Jump to content

RedLagger

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

2 Followers

About RedLagger

 • Rank
  Początkujący poster

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  lol
 • Skype
  lol

Informacje

 • Steam ID
  lol
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Przybywam z końca świata
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

772 profile views
 1. 1. Nick, na który została nałożona kara: Zug Zug 2. Administrator, który nałożył karę: Gerard 3. Steam ID: STEAM_0:1:52117630 4. Link do bana na Sourcebans: nie mogę znaleźć siebie na source bansach 5. Opis sytuacji: Wszystko zaczęło się, gdy zacząłem grać z powrotem w TTT w Grudniu, a do mojego towarzystwa postanowił dołączyć kolega, który został obarczonym banem permanentnym od Gerada kiedyś tam. Często podczas mojego grania, dołączał zbanowany osobnik (przynajmniej raz na dwa dni grywał ze mną po 3-4 godziny), a ja z o tym nikomu nie mówiłem i nie przyznawałem się do tego, że go znam. W Styczniu, Kreciq doszedł do wniosku, że osoba będąca na tym dziwnie wyglądającym koncie gra bardzo dobrze w ten tryb i zapytał się na Discordzie(Gerard ma zarówno dostęp do "mojego" jak i Kreciqa Discorda), czy ktoś zna osobę grającą na tym koncie, po czym dostał odpowiedź, że to mój kolega. Gerard (tutaj zakładam co się stało, sam Gerard musiałby potwierdzić) zirytowanym całą sytuacją sprawdził, kto jest obecnie na serwerze TTT oraz na "moim" discordzie głosowym(oczywiście znalazł mnie, mojego kolegę i nieszczęsną ofiarę losu, która wbiła tylko na 15 min lol) I postanowił nałożyć nam karę dłuższą niż nasze życie z tytułem "działanie na szkodę serwera". 6. Coś od siebie: Przepraszam Gerarda za ukrywanie prawdy i zobowiązuję się, że za każdym razem jak mój kolega wejdzie na serwer to automatycznie wyjdę z serwera oraz zgłoszę to jak najszybciej wspomnianemu wyżej adminowi.
 2. Karma bany... Znam takiego jednego byłego admina, który był rekordzistą w tym. Tylko Jaki on miał nick?
 3. 1. Nick na który nałożony został ban: Zug Zug 2. Administrator, który nałożył bana: Gerard 3. Steam ID: STEAM_0:1:52117630 4: Nazwa mapy: Wiele map 5: Opis sytuacji: Włączam dzisiaj g-moda i próbuję połączyć się z serwerem, po czym dostaję komunikat "Świadome granie z kolegą na aktywnym banie". Czy grałem z kolegą, który miał permbana? Tak. Czy powinienem dostać za to bana? Jeśli tak, to sam wymieniony wyżej admin powinien dać sobie karę za ten sam powód co ja dostałem. Puta także używał multikonta, gdy miał bana. W dodatku ten gracz rozmawiał na czacie głosowym z Gerardem, a kary za multikonto nie dostał. 6: Coś od siebie: Dodatkowo takiego samego bana powinna dostać każda osoba, która zna mnie i mojego kolegę oraz gra na tym serwerze. Najśmieszniejsze dla mnie jest to, że AVP dostał permbana za to, że grał z nami przez 3 mapy.
 4. Nie bierzcie Pandy do team-u. Ten ziomal zmieni was wszystkich w niewolników w tej grze komputerowej.
 5. 1. Nick, na który została nałożona kara: Wizio[T_Q] 2. Steam ID: STEAM_0:1:52117630 3. Administrator, który nałożył karę: Wizio 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:52117630&Submit 5. Opis sytuacji: 5 grudnia grałem sobie z Teemo przez cały dzień i wieczorem zaczęło nam się nudzić, więc zaczęliśmy trolować na serwerze. Trolowanie zaczeło się od rzucania Newton guna sobie nawzajem(była to mapa TTT_dolls) lub randomowym innocentom i nie pozwalać im wejść na górę szybu wentylacyjnego nie ważne jaką rolę mająć. po kilku rundach postanowiłem zrzucać łomem ludzi jako inno z półek, obijać ich po przez strzał w stopę i przekręcać Nick Wizia. 6. Coś od siebie: Chciałbym złożyć przeprosiny wobec obecnych wtedy graczy i wspomnianego wyżej admina za głupie wybryki. To wiadome jest, że przez spory szmat czasu uprzykrzałem innym mniej lub bardziej zabawę, a ta sytuacja to był tylko gwóźdź do trumny. Trochę minęło od tego bana i stwierdziłem, że brakuje mi kampienia w jednym miejscu jako detektyw i rozszyfrowywania kto jest mordercą.
 6. Proszę dodać jeden podkanał do kanału "No Lagger No cry". Z góry dziękuję
 7. Ewentualnie można by dać 5 nieodnawialnych pocisków do autokampy i tyle. Ewentualnie kanapka mogła by freezować postać tak jak kanibalizm i miała 1 użycie.
 8. Nie rozumiem w czym leży problem, ponieważ po 2 rundach(bodajże) na serwer wszedł operator, więc wystarczyło mnie tylko zreportować i byłoby po sprawie.
 9. Jestem na TAK, ponieważ ten osobnik ma tak naprawdę 10 lat, ale brzmi jak pedofil.
 10. Nie da się zastąpić gracza botem po trafieniu 2 razy z czerwonego deagla?
 11. Jako, iż to ja Tobie "załatwiłem" tego bana, to będę za jego zdjęciem, jeżeli poprawisz swoje błędy interpunkcyjne w odwołaniu. ^^
 12. A czy jak detektyw zginie, to jako martwy może dalej "kierować" działkiem?
 13. NRGLGL NGLGLRLL GRLMRLBRLL RLGGLR MRLR NIE Pozdro dla kumatych.
 14. Witam, proszę o utworzenie pod kanału "gramy" na kanale "Rzynrzylu meme". Z góry dziękuję
×
×
 • Create New...