Skocz do zawartości

Glace

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Glace

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

503 wyświetleń profilu
 1. Glace

  <BR#2> PATR1OTIC

  Na serwerze aktywny, coś tam o byciu administratorem wie, na samym serwerze udziela się dosyć często, a gracze go kojarzą. Osobiście dałbym mu się sprawdzić jako administrator. Jestem na Tak.
 2. Glace

  Propozycja "ulepszenia" SCP-049-02

  @Tornister Zamieniony weteran porusza się szybciej, a nie zwykły personel. Co do pomysłu, jak dla mnie byłby ciekawym urozmaiceniem i chętnie zobaczyłbym coś takiego w grze.
 3. Glace

  BR#2 : GracjanxD

  Gracjan często mi pomaga informując mnie o tym co się dzieje na serwerze, gdy mnie nie ma. Choć jakość jego podania daje wiele do życzenia, to nadrabia aktywnością i swoim zapałem. Co do wieku, 16 lat jest preferowane, nie wymagane. Sam znam kilka osób, które zostały administratorami w wieku 14 lat. Na serwerze gracze go znają, jest w stanie wyróżniać się z tłumu. Poza tym na BR#2 jest niedobór administracji, kilku administratorów wcale nie wchodzi, niektórzy wchodzą raz na tydzień, a na serwer z ilością graczy 30-50 graczy administracja jest potrzebna. Chciałbym, by Gracjan został przyjęty na okres próbny.
 4. Glace

  [BAN] Black And Yellow

  Sprawa została rozwiązana prywatnie na Steamie, w skrócie wina leży po mojej stronie. Pomyliłem graczy ze względu na to, że poszkodowany kilka rund temu był tym samym SCP, co osoba spawnkill'ująca i także chciał zabić nowo zrespione wsparcie, jednak został powstrzymany zanim doszło to do skutku. Black and Yellow zostaje unbanowany i dodany na watchliste, a temat zamykam.
 5. Glace

  BR#2 Sztandar.!

  Sztandar jest osobą miłą, przyjazną i potrafi się wyróżniać z tłumu, ogólnie rzecz biorąc nigdy bym nie pomyślał, że ma on tylko 14 lat (hipokryta). Jedyne do czego nie jestem przekonany to aktywność. Z tego powodu, że gametracker obecnie nie działa, nie jestem w stanie owej aktywności sprawdzić, jedynie mogę wnioskować po twoim poziomie (o ile się nie mylę to poziom 5, który nie jest wielkim wyczynem) i po tym, że ostatnimi czasy często Cię tam widze. Koniec końców jestem neutralny, popraw swoją aktywność, a wtedy zmienię zdanie. EDIT: Sztandar wyprowadził mnie z błędu, jednak ma 10 lvl, w takim razie zmieniam swój głos na Tak.
 6. Glace

  BR #2 Troniś

  Jestem na Tak. Kiedy Troniś jeszcze miał operatora starał się jak mógł aby ogarnąć cały serwer tak naprawdę samemu, więc wcale nie dziwię się, że cała masa pracy na serwerze + nauka po prostu go przerosły. Teraz, kiedy administracji przybyło, myślę że można przyjąć Go z powrotem w jej szeregi. Tak nawiasem mówiąc choć aktywność Tronisia z ostatniego miesiąca nie jest zbyt duża, to i tak jest on jedną z osób, które mają największą ilość godzin na #2.
 7. Glace

  BR #2 Limbo

  Widziałem go przy pracy i to całkowicie mi wystarczy aby uznać, że jest odpowiedni na to stanowisko. Jestem na Tak
 8. Glace

