Skocz do zawartości

Limbo

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  529
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Limbo

 1. Limbo

  [Perm Gag] [#1]

  Administrator daje gaga, abyś ochłonął i on nie jest na jedną rundę, może być nawet na dłużej. Relog na serwer jest to automatycznie zdjęcie sobie tego gaga(bo on jest tymczasowy do końca twojej wizyty) i ominięcia blokady mówienia. Maxus dobrze zareagował dając tobie pgaga, bo takim czymś jawnie go ominąłeś. Temat zamykam, a perm gag zostaje. Tyle z mojej strony.
 2. Limbo

  [Ban]PatrykWinner Breach #2

  Po co taki długi wywód na tak krótkiego bana ?? Wyjdź na dwór zrób coś innego niż granie przy komputerze. Jak dla mnie za taki czyn dałbym minimum dwa tygodnie. Ciesz się, że NeCkEr dał ci tylko 5 dni. Uciekłeś jeszcze z serwera, co potęguje tym, że twój ban jest jeszcze dłuższy. Piszesz odwołanie, aby przejść do mikro skargi, gdzie obarczasz winną NeCkEr'a, że dał tobie bana za to, że złamałeś regulamin. Patryk, przeczytanie regulaminu trwa 10 minut, to już tój problem, że nie chce się tobie czytać go. Tym wpisem pogrzebałeś jakiekolwiek szansę na unbana. Ja wnoszę o przedłużenie bana dla tego pana. No tak starzy gracze mają przywilej, ale tylko do dłuższego bana niż nowa osoba. Jak dla mnie jeżeli coś takiego robi stara osoba, to jest już szczyt chamstwa. To nie żaden zwykły RDM. Ty po prostu stwierdziłeś, że chcesz kogoś zabić,to zrobiłeś nie bacząc na konsekwencje w końcu jesteś "starym graczem". Jak tobie damy unbana, to inni będą prosić za to samo. Nie możemy zdejmować go, bo tak chcesz.
 3. Limbo

  <BR#1> Mr.Black

  Podanie zaakceptowane. Witaj w administracji. Twój okres próbny czas start.
 4. Limbo

  <BR#2> Salker

  Tak dla sprostowania twojej wypowiedzi w tym momencie ten fragment można usunąć, gdyż jego aktywność jest na bardzo dobrym poziomie. Admin jest też człowiekiem, ma własne życie i wchodzi na serwer z własnej nie przymuszonej woli, aby ogarniać. Nigdzie nie napisał, że nie ma wad, tylko napisał iż posiada więcej zalet niż wad. Tak trochę trudne dla ciebie zinterpretować to co on napisał ??. Salkera widywałem na serwerze #1 i zachowywał się na nim w porządku, jego aktywność jest bardzo dobra na serwerze. Jestem na Tak. Edit #1 Odnosząc się do reszty komentarzy w tym temacie zmieniam swoje stanowisko z Jestem na Tak, na Jestem na Nie. Edit #2 Odnosząc się do reszty komentarzy w tym temacie zmieniam swoje stanowisko z Jestem na Nie, na Jestem na Tak. Każdy ma swoje zloty i wypadki. Dużo osób popełniło dużo gorsze rzeczy dla strefy, a cały czas ona dała im drugą szansę. Niektórzy wykorzystali ją i są teraz w gronach administracyjnych różnych serwerów. Człowieka nie można spisać po jego małych występkach. Trzeba dać chłopakowi szansę na wykazanie się. Pamiętajcie rangę zawsze można zabrać.
 5. Limbo

  Steam link

  @HeroesJedynie problem może być z telewizorem, bo może źle skalować ekran, ale to już bardziej problem telewizora.
 6. Limbo

