Jump to content

Troniś

Użytkownik
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Troniś

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 05/30/2003

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1369 profile views
 1. Napisze, że jestem na nie. Z powodów prywatnych wiem, że gość nie nadaje się nawet na kid opa. Pozdrawiam z wylęgarni pasożytów jak to ładnie określiłeś na serwerze discord. PS. Nie, nie wyszliśmy dlatego, że azus wyszedł.
 2. Ja najbardziej lubię scp-natsuki bo w przeciwieństwie do innych to on istnieje.
 3. Okay, dawno tego nie robiłem ale się wypowiem. Logisia znam (?) długo, jeszcze 2 lata temu gdy nie miałem uprawnień grałem z nim, krótko bo krótko ale grałem. Zawsze zachowywał się normalnie i nie było z nim problemów. No to przechodząc do podania. Wiek jest okay, choć nie mi to oceniać. Podanie nie zachwyca swoją długością ale co można pisać w takim podaniu? Śmianie się z briczowców. Tak Logiś śmieje się z briczowców, ale co w tym złego? "Za moich czasów" też był temat memów, tylko już nie o samych graczach co o grupie graczy. Tak przy okazji to pewien pan wyżej także nie wykazuję wyższego poziomu niż gimnazjum a mimo to jest przy "władzy". Jak już jestem przy tym co napisał Necker, piszesz o normalności a gdy Ciebie zabiłem na serwerze to przyszedłeś na kanał na którym siedziałem i troszkę przesadziłeś ze słownictwem mimo że się tak dobrze nie znaliśmy, to chyba nie jest normalne co? (nie przytaczaj tutaj gry w grida bo jeśli mnie pamięć nie myli to było trochę później i jednak kompletnie inna sytuacja, tam się każdy wyzywał). Piszesz o tym że ktoś ma być neutralny, nie da się być w 100% neutralnym. Wiem to z autopsji. Śmieszy mnie fakt że punktujesz to że dostał na tak od osób z którymi siedzi, gada i dobrze się zna. Gdyby uważali że się nie nadaje to raczej nie napisali by mu na tak, no chyba że ja się mylę... Godzinki jak i motywacja są okay. Mimo że chętnie bym zobaczył logisia z prefixem "KidOP" to zostanę neutralny bo jestem tylko jakimś randomowym zaufanym. (No i żeby nikt mi kolesiostwa nie zarzucił bo ola boga gram z logisiem) Pozdrawiam Troniś. Trochę tu offtop będzie ale najwyżej dostane warna. Necker, mimo że jestem młodszy to również nie uważam że dojrzałeś do pełnienia obecnej roli. Dziwi mnie że osoba która dostała permbana za wyzwiska dalej pełni stanowisko Operatora. Nie dostałeś unbana za skruchę i odwołanie tylko za śpiewanie piosenki o "briczu". Więc nie tobie jest pisać kto jest dojrzały do pełnienia danego stanowiska. Wiek to tylko liczba.
 4. 1. Nick osoby oskarżonej: Dr. Bright DankRP 2. Steam ID oskarżonego: STEAM_1:1:124058506 3. Przybliżona data zajścia: 9:56 2018-02-20 4. Numer/Nazwa serwera: Strefagier Breach #2 5. Opis sytuacji: Pojawiliśmy się jako mtf ntf wszystko ładnie, schodzimy do placówki, trochę się od nich oddaliłem. Poszedł do mnie i mimo pokazania identyfikatora dostałem parę kulek w głowę ( ͡° ʖ̯ ͡°) 6. Coś od siebie: Poniżej zamieszczam ssy że mnie zabił oraz kim był. Dodam że iż aż było to dosłownie parę minut od mojego wejścia gdy jeszcze runda trwała. A no i jeszcze chwile wcześniej padł z jego ust tekst "Kakeru (jakoś tak) to angielskie dziecko i nie ogarnia a że nie ma administratora to możemy go zabić" (był ochroniarzem)
 5. Goryczlaw zaproponował zmianę a wy od razu na niego naskakujecie. W tym momencie to wy sobie nabiliscie post nizeli on. Na przyszłość polecam nie robić takiej tęczy bo źle się to czyta. (z góry przepraszam za błędy pisane na telefonie)
 6. 11.1. Zakaz nicków niemożliwych do przeczytania, uniemożliwiających zaadresowanie wypowiedzi. Następnym razem polecam przeczytać regulamin (tu link jeśli nie wiesz gdzie go szukać) Jak na moje skarga bezpodstawna i niepotrzebna.
