Jump to content

snajper24

Użytkownik
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

1 Follower

About snajper24

 • Rank
  Zaawansowany poster
 • Birthday November 24

Informacje

 • Steam ID
  snajper24
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2234 profile views
 1. snajper24

  <Br#2> Król snajperów

  TL;DR: Well....Na NIE. Skoro masz tyle wolnego czasu to nie marnuj go na gry i robienie z siebie idioty na discordzie,tylko na naukę(skoro sam mówiłeś,że szkoła niczego nie uczy) lub idź do pracy. JESZCZE <---- Tyle tutaj wystarczy. Patrząc po twoim zachowaniu,no...nie zasługujesz na to stanowisko. Zaburzę twoje wyobrażenie BEST ADMINA EVEEEEERRRR,ale reporty nie muszą być robione 24/7,a tym bardziej jakieś idiotyczne.Jak nikogo z administracji nie ma na serwerze,to mówi się trudno i daje reporta na discordzie lub skargę na forum 🤷‍♂️. Typowe lizanie tylnej części ciała,wystarczyła połowa tego zdania i już by to lepiej wyglądało. Nie będę wspominał o gramatyce,interpunkcji etc,bo sam do asów nie należę,ale to też leży u ciebie.
 2. snajper24

  [PGag] [Skarga] [Ban] Kłeben

  Ban 100% słuszny,to że ty uważasz,że nikogo nie obraziłeś to nie oznacza,że inni to tak odebrali. Zachowywałeś się toksycznie,więc Ander miał prawo dać ci permgaga bez żadnych ostrzeżeń,dodatkowo dziwię się,że ban jest na tak krótki okres czasu,ale to już zależy od admina. Co do samego odwołania,no to w sumie żadnej skruchy nie ma,a sam ban jest na 3dni tylko.Nie wspominając o tym,że ta "skarga" jest bezpodstawna,ponieważ oskarżony pełnił funkcje administratora według twojego opisu wręcz wzorowo,skoro ukarał takie zachowanie. Pozdrawiam Snajpur.
 3. snajper24

  <SCP RP>cwojtek

  Podanie odrzucone, nie spełnia wymagań+sam autor napisał, że już nie interesuje go ranga.
 4. snajper24

  <BR> NeCkeR

  TL:DR Neckuś jest spoko, dość toksyczny, ale ograniczył się w porównaniu do kiedyś. Dodatkowo to co @PutaMadre napisał(żeby nie powtarzać,to odsyłam do posta wyżej), skoro Alucard sam mu powiedział, że może i będzie uczciwie to rozpatrzone.... Well.... To czemu nie? 🤔 Oczywiście na TAK, nie pierwszy raz osoby z podobnym charakterem wracały do administracji i często wychodziło to na dobre 😉
 5. snajper24

  [ban] SaJeReK

  Moshi Moshi Snajper Desu, Pierwotnie miałeś perma, dałeś odwołanie, więc maxus się zlitował i zmienił ci na parę miesięcy,lecz dla ciebie to nadal było za dużo. W sumie nie wiem czemu wysłałeś mi zaproszenie i napisałeś coś takiego, skoro na serwerze miałem/mam(pewnie już nie 😕) opinie tego surowego admina, może chciałeś wrócić na perma? Po naszej bardzo krótkiej rozmowie zrobiłem screen jako dowód i zmieniłem bana przy okazji informując @maxus6 o tym. Twoje odwołanie w nawet 1 promilu nie ukazuje twojej skruchy, a tym bardziej kłamstwo(?)/niedopatrzenie, bo nie powiesz mi, że 7 miesięcy to 2 lata, co nie? Osobiście jestem za zostawieniem bana, osoba odwołująca powinna postarać się(przecież to ty chcesz dostać unbana, nikt inny), a twój temat jest..... Emmm.... Ubogi niczym moja interpunkcja, w większości napisanych wypowiedzi.
 6. snajper24

  BR#2 skate036

  -Nie umie grać. -Napisał podanie na odwal(potwierdził na discordzie). -Chce przekupić azusa hot dogiem. -Praktycznie zero sensownych powodów,dlaczego chcesz dojść do administracji. Jestem na NIE
 7. snajper24

