Skocz do zawartości

Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  551
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

8 obserwujących

O Limbo

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny 04/02/1995

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  9667044
 • Skype
  kamcio_121

Informacje

 • Steam ID
  airtisss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Ostatnie wizyty

2042 wyświetleń profilu
 1. Limbo

  Mam Problem z wejśćiem na serwer

  Odsubskrybuj dodatek odpowiadajacy za mapę i usun go z folderu addons i zasubskrybuj na nowo. Steam/steamapps/common/GarrysMod/garrysmod/addons Przenosze do odpowiedbniego miejsca
 2. Limbo

  [Skarga] Alucard, NavySealPL

  Widzę, że w danym temacie moja osoba została tutaj wymieniona przez @azuspl Przechodząc do @Makklowicz ♥ Dowiedziałem się od Mr.Blacka(osoba z administracji #1), który zauważył, iż ludzie są na serwerze, to wszedł na niego i po prostu zauważył, że nie ma rangi tam, to poprosił mnie o nadania takowej. Po czym mu nadałem taką jaką posiadał czyli ówcześnie zrobionego moderatora. Zauważył, że Makk posiada uprawnienia na #1, to(dowiadując się od Alucarda, że stracił uprawnienia) poszedłem od razu z tym do azus'a, aby wyjaśnić całe zajście(nie wspominając o straceniu uprawnień przez Makk). Jak doszedłem do konsensusu z nim, to zdjąłem mu rangę na serwerze #1. Nie znam szczegółów dotyczących stracenia rangi przez ową osobą, dlatego tak postąpiłem. Z tego co do mnie Mr.Black mówił, to nie robił niczego więcej na serwerze niż to co zostało opisane przez Makka. Off top mały. Po naprawie przez Azusa, serwer napotkał lagi przy strzelaniu jak i samym SCP-457. SCP-457 został wyłączony, ale lagi podczas strzałów cały czas były. Poprosiłem osoby, które znają się w aspekcie technicznym na strefie, aby zobaczyli, co jest nie tak na nim. Trochę zeszło zanim serwer został naprawiony, ale działał już wtedy sprawnie. Po naprawie robiłem co mogłem, aby ożywić serwer, ale jak już serwer miał graczy, to okazało się, że większość z nich stworzyła sobie grupę szkalującą, która obrażała jedną z osób w administracji. Oczywiście nie przeszło to bez echa i delikwenci dostali bany na strefie, ale resztki graczy, która była niestety przeszła na serwer #2, po czym serwer miał graczy na krótki okres za sprawą wchodzenia przez Mr.Blacka, ale schemat powtórzył się przejścia na serwer #2, gdyż tam grało więcej ludzi. Po aktualizacji listopadowej garry's moda tryb przestał działać poprawnie na serwerze po czym stał się martwy totalnie. Do wyjaśnień nie mam za złe Azusowi, to tylko w gwoli ścisłości odpisuje na jego zarzut braku zainteresowania serwerem, który był przez moją totalną bezradność w kwestii technicznej serwera,
 3. Limbo

  [Ban#2] Drake

  Z tego co mi opisał Drake jak najbardziej mógł osobę zabić i z tych wyjaśnień mimo event'u ban jest bezpodstawny. Jak nawet przeszkodził w akcji event'u, to powinien dostać jedynie ostrzeżenie, gdyż nie wszyscy znają zasady event'ów, które przeprowadza administracja, ponieważ nigdzie nie ma żadnych opisów do nich na forum bądź discord'zie. Bany z tego typu występki nie powinny iść od razu tylko jakiekolwiek ostrzeżenie, kick lub slay powinien pójść.
 4. Limbo

  [perm gag] graczscp

  Zamykam jako iż już jest jeden taki temat zrobiony przez ciebie.
 5. Limbo

  [skarga] ZelazkoGaming12

  Nie wszyscy używają radia. Pewnie nie pomyślałeś, że mógł czysto przypadkowo zabić się windą. Slay był jak najbardziej stosowny w tej sytuacji. Administrator nie będzie dociekać, dlaczego tak zrobiłeś. Złamałeś punkt regulaminu i dostałeś karę odpowiednią. Skargę zamykam. Nie pisz skargi na kogoś za slay'a.
 6. Limbo

  <BR#1> skate036

  Podanie odrzucone. Popraw aktywność
 7. Limbo

  Podanie na Zaufanego [BR#2]

  Podania na zaufanego piszemy na grupie steam https://steamcommunity.com/groups/strefagier_breach Zamykam.
 8. Limbo

  [Skarga] Szejdi

  Wiem, nie powinien wchodzić tutaj, ale masz napisane jak byk w regulaminie w 8 punkcie "Zabronione jest korzystanie z błędów map. " Jeszcze masz na dodatek w regulaminie administratora w 4 punkcie "Administrator może ustalić dodatkowe zasady, nieujęte w regulaminie", gdzie napisał o tym wyżej @Matelooooo Nie jest to problem jego, że nie filtrujesz na czacie wiadomości. Masz dwa punkty, które już negują twoją skargę. Zapewne osoba z administracji nie dała ci bana na wzgląd tego, że pewnie machnął ręka i miał dobry dzień. Brak odpowiedzi od administracji nie oznacza tego, że możesz coś robić, tylko nie zauważyli twojej wiadomości po prostu. Naucz się interpretować regulamin poprawnie i pomyśl wtedy czy twoja skarga jest uzasadniona.
 9. Limbo

  Ban Letmego1

  To twój kolega z tobą mieszka, że nie widziałeś , że ghostuje ?? Marna próba odwołania od bana. To konto dostaje bana, nie osoba. Brak unbana dla twojego konta :).
 10. Limbo

  [Ban] Avatar

  Coś mi się zdaję, ze jego ban sięga czasów CS:Source, bo wtedy istniał serwer Plac Zabaw, który pamiętam wtedy istniał. Ktoś po prostu dał web bana.
 11. Limbo

  [ban]#3] Kamil_YT #mz58

  Zamykam z powodu skończenia się bana.
 12. Limbo

  [ban] Mnich Bącur ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zamykam brak unbana.
 13. Limbo

  [SKARGA] [#2] bartexpolosko1234

  Zamykam z braku dowodów.
 14. Limbo

  [Skarga] Frosty

  Zamykam brak dowodów.
 15. Limbo

  Stare Explode Station.

  Ja bym wybrał coś pomiędzy. Mianowicie 50 hp, według mnie fair. Na dwa kliknięcia, aby nie była zbyt op.
×