Jump to content

ezral

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About ezral

 • Rank
  Piszący posty

Metody kontaktu

 • ICQ
  ...
 • Gadu Gadu
  ...
 • Skype
  ...

Informacje

 • Steam ID
  http://steamcommunity.com/id/ezralpl1
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z magicznej krainy
 • O mnie
  Znudzony człowiek
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1393 profile views
 1. ezral

  Nerf do SCP-062DE (Nazista)

  Soo wymieniony scp jest nadzwyczaj op i to do tego stopnia że gracz który go dostanie może wyłączyć myślenie i rozłożyć się wygodnie na fotelu,bo ma zagwarantowane że kogo kolwiek by nie spotkał to zabije go w jakieś kilka sekund. Dla samego scp-062DE powinien być nerf w postaci posiadania połowy swojego życia czyli 300 Hp,nie będzie on wtedy mógł wbić w grupe ludzi bez jakiego kolwiek myślenia i wyjść z tego ledwie obity,sam scp będzie miał tylko odrobine trudniej ale nadal będzie w stanie wymordować co najmniej "X" graczy bez żadnego trudu.
 2. ezral

  <TTT> Tako

  Tako jest wspaniałą osobą na te stanowisko,jest towarzyski,ogarnięty i ma spore doświadczenie. Na pewno będzie wspaniały na te stanowisko. Jestem na Tak
 3. ezral

  <BR#2> SCP-NATSUKI

  Kolejne podanie na administratora,ostatnio coś wiele osób pcha się na to miejsce. No cóż dodatkowa para rąk się przyda,więc przejdźmy do konkretów. Plusy: -często gra na serwerze -jest lubiany i znany wśród graczy -posiada doświadczenie jako administrator -pomaga graczą i administracji Minusy: -wiek(ale jak na swój wiek jest ogarnięty) Kończąc jestem na Tak
 4. ezral

  <BR#2> ZelazkoGaming12

  Kolejne podanie na te stanowisko,dobra to przejdźmy do konkretów. Plusy: -Czas gry -znajomość komend -straż jako administrator -mała liczba banów -gracze go znają Minusy: -nie wyróżnia się zbytnio z tłumu graczy Ostatecznie nie mam nic przeciwko temu byś dostał szansę bycia członkiem administracji. Jestem na Tak
 5. ezral

  <BR#2> Faramour

  Co tam Faramour powrót na stare śmieci hmm. Osobiście z wielką chęcią będę chciał cię widzieć w kręgu administracji (znowu),a teraz do rzeczy. Plusy: -Czas gry -Znajomość komend i staż bycia administratorem na serwerze -Pomocny i dla graczy i dla administracji -Gracze go znają Minusy: Brak. (Nie ma,przynajmniej ja ich nie widzę) Kończąc mam nadzieje że znów cię zobaczę w roli administratora.
 6. ezral

  <BR#2> Salker

  Hey. Według mnie powinieneś dostać szanse wstąpienia do grona administracji breach,pomoc zawsze się przyda a szczególnie w okresie wakacyjnym. I serio ludzie nie skreślajcie od razu innych,każdy popełnia błędy małe jaki i duże ważne jest to by wyciągnąć z nich wnioski. Wracając do podania Plusy: -aktywność na serwerze -pomaga graczą jak i administracji -ludzie na serwerze go kojarzą i lubią Minusy: -zdarza ci się czasem dostać bana Według mnie powinniśmy dać mu szansę sprawdzić się na KidOpie,kończąc jest na Tak
 7. ezral

  Dodatek do SCP 049

  Słaby pomysł jak dla mnie,balans gry był by bardzo ciekawy gdy plaga wychodził by z windy razem z powiedzmy sześcioma zombie które będą miały te 1600 życia na pięciu graczy zrespionych jako wsparcie. A po drugie pewnie wystąpiły by problemy z zrobieniem tego,plaga aktualnie jest dobrze zrobioną postacią i nie widzę sensu ulepszsnia go.
 8. Spoko było by dodać nową klase ale ten pomysł jest trochę nieprzemyślan,trochę taki lepszy Weteran klasy D lecz z darmowym dostępem do broni palnej od razu po wybiegnięciu ze spawna,jest to takie,nie fair play karta trzy za darmo czyli shotgun dla D i darmowy exp na naukowcach (trochę dopracuj i będzie git sam plan nowej klasy jest dobry ale ten D był by zbyt mocny na early game)
 9. Chciałbym się wypowiedzieć odnośnie tego bana na Nocnego i Świętego. Więc tak,najpierw chce powiedzieć że wierzę im po krótkiej rozmowie z Nocnym i tym że go znam już jakiś czas i wątpię by to zrobili, Nocny był zawsze dobrym i przestrzegającym regulaminu graczem i nie lubił ryzykować (serio na coś co było ryzykowne nie dało się go namówić). Świętego też znam już długo i też trudno mi uwierzyć by takie coś zrobił. Więc ja osobiście jestem za unbanem dla tej dwójki,lecz to tylko moje zdanie którym chciałem się podzielić z wami reszta już zależy od kogoś innego.
 10. ezral

  Br#2 Akeno

  Niby wiek jest minusem ale jednak on (jak na te 13 lat) naprawdę jest dojrzały (a znam takiego co wykazuje zachowanie naprawde dziecinne jak na jego wiek,ale wole nie mówic kto to z jasnego powodu)
 11. ezral

  Br#2 Akeno

  Akeno to już chyba trzeci raz kiedy dzielnie walczysz o to stanowisko, i ten raz wyszedł o wiele lepiej niż poprzednie.(Gratulacje) A więc tak, ja nie mam przeciwwskazań by cię zobaczyć w naszych "skromnych" progach, jako członka administracji. (Czas na konkrety) Plusy: -częsty widywany gracz #2 -lubiany przez graczy -jest bardzo odpowiedzialny i pomaga administracji (w przeciwieństwie co do niektórych myślę że będzie kończył reporty) -ładnie napisane podanie(żaden to konkret ale zapisze to i tak tu) Minusy: (brak,przynajmniej narazie)
 12. ezral

  <BR#1> |Ennλrd|

  Ennarda pamiętam jak serwer #2 został wyłączony i tak przez pewien czas siedziałem na #1.Jestem na TAK ponieważ pamiętam go jako ogarniętego i pomocnego(i dla administracji oraz dla graczy).Jeszcze patrząc na gametracker jest często na serwerze.
 13. ezral

  [BR#2] The Rick

  Rick znam długo i mogę powiedzieć że chciałbym go widzieć w gronie administracji ponieważ: -jest prawie zawsze na serwerze -pomaga administracji -jest mile nastawiony w stosunku do graczy -inni go lubią Jestem na Tak A i bym zapomniał o najważniejszej rzeczy jaka powinna się znaleźć w podaniu na Br#2 ehem ehem "ezral potrzebuje pomocy"
 14. ezral

  <BR#2> PATR1OTIC

  Jestem za przyjęciem go na "KidOP". Jest na serwie często,udziela się na serwerze oraz ma "jakieś" obeznanie jako administrator dałbym mu szanse sprawdzenia się. KidOp zawsze pomoże administracji w tym i owym.
 15. ezral

  Br#2 RAINYBAINY207

  Jak dla mnie może przydać sie kolejny operator na Br#2, zawsze znajdą się godziny lub dzień(co do dnia to może przesada) gdzie na serwie nie będzie jeden z obecnych administratorów. Więc na początek można zobaczyć jak by się spisywała jako "KidOp". Jestem na Tak.
×