Jump to content

Limbo

Użytkownik
 • Content Count

  589
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

2 Followers

About Limbo

 • Rank
  Aktywny forumowicz
 • Birthday 04/02/1995

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  9667044
 • Skype
  kamcio_121

Informacje

 • Steam ID
  airtisss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  GMod

Recent Profile Visitors

2979 profile views
 1. Jesteś w błędzie, bo zaufanego dostają ludzie o dobrych i nienagannym zachowaniu na serwerze. Grając na serwerze nie zauważyłem jakiś złych rzeczy od tego gracza, a twoja historia banów według sourcebans nie istnieje więc jest to duży plus dla ciebie. Co do przerwy, to każdemu może zdarzyć się, a przed nią grałeś regularnie na serwerze, pewnie szkoła zawaliła panu tutaj głowę, dlatego nie było go na serwerze. Mój głos to Tak
 2. Podanie zaakceptowane. Po odbiór rangi napisz do mnie lub do Gaspcia na discord.
 3. Jako, że minęło sporo czasu od twojego bana odbanuję cię za twoje przewinienie. Mam nadzieję, że go więcej nie popełnisz. Z góry proszę cię o zapoznanie się z regulaminem serwera zanim wejdziesz na niego, gdyż przez taki okres przeszedł zmiany.
 4. Odwołanie nie jest wysokich lotów, ale swoje odczekałeś. Mam nadzieję, że wykorzystasz swoją szansę i nie dopuścisz się tego czynu znowu.
 5. Analogicznie brak skruchy i próba zwalenia, ze każdy tak robi. Podtrzymuję decyzję Łebskiego. Temat zamykam, odwołanie oddalone.
 6. Przyszedł napisał co wiedział i wyszła skarga. Czyn kuriozalny, bo winda została wezwana sekundę przez użyciem komendy na serwerze do zniszczenia bramy. Brak dowodów na temat włączenia windy w czasie detonacji. Kolega sfrustrowany zginięciem obraził administratora serwera (ej nie powiedział mi, że to mu nie podoba się, to będę tak pisał do niego). Skargę zamykam i oddalam wniosek.
 7. Podanie zamykam na prośbę autora.
 8. Podanie zaakceptowane. Po odbiór rangi zgłoś się do Limbo lub Gaspcia na discord.
 9. Przesiedziałeś trochę i mam nadzieję, że nie powtórzysz tego znowu. Zapoznaj się z regulaminem, który panuje na serwerze, gdyż przeszedł zmiany przez ten okres czasu.
 10. Podanie zaakceptowane. Po rangę proszę zgłosić się na discord do mnie.
 11. Podanie zaakceptowane. Po rangę proszę zgłosić się na discord do mnie.
 12. W tym temacie zawarte są podstawowe pojęcia związane z rozgrywką na serwerze i zasadami na nim obowiązującymi. Ghosting - podawanie osobie informacji, których normalnie nie mogłaby posiąść podczas rozgrywki. Zazwyczaj mówione przez osobę martwą obserwująca grę, która podpowiada osobie żyjącej takie rzeczy jak np.: - Gdzie znajdują się przedmioty na mapie - Gdzie uniknąć starcia z przeciwną klasą - Kto przynależy do przeciwnej klasy - Jakie wsparcie weszło do placówki Kampienie - stanie w jednym miejscu bądź w pomieszczeniu bez jakiegokol
 13. Podanie zaakceptowane. Po odbiór rangi napisz do Limbo lub Gaspcia
 14. Dzisiejsze zmiany - Dodano Interkom, osoba, która go użyje, może rozmawiać w całej placówce przez 25 sekund (Interkom znajduje się obok omegi, użycie raz na rundę) - Nowy dźwięk włączania latarki - Zmiana dźwięku początku na bell dźwięk - Usunięto SantaJ - Zmiana fontu w broniach - Naprawa plecaków u 957 oraz 035 - Lekkie zmiany wyglądu graficznego w trybie - Dźwięki dla większości SCP - Czystki w plikach - SCP ULTRA nie respi się już osobno jako scp, dodatkowo gdy 049 kogoś przemieni w Ultra, to ten powstanie w miejscu, gdzie został przemieniony - Poprawa Tab
×
×
 • Create New...