Jump to content

snajper24

Użytkownik
 • Content Count

  294
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

1 Follower

About snajper24

 • Rank
  Zaawansowany poster
 • Birthday November 24

Informacje

 • Steam ID
  snajper24
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2764 profile views
 1. 1. Mało napisane, wręcz nic. 2.Nie to steamid. 3.Dałeś gametracker serwera, a nie ze swoim nickiem. 4.Nie masz 30 dni, ledwie masz tydzień....całe 6 dni na jednym i chyba 3 lub 4 dni na drugim nicku. Podanie do odrzucenia z automatu za brak miesiąca aktywnego grania. Pozdrawiam Snajper.
 2. Mals jest spoko, nie pamiętam by sprawiał jakieś problemy za mojej kadencji. Dodatkowo brakuje administracji....więc czemu nie? Na TAK.
 3. How about.... NO? Po twoim zachowaniu na discordzie, szkalowaniu w zasadzie całego serwera jak i administracji w tym Azusa, bo zaczął coś robić z serwerem co Tobie się nie podobało, co najwyżej zasługujesz na rangę stałego gracza. Dać tobie uprawnienia po tym wyczynie, to jak danie psychopacie naładowanej broni, nie wiesz kiedy znowu mu się pogorszy i zacznie strzelać do niewinnych. Pozdrawiam cieplutko, ten zły i niedobry snajper. PS: Mam nadzieję, że @VargasOgnisty się tu wypowie, bo o ile dobrze pamiętam to też brał udział w karaniu ciebie na discordzie oraz wielokrotnym upominaniu.
 4. Skutki? Brak SourceBansów i brak opcji banowania "globalnie"?
 5. 1. Nick osoby oskarżonej: Miniorek i xDLeszekxD 2. Steam ID oskarżonego: Miniorek: STEAM_0:1:29129010 Leszek: STEAM_0:0:231657457 3. Przybliżona data zajścia: 28.10.2019 19:36+ 4. Numer/Nazwa serwera: " [PL] Breach SCP | Oficjalny #2 |StrefaGier| Wersja 8.6 " 5. Opis sytuacji: Kochana i szanowana przez wszystkich administracja stwierdziła, że zacznie pajacować i grozić permami praktycznie początkującym graczom, dodatkowo zaczęła sobie dodawać broń, która wręcz zabija na strzała bez większego powodu. W wersji TL;DR: Miniorek oraz Leszek nadużywają swojej pozycji zarówno za pomocą komend jak i lekceważącym stosunkiem wobec graczy/zreportowanych/osób które im podpadły. 6. Coś od siebie: Tutaj tylko umieszczę screeny oraz filmik(w filmie co jakiś czas nie ma głosu, co jest spowodowane alt+tabowaniem by sprawdzić czy wszystko się nagrywa i by odpisać na discordzie) Oraz filmik:
 6. 1. Nadal nie masz tych wymaganych 30 dni(Do teraz się dziwię, że nie zamknięto ci podania na dzień dobry) 2. W punkcie 5 praktycznie nic nie napisałeś, większość to typowe gdybanie, twoje argumenty są dość... Naiwne? Skoro ktoś łamie regulamin i nie słucha się zaufanego, to czemu miałby się słuchać kidopa lub operatora? Przecież te rangi mają max 8 więcej użytecznych komend+ prefix. 3. Zaufany aktualnie o niczym nie świadczy, bo wystarczy wbić wymaganą ilość godzin i poprosić znajome osoby z administracji o poparcie i tyle, a to że nie nadużywasz komend o niczym nie świadczy. Przykład z dzisiaj: Stwierdziłeś, że ranga zaufanego jest Ci obojętna, bo i tak dostaniesz range administratorską, co moim zdaniem nie pasuje do postawy "miłego Pana operatora". 4. Każdy administrator wypowiadający się tutaj powinien mocno uderzyć się w głowę i przemyśleć, czy adminują czy robią klub przyjaciół Myszki Mickey... I mean fanklub glutka, osoba składająca podanie nie spełnia jednego z ważniejszych wymogów i zamiast zamknąć, to dajecie mu głosy na tak? Dodatkowo z tego co wyczytałem to przerwa w dniu założenia tematu była większa niż teraz... Myślcie chociaż raz na ruski rok. Stanowczy głos na NIE (jeżeli ktokolwiek z administracji ma zamiar wylewać swoje żale odnośnie tej wypowiedzi, to zapraszam na Discord strefy). Pozdrawiam Snajper. //Alucard: Nie będziemy zamykać podań z 3-4 dniami różnicy... I jakby nie patrzeć ciężko podać obecnie ludzią unikalny powód "Dlaczego" jak również najważniejsza różnica między zaufanym - kidopem = możliwość banowania. Pozdrawiam
