Jump to content

Tácõ

Użytkownik
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

3 Followers

About Tácõ

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 07/08/2000

Informacje

 • Steam ID
  76561198047417409
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2356 profile views
 1. Tácõ

  Słuchawki

  HyperX Cloudy. Posiadam od od 3 lat jedynki i działają świetnie. Z tego co wiem to 2 też są spoko pozdro
 2. Tácõ

  [ban] t0nik

  Chłop co pojechał po bandzie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nie no serio, dawno tak śmiesznego żartu nie słyszałem. Co do bana. Z t0nikiem grało mi się przyjemnie i nie sprawiał większych problemów, na pewno nie takich, jak sprawia Sił. danken lołe albo Wiren. Ludzie za większe przewinienia dostawali ub, a on mimo wszystko to przeczekał te 5 miesięcy. Może być.
 3. Tácõ

  Który scp jest waszym ulubionym?

  Ja tam lubię SCP-966 bo przypomina mi tate, jego też w życiu nie widziałem.
 4. Tácõ

  Ranga dziewczyna

  Kolega ma tutaj świętą rację. Kiedy na serwerze dołączy gracz z różowym kolorem nicku, bądź słodziutki głosik na mikrofonie, od razu pojawi się milion ludzi pokroju "Scłubsów", zaczynają chodzić za nią w grupie, jakby jakiegoś vipa chronili i spuszczają się do niej przez kilka map.Są też tacy, którzy jako traitor oszczędzają swoją księżniczkę po wymordowaniu w jednym miejscu 5 osób, a potem porządni ludzie tracą karmę za takie akcje. W administracji też roi się od "spermiarzy", ponieważ dziewczyna może sobie rzucać "Kurwami" na lewo i prawo w swoim mikrofonie, w którym ma przestery ustawione na 50000%,a administratorzy będą jej tylko przytakiwać, ale jak jakiś młodszy gracz czymś rzuci na mikrofonie to od razu 30 administratorów ściga się na chacie, kto mu pierwszy gaga wlepi. Mam nadzieję, że Edzio wyleci z administracji. To tyle, dziękuję uprzejmie.
 5. Tácõ

  Ban (Michasia)

  Jak coś to ja ją uczyłem strzelać, więc nic dziwnego, że jest takim przekozakiem. A co do bana, skoro ja mam przez nią pmute, to ona może mieć pbana. : - )
 6. Tácõ

  TiTiTi Putsi (Filip)

  Posty wyżej nie powinny w ogóle być brane pod uwagę, ponieważ wszyscy wypowiadający się wyżej to osoby: -o niskim ilorazie inteligencji -jeden ledwo co dostał unbana i pcha się na kolejnego perma -pijak, który nawet nie wie jak puta się zachowuję na serwerze -Tryhard co "rabarbar" nawet nie potrafi powiedzieć Ja osobiście Filipowi nawet picia bym nie dał potrzymać, a co dopiero pilnować serwera, gdzie gra tak duża ilość dzieci i tryhardów, którzy doprowadzają innych ludzi do obłędu.Nie ma szans, że ktoś może być gorszy od aktualnych osób pełniących funkcje zielonej rangi na serwerze. Jestem na Tak Pozdro geng
 7. Tácõ

  [ban] Xave

  Ja tam jestem za ub, aktualnie na serwerze i tak przesiadują tryhardy albo dzieci, więc 1 więcej nie wywoła znaczącej różnicy. Szkoda tylko, że odwołanie jest tak cringe i każde zdanie przyprawia mnie o skręty kręgosłupa, a o wypowiedzi Dankena to nawet nie wspomnę.
 8. Tácõ

  [TTT] LupoFajnie

  Aktualnie kandydat należy do grupy szkalującej część graczy naszego serwera. Jestem stanowczo przeciwny przyjęciu w/w gracza na stanowisko administratora naszego ttt.
 9. Tácõ

  [Ban] Filip

  A ja bym Ci zasugerował, obejrzeć wszystko co jest w tym odwołaniu zanim napiszesz kolejny idiotyczny post, w którym pokażesz, że myślące jednostki to rzadkość. Dowód 3: Metal w tle (HINT)OBEJRZYJ FILM
 10. Tácõ

  [Ban] Filip

  1. Nick, na który została nałożona kara: Filip 2. Steam ID: STEAM_0:1:43575840 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A43575840&Submit=Search 3. Administrator, który nałożył karę: Snajpero/Szejdi 5. Opis sytuacji: Moja kara, z półtora miesiąca została przedłużona do bana permanentnego, ponieważ 2 administratorów i jeden "gracz" ubzdurali sobie, że jestem na multikoncie. 6. Coś od siebie: To nie byłem ja. Dowód 1: Filmik pokazujący kto tak naprawdę jest na koncie w momencie nałożenia bana za multikonto na moją osobę. Dowód 2: Ban został nałożony o 00:58, na załączonym zrzucie można zobaczyć, że w tym momencie byłem w kompletnie innej grze ; - ) Proszę uprzejmie o wypowiedzenie się wyłącznie osób, które są związane z tą sytuacją, żeby nie robić niepotrzebnej dyskusji i shitpostów.
 11. Tácõ

  [skarga] Laki

  Skoro nie zamierzasz już grać na serwerze z taką administracją, to dlaczego marnujesz swój czas i zamiast szukać lepszego serwera to piszesz jakąś durną skargę? Jak już wyraziłem się wcześniej, płakanie o jednego slaya/RDM kiedy jesteś innocentem jest po prostu śmieszne. Dla mnie skarga do zamkniecia.
 12. Tácõ

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  @Lighter Bezsporny dostał gaga od KReciqa za robienie przesterów na minecraft city. Jedyne co robicie na serwerze to prowadzicie pozbawione sensu konwersacje, które w większości przypadków zagłuszają większość rozgrywki.
 13. Tácõ

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  Ten wyżej od 2 map nadużywał mikrofonu(krzyczał, robił przestery buzią i różne inne dźwięki) i przedrzeźniał 14 letnią dziewczynkę, której nie podobało się jego zachowanie. Permgag jest gituwa, jeszcze Lajter i dżakpot. Ale ogólnie jest spoko ziomem to nie jest żadna wkrętka. Edit do dołu- Nie było cię na minecraft city i bowlingu więc proszę o nie wymądrzanie się. Your virgin gang is done here, nawet heroes nie był tak irytującym trollem lol
 14. Tácõ

  [PERMBAN] SirFliper

  Niech wraca skoro i tak wszyscy z 2017 roku się zbierają to i Filiper znajdzie dla siebie miejsce lol, odsiedział swoje chłopaczyna, a Ślepy Kruk to Amazing o ile się nie mylę i nie jest mulciakiem ; - )
 15. Tácõ

  [Ban] Brzydkionjest

  Jestem na Nie, gracz nie okazuje skruchy kiedy kradnie mi kille i jeszcze bezczelnie się z tego powodu nabija. Nie no, odbanujcie go, bo obiecał mi własną e-girl plz. WON Z DANKENEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×