Jump to content

TryhardPootin

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About TryhardPootin

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska, Dank okolice
 • Gram na serwerach:
  GMod
  Unturned
  Rust

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TryhardPootin

  [Ban] TryhardPootin

  1. Nick, na który została nałożona kara: TryhardPootin2. Steam ID: STEAM_0:0:433699513. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:43369951&advType=steamid&Submit4. Opis sytuacji: Prawdopodobnie grałem sobie z kolegom w ttt siedząc na tsie, zrobiło się wychodząc RDM'A czy dwa no i wleciał... perm za toksyczność.5. Coś od siebie: Było to bardzo dawno temu, ponad rok... Naprawdę chciałbym pograć na Breachu, tym prawdziwym - nie podrobionych serwerach innych sieci. Naprawdę przepraszam za tamtą akcję. Co tu dużo mówić - liczę na łaskę administracji 👻
 2. TryhardPootin

  <BR> TryhardPootin

  @Pterodaktyl Adam Poluzuj portki bo cie chyba zbyt mocno uwierają. Po przeczytaniu podania sam uważam, że jest wyjątkowo słabe. Myśle, że do zamknięcia /thread /Ukas - zamykam zgodnie z powyższą treścią.
 3. TryhardPootin

  <BR> TryhardPootin

  Dziękuje za obiektywne opinie (w przeciwieństwie do Pterodaktyla) Pozdrawiam
 4. TryhardPootin

  <BR> Mordencjusz

  Co tu dużo mówić, kulturalny i ogarniety. Jestem na TAK
 5. TryhardPootin

  <BR> TryhardPootin

  Czytanie ze zrozumieniem się kłania, preferowany =/= wymagany. Skoro domen jest "moim kolegą", to chyba dobrze go znam, nieprawdaż? A karygodnie to jest pisanie na NIE pod każdym podaniem w celu wyżycia się. Nie admina, tylko operatora (spora różnica w dostępie do komend), a gametracker breacha nie wygląda, jakby działał poprawnie - przypatrz się ilości graczy, która odwiedziła serwer, chyba było ich więcej niż 50, nie sądzisz? Pozdrawiam!
 6. TryhardPootin

  <BR> Domen63

  Już kilka(naście) razy słyszałem, jak pomagał nowym graczom. Jestem na TAK!
 7. TryhardPootin

  <BR> TryhardPootin

  1. Wiek: 15 2. [email protected] 3. STEAM_0:0:43369951 Steam http://steamcommunity.com/id/Gho0st1/, jakiś teamspeak, 4. Kiedyś admin na pewnym ttt, obecnie admin na dakrp innej sieci. 5. Chcę zostać administratorem na serverze Breach, gdyż jestem od początku wyjątkowo spodobał mi się ten tryb. Tematyką scp jestem podjarany, więc szybko go zrozumiałem. Bardzo lubię pomagać innym graczom, i kilku już wytłumaczyłem zasady tego trybu. Jako że mam staż, to z komendami nie mam żadnych kłopotów. Grając staram się zachowywać kulturalnie. Mam nadzieję, że podanie nie zostanie z góry skazane na straty tylko z powodu wieku. Pozdrawiam! 6. Nie tyczy się to breacha, ale j. angielski mam na dosyć wysokim poziomie.
×