Skocz do zawartości

Tácõ

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  144
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

3 obserwujących

O Tácõ

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 07/08/2000

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  ni ma
 • Skype
  ni ma

Informacje

 • Steam ID
  76561198047417409
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1778 wyświetleń profilu
 1. Tácõ

  [TTT] Cezary_PL

  Ja tam ogólnie lubię Czarusia, więc jeżeli on dostanie admina to ja dostane bana, więc jak najbardziej na tak. W jego latach świetności często mnie szkalował za bricza.Ogólnie się sprawdzał zajebiście w swojej roli.
 2. Tácõ

  [ban] Teemo

  @Wszyscy On jest good boy i zasługuje na ub.Jako najwiekszy i najbardziej toksyczny hipokryta z TTT, daje ci moje błogosławieństwo.Wróc i szerz dobrą nowinę wśród graczy TETETE na Tak
 3. Tácõ

  PermGag

  Nie dostałeś muta za treść binda, tylko za notoryczne zaśmiecanie nimi chatu, nie jest to też mute za te 2 razy tylko całokształt twoich śmieciowych wiadomości, nie raz ostrzegałem na chacie, że wasze nic nie warte bindy, którymi zaśmiecacie chat będą skutkowały pmutem. Nie.
 4. Tácõ

  [Perm Gag] szajbus

  Nie rozumiem o co masz ból tylniej części ciała, przecież zrobiłem dokładnie to, o co poprosiłeś. Pgag zdjęty. Ogólnie uważam, że masz święta racje, ale i tak mam to w głębokim poważaniu.
 5. Tácõ

  [TTT]Puta to Kozak

  hahahahhHAHAHAHAHAHAHhahhahahHAHAHHAHAHAHAHAHhahahahahhaHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHhahahahahHAHHAHAHAHAHAHAHhahhahahahahahhaHAHAHHAHAHAHAHAHAHhahahahhahahahahhahahahhahaHAHAHHAHAHHhahahahahhahHAHHAHAHAHHAHAHhhahahahahhahHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHhahhahahhahahahhaha Nie no ja na tak jestem, bo jest członkiem wiadro teamu i mamy fajne bluzy i ogólnie go kocham.
 6. Tácõ

  <TTT> Kreciq

  Może być, ale lepiej, żeby już nie rozmawiał z obcokrajowcami.
 7. Tácõ

  [TTT] Batumen

  Nie wiesz w co się pakujesz ; - ) Może być.
 8. Tácõ

  [skarga] <Laki, januszek, Arczi>

  W sumie to ja tam za wywaleniem Januszka nie mam przeciwwskazań i tak nie potrafi strzelać.
 9. Tácõ

  [skarga] <Laki, januszek, Arczi>

  Składasz skargę na 3 osoby, w której piszesz, że cała administracja jest BE i przydałoby się jej jakieś szkolenie. 300 IQ
 10. Tácõ

  [ban] miki2019

  Witam. Powodem bana jest ghosting. Żegnam.
 11. Tácõ

  [skarga] matrixpatryk

  Z tego co pamiętam to dostał ode mnie slay'e za twoje reporty, jeżeli jednak nie to wybacz, musiałem przeoczyć.Według mnie to i tak ich zachowanie nie jest wystarczające żeby ukarać ich czymś innym niż slaye.Btw @Havor, może jakiś banik za random Disco w grupę ludzi HMMMMMMMMMMMMMMMMMM?
 12. Tácõ

  [skarga] DJ

  Done.
 13. Tácõ

  [ban] Xave

  Wydaje mi się, że twój permban już niweluje 2 zdania podane wyżej.Współpraca z T to jest trolling + psucie innym rozgrywki, nie wiem czy czerpałeś z tego przyjemność ale inni na pewno nie.
 14. Tácõ

  Pomysły na skiny/czapki

  Ja osobiście chciałbym zobaczyć, któryś z tych skinów w guardach: 1. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=853522867 2. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1520900845 3. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1520900845 4. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1195774784 5. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1404311004
 15. Tácõ

  Perm gag (pierwszy raz robie dyskusje)

  po świetnym występie poszkodowanego postanowiłem zdjąć mu pgaga. Zamykam
×