Jump to content

Michał

Użytkownik
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

About Michał

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 11/25/2002

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod
  ARMA 2

Recent Profile Visitors

1386 profile views
 1. Michał

  LOGO

  Moim zdaniem... powinieneś zrobić bardziej ciemną kolorystykę która będzie pasować do forum.
 2. "ruszam w pościg -> zabijam -> okazał się inno, płacz że RDM i silna prowokacja w moją stronę" W sumie to mnie nie ścigałeś, po prostu chodziłeś za mną i strzeliłem w ścianę obok drzwi do których wchodził gracz, a jak mi wiadomo nic nie ma w regulaminie o strzelanie w pobliżu gracza, no chyba że jak już to "Zakaz trollowania, rozumianego jako działania powodujące u innych stratę karmy lub zmuszające do zabicia danej osoby, a także psucia rozgrywki innym." uważasz za powód do zabicia mnie. "Przywalasz się do każdego i o wszystko, Twoje podejście na serwerze w stosunku do wielu graczy jest dziwaczne." Tutaj muszę się obronić, bo nie chcę aby ktoś psuł mi opinie, po pierwsze, "Przywalasz" nie przesadzaj nie przyczepiam się do każdego na serwerze, jak już to tylko do Tych osób które zrobiły na diabła. Po przecież moje podejście na serwerze jest tak "dziwaczne", jakoś tego nie widziałem wchodząc na serwerze. "Ty mi stawiasz warunki?" Nie, nie stawiam Ci warunków, po prostu chodziło mi o to że bym się wypowiedział pozytywnie w Twoim podaniu jak byś się więcej udzielał, a nie ukrywał się w tłumie, i w sumie jako gracz sg ttt powinieneś spełniać tę podstawowe warunki, np. grać pełny miesiąc itp. Tym bardziej że super Adminowi serwera będzie ciężej rozpatrzyć Twoje podanie pozytywnie, gdyż nie dajesz się poznać, za każdym razem gdy wchodzę na serwer Ciebie nie ma, nie odzywasz się, to ciekawe jak mam Ciebie poznać pomyśl, tylko czasami ale to rzadkość. "za wołanie do ciał bez DNA" Powiedziałem że za niszczenie moich przedmiotów oraz używania hs'a jest kos i za wołanie do ciał od wybuchów, bo fakt faktem, raczej nikomu się nie chcę łazić do ciał w których nie ma dna. "Krytykujesz wszystkich o wszystko" No przecież, ja "wszystkich" krytykuje:p. Dożąć do końca, przyznam się że trochę Cię sprowokowałem nie wiem po co ciągnąłem te rozmowę odpyskując Ci na każdy argument, może i trochę mam w sobie arogancji, i może postaram się to naprawić ale no nóż, mogliśmy po prostu się przeprosić wzajemnie i było by po kłopocie.
 3. "miły gracz." Tak, tak bardzo miły gracz który nie ma szacunku dla młodszych graczy. "Zna regulamin" Zna regulamin w taki sposób że robił na mnie centralne rdm'y za to że dawałem kosy na ludzi którzy nie odpowiedzieli na mojego live check'a(Niżej opiszę sytuację). "Regulamin jest jaki jest, ale każdy trzymać się go musi" Pierw sam go musisz przestrzegać, a potem pisać takie farmazony. A teraz do opisu sytuacji, chyba tydzień temu na serwerze tak ok. 11-13(Chyba bo szczerze nie pamiętam), byłem ja, Ty, i kilka graczy, wylosowało mi klasę detektywa po połowie rundy powiedziałem "Live check na czacie, kto nie odpowie kos" zacząłem odliczać i po skończeniu pod TAB zaznaczyłem Ciebie jako zdrajcę potem napisałeś na czacie "nie zesraj się dzieciaku", na mapie Minecraft Haven prowokowałeś mnie w różne sposoby, wyzywając mnie od dzieciaków jeszcze wrócę do tego łamania regulaminu zrobiłeś na mnie po dajże dwa rdm'y jako inno(Podejrzewam że chodzi o zaznaczenie Ciebie jako T). Wracając do tematu, w ogóle się nie udzielasz na czacie jak i na głosowym, Jeszcze dodam że nie grasz całego miesiąca:). Oficjalnie jestem na nie. I wiem że pewnie nic nie zdziałam bo nie mam żadnych dowodów.
 4. Czółko ostatnio zakupiłem sobie grę "Verdun" ale nikt z moich znajomych takowej produkcji nie posiada a chciałbym z kimś pograć np. Jakiegoś coop'a.
 5. http://www.frazpc.pl/aktualnosci/935508,ubisoft-rozdaje-za-darmo-watch-dogs.html W skrócie na Uplay'u za darmo gra Watch Dogs.
