Jump to content

bokuser

Banned
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

About bokuser

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  random
 • O mnie
  Jade drogą po lody ( ͡° ͜ʖ ͡°) razen JDpl, te forum umiera
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Warcraft FFA

Recent Profile Visitors

1553 profile views
 1. Rozmawiałem z graczem, wiem jedno żałuje on, że zrobił on sobie takie [email protected], jestem za daniem mu szansy.
 2. ( ͡° ͜ʖ ͡°) xDDDD Jestem za danie P I E R W S Z E J (pozdrawiam modów) szansy temu graczowi.tfu
 3. 1. Wszelkie gry i zabawy muszą być dokładnie wytłumaczone. 6. W każdą zabawę typu: ostatnia reakcja, mistrz klawiatury, walka na spraye, Sajmon mówi, kulki itp., można zagrać tylko jeden raz podczas trwania rundy. (jedyna wzmianka o mistrzu). Czy jeśli gramy mistrza klawiatury to muszę zawsze mówić co wygra 1 osoba? 1. W ciągu pierwszych 10 sekund od rozpoczęcia rundy obowiązuje całkowity zakaz []. są mapy gdzie można zabijać z topa to liczy sie wtedy zakaz? 2. Zakaz kampienia. Jak ktoś robi na małym kawałku wasd cały czas to kampi czy rusza.
 4. Ja raz miałem podobną sytuację, raz nie dało mi kosy, ale pomogło qq.
 5. 1. Nick osoby oskarżonej: Loli 2. Steam ID osoby oskarżonej: https://steamcommunity.com/id/RealtttPL/ 3. Przybliżona data zajścia: 20:54 4. Nazwa mapy:mg_yolo_multigames_v2 5. Opis sytuacji: gracz zbugował broń i zabił za pomocą niej 1 z graczy (mnie) edit 5/6 osób 6. Coś od siebie: 17. Zabronione jest korzystanie z błędów map.
 6. Nazwa mapy: MG_ZeiZeiii_v2 Powód: denerwująca muzyka, bloki z góry i z dołu czasem zabijają, woda przy której sie kręci kółko tez może zabic
 7. jestem za grałem z tym pluginem i warto dodać, żeby korzystać z niego umiejętnie, bo może mocno popsuć rozgrywkę.
 8. Chciałbym dodać, że ta komenda nie działa boty się nadal dodają.
 9. + trolowanie i skręcanie w lewo na bh, czyli muzykę anime częste granie tej mapy i ta muzyka = rage wiem, że jest /music ale nie każdy gracz o tym ma wiedzę.
 10. grałeś jb_spy_vs_spy? nudna mapa ? dlatego, że ct się powtarza czy za często grana? Disco Pool Jump Rope 123 Russian Roulette Race Rock, Paper, Scissors Maze True False game Bumper car Race Tower colors throw a grenade shooting for shields football death crate deathrun //mogłem sie pomylić albo coś przeoczyć + zabawy wymyślone przez ct typu skocz na ... co do buntu w jail sa 2 możliwe ucieczki 1 to kraty, 2 bezposrednie wskoczenie do zbrojowni za
 11. Jestem na tak ale tylko na dr i course. ps. Remzo czekamy
 12. A jak osoba wpisze boom to można ją zabić? zawsze mnie to zastanawiało
 13. 1. Nick osoby oskarżonej:Bokuser 2. Przybliżona data zajścia: 2018-03-24 16:27 surf_mai_remix_csgo 3. Opis sytuacji: gracz kilkukrotnie splantował pake przed 2.00 4. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić nonejma za swe głupie zachowanie.
 14. "Szczerze mówiąc ja mam w bardzo mocnym poważaniu to co kto robi na TSie czy Privie. Jak chcą, to niech się tam nawet wymieniają midget pornem, to nie moja sprawa. Ale jeśli ktoś "~ J. Podawanie Nazwiska+Imie Dezyla i ewentualnie innych dannych prywatnych na Privie.
 15. krecik Banlength Permanent (Unbanned) Unban reason Kara nieadekwatna do popełnionego czynu. Unbanned by Admin Pomidor Expires on Not applicable. Reason Działanie na szkodę społeczności StrefaGier.com.pl Banned by Admin Akise Wulgarne słownictwo i nieodpowiednie wyrażanie się na temat administracji Garry's Moda. 2.vitaxd 3. os której nie pamiętam gównoburza była na temat administracji Garry'
×
×
 • Create New...