Jump to content

Lajter

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Lajter

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

603 profile views
 1. Lajter

  [TTT] Podanie o Operatora - Lighter

  W tym momencie rozmawiam z moimi znajomymi na temat zaistniałej sytuacji. Jeśli ktoś z nich postanowił dać głos na "tak" w podaniu nie jest to rezultat mojego "namawiania" ich do zrobienia tego, a ich /może przez to że mnie lubią/ zdanie. Przepraszam jeśli sprawiam złe wrażenie ale zamierzam poważnie podejść do /mam nadzieje/ danej mi w przyszłości rangi. pozdrawiam, ten zły edit CZYŻBY PRZYPADKIEM KAZALES SWOIM ZNAJOMYM DAC LAJKI NA SWOIM POSCIE? : O
 2. Lajter

  [TTT] Podanie o Operatora - Lighter

  Niestety prawdą jest to, że Zuris przeszadza. Nie jestem aż tak świetną osobą. Przekleństwa nie kontrolowanie wkradają mi się między słowa a zachowanie zdecydowanie mógłbym poprawić. Lecz totalnie zgadzam się z określeniem "nietuznikowość" na mój temat. Dziękuje za odpowiedź, kolego.
 3. Lajter

  [UNBAN] zURIs :)

  Rozumiem, emocje czasami wkradają się tam gdzie nie powinno ich być. Trzymaj się, mój ulubiony administratorze.
 4. Lajter

  [UNBAN] zURIs :)

  Będę szczery i powiem, że nie lubię ani Ciebie ani Twojej grupy prawiczków. § 2.2 Zabronione jest umieszczania treści które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo.
 5. 1. Wiek (preferowany >= 16). 18 2. Adres e-mail. [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. https://steamcommunity.com/id/ziqqoo 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Byłem operatorem na serwerze StrefaGierComPL TTT przez jakieś parę miesięcy, lecz niestety straciłem ową rangę przez nieaktywność spowodowaną sprawami prywatnymi. Znam wszystkie komendy i gram na tym serwerze od 5 lat. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Chciałem złożyć te podanie już od dłuższego czasu, lecz nigdy nie miałem wystarczająco czasu do poświęcenia by pomóc strzec serwera przed ludźmi, którzy łamią zasady. Teraz ten czas posiadam i moim zdaniem jestem gotowy na operatorowanie. Ostatnimi czasy, gdy zacząłem grać na serwerze zobaczyłem czasami też brak aktywności administracji bądź operatorów. Możliwe, że był to przypadek ale na serwerach chwilami panował chaos, którego nikt nie mógł ogarnąć. Obiecuję wzmocnić ochronę przed trollami i podwyższenie poziomu słowa "administrator" na tym serwerze. Dziękuje za uwagę. 6. (patrz Zasady). pozdrawiam, bartek
 6. Lajter

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  WITAM Gram już dokładnie 123 minut z rzędu na serwerze StrefaGier.Com.Pl TTT neostrada, co pokazuje że byłem na mapach community bowling i minecraftcity. Podczas mojego pobytu na takowych mapach nie słyszałem ani jednej skargi na temat gracza Opos2003. Jako były operator serwera, wiem że jeśli sprawiałby AŻ TAKI problem na voicechacie, administrator Kreciq zainterweniowałby oskarżeniem bądź gagiem. Najwidoczniej nie sprawiał on tak wielkiego problemu o jakim mówisz, Taco. Uważasz że powinienem dostać pgaga, lecz nie mam pojęcia jaki miałbyś ku temu powód. Jedyne co robię, to żartuję i prowadzę konwersacje podczas mojej rozgrywki na serwerze, jeśli Ci to przeszkadza, wystarczy po prostu zwrócić mi uwagę, wtedy na pewno się dogadamy. "Masz całkowitą rację, od kiedy straciłeś rangę i wyleciałeś z administracji jej poziom zdecydowanie wzrósł, bo nie ma w niej już Scrubsa." Przepraszam, nie rozumiem co masz na myśli poprzez te zdanie, możesz wyjaśnić? Bezspornienajlepszygracztejgry był wzorowym administratorem i stracił rangę administratora TYLKO dlatego bo nie miał możliwości grania na serwerze. pozdrawiam, przywódca elity ScrUbS prześladująca serwer od 2014 roku.
 7. Lajter

  Minecraft (za bardzo niedługo)

  niezapomniane wrażenia dużo nowych przyjaźni i najważniejsze nie zmarnowany czas polecam, bartek
 8. Lajter

  [BAN] Lighter

  Jestem i to bardzo pewien, jednak teraz już wszystko działa. Anyways, dzieki za pomoc.
 9. Lajter

  [BAN] Lighter

  1. Nick, na który została nałożona kara: Lighter 2. UniqueID: +eZ85CXEiq1YQyPE1OheJOC3d1I= 3. Data zajścia: 02.03.2017 - 03.03.2017 (?) 3. Opis sytuacji: Wiec wczoraj na strefowym TS3 rozmawiałem sobie z kolegą, nic niezwykłego. Jak zawsze tylko na swoim kanale, pare godzin i wychodze. Dzisiaj próbuje wejść, a okazuje sie że mam bana za "Trolling" ( | <15:37:15> You are banned permanently. Reason: "Trolling" | ) 4. Coś od siebie: W sumie codziennie używam tego ts3, nie chce mi sie zmieniać, a przecież i tak nic nie zrobiłem.. Prosze o szybkiego unbana.
 10. Lajter

