Skocz do zawartości

Andermen

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Andermen

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Raciąż
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Andermen

  <M> Andermen

  1. 17 2. [email protected] 3. STEAM_0:0:79143833 / https://steamcommunity.com/id/Andermen/ 4. Byłem administratorem Murdera na serwerze GM konkurencji, który już nie istnieje oraz operatorem na PropHunt Strefy Gier, który również już nie istnieje. 5. Uważam, że powinienem zostać przyjęty, gdyż, jestem jednym z najdłużej grających obecnie graczy Murdera, większość godzin przegranych w GM nabiłem właśnie na nim. Mam dobre stosunki z graczami oraz administracją. Mimo iż grając lubię sobie pożartować (oczywiście nic wykraczającego poza regulamin) stanowisko operatora/administratora zawsze traktowałem poważnie. 6. Potrafię posługiwać się językiem angielskim na poziomie podstawowym. Przez ostatni rok zajmowałem się tłumaczeniem komiksów z języka angielskiego na polski.
 2. Andermen

  <PH> AmVera

  Znam ją dobrze jako kumpele oraz admina sprawdzającego się w swoim fachu, więc jak to powiedział pewien mędrzec: ,,Jestem na TAK''
 3. Andermen

  <PH> Andermen

  1. 16 2. [email protected] 3. STEAM_0:0:79143833 http://steamcommunity.com/profiles/76561198118553394/ 4. Byłem administratorem serwera Murder, który obecnie nie funkcjonuje z powodu braku funduszy. Administratorem zostałem mianowany dzięki adm. tech., który przyznał mi go dlatego, że wiele razy chętnie mu pomagałem przy szukaniu addonów, map, modeli itp.. Niestety nie miałem dużo czasu by się w tym odnaleźć przez wyłączenie serwera w ciągu tygodnia służby. 5. Chcę być administratorem Prop Hunta, ponieważ zależy mi na tym trybie na polskiej scenie serwerów, i nie chce by znowu z niej zniknęły. Uważam, że powinienem zostać administratorem serwera, ponieważ dawniej spędzałem sporo czasu na tym trybie, więc mam o nim i jego graczach pojęcie. Mam świetny kontakt z niektórymi adminami SG. Zawsze staram się być sprawiedliwy oraz konsekwentny w dawaniu kar.
 4. Andermen

  (M) AViSO

  Gdy był adminem nie znałem nikogo kto by miał do niego pretensje.
×