Jump to content

cwojtek

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cwojtek

 1. 1. Wiek (preferowany >= 16). 17 lat 2. Adres e-mail. [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:1:67562234 https://steamcommunity.com/profiles/76561198095390197/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Oczywiście, że tak, nawet tutaj na breachu #2, ale to było dosyć dawno. Ale tak poza tym to miałem bardzo duże doświadczenie m.i.n SA na swrp i darkrp, admin na kilku TTT i Z przynajmniej 6 RP. Nazwy mogę podać sprawdzającym podanie. Byłem też adminem na serwerze SCP RP zrobionym przez Kanade. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego
 2. No dzieci do lat 12 też atakował, więc cały serwer jest skazany na śmierć...
 3. On nienawidził tylko kobiet i dzieci, a do mężczyzn nic nie miał. /// Przeniesione z "Pomysły na SCP" - NavySealPL
 4. No, ciekawe czy przejdzie.... Jestem na TAK!
 5. Może dlatego ze Porucznik to zastępca dowódców? A MTF SCU powinien być blisko Dowódców, ale nie powinien dowodzić.
 6. 16.1.1. MTF/Ochrona musi wypełniać rozkazy wyższych rangą współgraczy: Dyrektor > Komandor MTF >= MTF SCU > Medyk MTF = Porucznik MTF > Szef Ochrony >= Ochrona MTF > Oficer Ochrony Z tym się absolutnie nie zgodzę poprawię... Dyrektor Placówki > Dowódca MTF > Dowódca ochroniarzy > Porucznik MTF > MTF SCU > Medyk MTF > Ochroniarz MTF > Ochroniarz Napisałem tak, ponieważ to nie level zależy od dowodzenia, ale jednak ta klasa, bo czemu jakiś MTF z M249 miałby być wyżej niż dowódca ochroniarzy?
 7. Jestem na NIE. Wystarczy już to że po placówce biega sobie piła, nawet sobie nie wyobrażam jakby taki scp 106 wyglądał w sukience. Ten tryb nie jest aż tak poważny, ale są granice.
 8. Według mnie 5 żołnierzy to powinien być maksimum...
 9. Na pierwszym serwerze to ja raczej nie gram, ale widziałem go jako moderatora swrp. Ogarnia breach, jak i ma dobry kontakt z graczami. Wiek tutaj nie stanowi akurat żadnego problem. Myśle że się nada Neutral/Tak.
 10. Pomyliło ci się chyba z 1, albo ja po prostu jeszcze nie spotkałem operatora.
 11. Jestem na tak, nie wierze w to że wiek ma jakieś znaczenie. Poza tym wydaję mi się że ogarniesz, bo to nie jest nic trudnego. Grałem z tobą od jakiegoś czasu i nie widziałem u ciebie raczej błędów.
 12. Może i słabe, ale uwierz wiek to nie wszystko. Btw doświadczenie to prawda, jeśli chcesz podam nazwy wszystkich sieci ;).
 13. 1. Wiek (preferowany >= 16) 15 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:1:67562234 http://steamcommunity.com/profiles/76561198095390197 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem super adminem na dwóch serwerach rp, adminem na TTT i rp , i 2 razy operatorem na rp. ULX znam dobrze. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Uważam że jest to bardzo dobra sieć, kiedy chcesz odpocząć od np. RP. Dobrze się na niej zawsze bawiłem. Jednak na serwerze breach 2 jest bardzo mało adminów. uważam że się nadaje na tą posadę, mógłbym pom
×
×
 • Create New...