Jump to content

jefrey12

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

About jefrey12

 • Rank
  Piszący posty

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jefrey12

  [TTT] DragonFly

  Jestem na NIE. Agresor często wchodzi w niepotrzebne dyskusje, uwielbia się kłócić wciskać ludziom swoja ideologię. Zaznacza swoją wyższość i chełpi się swoim statusem, często to zaznacza w dyskusjach.
 2. jefrey12

  Metal i Rock

  Gojira
 3. jefrey12

  balans

  To jak porównujemy już Deagla do rzeczywistego zastosowania broni pobocznej, to wytłumacz mi proszę w jaki sposób broń o takim kalibrze naboi w twoim rozumowaniu ma zadawać mniejszą ilość obrażeń od reszty ? M16 ma jakieś 1,8kJ i ma zadawać tyle samo co Deagle który ma ponad dwa razy większa siłę ( 3,8~kJ) ? ( No ale gdzież tu szukać logiki w decyzjach osób które zasłaniają nią swoje irracjonalne decyzję ). Tak samo było z każdą inna bronią której się tykacie; stają się one bezwartościowe w oczach graczy. Są uzasadnione momenty jak AUG, Pompa etc. . Lecz litości Deagle był typowo high risk = high value. Tak bardzo neficie podstawowy ekwipunek, że poza pompą na tym serwerze nic nie będzie grywalne. Już offtopem, osoby które były odpowiedzialne za te zmiany działają jak typowy rząd komunistyczny: wprowadzają zmiany, zarządzają, regulują etc. bez konsultacji z osobami które to rzeczywiście dotyczy. Po co zrobić post na ten temat, ankietę czy w ogóle wchodzić w dywagacje z graczami.
 4. jefrey12

  Usunięcie ostrzeżeń

  @Heroes załóż nowe konto :v Edit: Ale przed tym użyj prawa do bycia zapomnianym, żebyś za multi konto bana nie dostał.
 5. jefrey12

  Strefowy meeting, ale trochę inaczej

  Cybermachina Poznań <=
 6. jefrey12

  Minecraft strefygier

  https://www.kinguin.net/pl/category/33207/minecraft-windows-10-edition-cd-key/ 5 ziko
 7. jefrey12

  Problemy po formacie

  @Szjdss limit masz. I na 100% go wykorzystałeś. Wejdź w panel od tego sticka i sprawdź. Na pewno jest napisane.
 8. jefrey12

  <TTT> Katyushka

  Ja mam większe piersi. Koniec kropka. //Edit Tak naprawdę danie ww Pani uprawienia administracyjne to tak samo jak byście mi dali admina. Zastanówcie się NOPE
 9. jefrey12

  <TTT> Garrison

  Kim ty w ogóle jesteś? NIE
 10. Co odwalił LINK XcQ - legendarna końcówka //Radke
 11. jefrey12

  [Perm Gag] Sir. Danken Lore

  Na strefie jak to na strefie walki widzę dość często, nikt drugiemu racji przyznać nie chcę; ja naświetlę sytuację moimi spostrzeżeniami co do obu osób. Tomislav: - Łatwy do "ztilotwania", cechuję się słabą odpornością na zaczepki. - Przejawia dość ciekawe oznaki hipokryzji w wypowiedziach. - Jego tok myślenia co do niektórych rzeczy jest błędny, mimo uświadomienia sobie tych błędów w dyskusji nigdy racji nie przyznaje. - Pomimo tych cech potrafi zachowywać się w sposób dojrzały, jego subiektywne odczucia nie przytłumiały tych obiektywnych. - Często na serwerze ludzi szukają sposobu żeby uprzykrzyć mu rozgrywkę czy też go "ztiltować", wynikiem tego jest jego niechęć i złe (ostatnim czasem) podejście do rozgrywki na TTT. - Gdyby nie to jak serwer traktuje tego pana grał by on na wysokim poziomie. - Zależy mu na społeczności i chce żeby klimat na serwerze był przyjazny dla każdego ( aż do przesadnego stopnia ). Danken: - Aroganckie i szczeniackie podejście do kłótni/dyskusji i osób gorszych od siebię. - Sarkastyczny ton wypowiedzi i brak szacunku względem rozmówcy. - Wytrawny gracz TTT, potrafi dobrze strzelić i ocenić sytuacje. ( To też ma przypiętą odznakę "Aim BOT"). Względem tego, że stali gracze odchodzą: - Większość z nich to są dorośli ludzie i po prostu nie mają czasu. - Nie jest tajemnicą, że poziom rozgrywki spadł z tryhardowego do zwykłego casuala i to, że pojawił się ktoś kto jednak reprezentuje sobą jakiś poziom zaczęło odstraszać. Toteż uważam, że cała ta sytuacja jest dość komiczna bo to, iż Danken gra dobrze i podbija poziom serwera powinno cieszyć; niestety jest odwrotnie i to, że aktualny poziom rozgrywki leży w śmietniku jest kwestią tego, że aktualna społeczność graczy TTT boi się grać na poziomie wyższym od zwykłego casualowego - Duża ilość nowych graczy. - Przestają grać. Pragnę też nadmienić, że gdyby arogancja, chamstwo i robienie szumu wokół własnej osoby miało by być przyczyną odchodzenia ludzi z serwera to tak samo ja i paręnaście innych osób mogły być katalizatorami takiego stanu rzeczy.
 12. jefrey12

  Metal i Rock

  W sumie ten 3 mój ulubiony :#
 13. No tak przecież gracze którzy nie są w stanie przeczytać regulaminu będą próbować przebrnąć przez tę ścianę tekstu którą tworzycie; jeżeli chcecie już takie coś tworzyć proponuje to zawrzeć w formie krótkich Video.
 14. jefrey12

  [TTT] Szejdi

  Lubi dżem, jestem na
 15. jefrey12

  [Ban] Zwykły,,SebaDziala''

  Co za nieinteligentna forma ludzka
×