Jump to content

Pterodaktyl Adam

Banned
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

About Pterodaktyl Adam

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday September 29

Informacje

 • Steam ID
  76561198075550784
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ze wsi
 • O mnie
  Jestem Adam, w szkole bylem gnębiony. Mieszkam w Polsce A z matką, która mnie utrzymuje. Mam w domu szczury i sprzątam raz w roku. Mam 22 lata i nigdy nie bzykałem. Pracowałem raz w życiu na budowie za 6.50zł/h i byłem tam pomiotem. 0 znajomych, 0 imprez,0 kontaktów z kobietami. Nigdzie w życiu nie byłem. Jestem gruby i mam zakola. Całe osiedle na mnie plotkuje.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1617 profile views
 1. 1. Nick osoby oskarżonej: The Rick; 2. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:59215031; 3. Przybliżona data zajścia: Okres od 01-03 grudnia br. 4. Numer/Nazwa serwera: Serwer Breach nr 2 5. Opis sytuacji: Brak kompetencji: Zbanowanie niewinnego użytkownika. Jak możemy przeczytać z tego TEMATU zbanował pewnego gracza tylko dlatego, że miał pseudonim podobny do osoby, która tydzień temu złamała regulamin. . Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie pewna rzecz. Wiadomo, jest zbrodnia musi być kara. Tylko dlaczego nie sprawdził, czy to ten gracz? Dodam, że obaj gracze mieli pseudonim bohatera pospolitego wśród młodzieży serialu. Nie jednemu psu Burek na imię. Zwyczajnie zbanował gracza, bo tak. Wydał wyrok na niewinną osobę. W temacie odwołania nie próbował wyjaśnić wątpliwości, udowodnić winy itp. Zwyczajnie przyznał, że skoro gracz ma bana, to tak musiało być. Ja się pytam, gdzie jest zasada domniemania niewinności - jedna z podstawowych zasad prawa? Dlaczego to osoba ukarana musi udowodnić, że jest niewinna, a nie na odwrót? Próbowałem porozmawiać z tym administratorem, co, jak, gdzie, kiedy, dlaczego. Kulturalnie dodałem go do znajomych na STEAM i czekałem na zaakceptowanie zaproszenia. Po zaakceptowaniu zaproszenia otrzymałem pierwszą wiadomość o treści: ,,znamy się?". Zadałem dwa pytania, a następnie zostałem usunięty ze znajomych. Czy to jest adekwatna postawa administratora w stosunku do gracza? No raczej nie! Zamiast spróbować ustosunkować się do moich pytań zostałem wyrzucony ze znajomych. Normalnie drugi okres czystek. Brak przestrzegania regulaminu w kwestii bycia członkiem administracji. W regulaminie dot. składania podań na administratora wyraźnie jest napisanie: ,,Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną." W ww. przeze mnie temacie odpowiedź tej osoby to jeden wielki szyfr. Błędy ortograficzne, interpunkcyjne, językowe w kilku zdaniowym poście. Mam wrażenie, że wiek, który podał w podaniu jest fałszywy, bo 17 latek robiący takie błędy... No cóż, jak widać niektórzy o podstawowych zasadach poprawnej polszczyzny i netykiety nie słyszeli. 6. Coś od siebie: Taka osoba nie powinna pełnić jakiejkolwiek funkcji administratora na jakimkolwiek serwerze. Proszę o zdegradowanie jej i zabranie wszystkich przywilejów administracji.
 2. @The daxter naprawdę nie wiem jak można być tak... W ogóle najpierw przeczytaj to co napisałeś. Miałeś w szkole coś takiego jak podstawowe zasady pisowni? Słowo netykieta jest Ci znane? Mi się wydaję, że nie bardzo. Banowanie kogoś, gdzie jedynym dowodem jest pseudonim z pospolitego ostatnimi czasy wśród młodzieży serialu jest mocno poniżej krytyki. Nie jednemu psu Burek na imię. Dlaczego żadne z was nie wpadło na pomysł wejścia na Gametracker i zobaczenia, czy ten gracz grał w ogóle w okresie od 24-26 listopada br.? Ja wszedłem i zobaczyłem. Gracz, który napisał odwołanie jest NIEWINNY. Pod nickiem Morty pojawił się dopiero 4 dni temu. 7 dni temu na serwerze był gracz o nicku Evil Morty, a to jest ogromna różnica. Od tego czasu w ogóle nie wszedł na serwer. Wstyd...
