Jump to content

Czeslawwieslaw

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About Czeslawwieslaw

Metody kontaktu

 • ICQ
  Brak
 • Gadu Gadu
  Brak
 • Jabber
  Lol co to? XD
 • Skype
  Mam ale nie używam

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:95259924
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Polski
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1944 profile views
 1. 1. Nick, na który została nałożona kara: Miecio.Pieczykon 2. Steam ID: STEAM_0:1:95259924 3. Administrator, który nałożył karę: Gerard 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:95259924&Submit 5. Opis sytuacji: Była mapa ttt_mcnpcvillage_2016 i niedługo po rozpoczęciu rundy gracz Jokkers powiedział mi, że chciałby mi coś pokazać. Zaprowadził mnie do kościółka, wyciągnął C4 i podłożył na 10 minut. Nie zabiłem go, ponieważ nie wiedziałem, czy jest Traitorem, czy jakimś Innocentem, który dość szybko zdobył bombę po Traitorze. Uznałem więc, że rozbroję bombę i najwyżej co to on sam straci karmę za moją śmierć od wybuchu. Jednak wraz z wybuchem bomby umarła jeszcze jedna osoba poza nami. Niedługo po tej sytuacji jak wyszedłem z serwera dostałem wiadomość od Gerarda który poinformował mnie iż dostałem bana za współpracę. 6. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za całą sytuację i prosić o wybaczenie poszkodowanego w tym wypadku oraz Gerarda.
 2. Napisz odwołanie zgodnie ze wzorem.
 3. ttt_cluedo_b5_improved1 Jednym skokiem z Reco można wylecieć za mapę i spadać w nieskończoność. Można też propem, jak i dobrym skokiem z reco wskoczyć na dach i być praktycznie nie do zabicia.
 4. To nie jest jego ban. Typka pomieszałeś czy coś. Tu masz jego bana. @xXNiXa1337 ban został nadany przez admina pod nickiem Szejdi.
 5. Ja na wersji Chomium gram ponad miesiąc i ani na tej, ani na zwykłej dźwięków nie mam.
 6. Witam. Ostatnimi czasy pojawił się u mnie problem z brakiem muzyki na koniec runda, a także innymi dźwiękami. To już druga taka sytuacja (wcześniejsza problem został rozwiązany po updacie Gmoda) i już był temat na taki problem, niestety nie został on rozwiązany, a tematu sprzed roku nie będę odkopywał. Problem polega na tym, że nie mam piosenek na koniec rundy oraz przeładowań broni spoza CS:S typu M24 lub Scarh, a także dzwięków z Basscanona. Mam też takie komunikaty w konsoli, lecz same pliki w folderze Gmoda są (pliki). Usunięcie plików nic nie daje (pobierają się ponownie, ale dalej nic nie odtwarza) tak samo, jak reinstalacja gry. Proszę o pomoc i z góry dziękuje za przeczytanie.
 7. Proponuję usunąć Poison Dart Guna, ponieważ broń jest zepsuta, z czego nie zadaje żadnych obrażeń.
 8. A więc tak. Zrobię to w stylu Breacha. Plusy: + Ogranięty + Miły człowiek + Fajnie się go wyzywa Minusy: - Prawdopodobnie jak dostanie operatora będe miał piekło - W gorszym przypadku bana Zdecydowanie na TAK
 9. Oczywiście, że na Tak. Szczegółem jest to, że jak dołączasz na serwer to troszkę osób ucieka, ale da się z tym przeżyć.
 10. Jestem na Tak. Andermen był jedną z pierwszych osób, które poznałem na serwerze Murder i tak jak kiedyś to i teraz się miło z nim gra. Na PH dawał radę jako operator i jak najbardziej tutaj powinien sobie poradzić.
 11. 1. Wiek: 15 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:95259924 oraz Profil Steam 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem administratorem ale znam podstawowe komendy. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chciałbym być administratorem serwera TTT, ponieważ w ostatnim czasie odeszło sporo Adminów/Operatorów więc przyda się każda para rąk. Gram na serwerze od dłuższego czasu (jakieś około 1.5 roku) i dużo osób mnie kojarzy i chyba lubi (nazywając przegrywem, frajerem, faggotem, grubasem i tego typu inne + Anal kazał mi napisać, że nie kradnę fragów peszkowi). Ostatnimi czasy też sporo nowych osób zaczęło wbijać na serwer, z czego czasami robi się zamieszanie i jest dużo reportów a mało administratorów, aby to wszystko ogarnąć. Gram najczęściej w weekendy w czasie, w którym nie każdy admin siedzi w domu i na serwerze tylko wychodzą do znajomych czy tym podobne, z czego są braki aktywnej w tym czasie administracji na serwerze. Pozdrawiam Serdecznie Miecio
 12. Tak dla twojej wiadomości administratorzy nie dają UB z KB ponieważ KB jest tylko na 12H. Przeczekasz sobie i z powrotem powrócisz do gry.
 13. Witam. Jakieś 2 dni temu dopadł mnie problem z kartą pamięci (MicroSDHC 16GB class 4) a mianowicie żadne urządzenie nie wyczytuje karty. Czasami zdarza się, że telefon, na którym była używana karta (Asus ZenFone Go ZB552KL) wyczyta kartę, ale od razu pojawia się komunikat, że karta jest nieobsługiwana i trzeba formatować kartę. Jednak gdy próbuje sformatować kartę tak jak telefon chcę po kilku minutach czekania na ukończenie formatu wyskakuje komunikat "java.util.concurrent.TimeoutException: Thread Binder_B gave up waiting for partitionPrivate after 180000ms". Dzisiaj podłączyłem kartę do komputera, po czym wczytało kartę i zaraz rozłączyło. Próbowałem kilka razy, ale za każdym razem nic. Sprawdzałem też w Zarządzaniu Dyskami i okazało się, że karta po włożeniu do komputera wywala całkowicie odczyt dysków zewnętrznych. Po takowym wywaleniu przez kilka minut komputer nie wyczyta żadnej innej karty ani nie będzie w stanie odtworzyć tej, która wywala. Próbowałem już dysk do odczytu karty przepisać na inną literę, ale to nic nie dało i dalej nie da się odczytać karty. Prosiłbym o pomoc jak można odczytać kartę i ją sformatować. Z góry dziękuję za przeczytanie i jakiekolwiek odpowiedzi. Pozdrawiam Miecio.
 14. *DEAD* Su!CiD3: bugujesz flecie *DEAD* Su!CiD3: co za smietnik umyslowy
×
×
 • Create New...