 7. To że grają na "naszym" serwerze to jest właśnie zasługa osób które o ten serwer dbają (Navy, minak (który o ile się nie mylę pisze/ogarnia regulamin) i wiele więcej). Tak, dyskutowanie nie jest to powód do permbana ale ŻĄDANIE przeprosin, unbana za coś co TY zrobiłeś i jest to tylko i wyłącznie TWOJA wina to już jest powód.
 8. Złamałeś regulamin, dostałeś bana. Próbowałeś się od niego odwołać pogarszając sobie tylko sytuacje po czym jeszcze dyskutowałeś z adminem że regulamin jest nie jasny i każesz byśmy Ciebie przepraszali za coś co ty zrobiłeś. To ty powinieneś nam (a raczej Naviemu etc) dziękować za to że możesz (a raczej mogłeś) grać na serwerze na którym nie ma takiego chaosu. Jak dla mnie od razu do zamknięcia :v
 9. Zrespiło się CI (m.in ja) a ty nagle zacząłeś cofać się samochodem prosto w nas. Zabierając tym mi ponad połowę hp, zapewne reszcie CI też zabrałeś hp. Po czymś takim nie potrzebowałem brać Cię na przesłuchanie bo wszystko widziałem. Jestem w stanie skrócić bana jeśli mi wytłumaczysz po jakiego grzyba chciałeś postawić auto przy ścianie obok respa NTF/CI.
 10. Temat może i zamknięty ale chce dodać że skoro wrócił z bana to tym bardziej powinien przeczytać regulamin. Inna sprawa że 3 dni bana za wyzywanie graczy + to co zrobił to trochę za mało.
 11. Mimo że jakość podania nie powala. Mimo tej wiadomości to mogę stwierdzić że fmezy nie jest zły. Nie wyzywa ludzi, nie dostaje banów. Moim skromnym zdaniem można dać mu szanse i sprawdzić jak się sprawuje, jeśli nie będzie za dobrym operatorem to range mu zawsze można zabrać czyż nie? Jestem na Tak.
 12. Nie rozpisując się, jestem na TAK. Skoro Snajper dobrze sprawuje się jako administrator na murderze to oczywistym jest że na breachu też tak będzie.
 13. Wzór zgłoszenia: 1. Wiek (preferowany >= 16) 14 2. Adres e-mail [email protected] 3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:0:152003968 http://steamcommunity.com/id/Tronciu/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem na Breachu #2, jakoś od 2 Marca do Maja (coś koło 13 pewnie, nie jestem pewny) 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym dalej pilnować porządku na serwerze ze względu na to że moja decyzja o rezygnacji z "administratora/operatora jak zwał, tak zwał" została podjęta zbyt pochopnie. Po prostu w tamtym okresie miałem bardzo mało wolnego czasu (musiałem skupić się na nauce i poprawianiu ocen). Wiem że nie jestem teraz przekonujący ponieważ moja aktywność na serwerze w ostatnim miesiącu nie była duża (można wręcz powiedzieć że mniejsza od zwykłego niedzielnego gracza) ale postaram się to nadrobić. Jeśli jest to potrzebne, to moja ilość godzin jest równa 205. 6. Na Murder i Zombie Survival dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. Tak jak w pierwszym moim podaniu, znam angielski na tyle dobrze by się porozumieć.