  [skarga] Lighter

  Więc po tym jak zacząłeś do mnie strzelać, jestem tego pewny że użyłem mikrofonu, by powiedziec Ci o ciele wad'a (wtedy nie wiedzialem, że się sam zabił), że było tam napisane "Vladimir jest ze mną.". Anyways: nie dałeś mi wytłumaczyć mojego kosa na Vladimira przez jak to mówisz: "(...) i wtedy usłyszałem "czyli kos lighter" i zacząłem strzelać" To czepiaj się osoby która dała tego kosa. Wykonałeś kosa za to, że dałem 'fake' kosa nie dając mi czasu na wytłumaczenie sie. Jak widziałeś, nie miałem deagla skierowanego w twoją głowe ani nie oddałem strzału gdy mnie zaatakowałeś, tylko stałem koło ciebie czekając aż ktoś wykona kosa i ogłosi mnie provenem - nie stało sie tak, z tutejszej sytuacji. "Nope akurat napisał do gościa, który dał kos informując go, że nie jesteś zdrajcą." Nie wiem, czy używasz google translatora do pisania tutaj zdań, ale tego akurat nie zrozumiałem. W sumie, radze uważać nawet na takie kille z taką karmą. Podsumowując: Dałem kosa za to, że zauważyłem w ciele "Jest ze mną xxx", nie widząc że właściciel(?) ciała użył komendy kill w konsoli, a ty mi nie dałeś wytłumaczyć sytuacji wykonując kosa innej osoby. Moim zdaniem to Ty powinieneś mi dac czas na wytłumaczenie sytuacji nie zabijając mnie, widząc że nie mam wiekszych checi na zabicie cie. I jeszcze jedno. " gracz nie potrafi odróżnić spraw "zawodowych" od prywatnych " Słucham? (przepraszam za brak niektórych znaków polskich itp. klawiatura trochęe już ma lat, dlatego zamierzam kupic nowy caly komp :v)
 11. Lajter

  [skarga] Lighter

  Witam. Po sprawdzeniu ciała wad'a zauważyłem w nim napisane "Vladimir jest ze mną." Zarzucasz mi Trolling, niestety nie masz na to żadnych powodów. Dlaczego? Bo zwykle nie był to trolling a pomyłka. Nie zauważyłem że wad popełnił samobójstwo, tylko to że "był z Vladimirem". Nie rozumiem, dlaczego uważasz że miałby być to Trolling. Gram trochę na tym TTT - to prawda ale nie oznacza że czegoś czasami nie przeoczę. Ale nie rozumiem, jaką dałoby mi to korzyść - rdm "trollingiem" na innej osobie. Po tym, jak ktoś zabił tego Vladimira i okazało się, że był niewinny od razu zacząłeś do mnie strzelać. Mówiłem do Ciebie - Sprawdź ciało, chciałem ci pokazać na jakim prowodzie dałem kosa ale nie słuchałeś. Zabiłeś mnie a potem napisałeś "Nope". Potem prosiłeś mnie o zwrot karmy. Tak, miałem taką możliwość. Niestety ja widziałem w tym twój błąd, a mianowicie nie danie mi powiedzenia swojego powodu, jak już pomocy do dojścia mojego błędu. (byłem pewny, że wad zginął od czegoś innego, chcąc nie chcąc i tak zaszlachtowałeś mnie odrazu po sprawdzeniu ciała) W sumie to wad troszeczkę strollował - bo killnął się a przed tym napisał że z kimś jest. Ale ja go nie winię. Pozdrawiam Aktualnie mam dostęp do tej komendy.
 12. Lajter

  Nowy komputer

  Więc. Zamierzam kupić nowy komputer na święta. Ważniejsze części do niego już myślę że są wybrane lecz chcem być pewny czy mnie nie zawiedzie. Karta graficzna: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8GB Procesor: Intel Core i5-6600K 3,50GHz Płyta główna: Z170 Pro Gaming (Nie muszą być dokładnie te mogą być zupełnie inne :v) O innych częściach jeszcze myślę, ale i tak uważam, że potrzebowałbym potwierdzenia co do tych sprzętów(?) podanych powyżej. Proszę o sugestie, czy wszystko będzie się kleić i unosić mi gry na najwyższych ustawieniach graficznych.
 13. Lajter

  <TTT> MRXZX

  Rozpisałbym się ale piszę z komórki. Jestem na TAK. :v
 14. Lajter

  Podanie na operatora Lighter [TTT]

  Administratorów? Nikt tu nie mówi o administratorze.. Chodzi o operatora.. Ogarnianie codziennych spraw.. Trolle, rdmy i nieogarnięte osoby. +inne problemy które jak już bym musiał omówić/dowiedzieć się o nich Oper i Radke? Grają dłużej ode mnie, znają komendy i ogarniają więcej - to tak, ale nie oznacza to że ja nic nie wiem. Grając ostatnio na serwerze nie widzę ani jednego z op'a a rdm'ów dużo. (wbijają po 1-3h max) Co do wieku.. Wiek wiekiem ale nie widze w tym problemu. Możliwe że będe miał nieco więcej czasu przez to, że uczęszczam do szkoły. //D: Administrator był oczywiście skrótem myślowym.
×