. Paru solidnych adminów odeszło od nas i jednocześnie jest napływ wielu nowych, jak i starych graczy ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Pozdrawiam i dziękuję.
 8. Gwoli ukrycia mojego posta. Popieram kandydaturę tego Pana na stanowisko administratora - jest najaktywniejszym obecnie graczem na serwerze. (hlstatsx jak i obserwacje własne) Ogromnym plusem jest też jego dyspozycyjność - nawet jeśli nie gra, praktycznie przez większość dnia jest online i można się będzie z nim bez problemu konsultować w razie jakichkolwiek problemów. Jest inteligentny i można z nim porozmawiać nawet o dupie marynie, pomoże i doradzi, pocieszy gdy ma się zły dzień. Fakt że jest wybuchowy i czasami rzuci mięsem świadczy tylko i wyłącznie o jego "żywym" i aktywnym stylu bycia, charakterze - a taka osoba jest potrzebna w administracji - ktoś bez zacięcia i takiego "drygu" raczej nie będzie wzbudzać respektu i ciężko będzie mu trzymać wodzę na graczach tak, aby panował porządek na serwerze. Duże TAK
 9. Jaka hipokryzja? Post został ukryty ze względu na offtop to i zostałem poinformowany o tym przez admina wiec skoro nikt tego nie widzi i ja rowniez nie widze sensu zeby ten cytat dalej byl w moim poscie:)
 10. To tak słowem wstepu... A wyciągnąć to ja proszę konsekwencje ze złamania pierwszego punktu regulaminu serwera przez obu administratorów. Ponieważ po dokładnym zbadaniu dema, a raczej konwersacji które mają miejsce śmiem twierdzić iż tak się stało. To raz. Dwa. kłamstwa na forum publicznym serwera. Trzy. Złamanie punktu 15 regulaminu serwera; podżeganie do wpisywania rtv przez administratora @nonejm (27:05 minuta demka) Cztery. (och jak na ironię) Złamanie czwartego punktu regulaminu serwera (Biszkopt, Nonejm) Pięć. Złamanie piątego punktu regulaminu serwera (Biszkopt, Nonejm) Zacznijmy. Cała akcja zaczyna się około minuty 10:35 gdzie po śmierci @Rzuf gracz "Nekroz1337" zaczyna śmiać się z zainstniałej sytuacji i przekazuje rzufowi do zrozumienia iż "jest on słaby" Rzuf odpowiedział mu "haha, ale śmieszne nie wiem zwal sobie" - i od tych słów się zaczęło pastwienie się nad @Rzufiem. Pierwszą cegiełkę postawił @nonejm stwierdzając iż Po zapytaniu przez pewnego gracza "dlaczego?" ten odpowiedział Rzuf w geście obrony zapytał nonejma Biszkopt się wtrącił między nonejma i rzufia oznajmiając (dość dosadnie) iż Rzuf : Biszkopt : (pozwolę że się wtrącę - a to trzeba mieć mikrofon żeby prowokować? wiesz Biszkopt, to trzeba mieć argumenty żeby to poprzeć i iść w zaparte a Ty sie wypalasz na pierwszym poście w tym temacie mówiąc że go nie oczerniałeś a także w swoim trzecim poście mówiąc(kłamiąc jak z nut) że wcale was nie prosił żebyście przestali go zaczepiać.) Rzuf : Biszkopt: (4 punkt regulaminu) Rzuf: Biszkopt: ( brawo jasiu, ale przecież " Nic nie mówił ej chłopaki przestańcie" "Wszystko w granicach dobrego smaku") Rzuf: Biszkopt: (ile masz lat a na ile się zachowujesz?) Rzuf: Nonejm: (po jakimś błyskotliwym olśnieniu XD) Nonejm (4 punkt regulaminu serwera) Po czym rzuf zaniechał dalszej dyskusji i wyszedł bez słowa w minucie ok. 25:48 Podsumowując w paru słowach. Wszystko w granicach dobrego smaku.
 11. Okej - generalnie rzecz biorąc administrator ma obowiązek dawać przykład - proszę w takim razie że tak delikatnie powiem buzi nie wycierać sobie tym, że faktycznie go nie oczerniliście, bo może to za dużo powiedziane. Cały czas mówisz tutaj o oczernianiu a ani razu nie wspomniałeś o ewidentnej prowokacji z waszej strony, czyli jednak coś jest na rzeczy. Tak w zwyczaju zachowuje się osoba sprowokowana - czyli taka która do czasu wytrzymuje zaczepki aż puszczą jej nerwy. Więc to sie nie bierze ni z gruszki ni z pietruszki. Reasumując, rzuf to bardzo dobry gość a wy się o to przyp***dalacie bo go chcecie wszyscy sprowokować żeby mu podciąć skrzydła odkąd zakandydował na admina i stara się odciąć od tamych akcji i ogarnąć co widać. Jaką logike i co za zadanie ma wytykanie i przypominanie mu o tym od czego chce się odciąć? No raczej nie żeby pośmieszkować tylko mu do***rdolić, a zauważyłem że niektórzy to robią perfidnie. Przecież to chyba oczywiste że prędzej czy później każdemu puszczą nerwy I tak, mówię to jako kolega i jako gracz, bo mi wolno.
 12. ja również jestem za zdjęciem bana. coraz więcej ukaranych graczy którzy tworzyli dobrą społeczność serwera mimo swoich durnowatych występków okazuje skruchę i uwazam że powinni dostać szansę na pokazanie się z tej dobrej strony i odbudowania swojego dobrego imienia. jestem za.
 13. "coś niezgodnego z regulaminem" - w akcie desperacji po jakiejś kłótni na serwerze zapytałeś @Wronay czy "możesz coś zrobić?" po czym pozabijałeś wszystkich TT stojących w szeregu po czym wyszedłeś z serwera zachowując się jak ostatni gówniarz - jeśli już piszesz odwołanie to tak to ubierz w słowa, a nie jako "coś niezgodnego z regulaminem" niemniej jednak jestem za zdjęciem bana, minęło dużo czasu. jestem na TAK
 14. naje*any @Rzuf zapomniał włączyć haxy efekty widocznie poniżej
 15. tak wiem, wiem. jak można pić lecha ZAPRASZAMY NA JAILA!!
×
×
 • Create New...