 3. Jak jest Legia, to musi być i co innego: Wybierzcie jakiś fragment.
 4. @jefrey12 stawiam, że Messiah. Charakterystyczny HUD.
 5. Jeżeli nie spadzi reportów na czas, to później mu się skumulują i będzie miał nie 5 do sprawdzenia, a 25. Ludzie się porozchodzą, mapa się zmieni i nie będzie death scen. I jak ma to wszystko sprawdzić? Potem będą skargi, że nie sprawdza reportów. Reporty sprawdza się od razu po rundzie. Podkreślam, że administrator jest 1 na 20 innych osób. Jeżeli młodsza część serwera tak bardzo przeszkadza, to polecam zmutować. Problem się rozwiąże. Jak dla mnie temat się już wyczerpał.
 6. Chwila, chwila, chwila... Wszyscy komentujący ten wątek niech najpierw zapoznają się z tym tematem: Skrócona jego wersja jest chyba pod komendą !motd (?) przynajmniej kiedyś była Wyraźnie w wątku jest napisane: Report o treści ,,Ładny RDM na provenie" oczywiście jest niewłaściwy. Prawidłowo powinien zostać napisany na przykład tak: ,,Szedłem sobie i zobaczyłem jak GRACZ NR 1 zabił GRACZA NR 2. Postanowiłem zabić GRACZA NR 1, a ten pan nie pozwolił mi nawet sprawdzić ciała, tylko od razu mnie zabił. Dodatkowo byłem provenem." Wtedy mamy jasną, klarowną sytuację, którą można jeszcze podeprzeć logami. Nikt nie zamierza dedukować o co chodzi osobie piszącej report i zgadywać przebieg sporu. Zwłaszcza, że był 1 administrator* na cały serwer. Podkreślę wam fakt, że członkowie administracji nie wchodzą tylko sprawdzać reporty, ale grać jak każdy normalny użytkownik. Sytuacja nr 2. Nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi. Nie chcę dawać nieprawdziwych wniosków. Sytuacja nr 3 - mikrofon i dzieci. Osoby bez mutacji mogą korzystać z mikrofonu pod warunkiem, że go nie nadużywają. Mamy zakazać odzywania się osobom stanowiącym 3/4 community serwera, bo są młodsze? Maja takie same prawo do tego jak Ty pod warunkiem, że są kulturalne i nie nadużywają tego. Założę się, że sam jesteś niewiele starszy od nich i jeszcze kilka miesięcy temu identycznie piszczałeś. Teraz nagle zrobił się ,,pan dorosły". Nie zapominaj, że jesteś tym kim jesteś. Ogólna konkluzja do osoby piszącej skargę. Przepraszam bardzo, ale kim ty jesteś? Jakimś pełnomocnikiem? Mediatorem? Nie wiesz, kto i co napisał w reporcie. Rozumiem, jakby skargę napisała jakaś z pokrzywdzonych osób, zamieściła screeny tych reportów i logów. Wtedy można coś rozpatrywać, gdybać. Ty nawet nie masz pewności, że to co piszesz jest prawdą. Jak przeszkadza Ci Wizio, to nie graj. A teraz coś do pozostałych członków ekipy Gmod'a piszących wyżej mnie. Wieje od was straszną hipokryzją. Dwulicowością na kilometr. Sami zachowujecie się często gorzej jako administracja i odbija wam od komend, ale najlepiej uwalić swojego kolegę. Co to za ptak co we własne gniazdo s*a? Administracja powinna się wspierać, dbać o poprawę jakości serwerów, a nie jak WY robić konflikty w niej. *administrator był skrótem myślowym Edit. Widzę, że link do tematu coś nie działa, wiec zamieszczam go niżej. http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/9074-reporty-jak-należy-je-pisać/&tab=comments#comment-88978
 7. Ja tylko chciałbym przypomnieć o pewnym wydarzeniu sprzed roku. Może niektórzy kojarzą: KLIK
 8. Skoro zostałem przywołany, to się wypowiem. Będzie krótko. Wchodzę ostatnio na TTT mapa ttt_town_b1. Kandydujący wszedł przy pomocy propa do T roomu jako innocent. Powiedziałem mu, że złamał regulamin, ale powiedział, że to legalne i mnie olał. Następna runda, niosę jako T kanister potrzebny do secreta. On mówi, że mam mu go oddać i zaczyna we mnie strzelać. Był innocentem. Na koniec rzucił tekst: ,,ze mną nikt jeszcze nie wygrał i nie wygra". Jestem na NIE.
