Jump to content

Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  564
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

About Limbo

 • Rank
  Aktywny forumowicz
 • Birthday 04/02/1995

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  9667044
 • Skype
  kamcio_121

Informacje

 • Steam ID
  airtisss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  GMod

Recent Profile Visitors

2151 profile views
 1. Limbo

  [ban] skórkowy

  Jesteś oceniany za całokształt twojego zachowania i nie interesuję tu nikogo, że akurat był ban na serwerze murder. Osoby wypowiadają się, bo widzą przeciwwskazania do odbanowania twojej osoby. Nie chcę źle dla jednej osoby ze strefy, ale twoje argumenty same cię podkopują. Mimo posiadania bana wchodziłeś na drugim koncie, co wszyscy dostali by bana za multikonto. Napisałeś, że nadużyłeś uprawnień, których w sumie nie można powiedzieć, że nadużyłeś, a szybciej nie powinieneś posiadać tych uprawnień. Osobiście zdziwię się jak ktoś po przeczytaniu tego stwierdzi, że dana osoba powinna dostać unbana.
 2. Limbo

  PermBan Lucyfer

  Odwołanie rozpatrzone pozytywnie, mam nadzieję, że nie popełnisz tego błędu drugi raz.
 3. Limbo

  [ban] mozomenku

  Ban skończył się, odwolanie zamykam
 4. Limbo

  <BR> NeCkeR

  Nie znam twojej dokładnej toksyczności jaką prezentowałeś wcześniej na serwerze, ale jak na razie nie widziałem żadnej osoby, która by żaliła się na temat twojej toksyczności na serwerze. Twoja aktywność jest bardzo dobra i mam nadzieję, że jej nie zrobiłeś jedynie pod podanie. Mam nadzieję, że ogarnąłeś się na tyle, aby godnie reprezentować znowu administracje breacha i nie zawiedziesz znowu. Mój głos jest na tak.
 5. Limbo

  [ban] Przyjazny Pieseł

  Odwołanie odrzucone. Ban zostaję.
 6. Limbo

  Ban, konrad.proh.2010

  Ban zostaje z racji twojego braku szacunku i skruchy do osób, które obrażałeś. Odwołanie zamykam.
 7. Limbo

  Przywróćcie rangę Ameba

  Ranga nie powróci na serwer. Temat zamykam.
 8. Limbo

  Plox daj unbana Panie MrBlack

  Brak zastosowania się do przyjętego wzoru Temat zamykam
 9. Limbo

  [Perm Ban] [#2] (L)obert Kubica

  Serwer=Teamspeak 3, Discord, Grupa steam, forum. Wliczaja sie tez obrazanie prywatne. Nie raz na strefie byly banowane grupy szkalujace i nie dwa jak ktoś prywatnie obraża administracje czy nawet gracza. Zrobiles to na discord, ktory jest odnoga serwera i reprezentuje oficjalnie nasz serwer. Co do twoich zarzutow zobaczę, co dokladnie napisal Natsuki.
 10. Limbo

  BR#2 skate036

  Podanie odrzucone
 11. Limbo

  Mam Problem z wejśćiem na serwer

  Odsubskrybuj dodatek odpowiadajacy za mapę i usun go z folderu addons i zasubskrybuj na nowo. Steam/steamapps/common/GarrysMod/garrysmod/addons Przenoszę do odpowiedniego miejsca
 12. Limbo

  [Ban#2] Drake

  Z tego co mi opisał Drake jak najbardziej mógł osobę zabić i z tych wyjaśnień mimo event'u ban jest bezpodstawny. Jak nawet przeszkodził w akcji event'u, to powinien dostać jedynie ostrzeżenie, gdyż nie wszyscy znają zasady event'ów, które przeprowadza administracja, ponieważ nigdzie nie ma żadnych opisów do nich na forum bądź discord'zie. Bany z tego typu występki nie powinny iść od razu tylko jakiekolwiek ostrzeżenie, kick lub slay powinien pójść.
 13. Limbo

  [perm gag] graczscp

  Zamykam jako iż już jest jeden taki temat zrobiony przez ciebie.
 14. Limbo

  [skarga] ZelazkoGaming12

  Nie wszyscy używają radia. Pewnie nie pomyślałeś, że mógł czysto przypadkowo zabić się windą. Slay był jak najbardziej stosowny w tej sytuacji. Administrator nie będzie dociekać, dlaczego tak zrobiłeś. Złamałeś punkt regulaminu i dostałeś karę odpowiednią. Skargę zamykam. Nie pisz skargi na kogoś za slay'a.
 15. Limbo

  <BR#1> skate036

  Podanie odrzucone. Popraw aktywność
×