Skocz do zawartości

snajper24

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  276
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

1 obserwujący

O snajper24

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 24 Listopad

Informacje

 • Steam ID
  snajper24
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1895 wyświetleń profilu
 1. snajper24

  [ban] Atreus

  14 godzin po odrzuceniu kolejne odwołanie....rly? Daruj sobie na parę miesięcy jeszcze chociaż. Temat zamykam.
 2. snajper24

  <M> Adlino

  Podanie przyjęte. Witamy ponownie w gronie administracji
 3. snajper24

  Odwołanie od bana

  I tym miłym akcentem zamykam odwołanie. @Laki wszystko ładnie napisał,więc powtarzanie jest zbędne .
 4. snajper24

  <BR#1>Belzebub

  Witam. Zasady to zasady,więc na mocy punktu numer 2: Podanie zostaje odrzucone i zamknięte,spróbuj następnym razem jak będziesz miał chociaż te 20+ parę dni aktywne......Oraz pamiętaj,że po odrzuceniu musisz odczekać miesiąc by znowu kandydować na operatora . Pozdrawiam Snajper.
 5. snajper24

  [Ban] BlyatMan

  Kiedyś może nauczysz się...a teraz zamykam,bo to już kolejne odwołanie w którym piszesz to samo i nic nie wyniosłeś z poprzednich(plus nawet nie wspomniałeś o multikoncie,które zostało zbanowane przy ostatnim odwołaniu).
 6. snajper24

  <M> 2222Kacperro2222

  Witam podanie odrzucone,temat zamykam.
 7. snajper24

  odwołanie od bana

  hmm...ciekawe czemu perm? dwa bany + ten za ghosting....hmmmm.......długość odpowiednia,polecam wpisać na sourcebans w wyszukiwaniu "ghosting" Nie mnie decydować o banie skoro według paru osób źle oceniam ,więc to @maxus6 zadecyduje co z tobą zrobić,ale osobiście jestem za skróceniem do miesiąca-dwóch,bo jednak trochę go masz. pozdrawiam snajper.
 8. snajper24

  ENCIK

  Witam. Widzę,że niestety muszę się powtórzyć gdyż odnośnie waszej banicji wypowiedziałem się jasno pod odwołaniem twojego kolegi mateuko,bany zostają i to nie jest wasz pierwszy raz gdy robicie mass rdm i wyzywacie,więc perm jest adekwatną karą,także bez zbędnego powtarzania,bo wszystko napisałem wcześniej temat zamykam i wszystko zostaje tak jak było. Pozdrawiam snajper.
 9. snajper24

  [BAN] mateuko

  Dobry,ban zostaje bez zmian. A tutaj logi z 28 sierpnia czyli wtedy kiedy dostałem filmik: RDM'y idealnie co cooldown od wyrzucenia broni A tutaj ładnie pokazane jak oboje robicie mass RDM: Dodatkowo dla ciekawskich o jaki film chodzi: Korzystając z okazji: śmieszna sprawa,bo na oryginalnym kanale gdzie znajdował się ten film były też filmy z cs'a podpisane twoim nickiem: "klaczeuko mateuko" a jak się włączyło to grałeś pod nickiem "metyouu" oraz pojawiłeś się magicznie po jego permie i odwołaniu które zostało tak samo odrzucone....tym bardziej,że posiada dynamiczne IP Reasumując ban zostaje dla ciebie oraz dla encika i akise, @PutaMadre jako iż najmniej się tam udzielał może się odwołać po miesiącu/dwóch,bo tak właściwie dostał bana dla przykładu i za to,że postanowił się wtrącić w złym momencie. Pozdrawiam Snajper.
 10. snajper24

  [skarga] Rigbo

  Sprawa wyjaśniona, gracz został ukarany wczoraj. Temat zamykam.
 11. snajper24

  [skarga] Rigbo

  Witam. Prosiłbym o podesłanie steamid oskarżonego w celu szybszego wymierzenia odpowiedniej kary. W przypadku nie podania steamid czas zanim dana osoba zostanie zbanowana zostanie lekko przedłużony.
 12. snajper24

  <BR#2> Makklowicz ♥

  Witam. Po pierwsze to proszę podaj nazwy serwerów na których byłeś w administracji tutaj lub w prywatnej wiadomości na forum. Większość rzeczy, które chciałbym napisać już zostały przytoczone przez neckera, więc nie będę powtarzał tego samego. Podanie dość ubogie jeżeli chodzi o powody dla których mielibyśmy cię przyjąć oraz sama stylistka nie powala na kolana, jestem na NIE. Pozdrawiam Snajper.
 13. snajper24

  <BR#2> SCP-NATSUKI

  Witam. Oke, miałeś [email protected], ale co ma zaufany do stażu jako admin?? Pomagać możesz jako zaufany...więc powód jest by był. Jesusów proszę zostawić w spokoju, już wystarczy, że zbawiają świat według Biblii ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pst... Wkradł ci się błąd jeżeli chodzi o kontekst wypowiedzi. Well... Tak właściwie nikogo to nie obchodzi, bo jest to oczywiste... No chyba że jesteś maszyną 🤔 A ja znam dużo japońskich słówek, więc mogę złożyć podanie na urzędnika w Japonii, tak? Znanie komend ≠ Wiedza jak je prawidłowo wykorzystać w danej sytuacji. Regulamin to podstawa u każdego gracza, więc zbędny powód. Nie licząc błędów w składni zdań(większość przez interpunkcje), to podanie nawet argumentami niezbyt zachęca czytelnika by poparł twoją kandydaturę :v Jestem na NIE. Pozdrawiam Snajper.
 14. snajper24

  [ban] Dawidthegamer

  Długość zmieniona do równych 2 miesięcy,temat zamykam.
 15. snajper24

  [Ban] ♥Xerø♥

  Ban skrócony do dwóch tygodni,temat zamykam.
×