Jump to content

Andermen

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Andermen

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Raciąż
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Nick, na który została nałożona kara: Andermen 2. Steam ID: STEAM_0:0:79143833 3. Administrator, który nałożył karę: PR!D3 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Andermen&Submit=Search 5. Opis sytuacji: Chciałem bana i go dostałem, to tyle. 6. Coś od siebie: Wiem, że się nie rozpisałem, ale naprawdę nie było o czym, było jak było.
 2. Zacznijmy od tego, że w regulaminie jest zakaz nadużywania wulgarnego języka wobec innych graczy, no i w sumie na tym można skończyć, ale żeby nie było za krótko, dodam, że umyślnie mnie prowokowałeś (tutaj mam na myśli ten cytat), po drugie nie dostałeś permgaga tylko zwykłego gaga na mapę. Twojego koledze za to samo ban się należał, ale dałem mu szanse, bo może na twoim przykładzie zmieniłby stosunek do mnie i innych graczy. Swoją drogą nie wygląda to, jak skarga, tylko nieumiejętne odwołanie od bana, ponieważ nie dotyczy mojego sposobu podejścia do roli admina, lecz do konkretnej sytuacji, w której dostałeś bana, co według ciebie jest złym werdyktem. Kickiem nie poprzedziłem, bo dostałeś gaga, a i tak wcześniej zwracałem ci uwagę na słownictwo, a ty dałeś mi wyraźny znak, że nie zamierzasz się zmienić i postępować zgodnie z regulaminem. Przeprosiłeś to fakt, doceniam to, ale nie powstrzymałeś się przed dalszym łamaniem regulaminu. Od kary możesz się odwołać właśnie na tym forum, ale dałem ci tylko 3 dni bana, po którym mam nadzieje zmienisz swoje zachowanie.
 3. Znam Adlino od dłuższego czasu i raz było z nim dobrze, a raz nie na stanowisku Administratora. Największym moim zastrzeżeniem do tej osoby jest jednak to, czemu tak długo zwlekał z podaniem? Jednakże myślę, że można go znów "przygarnąć". Jestem na TAK.
 4. Osobiście przy tej sytuacji nie byłem, jednakże na podstawie dowodów (nagranie od twojego kolegi ENCIK, który również został zbanowany w tej sytuacji/ świadka tej sytuacji- ferbez1/ zapisu logów), jakie prześledziłem, myślę, że ta sytuacja jest dla mnie bardzo dobrze nakreślona, tak bym mógł się o niej wypowiedzieć. Pomimo iż odwołanie nie jest napisane estetycznie. Jeśli chodzi o massRDM to on wystąpił, co jest wyraźnie widoczne w logach. Co do toksyczności, a konkretnie o bluzgi to może i wystąpiły, lecz nie były tak barwnie rozbudowane, jak bluzgi Akise oraz innych ludzi z toksycznym zachowaniem, więc myślę, że w ostateczności mogę na to przymknąć oko. Jednakże wysyłając nagranie do administracji, zatailiście fakt, iż Akise obrażał was z powodu tego massRDM. Chciałbym jeszcze się odnieść do odpowiedzi PutaMadre. Mimo iż Akise obrażał ich z powodu tego massRDM nie toleruję upominania jakiegokolwiek łamania regulaminu w tak wulgarny sposób. Jeżeli chodzi o ghosting to nie można ich o to posądzać tylko dlatego, że siedzą na wspólnym kanale TeamSpeak (o czym wiedziałem), równie dobrze można ciebie oraz Akise o to posądzić w momęcie, gdy gracie jednocześniee rozmawiając na kanale Discord. Podsumowując, jestem za skróceniem bana do około 6 miesięcy, jako iż jest to pierwsze większe przewinięcie tego gracza i zasługuję na drugą szansę.
 5. Jeżeli chodzi o toksyczność tego gracza jestem tego samego zdania co w przypadku Dawidthegamer. Mimo tych nierzadko wypisywanych wulgaryzmów oraz wulgarnej kłótni z Dawidthegamer (która nierzadko pojawiała się na czacie ogólnym, a nie w wiadomościach prywatnych) miałeś dobre stosunki z innymi graczami. Krótko mówiąc, jestem za skróceniem bana (2-4 tygodni).
