Jump to content

srebro

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About srebro

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Przybywam z miasta cienia i Niemców
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. srebro

  BR #1 DJJP PL

  Piękne porostu piękne. Często cię widzę na serwerze, wydajesz się odpowiedzialną osobą. Twoja aktywność na GameTrackerze dodaje tobie jeszcze więcej plusów. Do tego jesteś osobą pomocną i przestrzegającą regulaminu. Jestem za.
 2. srebro

  Podanie srebro BR#1

  Drogi Pterodaktylu Rozumiem że taki styl estetyczny może się nie podobać. Ale nie wiedziałem że to właśnie ty decydujesz i nadajesz uprawnienia administracyjne. A ja głupi myślałem że to navy rozdaje uprawnienia.
 3. srebro

  Podanie srebro BR#1

  Hej Mikus, ciesze się, że ktoś wreszcie potraktował mnie normalnie, bez uprzedzeń. Ostatnio niestety nie mogłem grać na serwerze, ale już mogę. Nadaję się do bycia adminem, bo lubię pomagać. Nie mam problemów w komunikacji z innymi graczami, a wręcz często z nimi rozmawiam i mnie lubią. Mam różne pomysły, więc wymyślę coś, jak ulepszyć grę na serwerze. Znam angielski, więc w razie czego na pewno się przydam. Ps. Wydaje mi się że rozumiem plany Azusa co do serwera, a to nie jest łatwe.
 4. srebro

  Podanie srebro BR#1

  Marezisz widziałeś mnie raz na miesiąc bo wchodzisz raz na miesiąc.
 5. srebro

  Podanie srebro BR#1

  1. Wiek : 17 lat 2. [email protected] 3. Steam ID : STEAM_0:1:75331207 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Niestety nie byłem 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: chcę zostać administratorem serwera BR#1 ponieważ, gdyż ja oto gracz tego wyżej wymienionego serwera. Chcę zostać administratorem ponieważ moim zdaniem nadaje się na administratora otóż tego serwera. I dodam jeszcze od siebie że bardzo lubię spędzać swój wolny czas na tym trybie gry. A jakożbyś bym jeszcze zapomniał że bardzo chciał bym pomagać w dalszy rozwoju tego serwera. Swoją przerwę w grze na tym serwerze mogę usprawiedliwić pobytem w szpitalu z powodów zdrowotnych. A teraz napisze to samo bez rozpisywania się, bardzo lubię Br i chce pomoc w rozwoju. mam nadzieje że rozpisałem się wystarczająco. 6. znajomość języka angielskiego
×