  Steam link

  @Latający Posiadam router jedynie z interfejsem 2,4 Ghz.
 7. Limbo

  Steam link

  Jestem posiadaczem tego urządzenia, co prawda rzadko kiedy go używam, ale sprawuje się świetnie nawet po WiFi.
 8. W tym temacie będą opisywane wszystkie większe wydarzenia które pojawią się na serwerze. Podwójny EXP na serwerach Breach #1 i #2 przez ten weekend. Od dnia 09.09.2017-10.09.2017. Start 09.09.2017 04:00 Koniec 10.09.2017 23:59:59
 9. Limbo

  <BR#2> Rafaello

  Trzy razy na nie wypadasz. Dobra teraz na poważnie nie spełniasz zasady grania regularnego przez miesiąc. Podanie odrzucone
 10. Limbo

  <BR#1> SirWilnik

  Podanie akceptowane.
 11. Limbo

  Serwer minecraft

  Chętnie bym zagrał na takim serwerze, który zrzesza ludzi z strefygier.
 12. Limbo

  [Ban] #1 Rybcia

  W sumie masz rację nie ma takiego punktu, ale chyba zapomniałeś o tym punkcie, który jest niżej "27. Zakaz wykorzystywania (exploitowania) błędów, bugów, niedociągnięć trybu, gry, mapy itp." Tak nie można kampić na pojeździe. Ja takie rzeczy zaliczam do niedociągnięć trybu, może tobie się to nie podobać, ale nie można wchodzić w miejsca, gdzie wszystkie SCP nie mogą wejść w dane miejsce przez skok. Nie zależnie czy stałeś tam przez chwilę, ale cały czas tam wszedłeś i takim podejściem zdobyłeś przewagę nad niektórymi scp, które wysokiego skoku nie posiadają. Serwery strefygier są połączone względem banów innymi słowy jak dostaniesz bana na jednym, to kara nalicza się na wszystkich. Jestem w stanie skrócić tobie bana do jednego dnia. Temat zamykam.
 13. Limbo

  [BAN] [FA] Zjarany

  Nie widać w tobie krzty skruchy po prostu napisałeś coś o niej po pierwszym odwołaniu. Jeszcze ta ukryta wiadomość utwierdza mnie w fakcie. Przechodząc do meritum w tym momencie nie dostajesz unbana.
 14. Limbo

  Usunięcie ostrzeżeń

  @Jesus Ciekawe byłoby coś takiego, sam bym odpracował swoje ostrzeżenia za głupią sytuację niepotrzebną.
 15. Limbo

  [BAN] #1 WielkiDamian

  Dobra jako, że temat wyczerpany to zamykam go.
 16. Limbo

  [Ban] #1 Foksiak

  Bana przedłużam o kolejny tydzień, następnym razem pomyślisz jak coś napiszesz.
 17. Limbo

  Problem z wykorzystaniem sieci przez Origina...

  Nie wiem jakiego dostawcę masz, ale ja bym skontaktował się z nim, bo mnie na steam jak i origin pobiera z pełną prędkością, a ona jest 35mb/s. Generalnie może coś dostawca blokować, że po prostu nie leci cały transfer, bądź zapotrzebowanie origin jest na inne gry niż Battlefield.
 18. Limbo

  [Ban] #1 Foksiak

  Trochę dziwne, że we jednej windzie jechaliście i na dodatek przeżyłeś. Mało tego nawet nie próbowałeś do niego strzału oddać. Tak z tą windą to moje dumanie, ale nie sadzę,aby to był zbieg okoliczności. Zdjęcie wyżej.
 19. Limbo

  Problem z brońmi

  Usunąłeś pliki z folderu addons, bo one zostają po mimo odinstalowania garry's moda ??
 20. Limbo

  Problem z brońmi

  Na twoim miejscu spróbował bym odinstalować garry's moda i zainstalować ponownie, bynajmniej mnie to pomogło jak miałem problem z dodatkami(addons) w grze. Upewnij się, że posiadasz grę na steam counter strike:source bądź pliki z teksturami zawierające z tej gry. Innymi słowy nie jest, to problem serwera, a twojej aktualnej wersji garry's moda.
 21. Limbo

