Skocz do zawartości

Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  542
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

7 obserwujących

O Limbo

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny 04/02/1995

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  9667044
 • Skype
  kamcio_121

Informacje

 • Steam ID
  airtisss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Ostatnie wizyty

1814 wyświetleń profilu
 1. Limbo

  Ban Letmego1

  To twój kolega z tobą mieszka, że nie widziałeś , że ghostuje ?? Marna próba odwołania od bana. To konto dostaje bana, nie osoba. Brak unbana dla twojego konta :).
 2. Limbo

  [Ban] Avatar

  Coś mi się zdaję, ze jego ban sięga czasów CS:Source, bo wtedy istniał serwer Plac Zabaw, który pamiętam wtedy istniał. Ktoś po prostu dał web bana.
 3. Limbo

  [ban]#3] Kamil_YT #mz58

  Zamykam z powodu skończenia się bana.
 4. Limbo

  [ban] Mnich Bącur ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zamykam brak unbana.
 5. Limbo

  [SKARGA] [#2] bartexpolosko1234

  Zamykam z braku dowodów.
 6. Limbo

  [Skarga] Frosty

  Zamykam brak dowodów.
 7. Limbo

  Stare Explode Station.

  Ja bym wybrał coś pomiędzy. Mianowicie 50 hp, według mnie fair. Na dwa kliknięcia, aby nie była zbyt op.
 8. Limbo

  Stare Explode Station.

  Kiedyś grałem na TTT, nie na strefowym i taka stacyjka po prostu była zbyt op w dobrych rękach. Pewnie dlatego teraz tak działa i jest zmieniona.
 9. Limbo

  <BR#1,#2> Różowy Gówniak

  Nie zostaniesz przyjęty, gdyż twoje podanie nie spełnia zasady drugiej.
 10. Limbo

  [Ban]PatrykWinner Breach #2

  Przeczytaj lepiej swoje odwołanie poprzednie i wywnioskuj dlaczego dostałeś przedłużenie bana. Jeżeli powodu nie znajdziesz, to moim zdaniem nie ma sensu nawet, co myśleć o skróceniu twojego bana.
 11. Limbo

  <BR#1> trexiR

  Podanie odrzucone.
 12. Limbo

  [Perm Gag] [#1]

  Administrator daje gaga, abyś ochłonął i on nie jest na jedną rundę, może być nawet na dłużej. Relog na serwer jest to automatycznie zdjęcie sobie tego gaga(bo on jest tymczasowy do końca twojej wizyty) i ominięcia blokady mówienia. Maxus dobrze zareagował dając tobie pgaga, bo takim czymś jawnie go ominąłeś. Temat zamykam, a perm gag zostaje. Tyle z mojej strony.
 13. Limbo

  [Ban]PatrykWinner Breach #2

  Po co taki długi wywód na tak krótkiego bana ?? Wyjdź na dwór zrób coś innego niż granie przy komputerze. Jak dla mnie za taki czyn dałbym minimum dwa tygodnie. Ciesz się, że NeCkEr dał ci tylko 5 dni. Uciekłeś jeszcze z serwera, co potęguje tym, że twój ban jest jeszcze dłuższy. Piszesz odwołanie, aby przejść do mikro skargi, gdzie obarczasz winną NeCkEr'a, że dał tobie bana za to, że złamałeś regulamin. Patryk, przeczytanie regulaminu trwa 10 minut, to już tój problem, że nie chce się tobie czytać go. Tym wpisem pogrzebałeś jakiekolwiek szansę na unbana. Ja wnoszę o przedłużenie bana dla tego pana. No tak starzy gracze mają przywilej, ale tylko do dłuższego bana niż nowa osoba. Jak dla mnie jeżeli coś takiego robi stara osoba, to jest już szczyt chamstwa. To nie żaden zwykły RDM. Ty po prostu stwierdziłeś, że chcesz kogoś zabić,to zrobiłeś nie bacząc na konsekwencje w końcu jesteś "starym graczem". Jak tobie damy unbana, to inni będą prosić za to samo. Nie możemy zdejmować go, bo tak chcesz.
 14. Limbo

  <BR#1> Mr.Black

  Podanie zaakceptowane. Witaj w administracji. Twój okres próbny czas start.
 15. Limbo

  <BR#2> Salker

  Tak dla sprostowania twojej wypowiedzi w tym momencie ten fragment można usunąć, gdyż jego aktywność jest na bardzo dobrym poziomie. Admin jest też człowiekiem, ma własne życie i wchodzi na serwer z własnej nie przymuszonej woli, aby ogarniać. Nigdzie nie napisał, że nie ma wad, tylko napisał iż posiada więcej zalet niż wad. Tak trochę trudne dla ciebie zinterpretować to co on napisał ??. Salkera widywałem na serwerze #1 i zachowywał się na nim w porządku, jego aktywność jest bardzo dobra na serwerze. Jestem na Tak. Edit #1 Odnosząc się do reszty komentarzy w tym temacie zmieniam swoje stanowisko z Jestem na Tak, na Jestem na Nie. Edit #2 Odnosząc się do reszty komentarzy w tym temacie zmieniam swoje stanowisko z Jestem na Nie, na Jestem na Tak. Każdy ma swoje zloty i wypadki. Dużo osób popełniło dużo gorsze rzeczy dla strefy, a cały czas ona dała im drugą szansę. Niektórzy wykorzystali ją i są teraz w gronach administracyjnych różnych serwerów. Człowieka nie można spisać po jego małych występkach. Trzeba dać chłopakowi szansę na wykazanie się. Pamiętajcie rangę zawsze można zabrać.
×