  <BR#2> TamrielH

  Dobry, Podanie wizualnie wygląda średnio, w samej treści jest sporo powtórzeń, nie mówiąc o momentalnie źle odmienionych wyrazach. Przechodząc do samej treści: No spoko, ale to jest żaden powód. Na upartego to gracz z takimi uprawnieniami nawet nie istnieje, but whatever, widziałem gorsze teksty. Pomagać możesz jako gracz, stały, zaufany.... Wystarczy tylko dać reporta, serio, administracja w swoim czasie powinna rozpatrzyć go na discordzie/forum/w grze. Co to za argumentacja, przepraszam? Czyli mam rozumieć, że tryb ci się nie znudzi, bo będziesz mógł karać i pomagać innym(ale pewnie głównie karać)? Jak nie dostaniesz się do administracji, to co? Tryb ci się znudzi? Z pełnym szacunkiem do ciebie, ale coś takiego tylko mówi o tym, jak bardzo masz w d*pie osoby, które spędziły nawet po tysiąc godzin nie prosząc o żadnego operatora. First of all, to nie jest argument, bo takie doświadczenie to praktycznie nic, nawet zaufany może się pochwalić znajomością systemu i jak przebiegają "rozprawy", a nie jest w Administracji. Jest to niezbędne do zostania operatorem na tym serwerze? Niby od kiedy? Myślałem, że bardziej liczy się dogadanie z ludźmi, bycie mało konfliktowym, pomocnym oraz bycie ogarniętym.... "umiejętność" CZYTANIA REPORTÓW(xD) i osądzania to naturalna kolej rzeczy będąc w administracji. Co do punktu 6. W zasadach jest jasno napisane, że podania niespełniające wymogu są automatycznie odrzucane, więc już dawno powinno to zostać zrobione, but whatever. Podsumowując, osobiście jestem na wielkie NIE. Pozdrawiam Snajper.
 8. snajper24

  [ban] Atreus

  14 godzin po odrzuceniu kolejne odwołanie....rly? Daruj sobie na parę miesięcy jeszcze chociaż. Temat zamykam.
 9. snajper24

  <M> Adlino

  Podanie przyjęte. Witamy ponownie w gronie administracji
 10. snajper24

  Odwołanie od bana

  I tym miłym akcentem zamykam odwołanie. @Laki wszystko ładnie napisał,więc powtarzanie jest zbędne .
 11. snajper24

  <BR#1>Belzebub

  Witam. Zasady to zasady,więc na mocy punktu numer 2: Podanie zostaje odrzucone i zamknięte,spróbuj następnym razem jak będziesz miał chociaż te 20+ parę dni aktywne......Oraz pamiętaj,że po odrzuceniu musisz odczekać miesiąc by znowu kandydować na operatora . Pozdrawiam Snajper.
 12. snajper24

  [Ban] BlyatMan

  Kiedyś może nauczysz się...a teraz zamykam,bo to już kolejne odwołanie w którym piszesz to samo i nic nie wyniosłeś z poprzednich(plus nawet nie wspomniałeś o multikoncie,które zostało zbanowane przy ostatnim odwołaniu).
 13. snajper24

  <M> 2222Kacperro2222

  Witam podanie odrzucone,temat zamykam.
 14. snajper24

  odwołanie od bana

  hmm...ciekawe czemu perm? dwa bany + ten za ghosting....hmmmm.......długość odpowiednia,polecam wpisać na sourcebans w wyszukiwaniu "ghosting" Nie mnie decydować o banie skoro według paru osób źle oceniam ,więc to @maxus6 zadecyduje co z tobą zrobić,ale osobiście jestem za skróceniem do miesiąca-dwóch,bo jednak trochę go masz. pozdrawiam snajper.
 15. snajper24

  ENCIK

  Witam. Widzę,że niestety muszę się powtórzyć gdyż odnośnie waszej banicji wypowiedziałem się jasno pod odwołaniem twojego kolegi mateuko,bany zostają i to nie jest wasz pierwszy raz gdy robicie mass rdm i wyzywacie,więc perm jest adekwatną karą,także bez zbędnego powtarzania,bo wszystko napisałem wcześniej temat zamykam i wszystko zostaje tak jak było. Pozdrawiam snajper.
×