Skocz do zawartości

kamiko

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kamiko

 • Tytuł
  Świeżak

Metody kontaktu

 • Skype
  kamiko_555

Informacje

 • Steam ID
  76561198079821632
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Unturned

Ostatnie wizyty

342 wyświetleń profilu
 1. kamiko

  [Plac Zabaw] Rzuf

  Rzuf jest naprawdę sympatyczny, widać że jako doświadczony gracz i weteran pz spędza dużo czasu na serwerze. Łatka trolla jest już dawno nie aktualna, gracz jest bardzo przyjazny czy to na czacie glosowym lub pv. Uważam że rzuf byłby dobrym adminem i nadaje się bardzo dobrze na to by sprawować dane stanowisko.
 2. kamiko

  [Plac Zabaw] Heroes

  NA...
 3. kamiko

  [skarga] Blodi9

  Nie rozumiem czemu jest o to taka spina. Osoby które miały dostać bana dostały a że dostały go później to tylko dlatego że blodi musiał się dopytać i znaleźć dowody.
 4. kamiko

  Rekrutacja na Admina [MeRaX]

  Admin pomimo sytuacji powinien być opanowany nie wiadomo co by się stało gdybyś się wkurzył i tak jak wiele osób napisało mała aktywność pojawiłeś się na serwie(według mnie) dopiero po złożeniu wniosku o admina Na nie
 5. kamiko

  [skarga] CRISS

  Mogłem napisać odwołanie ale nie dostal bym tego unbana w ciągu tych 2h. A niemoglem z nim pogadać ponieważ nie mam go w znajomych a szukać mi się za bardzo nawet nie opłacało ponieważ nic by to nie dało. (Świat nie umarł ale pare setek ludzie w ciągu tego czasu.) Ale tak jak mówiłem wkurzylem sie a napisanie i zgloszenie sprawiło mi trochę sadyskwacji.
 6. kamiko

  [skarga] CRISS

  Uważam, że to było w formie "żartu" bo nie zrobiłem nic złego w momencie gry na serwerze.(Możliwy dosłownie chwilowy afk wynikający z potrzeby jedzienia) A dla mnie to był w pewnym rodzaju problem, ponieważ akurat miałem czas na pogranie na serwerze a później miałem inne zajęcia i grać bym nie mógł. A nie mogłem potraktować tego jako przestrogę ponieważ dość się wkurzyłem nie było mnie chwilę i wracam z pulpitem głównym cs a na środku, że dostałem bana.
 7. kamiko

  [skarga] CRISS

  Nick osoby oskarżonej: CRISS Steam ID osoby oskarżonej: nie posiadam Przybliżona data zajścia: 05,05,2017r godzina: 13;20 Nazwa mapy: mg_Princess_Multigam Opis sytuacji: gracz CRISS rozpoczął bezpodstawny voteban za "nie ogarnianie" ponieważ było mało osób to dla chyba żartu dostałem bana na 2h. "16. Zakazane jest głosowanie o zbanowanie, wyrzucenie lub wyciszenie gracza bez konkretnego powodu" screenbana: http://screenshot.sh/m1WnD1W6bCknr Coś od siebie: proszę o zdjęcie bana i jakiekolwiek ukaranie crissa
 8. kamiko

  [Perm Gag] Mr.kamiko

  To prawda nie decyduje ile będę miał gaga dlatego napisałem "prosił bym jednak o ungaga wcześniej". Bo w mojej opinii 3-4 miesiące to naprawdę długo i w pewnych momentach przeszkadza mi to że nie mogę pisać. A co do banow tak miałem jeszcze 6 (nie więcej niż 1d z tego co pamiętam) a w tamtym kontekście chodziło mi o permy.
 9. kamiko

  [Perm Gag] Mr.kamiko

  Prosił bym jednak o unbana wcześniej. Ponieważ nie jest to najcięższe zbrodnia wyslanie tego i "odsiedziałem" chyba już swoje, rozumiem że był to błąd dlatego proszę jeszcze raz o ułaskawienie. Chciałbym również zaznaczyć że jest to mój pierwszy ban na tym serwerze.
 10. 1. Nick, na który została nałożona kara: Mr.kamiko 2. Steam ID: STEAM_0:0:59777952 3. Opis sytuacji: Zostałem zbanowany permamentnie na czat za wysłanie jednego obrazka swastyki przez „MultiKillson” 4. Coś od siebie: Chciałem być zabawny lecz postąpiłem naprawdę głupio. Żałuje że to zrobiłem nie popieram nazizmu ani podobnej dyktatury. Czekałem z napisaniem prośby o unbana ponieważ chciałem pokazać ze jest mi wstyd za wysłanie tego. Choć posiadam mikrofon nie zawsze chce mówic a ban nie daje mi takiej możliwości więc dlatego proszę o unbana.
×