Skocz do zawartości

Garzki

Użytkownik
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Garzki

 1. Garzki

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: mg_office45_course Powód: Tekstury mapy to errory których nie powinno być
 2. Garzki

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: Jungle Camp (mg_junglecamp) Powód: Przenieść z kategorii courseów do inne
 3. Garzki

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Zostawcie tego course dlatego że nie raz grają tam nocni wyjadacze coursów (np. Heroes, rzuf i choćby ja) a zaufajcie mi że trudno jest znaleźć ciekawego i trudnego coursa bo niektóre są po prostu zbyt łatwe a bob jest "idealny". Ps. Odbanujcie Heroesa na czacie
 4. Garzki

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mógłbyś powiedzieć które to poziomy?
 5. Garzki

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: jb_wasdzone_v2 Powód: Przez secret w który mogą wejść 3 osoby mapa jest prawie niegrywalna/bardzo trudna w prowadzeniu. // Mapa usunięta ~Remzo
 6. Garzki

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: Mg_jacs_multigame_r Powód: tylko poprawić na skakance resp broni bo można bugować. // Mapa usunięta ~Remzo
 7. Garzki

  [skarga] Heroes

  Nie byłoby super to ludzie wpisaliby rtv i po kłopocie. To że Heroes zbugował i naunął się pomysł "wykorzystania" tego to nie powienien być żaden problem. Ehhh szkoda że są takie marne konfitury które chcą tylko kogoś "udupić" za zbugowanie byle czego, klepałbyś jaile (których moim zdaniem nikt poza IceTea prowadzić nie umie) przez cały czas to też byłaby to dla Ciebie fajna, nowa i "kreatywna" odskocznia tak jak dla większości tam obecnych graczy.
 8. Garzki

  [skarga] Heroes

  Co jak co ale byłem wtedy aktywny na serwerze i muszę powiedzieć jedno, nawet nie wiecie jaka to była frajda (odskoczenie od zwykłego jaila i zamienienie go w dm). Na czacie nie widziałem zbyt wielu sprzeciwów ze strony grających osób a jedyne co było negatywnego (z tego co pamiętam) to slazzy który wszedł i trochę "popieprzył". Co jak co ale moim zdaniem większość graczy na serwerze się przy tym świetnie bawiła bo nawet jakoś specjalnie szybko nie wpisywali rtv. Zabawa była super i zdaje mi się że nie tylko mi się podobała. Naprawdę lepiej czasem coś zbugować żeby była większa różnorodność niż klepanie w koło tych samych rzeczy na jailach. (Halo panowie to serwer 4fun czasem użycie takiego błędu może naprawdę dać wiecej funu)
 9. Garzki

  Dyskusja na temat map ffa

  To jak z tym pomysłem? Skoro naliczył sobie taki odzew to nie wypada chyba go zostawiać na lodzie.
 10. Garzki

  Dyskusja na temat map ffa

  Skoro jest tak dużo pomysłów na podmiane obecnych map ffa to moze tak co 2/3 tygodnie je zmieniać. Mapki nie były "prze*uchane" a ludzie dalej cieszyliby się z możliwości zagrania na ffa.
 11. Garzki

  [4FUN] Akise

  Pewnie! Miły i pomocny chłopaczek. I wygrał wyscig na zeizei'u ;/ Jestem na TAK.
 12. Garzki

  [skarga] icetea

  Są gracze równi i równiejsi, zrozumiesz jak bedziesz miał tyle godzin na serwerze co IceTea. Co jak co ale to on bardzo pomaga serwerowi, nie tylko od strony utrzymania atmofery ale też od strony technicznej. ;v
 13. Garzki

  Kolonia karna placu zabaw :)

  Powiem tak: jest to NOWY gracz a po złamaniu regulaminu zamiast dostać ctbana dostaje perma na dzień dobry. Mu nie zależy na tym żeby tam grać bo serwer po kilku minutach mu NIC nie zaoferował, ale jakby sobie dostał ctbana i może jakimś cudem wszedłby na serwer poraz kolejny i kolejny to mamy +1 stałego gracza, który może przeprowadzić kolegów którzy też dołącza do naszej społeczności. Powtórzę to po raz kolejny że dopiero po czasie gracz zauważa co mu oferuje serwer i cała jego społeczność.
 14. Garzki

