Jump to content

Emwues

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

About Emwues

 • Rank
  Piszący posty
 • Birthday 05/22/2002

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

328 profile views
 1. Emwues

  Możliwośc niegrania NTF/CI

  @NavySealPL Na #2 łatwo to sprawdzić, bo wypisujesz 5 nicków, a potem są te same i tak w kółko, chyba, że ktoś wyjdzie, lub będzie żył w momencie respienia się wsparcia. Więc na #2 się tak dzieje. A co do pomysłu to przydałaby się komenda czy coś, ale żeby osoby nie zajmowały slotów nie grając, powinno kickować jeśli ktoś jest np. trzecią rundę AFK.
 2. Emwues

  (BR#2)

  Nie jest zgodne ze wzorem, na serwerze Cię nie widziałem, GameTracker też cię nie widywał za często, a podanie strasznie krótkie, jestem na Nie.
 3. Emwues

  BR - Sektros (Trox)

  @Trox Takie ładne słowa, hmmm ciekawe, co nie? Jestem na Nie, bo na taką głupotę lekarstwa nie ma, a jak się znajdzie to i tak tu nie wracaj. Kojarzysz te słowa?
 4. Emwues

  SCP-060 jest OP

  Rzeczywiście jest zbyt mocny, powinni moim zdaniem zmniejszyć zasięg i zwiększyć cool down umiejętności.
 5. Emwues

  Nowe zadanie wsparcia CI

  Regulamin nakazuje im zjechać i na 2 robią to, gorzej jeśli prąd wyłączony. Ja widzę to tak że MTF kampi na górze i przeżywa 1-2 CI i oni schodzą, a jak nie kampi MTF to CI zjeżdża, chociaż D już zazwyczaj wychodzi.
 6. Myślę, że kamery, które aktualnie nie działają, będą czymś podobnym i prostszym w zastosowaniu, może i nie pokażą one każdego miejsca, ale sądzę, że będą lepsze. /// Przeniesione z "pomysły na przedmioty" - NavySealPL
 7. Emwues

  <BR#2> Zaje

  Jak napisał @Pterodaktyl Adam, nie minął miesiąc, tylko przedłużyłeś czas, który musi upłynąć, aby napisać podanie, które nie zostanie z góry odrzucone
 8. Witam, dziś grając jako SCP 106, postanowiłem sprawdzić jak działa Night Vision pod klawiszem R i było wszystko dobrze, świeciło się na zielono, ale w następnej rundzie nadal świeciłem i w następnej i w następnej też itd. Nie dało się tego wyłączyć. Screeny:
 9. Emwues

  [Ban] MiWO [Breach#2]

  Przyznałeś się, że trollowałeś, w banie masz napisane, że bugowałeś drzwi i uciekłeś, a o tym nic nie napisałeś, czyli sam się przyznałeś że bana masz słusznego i nie opisałeś tu wszystkiego, do tego podszywałeś się pod kogoś innego, nie wiem od czego ty się właściwie odwołujesz, moim zdaniem słuszny ban.
 10. Emwues

  Zmiany Breach #1 oraz #2 2017-04-20

  Moim zdaniem powinno być małe ograniczenie, ale raczej wolałbym, aby było to tak, że aby zostać SCP należy zagrać np. 10 rund lub uciec jako naukowiec 3 razy aby mapę poznać, czy coś w tym stylu.
 11. Emwues

  Zmiany Breach #1 oraz #2 2017-04-20

  966 ma 500 HP czyli z każdej broni szybko pada, a raczej taka klasa nie miała by TMP tylko coś lepszego, więc tak naprawdę 966 stał by się nie grywalny, jeśli ma jakaś klasa ma takie coś dostać to trzeba zwiększyć HP 966, a wtedy reszta MTF ma problem.
 12. Emwues

  <BR#2> Glace

  Plusy: - Za dużo by wypisywać. Minusy: - Wiek. Jestem na TAK, nie ma chyba lepszej osoby na #2 na stanowisko operatora.
 13. Emwues

  [ban] Knapcio#MASTER

  Czytać umiesz? Napisał: Czyli pytał się.
 14. Emwues

  Skarga [#3]

  A ja myślałem, że już nikt tego nie robi... Straciłem wiarę w ludzkość.
 15. Emwues

  Mruganie

  @NavySealPL Ja znalazłem realistyczne rzeczy: - Teleportująca winda; - Malowanie kwadratowych spray'i w sekundę; - Każda osoba to maratończyk i się nie męczy.
×