  Odwołanie od bana [ban] #2

  Skłaniam się tutaj ku @LoOr , ponieważ z tego co sprawdziłem, w odróżnieniu od @ufek11 nie ma on konta na sourcebans'ach. Bany wydawane przez CONSOLE na BR#2 pojawiały się na stronie przed zatwierdzeniem podania @ufek11. Jednym z dowodów na to jest skarga na fox[PL], użytkownik został zbanowany permanentnie z możliwością odwołania za 6 miesięcy przez @LoOr, na sourcebans'ach widnieje, że owy gracz został zbanowany przez CONSOLE.
 9. Glace

  <BR#2> Danielox #Otaku

  Jestem na NIE. Widziałem jak grałeś, wydajesz się być dobrym materiałem na operatora, ale sama aktywność nie jest zbyt powalająca. Kiedy to piszę masz niecałe 29 godzin na serwerze, a jakkolwiek by na to nie spojrzeć jest to bardzo mały czas gry. Poza tym podanie jest strasznie ubogie, tak jakbyś pisał od niechcenia. Pograj trochę, zyskaj zaufanie wśród graczy, a jak będziesz pisał podanie to się bardziej postaraj i spróbuj ponownie za miesiąc.
 10. Glace

  Aktualizacja 5.0 Breach #1 i #2

  Nie powiedziałem, że to źle po prostu zwróciłem na to uwagę, a jedynym co mam do zarzucenia jest to, że klasa D może mieć za łatwo. Nawet jeśli zrespią się wszystkie 3 niezdolne do współpracy SCP, klasa D nadal będzie miała szanse zaprzyjaźnić się z tymi 2 pozostałymi, a tak jak napisałeś założenie miało wyglądać tak - SCP > MTF > Klasa D / Naukowcy, a nie tak - SCP + klasa D > MTF > Naukowcy. Oczywiście takie sytuacje nie będą zdarzały się zawsze, ale jednak zdarzać się będą i to pewnie dosyć często.
 11. Glace

  Aktualizacja 5.0 Breach #1 i #2

  Przedtem mtf'y średnio sobie radziły sobie z 3 SCP + klasa D, ciekawe jak to będzie wyglądać kiedy będzie ich aż 5. Nawet bez klasy D powinny dawać sobie rade bez większego problemu, zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce.
 12. Glace

  Stosunek 035 z 173

  To też jest ciekawym pomysłem, dzięki takiemu jednemu podpunktowi w regulaminie, którego zapisanie zajęłoby maks. 15 minut można by było załatwić problem relacji SCP-035 z tymi trzema SCP'kami.
 13. Glace

  <BR2> Podanie na Operatora

  Pamiętam Cię z czasów początku serwera, wydawałeś się całkiem miły, ale: - ilość godzin jest bardzo mała jak na czas od powstania serwera, - aktywność także słaba, ale zważywszy, że masz tylko 28 godzin gry raczej nie jest to dziwne. Jedyny plus jest taki, że znasz komendy ULX. Niestety sam czas gry Cię wyklucza, jestem na NIE. P.S Co do liczby operatorów na #2, jest ona spora, aczkolwiek często bywa tak, że jest tylko jeden operator/admin na całą kupę graczy i masa reportów do sprawdzania.
 14. Witam, chciałbym poruszyć temat o swego rodzaju "problemie" w stosunkach SCP-035 z SCP-173. Tak jak wiemy SCP-035 ma te same prawa co Personel klasy D, co za tym idzie nie może mieć on sojuszu z SCP-173, dlatego zwracam się z prośbą o to, by SCP-173 nie mógł się poruszać, kiedy SCP-035 się na niego patrzy, bo w sytuacji sam na sam owy SCP jest bezradny przeciwko takiemu przeciwnikowi, jakim jest SCP-173
 15. Glace

  Identyfikatory

  Jestem przeciw. Identyfikatory są po to, aby urozmaicić rozrywkę i wprowadzić krztę niepewności. Jeśli klasa D byłaby już zidentyfikowana, to grający ową klasą nie myśleliby i zabijali wszystkich niezidentyfikowanych jak popadnie (prawdopodobnie w tym szpiegów CI).
×