  Kolonia karna placu zabaw :)

  XDDDDDDDD Myślisz że każdej nowej osobie od razu zależy na tym żeby grać na serwerze który nie zaoferował im niczego? Jest to śmieszne już widzę sobie takiego nowego gracza co wchodzi na serwer i łamie regulamin (nieświadomie jak każdy nowy bo raczej nikt nie czyta regulaminu wchodząc na serwer) i dostaje perma od wejścia zamiast bana (w tych przypadkach o mass fk bany na ct) na dzień/kilka dni (nie licząc jaila, na jailu mogą być permy na ct bo jak ktoś już zostanie to zacznie mu to przeszkadzać więc napisze odwołanie). Nie oszukujmy się ale każdemu dopiero po jakimś czasie grania na serwerze zaczyna na nim zależeć bo jest ta atmosfera. ;v
 15. 1. Nick osoby oskarżonej: Mraufetauder, Blansz 2. Steam ID osoby oskarżonej: Mrau:STEAM_0:1:20637181 Blansz:STEAM_0:0:108395505 3. Przybliżona data zajścia: 19.01.18 +/- 15:20 4. Nazwa mapy: Zaraz dodam 5. Opis sytuacji: Wyżej wymienieni gracze wyzywali mnie od "Straży miejskiej" (Nie wiem o co im chodziło), ja mówiłem im żeby przestali, lecz to nie dało żadnych rezultatów. Po powiedzeniu im że pójdę na forum powiedzieli że "Ch*j ich to". Później dopowiedzieli że najwyżej kupią sobie nowe konta w razie bana. 6. Coś od siebie: Mówiłem im żeby mi tak nie mówili bo mnie to obraża, robiać mi na złość dalej byłem wyzywany. Wszystko jest jaśniej określone na demku. Mam nadzieje na rozpatrzenie sprawy. Pozdrawiam, Garzki.
 16. Garzki

  [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  @nonejm Bardzo Cię przepraszam. Napisałem to bo mnie obrażali, byłem po ciężkim dniu więc takie zachowania działały na mnie podwójnie.
 17. Garzki

  [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  ~19:53 Blansz ponownie wchodzi na serwer i mnie obraża
 18. Garzki

  [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  *Dodam tylko że dema są nagrywane ze specta przez "Big Brothera" więc nie musisz się martwić o to że coś zostało tutaj sfałszowane. *Każdy może je pobrać z odpowiedniej stronki. Mapa: mg_sonic_multigames
 19. Garzki

  [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  Nie wysilaj się, admin zobaczy demko na którym wszystko jest.
 20. Garzki

  [Mute] Icetea

  1. Nick, na który została nałożona kara: Icetea 2. Steam ID: STEAM_0:1:15089612 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Icetea&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Niżej 5. Coś od siebie: Mogę się zapytać czemu mute został zdjęty bez żadnego odwołania? rozmawiałem z wieloma graczami i są oburzeni tą decyzją.
 21. Garzki

  [Mute] Icetea

  Rezus spadł niby też za namawianie ale jest to dla mnie dziwne ze za namawianie aż 2 tygodnie.
 22. Garzki

  [Mute] Icetea

  Chce podkreślić że Icetea był tutaj tylko przykładem, bardziej chciałem poruszyć sprawę "kolesiostwa" ogółem. Ja rozumiem że stały gracz i powinien mieć swoje przywileje ale czy takie coś nie powinno zostać podjęte wspólnie? Dajmy przykład: "Starsi gracze mają taryfy ulgowe bo to oni tworzą klimat na serwerze". Wtedy byłaby to inna sprawa.
 23. Garzki

  ⚽ Mundial ⚽ ! v2

  Nazwa Drużyny: Pięty rzufa Kapitan: Garzki Gracz2: Buchal Gracz3: Mentalny Rezerwa: Stfu na rezerwe
 24. Garzki

  [Plac Zabaw] janek

  Pewnie, równy człowiek który ma dystans i można się z nim pośmiać. Jestem na tak.
 25. Garzki

  Plac Zabaw; leny the nub

  Najszczersze TAK, Miły i przyjazny.
×