Jump to content

Tácõ

Użytkownik
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

3 Followers

About Tácõ

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 07/08/2000

Informacje

 • Steam ID
  76561198047417409
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2107 profile views
 1. Tácõ

  [TTT] LupoFajnie

  Aktualnie kandydat należy do grupy szkalującej część graczy naszego serwera. Jestem stanowczo przeciwny przyjęciu w/w gracza na stanowisko administratora naszego ttt.
 2. Tácõ

  [Ban] Filip

  A ja bym Ci zasugerował, obejrzeć wszystko co jest w tym odwołaniu zanim napiszesz kolejny idiotyczny post, w którym pokażesz, że myślące jednostki to rzadkość. Dowód 3: Metal w tle (HINT)OBEJRZYJ FILM
 3. Tácõ

  [Ban] Filip

  1. Nick, na który została nałożona kara: Filip 2. Steam ID: STEAM_0:1:43575840 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A43575840&Submit=Search 3. Administrator, który nałożył karę: Snajpero/Szejdi 5. Opis sytuacji: Moja kara, z półtora miesiąca została przedłużona do bana permanentnego, ponieważ 2 administratorów i jeden "gracz" ubzdurali sobie, że jestem na multikoncie. 6. Coś od siebie: To nie byłem ja. Dowód 1: Filmik pokazujący kto tak naprawdę jest na koncie w momencie nałożenia bana za multikonto na moją osobę. Dowód 2: Ban został nałożony o 00:58, na załączonym zrzucie można zobaczyć, że w tym momencie byłem w kompletnie innej grze ; - ) Proszę uprzejmie o wypowiedzenie się wyłącznie osób, które są związane z tą sytuacją, żeby nie robić niepotrzebnej dyskusji i shitpostów.
 4. Tácõ

  [skarga] Laki

  Skoro nie zamierzasz już grać na serwerze z taką administracją, to dlaczego marnujesz swój czas i zamiast szukać lepszego serwera to piszesz jakąś durną skargę? Jak już wyraziłem się wcześniej, płakanie o jednego slaya/RDM kiedy jesteś innocentem jest po prostu śmieszne. Dla mnie skarga do zamkniecia.
 5. Tácõ

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  @Lighter Bezsporny dostał gaga od KReciqa za robienie przesterów na minecraft city. Jedyne co robicie na serwerze to prowadzicie pozbawione sensu konwersacje, które w większości przypadków zagłuszają większość rozgrywki.
 6. Tácõ

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  Ten wyżej od 2 map nadużywał mikrofonu(krzyczał, robił przestery buzią i różne inne dźwięki) i przedrzeźniał 14 letnią dziewczynkę, której nie podobało się jego zachowanie. Permgag jest gituwa, jeszcze Lajter i dżakpot. Ale ogólnie jest spoko ziomem to nie jest żadna wkrętka. Edit do dołu- Nie było cię na minecraft city i bowlingu więc proszę o nie wymądrzanie się. Your virgin gang is done here, nawet heroes nie był tak irytującym trollem lol
 7. Tácõ

  [PERMBAN] SirFliper

  Niech wraca skoro i tak wszyscy z 2017 roku się zbierają to i Filiper znajdzie dla siebie miejsce lol, odsiedział swoje chłopaczyna, a Ślepy Kruk to Amazing o ile się nie mylę i nie jest mulciakiem ; - )
 8. Tácõ

  [Ban] Brzydkionjest

  Jestem na Nie, gracz nie okazuje skruchy kiedy kradnie mi kille i jeszcze bezczelnie się z tego powodu nabija. Nie no, odbanujcie go, bo obiecał mi własną e-girl plz. WON Z DANKENEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 9. Tácõ

  [ban] SaJeReK

  Skoro i tak dobrze napisał swój nick, to po jaką cholerę się do tego dowalacie?
 10. Tácõ

  Skarga Ek(r)an <33

  Co Ty właśnie napisałeś?
 11. Tácõ

  <TTT> DnCiak

  Troll, troll i jeszcze raz troll, nie widzę jakiegokolwiek sensu w odrzucaniu jego kandydatury, posiada więcej ilorazu inteligencji niż wszyscy obecni razem wzięci i pomnożeni przez 0. na Tak Miłej porannej kawusi Puta
 12. Tácõ

  <TTT> The Cruelest

  Ja to tam w sumie jestem na TAK, zawsze przyda się w administracji ktoś, kto może mnie wreszcie zbanuje za cheaty i ogólnie zabija ludzi bo go denerwują.
 13. Tácõ

  <BR#2> TamrielH

  Świetny detektyw, potrafi wyczuć cheaty z 10 km i swoim sokolim wzrokiem jest wstanie rozpoznać, czy ktoś ma no-recoila, czy nie. Takich ludzi to ze świecą szukać! Jestem na TAK.
 14. Tácõ

  Mam Problem z wejśćiem na serwer

  Steam/steamapps/common/GarrysMod/garrysmod/download/maps - znajdź mapę gm_site19.bsp i usuń ją.
 15. Wejdź w główny folder steam'a na komputerze i podążaj tymi krokami: Steam/steamapps/common/GarrysMod/garrysmod/download/maps - znajdź mapę gm_site19.bsp i usuń ją, voilà. Powinieneś teraz dołączyć na serwer bez żadnych problemów.
×