Jump to content

Fantazia128

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Fantazia128

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  76561198058721302
 • Płeć
  Mężczyzna
 • O mnie
  ~BeRnArD
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mafoe to stały gracz, który regulamin ma w jednym palcu i można mu zaufać. Jestem na TAK.
 2. Po przeczytaniu wypowiedzi @NavySealPL jestem w 100% na NIE.
 3. Deb'a znam dość długo i jestem w stanie powiedzieć, że jest to osoba godna zaufania. Deb świetnie będzie się nadawać na to stanowisko, jestem na Tak.
 4. Co się dzieje ostatnio z tymi podaniami? Pograj trochę więcej i wtedy napisz podanie. Uśmieszki co drugie zdanie nie dodają ci powagi + świetny powód. Jestem na NIE.
 5. Podanie bardzo słabe, nawet nie podałeś Steam ID. Żeby zostać adminem trzeba czegoś więcej niż tylko grać sporo na serwerze. Jestem na NIE.
 6. Fox jest doświadczonym adminem oraz bardzo miłą skorą do pomocy osobą. Jestem w 100% na TAK!
 7. Przepraszam za aktualny wygląd piątego punktu, ale jak go pisałem to nie wyglądał jak teraz.
 8. 1. Wiek (preferowany >= 16) - 17 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:49227787 ; http://steamcommunity.com/profiles/76561198058721302/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Niestety, nigdy nie byłem. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Na serwerze spędzam sporo czasu, i jestem pewien, że wielu graczy mnie dobrze zna. Znam regulamin serwera w stopniu bardzo dobrym i regularnie zapoznaję się z nowościami na forum. Często też staram się go wytłumaczyć nowym graczom którzy jeszcze go nie znają w całości. W czasie gdy gram na serwerze często jestem świadkiem łamania regulaminu, co psuje rozgrywkę, przez co sfrustrowani gracze opuszczają serwer. Gdy do tego dochodzi zawsze pisze do Admina/Operatora aby jakoś zaradzili tej sprawie. Jednak nie zawsze Admini/Operatorzy mają w danym momencie czas (rzadko się to zdarza, ale zdarza), bądź też nikt z Adminów/Operatorów, których mam w znajomych jest nie jest online. Chciałbym aby serwer stał się bardziej przyjazny, co poprawi jakość rozgrywki i nie odstraszy nowych graczy. Dlatego też chciałbym pomóc Administracji jak tylko się da.
 9. Schingar zasługuje na tą rangę, wiele razy musi on pisać do operatorów badź admina aby załatwili problem co zabiera sporo czasu, a dając mu dostęp do komend serwer może tylko się polepszyć.
×
×
 • Create New...