  [Ban] X_SaJeR_X

  Wiesz co, ja dla beki zostawię ci tego bana. Dobra koniec śmieszków przechodzimy na poważnie. Jeżeli zrobiłeś coś tak głupiego raz, to jestem pewien, że za niedługo znowu ci coś odbije i zrobisz znowu głupotę. W tym momencie ban zostaję.
 22. Limbo

  <BR#1> Vantet430

  Brak regularnej gry przez miesiąc podanie zamykam i odrzucam.
 23. Limbo

  Odwołanie Bana //Serwer Breach [#3]

  Po pierwsze @NeCkeR wzywam cię. Po drugie to przecież naturalne, że sojusze między mtf i scp są jak najbardziej legalne na wszystkich serwerach typu breach. Nigdzie przecież nie ma wzmianki o tym, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z przestrzegania jak i dostania kary związane z nieprzestrzeganiem go. Nie wiem, kiedy grałeś ostatnio, ale wzmianka o nieznajomości regulaminu istnieje już od maja zeszłego roku na serwerach naszych breach. Masz tam wszystko napisane czarno na białym, jak możesz i jak nie możesz się zachować w odpowiednich sytuacjach. Nie pochwalam twojego zachowania i mogliście chociaż umiejętnie ze sobą komunikować się i pomagać jak jesteście klasą sojuszniczą, a nie dwoma innymi klasami, które muszą być do siebie wrogo nastawione. Po trzecie komenda !regulamin na #3 nie działa lub niech ktoś mnie oświeci jednak, że działała aczkolwiek nie zwalnia cię z wejścia na forum, bo raczej komunikat istnieję i wyświetla się na czacie specjalnie dla takich osób jak ty, aby mogli wejść na forum i przeczytać regulamin. Jak już pisałem wyżej nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z jego przestrzegania. To tyle ode mnie. Osobiście nie dał bym ci unbana jedynie może skrócił karę, gdyż stwierdziłeś, że długo nie grałeś , to nie musisz czytać regulaminu i długa przerwa zwalnia cię z możliwości przestrzegania go. Poczekajmy na wersję, którą przedstawi nam NeCkeR
 24. Limbo

  [Ban] Słona Zupa

  Nie widzę w odwołaniu krzty chęci poprawy. Bardziej widzę problem do administracji, bo dostałeś bana za coś, co jest tępione na każdym serwerze. To jest bardzo dziwne, że podpowiadanie jest zakazane w szkole i innych podobnych instytucjach. Dopiero jak, ktoś z administracji napisał, to zapali ci się lampka, że jednak to twoja wina i chcesz się poprawić Jak jest się nowym, to nie jest tak, że na ciebie regulamin nie działa i wszystko ci ujdzie płazem. Na ten moment jestem za zostawieniem bana. Tu nie zależy jaka jest skala czynu. Tylko fakt zrobienia samego czynu. Temat zamykam.
 25. Limbo

  [Skarga] Matrix1773

  Nie chce być nie miły lub nie dobry, ale takie sytuacje, które gracz piszę do mnie, że administracja zrobiła coś nie tak są od razu egzekwowane. Generalnie nie zrobił też niczego de facto nie zgodne z regulaminem, bo punkt "25. Zakaz ranienia/zabijania granatnikiem (M203), zakaz używania ofensywnej amunicji granatnika: HE, BUCK." mówi o totalnym zakazie, co prawda nie jest on egzekwowany, gdyż w większości każdy wie o tym, aby go egzekwować, kiedy naprawdę coś stanie się złego jak zranienie kogoś czymś takim. Tą skargę zamykam i proszę nie pisać skarg o slay'a na forum tylko po prostu zostawić i napisać do mnie. To tyle i dziękuje. Następna podobna taka skarga o kicka,slaya itp będą egzekwowane z banem dla osoby, która złożyła ją.
×