Skocz do zawartości

Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  529
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

7 obserwujących

O Limbo

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny 04/02/1995

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  9667044
 • Skype
  kamcio_121

Informacje

 • Steam ID
  airtisss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Ostatnie wizyty

1698 wyświetleń profilu
 1. Limbo

  [Perm Gag] [#1]

  Administrator daje gaga, abyś ochłonął i on nie jest na jedną rundę, może być nawet na dłużej. Relog na serwer jest to automatycznie zdjęcie sobie tego gaga(bo on jest tymczasowy do końca twojej wizyty) i ominięcia blokady mówienia. Maxus dobrze zareagował dając tobie pgaga, bo takim czymś jawnie go ominąłeś. Temat zamykam, a perm gag zostaje. Tyle z mojej strony.
 2. Limbo

  [Ban]PatrykWinner Breach #2

  Po co taki długi wywód na tak krótkiego bana ?? Wyjdź na dwór zrób coś innego niż granie przy komputerze. Jak dla mnie za taki czyn dałbym minimum dwa tygodnie. Ciesz się, że NeCkEr dał ci tylko 5 dni. Uciekłeś jeszcze z serwera, co potęguje tym, że twój ban jest jeszcze dłuższy. Piszesz odwołanie, aby przejść do mikro skargi, gdzie obarczasz winną NeCkEr'a, że dał tobie bana za to, że złamałeś regulamin. Patryk, przeczytanie regulaminu trwa 10 minut, to już tój problem, że nie chce się tobie czytać go. Tym wpisem pogrzebałeś jakiekolwiek szansę na unbana. Ja wnoszę o przedłużenie bana dla tego pana. No tak starzy gracze mają przywilej, ale tylko do dłuższego bana niż nowa osoba. Jak dla mnie jeżeli coś takiego robi stara osoba, to jest już szczyt chamstwa. To nie żaden zwykły RDM. Ty po prostu stwierdziłeś, że chcesz kogoś zabić,to zrobiłeś nie bacząc na konsekwencje w końcu jesteś "starym graczem". Jak tobie damy unbana, to inni będą prosić za to samo. Nie możemy zdejmować go, bo tak chcesz.
 3. Limbo

  <BR#1> Mr.Black

  Podanie zaakceptowane. Witaj w administracji. Twój okres próbny czas start.
 4. Limbo

  <BR#2> Salker

  Tak dla sprostowania twojej wypowiedzi w tym momencie ten fragment można usunąć, gdyż jego aktywność jest na bardzo dobrym poziomie. Admin jest też człowiekiem, ma własne życie i wchodzi na serwer z własnej nie przymuszonej woli, aby ogarniać. Nigdzie nie napisał, że nie ma wad, tylko napisał iż posiada więcej zalet niż wad. Tak trochę trudne dla ciebie zinterpretować to co on napisał ??. Salkera widywałem na serwerze #1 i zachowywał się na nim w porządku, jego aktywność jest bardzo dobra na serwerze. Jestem na Tak. Edit #1 Odnosząc się do reszty komentarzy w tym temacie zmieniam swoje stanowisko z Jestem na Tak, na Jestem na Nie. Edit #2 Odnosząc się do reszty komentarzy w tym temacie zmieniam swoje stanowisko z Jestem na Nie, na Jestem na Tak. Każdy ma swoje zloty i wypadki. Dużo osób popełniło dużo gorsze rzeczy dla strefy, a cały czas ona dała im drugą szansę. Niektórzy wykorzystali ją i są teraz w gronach administracyjnych różnych serwerów. Człowieka nie można spisać po jego małych występkach. Trzeba dać chłopakowi szansę na wykazanie się. Pamiętajcie rangę zawsze można zabrać.
 5. Limbo

  Steam link

  @HeroesJedynie problem może być z telewizorem, bo może źle skalować ekran, ale to już bardziej problem telewizora.
 6. Limbo

  Steam link

  @Latający Posiadam router jedynie z interfejsem 2,4 Ghz.
 7. Limbo

  Steam link

  Jestem posiadaczem tego urządzenia, co prawda rzadko kiedy go używam, ale sprawuje się świetnie nawet po WiFi.
 8. Limbo

  <BR#2> Rafaello

  Trzy razy na nie wypadasz. Dobra teraz na poważnie nie spełniasz zasady grania regularnego przez miesiąc. Podanie odrzucone
 9. Limbo

  <BR#1> SirWilnik

  Podanie akceptowane.
 10. Limbo

  Serwer minecraft

  Chętnie bym zagrał na takim serwerze, który zrzesza ludzi z strefygier.
 11. Limbo

  [Ban] #1 Rybcia

  W sumie masz rację nie ma takiego punktu, ale chyba zapomniałeś o tym punkcie, który jest niżej "27. Zakaz wykorzystywania (exploitowania) błędów, bugów, niedociągnięć trybu, gry, mapy itp." Tak nie można kampić na pojeździe. Ja takie rzeczy zaliczam do niedociągnięć trybu, może tobie się to nie podobać, ale nie można wchodzić w miejsca, gdzie wszystkie SCP nie mogą wejść w dane miejsce przez skok. Nie zależnie czy stałeś tam przez chwilę, ale cały czas tam wszedłeś i takim podejściem zdobyłeś przewagę nad niektórymi scp, które wysokiego skoku nie posiadają. Serwery strefygier są połączone względem banów innymi słowy jak dostaniesz bana na jednym, to kara nalicza się na wszystkich. Jestem w stanie skrócić tobie bana do jednego dnia. Temat zamykam.
 12. Limbo

  [BAN] [FA] Zjarany

  Nie widać w tobie krzty skruchy po prostu napisałeś coś o niej po pierwszym odwołaniu. Jeszcze ta ukryta wiadomość utwierdza mnie w fakcie. Przechodząc do meritum w tym momencie nie dostajesz unbana.
 13. Limbo

  Usunięcie ostrzeżeń

  @Jesus Ciekawe byłoby coś takiego, sam bym odpracował swoje ostrzeżenia za głupią sytuację niepotrzebną.
 14. Limbo

  [BAN] #1 WielkiDamian

  Dobra jako, że temat wyczerpany to zamykam go.
 15. Limbo

  [Ban] #1 Foksiak

  Bana przedłużam o kolejny tydzień, następnym razem pomyślisz jak coś napiszesz.
×