 6. Zacznę od tego, że również nie zauważyłem wyłudzania punktów lub było to nieznaczne i myślę, że mógłbym na to przymknąć oko. Jeżeli chodzi o toksyczność, myślę, że wszyscy, jak również i ja są zgodni, z tym że ci się należało. Jednak w twojej obronie mogę powiedzieć, że miałeś dobre stosunki z innymi graczami, mimo to często używałeś wulgaryzmów. Jeżeli chodzi o ghosting to wystąpił on, a to, w jakich okolicznościach oraz z jakiego powodu nie ma znaczenia. Podsumowując, jestem zdania, że kara ewidentnie ci się należy, jednakże nie widzę problemu w skróceniu ci bana (1-2 tygodni), gdyż pomimo tych "odchyleń" miałeś z większością graczy dobre stosunki (prócz Xero, ale obaj jesteście sobie temu winni).
 7. Dobra zakończmy to wreszcie. Za pierwszym razem dostałeś gaga wraz Sachim na mapę za kłótnie, w której padło wiele wulgarnych wyrazów. Przyznaje bez bicia, że dałem wtedy gaga ENCIKOWI I Thiefowi, po czym zdjąłem, bo nie rozróżniam waszych głosów. . Jednakże cały serwer wskazywał na jednego z was (głównie, a właściwie jedynie ciebie po rozpoznaniu głosu). Stwierdziłem wtedy, że sprawiedliwie będzie, jeśli dam gaga tobie i zdejmę go, wtedy gdy powiesz, który to z waszej trójki. Następnie dostałeś muta za binda, na którym ENCIK (twój kolega) napisał wulgarny tekst, nie mogę obecnie tego wkleić, ponieważ na chwilę obecną nie mam dostępu do logów. Dostałeś bana nie tylko za obrażenie mnie w tym dniu, lecz jako sumę wszystkich twoich czynów. Wiele graczy oraz osób z administracji skarżyło się na ciebie, oraz twoich kolegów stanowczo zbyt wile razy i mogę dać sobie rękę uciąć, że każdy gracz, który miał z tobą styczność, się z tym zgodzi, ba nwt Thief (twój kolega) powiedział, że rozumie twój powód bana. Ty natomiast nigdy nie okazałeś najmniejszego śladu skruchy oraz zrozumienia swoich błędów. Jeżeli chodzi o krąg zaufanych to jestem tego samego zdania co Adlino, ponieważ ich nie trzeba upominać za każdym razem, gdy są na serwerze, nikt nie jest bezkarny i nwt oni dostają kary za swoje nieodpowiednie zachowanie, ale do takich sytuacji praktycznie nie dochodzi. Jeżeli chodzi o to, że cię po prostu nie lubię, to owszem nie lubię cię, ponieważ zachowujesz się naganie bez żadnych wniosków z mojego, a nwt naszego (mówię tu o reszcie administracji) upominania oraz karania. Nie zmieniam swojego zdania, miłej gry w CS, ELO.
 8. 1. 17 2. [email protected] 3. STEAM_0:0:79143833 / https://steamcommunity.com/id/Andermen/ 4. Byłem administratorem Murdera na serwerze GM konkurencji, który już nie istnieje oraz operatorem na PropHunt Strefy Gier, który również już nie istnieje. 5. Uważam, że powinienem zostać przyjęty, gdyż, jestem jednym z najdłużej grających obecnie graczy Murdera, większość godzin przegranych w GM nabiłem właśnie na nim. Mam dobre stosunki z graczami oraz administracją. Mimo iż grając lubię sobie pożartować (oczywiście nic wykraczającego poza regulamin) stanowisko operatora/administratora zawsze traktowałem poważnie. 6. Potrafię posługiwać się językiem angielskim na poziomie podstawowym. Przez ostatni rok zajmowałem się tłumaczeniem komiksów z języka angielskiego na polski.
 9. Znam ją dobrze jako kumpele oraz admina sprawdzającego się w swoim fachu, więc jak to powiedział pewien mędrzec: ,,Jestem na TAK''
 10. 1. 16 2. [email protected] 3. STEAM_0:0:79143833 http://steamcommunity.com/profiles/76561198118553394/ 4. Byłem administratorem serwera Murder, który obecnie nie funkcjonuje z powodu braku funduszy. Administratorem zostałem mianowany dzięki adm. tech., który przyznał mi go dlatego, że wiele razy chętnie mu pomagałem przy szukaniu addonów, map, modeli itp.. Niestety nie miałem dużo czasu by się w tym odnaleźć przez wyłączenie serwera w ciągu tygodnia służby. 5. Chcę być administratorem Prop Hunta, ponieważ zależy mi na tym trybie na polskiej scenie serwerów, i nie chce by znowu z niej zniknęły. Uważam, że powinienem zostać administratorem serwera, ponieważ dawniej spędzałem sporo czasu na tym trybie, więc mam o nim i jego graczach pojęcie. Mam świetny kontakt z niektórymi adminami SG. Zawsze staram się być sprawiedliwy oraz konsekwentny w dawaniu kar.
 11. Gdy był adminem nie znałem nikogo kto by miał do niego pretensje.
×
×
 • Create New...