Jump to content

Tácõ

Użytkownik
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

4 Followers

About Tácõ

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 07/08/2000

Informacje

 • Steam ID
  76561198047417409
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

3614 profile views
 1. Jeżeli gracz uważa, że kara została nadana niesłusznie tak jak tutaj to dlaczego ma niby czekać tydzień zanim napisze post? Chciałbym zauważyć, że Gerard w aktualnej kadrze jest najstarszy stażem (nie licząc wizia bo go nie ma). A co do kary to ja bym najchętniej proponował odbanowanie hevena pozdro.
 2. ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? W żadnym podaniu(nawet na bricza) nie widziałem tylu kłamstw na raz, czy to w twoim poście, czy w odpowiedzi Tomiego(xD) Co do całej osoby, nie znam nikogo z większym eGo od Ciebie. każdemu przyda się taki szpieg, któremu nie można nic powiedzieć. Świetny kandydat na admina, na pewno lepszy od niejednego aktualnego. Proste, że jestem na tak. Każdy normalny by cie przyjął, 500 zł piechotą nie chodzi lol. Polecam przeczytać każdy twój post w propozycjach.
 3. Niepotrzebny badziew, który będzie zaśmiecał serwer i tylko ułatwi gre tryhardom poprzez te głupie ikonki, a do tego paskudnie to wygląda.
 4. jestem na tak. Kto wie, może jeszcze ujrzymy stary JB. w którym [email protected] nie zniknie po 5 dniach albo ZS'sik jakiś fajny.
 5. Przepraszam, że akurat teraz postanowiłem podzielić się moją opinią, następnym razem napiszę ją od razu, bez chwili obserwacji i zastanowienia. Wierz mi lub nie, lecz nie miałem najmniejszego wpływu na powstanie tego postu. Miałem nadzieję, że do dyskusji wtrąci się reszta kolegów ale skoro wypowiadasz się za ogół to możesz sobie zamykać.
 6. W sumie mogę podsumować całą twoją wypowiedź jednym "XD?" ale sobie daruje. Nie wiem czy tutaj chcesz po prostu wytknąć mi to, że nie grałem przez miesiąc ale w swojej wypowiedzi napisałem niejednokrotnie, że sytuacja pogarsza się coraz bardziej PRZEZ PRAWIE ROK,a nawet i dłużej, ponieważ gram tutaj dłużej niż Ty i część twojej administracji, więc wiem jak to kiedyś wyglądało(wytłuszczam, ponieważ widzę, że przeczytałeś mój post wyrywkowo). Na samym nicku Tako mam tutaj przegrane 900h, więc to prawie 1000h. Prosta matma. Wycinasz moje zdania z kontekstu, na
 7. Post zawiera brzydkie słowa. Jeżeli takowe Ci przeszkadzają, to sobie zasłoń palcem albo wygumkuj. Post nie ma na celu nikogo urazić, ani nie jest też skargą. Są to tylko moje wypociny, które kują mnie już od dłuższego czasu, a nie chce mi się myć. Może ktoś coś z tym zrobi, oprócz ukrycia, ponieważ uważam, że niedługo ten serwer zmieni się w zwykły wybieg w zoo, gdzie będzie przebywać parę małp, które będą się obrzucać gównem. Witam. Zapewne starsi gracze czytali post Kakałka związany z sytuacją na serwerze, która panowała prawie rok temu, a jeżeli nie to odsyłam do postu.
 8. Tácõ

  Słuchawki

  HyperX Cloudy. Posiadam od od 3 lat jedynki i działają świetnie. Z tego co wiem to 2 też są spoko pozdro
 9. Chłop co pojechał po bandzie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nie no serio, dawno tak śmiesznego żartu nie słyszałem. Co do bana. Z t0nikiem grało mi się przyjemnie i nie sprawiał większych problemów, na pewno nie takich, jak sprawia Sił. danken lołe albo Wiren. Ludzie za większe przewinienia dostawali ub, a on mimo wszystko to przeczekał te 5 miesięcy. Może być.
 10. Ja tam lubię SCP-966 bo przypomina mi tate, jego też w życiu nie widziałem.
 11. Kolega ma tutaj świętą rację. Kiedy na serwerze dołączy gracz z różowym kolorem nicku, bądź słodziutki głosik na mikrofonie, od razu pojawi się milion ludzi pokroju "Scłubsów", zaczynają chodzić za nią w grupie, jakby jakiegoś vipa chronili i spuszczają się do niej przez kilka map.Są też tacy, którzy jako traitor oszczędzają swoją księżniczkę po wymordowaniu w jednym miejscu 5 osób, a potem porządni ludzie tracą karmę za takie akcje. W administracji też roi się od "spermiarzy", ponieważ dziewczyna może sobie rzucać "Kurwami" na lewo i prawo w swoim mikrofonie, w którym ma przestery ustawione
 12. Jak coś to ja ją uczyłem strzelać, więc nic dziwnego, że jest takim przekozakiem. A co do bana, skoro ja mam przez nią pmute, to ona może mieć pbana. : - )
 13. Posty wyżej nie powinny w ogóle być brane pod uwagę, ponieważ wszyscy wypowiadający się wyżej to osoby: -o niskim ilorazie inteligencji -jeden ledwo co dostał unbana i pcha się na kolejnego perma -pijak, który nawet nie wie jak puta się zachowuję na serwerze -Tryhard co "rabarbar" nawet nie potrafi powiedzieć Ja osobiście Filipowi nawet picia bym nie dał potrzymać, a co dopiero pilnować serwera, gdzie gra tak duża ilość dzieci i tryhardów, którzy doprowadzają innych ludzi do obłędu.Nie ma szans, że ktoś może być gorszy od aktualnych osób pełniących funkcje zielonej ran
 14. Ja tam jestem za ub, aktualnie na serwerze i tak przesiadują tryhardy albo dzieci, więc 1 więcej nie wywoła znaczącej różnicy. Szkoda tylko, że odwołanie jest tak cringe i każde zdanie przyprawia mnie o skręty kręgosłupa, a o wypowiedzi Dankena to nawet nie wspomnę.
 15. Aktualnie kandydat należy do grupy szkalującej część graczy naszego serwera. Jestem stanowczo przeciwny przyjęciu w/w gracza na stanowisko administratora naszego ttt.
×
×
 • Create New...