Jump to content

Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  571
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

About Limbo

 • Rank
  Aktywny forumowicz
 • Birthday 04/02/1995

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  9667044
 • Skype
  kamcio_121

Informacje

 • Steam ID
  airtisss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  GMod

Recent Profile Visitors

2239 profile views
 1. Limbo

  Dziennik aktualizacji

  Aktualizacje, które ostatnio weszły na serwer -Ucieczki i eskorty zostały rozdzielone w poszczególne miejsca na mapie http://prntscr.com/oeu9ur http://prntscr.com/oeu9y4 - Dodano MTF Technik (posiada drona) - Zmiana spawnu wsparcia CI - Zmniejszenie zasięgu ataku przez SCP-957 - Pancerz redukuje teraz 25% obrażeń zadawanych przez broń - Zmniejszone obrażenia SCP-1048B do 25 obrażeń i spowolnienie jego szybkości - Dodano Weterankę Klasy D - 106 podczas posyłania Gracza do PD, zapewnia mu animację wchodzenia w ziemię - EXP za czasowe granie - Podczas umierania, ekran się przyciemnia (nie działa dla spect i scp) - Pokazywanie EXPA oraz poziomu po najechaniu na postać - Nowy HUD
 2. Limbo

  [Perm Gag]Slotek

  Sytuacja obgadana z Azusem, nie slyszałem, żeby ktoś miał problem z tobą i po namyślę zdejmujemy tobie perm gaga. Odwołanie od perm gaga zostało pozytywnie rozpatrzone. Mam nadzieję, że nie zrobisz tego błędu drugi raz.
 3. Limbo

  [Perm Gag] Im ProRock

  Jako, że obgadałem sytuację z Azusem, dlaczego dał ci unpgaga, nałożyłem ci go znowu na wzgląd braku napisania przez ciebie oficjalnego odwołania na forum. Odwołanie od permgaga zatwierdzona. Mam nadzieję, że nie zawiedziesz administracji breacha, bo to twoja ostatnia szansa. #Edit 1 Nie ma i nie będzie specjalnie traktowania ludzi na serwerze, każdy jest równo traktowany.
 4. Limbo

  Dziennik aktualizacji

  Dzisiejsze zmiany - Naprawiono EQ pod Q - Dodano dźwięk wybierania broni oraz wyrzucania pod Q - Dodano wypadanie plecaków, zamiast itemów z gracza (karty dostępu wypadają osobno, nie są w plecaku) - Dodano dźwięk podnoszenia przedmiotów z plecaka - Dodano pod koniec rundy specjalny, animowany ekran końca + specjalne dźwięki - Dodano dźwięki otwierania i zamykania drzwi - Dodano inne rodzaje dźwięków dla każdego wsparcia (MTF ma swoje, goc i chaos swoje.) - W czasie 15, 10 oraz 5 jest specjalne powiadomienie MTF - Nowy dźwięk podczas ucieczki - Omega Warhead zrobiona od początku - Nowy model radia - Nowy model SCP-457 - Dodano muzykę po czasie - Poprawiono animację chodzenia scp 173 - Nowe menu pod F2 - Nowy scoreboard - Dodano możliwość przejścia na czas JENDNEJ rundy do widza pod komendą "br_spectate" - Zmiana karty inflitatora z Karty Ci na Kartę mtf dla balansu rozgrywki
 5. Limbo

  [Perm Ban] [#2] (L)obert Kurwica

  Zdejmujemy tobie bana, widać iż żałujesz swój występek, który zrobiłeś i mam nadzieję, że nie powtórzysz tego drugi raz. Jeżeli zrobisz coś podobnego znowu, to nie dostaniesz już drugiej szansy, więc wykorzystaj ją dobrze.
 6. Limbo

  [ban] Doritos

  Odwołanie odrzucone.
 7. Limbo

  [ban] skórkowy

  Jesteś oceniany za całokształt twojego zachowania i nie interesuję tu nikogo, że akurat był ban na serwerze murder. Osoby wypowiadają się, bo widzą przeciwwskazania do odbanowania twojej osoby. Nie chcę źle dla jednej osoby ze strefy, ale twoje argumenty same cię podkopują. Mimo posiadania bana wchodziłeś na drugim koncie, co wszyscy dostali by bana za multikonto. Napisałeś, że nadużyłeś uprawnień, których w sumie nie można powiedzieć, że nadużyłeś, a szybciej nie powinieneś posiadać tych uprawnień. Osobiście zdziwię się jak ktoś po przeczytaniu tego stwierdzi, że dana osoba powinna dostać unbana.
 8. Limbo

  PermBan Lucyfer

  Odwołanie rozpatrzone pozytywnie, mam nadzieję, że nie popełnisz tego błędu drugi raz.
 9. Limbo

  [ban] mozomenku

  Ban skończył się, odwolanie zamykam
 10. Limbo

  <BR> NeCkeR

  Nie znam twojej dokładnej toksyczności jaką prezentowałeś wcześniej na serwerze, ale jak na razie nie widziałem żadnej osoby, która by żaliła się na temat twojej toksyczności na serwerze. Twoja aktywność jest bardzo dobra i mam nadzieję, że jej nie zrobiłeś jedynie pod podanie. Mam nadzieję, że ogarnąłeś się na tyle, aby godnie reprezentować znowu administracje breacha i nie zawiedziesz znowu. Mój głos jest na tak.
 11. Limbo

  [ban] Przyjazny Pieseł

  Odwołanie odrzucone. Ban zostaję.
 12. Limbo

  Ban, konrad.proh.2010

  Ban zostaje z racji twojego braku szacunku i skruchy do osób, które obrażałeś. Odwołanie zamykam.
 13. Limbo

  Przywróćcie rangę Ameba

  Ranga nie powróci na serwer. Temat zamykam.
 14. Limbo

  Plox daj unbana Panie MrBlack

  Brak zastosowania się do przyjętego wzoru Temat zamykam
 15. Limbo

  [Perm Ban] [#2] (L)obert Kubica

  Serwer=Teamspeak 3, Discord, Grupa steam, forum. Wliczaja sie tez obrazanie prywatne. Nie raz na strefie byly banowane grupy szkalujace i nie dwa jak ktoś prywatnie obraża administracje czy nawet gracza. Zrobiles to na discord, ktory jest odnoga serwera i reprezentuje oficjalnie nasz serwer. Co do twoich zarzutow zobaczę, co dokladnie napisal Natsuki.
×