Jump to content

RedLagger

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

2 Followers

About RedLagger

 • Rank
  Początkujący poster

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  lol
 • Skype
  lol

Informacje

 • Steam ID
  lol
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Przybywam z końca świata
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

665 profile views
 1. RedLagger

  [BAN] - Moreno

  Karma bany... Znam takiego jednego byłego admina, który był rekordzistą w tym. Tylko Jaki on miał nick?
 2. RedLagger

  [ban] Red Lagger

  1. Nick na który nałożony został ban: Zug Zug 2. Administrator, który nałożył bana: Gerard 3. Steam ID: STEAM_0:1:52117630 4: Nazwa mapy: Wiele map 5: Opis sytuacji: Włączam dzisiaj g-moda i próbuję połączyć się z serwerem, po czym dostaję komunikat "Świadome granie z kolegą na aktywnym banie". Czy grałem z kolegą, który miał permbana? Tak. Czy powinienem dostać za to bana? Jeśli tak, to sam wymieniony wyżej admin powinien dać sobie karę za ten sam powód co ja dostałem. Puta także używał multikonta, gdy miał bana. W dodatku ten gracz rozmawiał na czacie głosowym z Gerardem, a kary za multikonto nie dostał. 6: Coś od siebie: Dodatkowo takiego samego bana powinna dostać każda osoba, która zna mnie i mojego kolegę oraz gra na tym serwerze. Najśmieszniejsze dla mnie jest to, że AVP dostał permbana za to, że grał z nami przez 3 mapy.
 3. RedLagger

  Don't Starve Together

  Nie bierzcie Pandy do team-u. Ten ziomal zmieni was wszystkich w niewolników w tej grze komputerowej.
 4. RedLagger

  [ban] Red Lagger

  1. Nick, na który została nałożona kara: Wizio[T_Q] 2. Steam ID: STEAM_0:1:52117630 3. Administrator, który nałożył karę: Wizio 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:52117630&Submit 5. Opis sytuacji: 5 grudnia grałem sobie z Teemo przez cały dzień i wieczorem zaczęło nam się nudzić, więc zaczęliśmy trolować na serwerze. Trolowanie zaczeło się od rzucania Newton guna sobie nawzajem(była to mapa TTT_dolls) lub randomowym innocentom i nie pozwalać im wejść na górę szybu wentylacyjnego nie ważne jaką rolę mająć. po kilku rundach postanowiłem zrzucać łomem ludzi jako inno z półek, obijać ich po przez strzał w stopę i przekręcać Nick Wizia. 6. Coś od siebie: Chciałbym złożyć przeprosiny wobec obecnych wtedy graczy i wspomnianego wyżej admina za głupie wybryki. To wiadome jest, że przez spory szmat czasu uprzykrzałem innym mniej lub bardziej zabawę, a ta sytuacja to był tylko gwóźdź do trumny. Trochę minęło od tego bana i stwierdziłem, że brakuje mi kampienia w jednym miejscu jako detektyw i rozszyfrowywania kto jest mordercą.
 5. RedLagger

  Rozszerzenie kanału

  Proszę dodać jeden podkanał do kanału "No Lagger No cry". Z góry dziękuję
 6. RedLagger

  Balansss

  Ewentualnie można by dać 5 nieodnawialnych pocisków do autokampy i tyle. Ewentualnie kanapka mogła by freezować postać tak jak kanibalizm i miała 1 użycie.
 7. RedLagger

  [Skarga] Red Lagger

  Nie rozumiem w czym leży problem, ponieważ po 2 rundach(bodajże) na serwer wszedł operator, więc wystarczyło mnie tylko zreportować i byłoby po sprawie.
 8. RedLagger

  <TTT> Tomislav

  Jestem na TAK, ponieważ ten osobnik ma tak naprawdę 10 lat, ale brzmi jak pedofil.
 9. Nie da się zastąpić gracza botem po trafieniu 2 razy z czerwonego deagla?
 10. RedLagger

  [BAN] Niunek

  Jako, iż to ja Tobie "załatwiłem" tego bana, to będę za jego zdjęciem, jeżeli poprawisz swoje błędy interpunkcyjne w odwołaniu. ^^
 11. A czy jak detektyw zginie, to jako martwy może dalej "kierować" działkiem?
 12. RedLagger

  <TTT> Vanish

  NRGLGL NGLGLRLL GRLMRLBRLL RLGGLR MRLR NIE Pozdro dla kumatych.
 13. RedLagger

  Prośba o pod kanał

  Witam, proszę o utworzenie pod kanału "gramy" na kanale "Rzynrzylu meme". Z góry dziękuję
 14. RedLagger

  Garry's Mod tryb Framed!

  Też bym chętnie zagrał.
×