 6. Bardzo podobne podanie do Pana Feksu. "gracze zagubieni" Bo przecież każdy nowy gracz jest zagubiony, i nie wie o co chodzi w trybie. "Chce pomóc serwerowi się rozwijać" W sumie nie możesz rozwijać serwera, no chyba że napiszesz propozycje i Admin techniczny ją przyjmie, jest jeszcze 2 opcja, włamanie się na konsolę. "nowych graczy" Tutaj nie masz na to wpływu, to już zależy od użytkownika czy zdecyduje się grać na danym serwerze. "gracz jest nowy" A co ma do tego że grasz jest nowy? Każdy ma obowiązek zapoznać się z regulaminem to chyba oczywiste(No... dla niektórych nie). "odpowiednią karę" Każdy lubi karać;). Muszę dodać że Twoje podanie jest takie sobie. Po za tym wczoraj brakowało CI jednego dnia do 30, widać że Ci zależy na tej posadzie i to bardzo zły znak, bo potem taka osoba kończy jak(Daje tu przykład) No.God, który grał sobie 30 dni, i w tę 30 dzień napisał podanie a potem po kilku tygodniach nie widywało się go na serwerze mówię tu o jb którego nie ma.
 7. Konto pod podanie... "utrzymywał kulture" Na to akurat nie masz wpływu, to już zależy od atmosfery na serwerze. "wyzywających się dzieci" Taa... "Dzieci" się wyzywają, no przecież. Ps. Powiedz mi na pw. Jak to jest być hipokrytą, sam jesteś dzieckiem i mówisz na inne osoby że są dziecmi? Jeśli masz coś napisać, przeczytaj to i pomyśl czy to co napisałeś jest ok. I nikt się do Ciebie nie przyczepi. "wyzywane przez inne" Wyżej masz odpowiedz. Podsumowanie: Pluski: Wiek + Doświadczenie + "nie przeklinam umiem się zachowywać i pomagać potrzebującym." + Minusy: Konto pod podanie - Powtarzalność - - Dopisywanie jak najwięcej słów, "żeby" zwiększyć swoje szansę na akceptacje - Nie grasz aktywnie, w sumie nawet nie przekroczyłeś miesiąca - - Nie wystawię oceny do tego podania gdyż, nie grama na BR. Nie lubię w pkt pisać np. - + ale teraz nie miałem wyboru, no znaczy miałem.. ale tak było szybciej. "nie przeklinam umiem się zachowywać i pomagać potrzebującym." Tak samo do tego co napisałeś, powiedzmy że Ci wierzę, ale to jaki jesteś na serwerze decydują gracze Panie Fleksu. Pozdrawiam ~Michał
 8. Wypowiem się gdyż byłem przy tym jak Cezary nakładał Ci karę. A więc 1. Rzecz po co przeklinać? Nie można np. Jak chcesz już użyć nie cenzuralnego słowa to po prostu nie klikasz przycisku "X"(Który jest domyślą funkcją mówienia), To fakt może pgag przesadzony, a może Cezary Ciebie nie lubi, i chciał CI "dowalić" nie wiem, i nie chcę wiedzieć, ale fakt pozostaje faktem że gag przesadzony i jestem na ungagiem o ile dasz słowo że nie będziesz tak przeklinał bo, powiedzmy sobie szczerze dużo jest młodych graczy na serwerach Strefy Gier, a tym bardziej na trybie TTT.
 9. Ale CBŚ jest od spraw narkotykowych itp, a nie od dziecka który np. Ściąga 15 piratów na dzieńxd.
 10. Przecież samy program torrent jest legalny:V
 11. Dobry, czy jak np. Mam kupioną grę w pudełku i pobiorę pirata to mogę dostać jakąś karę(Od sądu mi chodzi, np. Grzywną).
 12. Jestem na nie, zgodzę się z administratorem wyżej, kiedyś na jb była taka osoba jak Katarina pamiętasz? miała piskliwy głos, a ty jak kozak, bo oczywiście miałeś Operatora więc chciałeś pokazać że ty tu rządzisz i krzyczysz do niej "Zamknij mordę Ty k***o"(Czy chyba dz***o) nie pamiętam, ale to nie zmienia faktu że napisałeś podanie za szybko, więc bardzo zależy Ci na tej posadzie, a to zły znak.
 13. "gościowi" A byłeś z nim kiedyś na flaszce? Raczej nie. "potem pisałem mu coś dla jaj" To już Twój problem, mogłeś pomyśleć zanim napisałeś. Byś może uniknął perm bana? "No cóż chciałbym znowu pograć z chłopakami na ttt na waszych serwerach ponieważ jest fajna atmosfera" Super że lubisz grać na Strefowych serwerach, ale tak samo jak chciałbyś pograć z "chłopakami" to mogliście utworzyć lokalny lub wejść na inny serwer ttt. Według mnie nie powinieneś dostać unban'a gdyż nie pokazałeś skruchy, takie puste odwołanie.
 14. Michał

  Arma 2

  Czółko, to chciałby w sobotę pograć tak z 1 lub 2 godzinki w Armę? ;). (Tak około 16-17)
 15. "jak na te 13 lat jestem dość ogarnięty" O tym czy jesteś ogarnięty zadecydują inne osoby, a nie Ty. "Nigdy nie byłem administratorem/operatorem lecz szybko sie ucze , i znam dużo komend więc z tym nie byłoby problemu" TO nigdy nie byłeś adminem a znasz dużo komend? Kurde, to tak jak ja bym napisał nie byłem adminem na serwer gmod'a, a znam dużo komend, pomyśl zanim napiszesz. "kiedy nie ma administracji a wtedy jak ktoś ich reportuje to np. po godzine wychodzi i report sie traci " F12 i skarga na forum, to jest takie trudne? "pomagać administracji" Pomagać możesz składając skargi lub wzywając danego administratora na serwer, ale dobrze że masz chęci do pomocy przy reportach. Ps. czerwony tylko dla administracji;).
×
×
 • Create New...