Skocz do zawartości

Safarios

Świeżak
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Safarios

 • Tytuł
  Świeżak totalny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

149 wyświetleń profilu
 1. Safarios

  [Perm Ban] SAFARIOS

  Czyli wszystko jasne, po głębszym przemyśleniu jednak anuluje swoje odwołanie. Temat może zostać zamknięty.
 2. Safarios

  [Perm Ban] SAFARIOS

  Wiem, że to co zrobiłem było nieodpowiednie. Choć sam "poszkodowany" nie jest bez winy(Tako sam często kierował różnorakie obelgi w moją stronę.) i tak wiem, że to mnie nie usprawiedliwia. Co do reszty zarzutów czyli: spraye i obraźliwy avatar to przyznaję się do tego i nie zamierzam się od tego wymigiwać. Co do całokształtu mojego odwołania to nie mam szczerze co pisać w "opisie sytuacji" gdyż poza sprzeczką z Tako oraz sprayami to cała dalsza reszta działa się "bez mojego udziału"(mniemam, że została złożona na mnie skarga, lecz nie dano mi się wypowiedzieć na ten temat). Żałuję tego co zrobiłem bo miło mi się spędzało czas na Strefie gier oraz jedyne co mogę dodać na koniec to to, że w pełni jestem świadom tego co zrobiłem. Z samym odwołaniem wolałem poczekać kilka miesięcy by nie były to tylko puste słowa i jeżeli gracze nie będą chcieli mojej obecności na serwerze to pogodzę się z tą decyzją.
 3. Safarios

  [Perm Ban] SAFARIOS

  1. Nick, na który została nałożona kara: SAFARIOS2. Steam ID: STEAM_0:0:26444901 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=safarios&Submit=Search4. Opis sytuacji: Cała sytuacja wyglądała tak, że dostałem bana od Snipera i tyle.(wiem dlaczego dostałem bana)5. Coś od siebie: Stęskniłem się trochę za Murderem i miło wspominam przegrane godziny na tym serwerze. Nie będę się także rozpisywał zbytnio bo doskonale wiem za co dostałem bana dlatego wolałem trochę poczekać zanim napiszę odwołanie. Szczerze to nawet ucieszyłbym się ze skrócenia bana z Perma na okres paru miesięcy.
 4. Safarios

  Perm Gag Safarios

  Po pierwsze: Nie grałem na Murderze bo nie miałem zbytnio ochoty i chęci. Po drugie: Co do zwrócenia uwagi to przyznaję że moje zachowanie było nieodpowiednie, lecz w tamtej sytuacji(był jakiś tryb gdzie trzeba się bić) powiedziałem "czas na fisting, bez skojarzeń" i nie chodziło mi tutaj o czynność seksualną lecz nawiązanie do sytuacji gdy zobaczyłem przeciwnika. Oczywiście ustosunkuję się do każdej decyzji.
 5. Safarios

  Perm Gag Safarios

  1. Nick: Safarios2. Steam ID: STEAM_0:0:264449013. Opis sytuacji: Nadużywanie mikrofonu,zachowanie podłe.4. Coś od siebie: Obiecuję poprawę oraz zaprzestanie szkodliwych aktywności.
×