 9. Twoje konto, Twoja odpowiedzialność, Twoja wina. Tyle w temacie.
 10. @Goryczław zanim zaczniesz nabijać sobie posty, to zadbaj, aby były napisane poprawną polszczyzną i poprawne stylistycznie. Według mnie bana powinna dostać osoba, której nie chce się ruszyć 4 liter i naprawić/usunąć opisy przy starcie rundy. Czy gdzieś jest napisane, że są błędne? No nie! To jakim prawem banujecie osoby, za to że się nimi sugerują? Nawet jakby przeczytał regulamin, to i tak nie ma możliwości zapamiętania go całego. Róbcie tak dalej, a długo pociągniecie. Brawa!
 11. Poproszę o podania serwerów, na których miałeś rangę.
 12. Podanie powinno być z góry zamknięte. Stylistycznie jest paskudne. Błąd na błędzie. Przecinki stoją w złych miejscach, albo w ogóle ich nie ma. Nikt nie wie dlaczego w środku zdania pisane są wyrazy wielką literą. Błędy ortograficzne. Z racji, że została złamana 3 zasada dot. składania podań - 3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną, proszę o zamknięcie i odrzucenie podania. @rainbow.pilch poproszę o podanie fragmentu podania, który pozwala Ci wywnioskować, że jest to porządne podanie. Ja rozumiem, że masz 14 lat i jesteś tylko dzieckiem wychodzącym z założenia, że jak dasz komuś TAK, to on też.
 13. Po dzisiejszej sytuacji na TTT_Rooftops jestem całkowicie na NIE. Taka osoba nie powinna otrzymać jakichkolwiek uprawnień. Kandydujący zabrał siekierę i zabił nią traitora oraz innocenta. Totalnie bez powodu, biegł za nimi i zabił. Oczywiście ofiary były mało ogarnięte, więc napisałem za nich na niego reporta. Dostałem odpowiedź: ,,Z tobą rozmawiać nie chce". Wiadomo, nikt nie jest święty, ale jak się składa podanie, to trzeba zachować jakieś pozory i nawet udawać. On nie robi sobie z tego nic.
 14. Czy ja gdzieś napisałem, że jesteś niedojrzały? Właśnie wbiłeś sobie gwóźdź do trumny. Pokazałeś, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, co wg mnie powinno Cię całkowicie skreślić z jakiejkolwiek posady jako operator.
 15. 1. Nick osoby oskarżonej: Garrison 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:110689741 3. Przybliżona data zajścia: Sytuacje notorycznie się powtarzają. Dzieje się tak cały czas. 4. Nazwa mapy: --- 5. Opis sytuacji: Oskarżony notorycznie trolluje, propkilluje i rdmuje. Praktycznie na każdej mapie możemy oglądać jego marne popisy trollingu. Kilka dni temu grając na mapie ttt_skycraper zaatakował mnie inny gracz. Uciekł do pomieszczenia, a ja postanowiłem rzucić granat zapalający. W ten granat, totalnie bez powodu postanowił wejść Garrison. Oczywiście zginął od tego granatu, a ja zakończyłem rundę z karmą wynoszącą ok. 710. Napisałem na niego reporta, ale z niewiadomych przyczyn nie został rozpatrzony (siedziałem jeszcze 2 mapy i Garrison nie dostał ani slaya). Odpowiedź na reporta była tak samo żałosna jak czyn, którego się dopuścił. Drugą z sytuacji jest dzisiejsza z mapy TTT_Simple_fixd. Kulturalnie sobie stałem jako T i przeglądałem sklep. On podszedł z propem i zrzucił mnie z mapy, po czym wysłał głupią wiadomość z emotikoną. 6. Coś od siebie: Wnoszę o jak najwyższy wymiar kary. Garrison jest stałym graczem, a on notorycznie powtarza swoje czynności. Zdjęcie logów pokazujące, że miałem powód do rzucenia granatu: Garrison w ogniu: Demko do akcji z granatem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1092105063 Dziś z TTT_Simple_fixd: Zdarzenia na TTT_Simple_fixd było w ostatniej rundzie i nie byłem w stanie nagrać demka z death sceny.
×
×
 • Create New...