 7. TL;DR: Well....Na NIE. Skoro masz tyle wolnego czasu to nie marnuj go na gry i robienie z siebie idioty na discordzie,tylko na naukę(skoro sam mówiłeś,że szkoła niczego nie uczy) lub idź do pracy. JESZCZE <---- Tyle tutaj wystarczy. Patrząc po twoim zachowaniu,no...nie zasługujesz na to stanowisko. Zaburzę twoje wyobrażenie BEST ADMINA EVEEEEERRRR,ale reporty nie muszą być robione 24/7,a tym bardziej jakieś idiotyczne.Jak nikogo z administracji nie ma na serwerze,to mówi się trudno i daje reporta na discordzie lub skargę na forum . Typowe lizanie tylnej części ciała,wystarczyła połowa tego zdania i już by to lepiej wyglądało. Nie będę wspominał o gramatyce,interpunkcji etc,bo sam do asów nie należę,ale to też leży u ciebie.
 8. Ban 100% słuszny,to że ty uważasz,że nikogo nie obraziłeś to nie oznacza,że inni to tak odebrali. Zachowywałeś się toksycznie,więc Ander miał prawo dać ci permgaga bez żadnych ostrzeżeń,dodatkowo dziwię się,że ban jest na tak krótki okres czasu,ale to już zależy od admina. Co do samego odwołania,no to w sumie żadnej skruchy nie ma,a sam ban jest na 3dni tylko.Nie wspominając o tym,że ta "skarga" jest bezpodstawna,ponieważ oskarżony pełnił funkcje administratora według twojego opisu wręcz wzorowo,skoro ukarał takie zachowanie. Pozdrawiam Snajpur.
 9. Podanie odrzucone, nie spełnia wymagań+sam autor napisał, że już nie interesuje go ranga.
 10. TL:DR Neckuś jest spoko, dość toksyczny, ale ograniczył się w porównaniu do kiedyś. Dodatkowo to co @PutaMadre napisał(żeby nie powtarzać,to odsyłam do posta wyżej), skoro Alucard sam mu powiedział, że może i będzie uczciwie to rozpatrzone.... Well.... To czemu nie? Oczywiście na TAK, nie pierwszy raz osoby z podobnym charakterem wracały do administracji i często wychodziło to na dobre
 11. Moshi Moshi Snajper Desu, Pierwotnie miałeś perma, dałeś odwołanie, więc maxus się zlitował i zmienił ci na parę miesięcy,lecz dla ciebie to nadal było za dużo. W sumie nie wiem czemu wysłałeś mi zaproszenie i napisałeś coś takiego, skoro na serwerze miałem/mam(pewnie już nie ) opinie tego surowego admina, może chciałeś wrócić na perma? Po naszej bardzo krótkiej rozmowie zrobiłem screen jako dowód i zmieniłem bana przy okazji informując @maxus6 o tym. Twoje odwołanie w nawet 1 promilu nie ukazuje twojej skruchy, a tym bardziej kłamstwo(?)/niedopatrzenie, bo nie powiesz mi, że 7 miesięcy to 2 lata, co nie? Osobiście jestem za zostawieniem bana, osoba odwołująca powinna postarać się(przecież to ty chcesz dostać unbana, nikt inny), a twój temat jest..... Emmm.... Ubogi niczym moja interpunkcja, w większości napisanych wypowiedzi.
 12. -Nie umie grać. -Napisał podanie na odwal(potwierdził na discordzie). -Chce przekupić azusa hot dogiem. -Praktycznie zero sensownych powodów,dlaczego chcesz dojść do administracji. Jestem na NIE
 13. Dobry, Podanie wizualnie wygląda średnio, w samej treści jest sporo powtórzeń, nie mówiąc o momentalnie źle odmienionych wyrazach. Przechodząc do samej treści: No spoko, ale to jest żaden powód. Na upartego to gracz z takimi uprawnieniami nawet nie istnieje, but whatever, widziałem gorsze teksty. Pomagać możesz jako gracz, stały, zaufany.... Wystarczy tylko dać reporta, serio, administracja w swoim czasie powinna rozpatrzyć go na discordzie/forum/w grze. Co to za argumentacja, przepraszam? Czyli mam rozumieć, że tryb ci się nie znudzi, bo będziesz mógł karać i pomagać innym(ale pewnie głównie karać)? Jak nie dostaniesz się do administracji, to co? Tryb ci się znudzi? Z pełnym szacunkiem do ciebie, ale coś takiego tylko mówi o tym, jak bardzo masz w d*pie osoby, które spędziły nawet po tysiąc godzin nie prosząc o żadnego operatora. First of all, to nie jest argument, bo takie doświadczenie to praktycznie nic, nawet zaufany może się pochwalić znajomością systemu i jak przebiegają "rozprawy", a nie jest w Administracji. Jest to niezbędne do zostania operatorem na tym serwerze? Niby od kiedy? Myślałem, że bardziej liczy się dogadanie z ludźmi, bycie mało konfliktowym, pomocnym oraz bycie ogarniętym.... "umiejętność" CZYTANIA REPORTÓW(xD) i osądzania to naturalna kolej rzeczy będąc w administracji. Co do punktu 6. W zasadach jest jasno napisane, że podania niespełniające wymogu są automatycznie odrzucane, więc już dawno powinno to zostać zrobione, but whatever. Podsumowując, osobiście jestem na wielkie NIE. Pozdrawiam Snajper.
 14. 14 godzin po odrzuceniu kolejne odwołanie....rly? Daruj sobie na parę miesięcy jeszcze chociaż. Temat zamykam.
×
×
 • Create New...