 14. Tak jak napisałem. Są to tylko moje pomysły i zawsze można je zmienić. Dziś zauważyłem że paru SCP nie wpisałem. Z tymi naukowcami to dobry pomysł. Np ten cały dr.bright który może zmienić ciało bo jego duszą (o ile się nie mylę) jest w wisiorku (jakoś tak to było ze klasa d po założeniu tego gadała że nim jest) MTF jednak po namyśleniu nie powinno być ai. Pisane z telefonu więc na 100% są błędy
 15. Jednak moim skromnym zdaniem powinno wyglądać to tak.: SCP.: (Powinno być jednak więcej SCP by było zróżnicowanie, choć nie ukrywam że takie SCP jak SCP-tank-J jednak są nie na miejscu. Na dole wypisuje SCP z serwerów #1 i #2) SCP-049 - Skoro miał wysoką inteligencje oraz potrafił mówić to powinien być grywalną klasą (lecz mogły by być rundy gdzie respił by się jako bot) SCP-049-02 - Na początku rundy razem z SCP-049 powinno się pojawiać parę zombie botów ale gracze dotknięci "plagą" po rozpoczęciu już by normalnie grali jako zombie. SCP-682 - Według filli wyjawiał wysoką inteligencję więc tak jak z SCP-049 powinien być grywalna klasą (choć tu można i nie ustawiać grywalnej klasy ponieważ jeśli to ma być "trudny" tryb to powinien być on mocno op) SCP-035 - Jak najbardziej grywalna klasa. Jak wiemy była to maska, mogła być ona nałożona na klasę D lecz by nie psuć klimatu to nie powinien zaczynać z bronią. (Tu można się kłócić że SCP jako AI to i tak duże utrudnienie a jeszcze zabranie SCP-035 broni by bardziej pogorszyło szanse na ucieczkę Klasy D, ale polecam nie zapominać że to moja propozycja jedynie) SCP-1048 - AI, osobiście uważam że granie "misiem" którym ciężko cokolwiek zrobić jest nudne (może uważam tak ponieważ tym nie grałem ale grając na #2 spokojnie potrafiłem wyminąć tego SCP i jeszcze zamknąć mu drzwi ponieważ zadawał bardzo małe obrażenia) SCP-106 - O ile się nie mylę, nie jest inteligentny więc i powinien być AI. (Powinien też móc przechodzić przez takie drzwi jak są w LCZ czy Entrance Zone choć musiałoby mu zająć to trochę czasu) SCP-457 - Tu jest kwestia sporna bo według tego co jest na filii "SCP-457 zdołał ciężko uszkodzić większą część systemu zraszaczy i fragment wtryskiwacza paliwa, który utrzymywał obiekt w formie inteligentnej" był on inteligentny tylko w pewnej formie. Raczej powinien być AI. SCP-999 - Nie powinno być go w ogóle bo nie dość że może leczyć tylko ludzi to jest w ogóle nie przydatny. SCP-966 - Powinien być AI i powinno ich być 2 albo 3. SCP-079 - Oczywiście AI. W końcu to komputer SCP-343 - Tu go w ogóle nie powinno być, w końcu potrafił sobie sam umeblowanie przynieść. SCP-173 - AI z wgranym skryptem na to by MTF potrafił go odeskortować do klatki tak jak napisał Tehorous MTF.: Tu nie ma co pisać, samo AI MTF NTF.: Osobiście bym dał tutaj graczy. Dlaczego? Ponieważ czekając na rudne jednak można się znudzić a że mtf byłoby AI to rundy trwały by trochę. CI.: Tak samo jak u MTF NTF Naukowcy.: Moim zdaniem naukowcy powinni dzielić się na parę klas takich jak.; Naukowiec główny.: - Posiadałby kartę poziomu 4 (w końcu miał dostęp do wszystkich badań) Zwykły Naukowiec - Losowo powinien dostawać kartę od poziomu 1 do 3 (Przy okazji powinna właśnie zostać dodana karta poziomu 1) Medyk - Kwestia sporna czy powinien być czy nie ale jeśli już miałby być to powinien mieć kartę poziomu max.: 2 (tak samo losowo ale bez możliwości karty poziomu 3) Klasa D - Zainfekowany [Skoro jest już w grze to czemu go nie użyć? Dostawałby on chorobę bez możliwości uleczenia. Przez chorobę miałby 2x mniej czasu na ucieczkę (Przyśpieszyłoby to trochę rozgrywkę)] - Weteran (Zamiast być "lepszy" to powinien być właśnie gorszy. Gorszy stan psychiczny czy gorsze zdrowie. Jednak różnica jest między klasą d która wyleżała sobie w poprzednim więzieniu i dopiero o przyjechała a Klasą D która już trochę przeżyła. Choć tak czy siak jednak nie powinno go być ze względu na to że klasa d jeśli już przeżyła to powinna być eksterminowana) Możliwa by była także rada 05 (Tu bym polecałby to była klasa dla administratorów) - Mogła by ona "wymusić" przybycie wsparcia. Choć by tego nie nadużywać miała by jakiś cooldown na to. Jeśli chodzi o bronie czy nowe rzeczy to powinno być dodane "Wychylanie się na lewo i prawo" tak jak to jest w BF'ach. Bronie były by te nowe z serwerów #1 i #2 ale mocno osłabione. Oczywiście są to moje propozycję, nie każdy musi się z tym zgadać. Jednak zmieniło by to drastycznie tryb i dodałoby to trochę takiego klimatu RP którego na breachu brakuje mocno. Pozdrawiam Troniś
×
×
 • Create New...