Jump to content

Rzuf

Użytkownik
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

About Rzuf

 • Rank
  Zaawansowany poster
 • Birthday 12/31/2019

Informacje

 • Steam ID
  rzuf
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Kosmosu
 • O mnie
  https://youtube.com/watch?v=Gxc8a-D8F88

 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  GMod

Recent Profile Visitors

3627 profile views
 1. Rzuf

  Propozycje map

  de_eldorado_csgo_b3 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=220552185&searchtext=de_eldorado Surf Ski 2 Source https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=487338360
 2. Rzuf

  [Plac Zabaw] Rothen

  Miły, aktywny, pomocny. Jestem na tak.
 3. Rzuf

  Darmowe gry

  https://lowcygier.pl/darmowe/assassins-creed-unity-na-pc-za-darmo-w-sklepie-ubisoftu/
 4. Rzuf

  [skarga] nex

  @Szalony39 olewasz regulamin, pomimo muta uzywasz multikonta... Jestem za tym, aby mute pozostał i wnioskuje o kilkudniowego bana dla tego gracza, ponieważ ma on po dziurki w nosie wszelkie zasady panujące na serwerze, może przez tego mute'a i bana nie będzie tak olewał regulaminu serwera.
 5. Rzuf

  [skarga] nex

  Kłamstwo. Chodzi mi o Twoje zachowanie, a nie o to czy mnie obraziłeś, czy nie.
 6. Rzuf

  [skarga] nex

  Mało gram ostatnio na placyku, więc Cię nie kojarzę zbyt dobrze, ale po tym jak się dzisiaj zachowywałeś w stosunku do mnie i innych graczy, i patrząc po twojej historii mutów na sourcebans (10mutów w 5dni XD) Jestem w stanie stwierdzić, że ten mute na 2 tygodnie jest jak najbardziej słuszny, może przez te 2 tygodnie bez mikro się ogarniesz.
 7. Jak widać na powyższym screenshocie @janek poprosił mnie abym wysłał odwołanie od jego bana na forum 1.Nickname Zbanowanego na forum: janek 2.Przyczyna otrzymania bana: bodajze trolling 3.Coś od siebie: Wniosek, Wnoszę o unbana na forum, ponieważ zostałem odbanowany na serwerze, a jak wiadomo forum to część serwera, tutaj są podejmowane niektóre ważne decyzję i chcialbym mieć możliwość wypowiadania się na forum.
 8. Rzuf

  Odwołanie(?)

  1. Nick, na który została nałożona kara: ~ 2. Steam ID: STEAM_1:0:47358537 3. Link do bana na Sourcebans: ~ 4. Opis sytuacji: Według sourcebans'a nie mam aktualnie żadnego bana na serwerze, ale gdy próbuje się z nim połączyć wyskakuje mi taki o to komunikat 5. Coś od siebie: Nie mam pojęcia o co chodzi, proszę o pomoc/wyjasnienie(?) Pozdrawiam, rzuf
 9. Rzuf

  [Plac Zabaw] Rothen

  Również jak @Jesus znam Kacperka długo i nie tylko z Placu Zabaw. Jest on aktywnym graczem, nigdy nie był karany banem, no i ogólnie jest miły i ogarnięty, ale jak zauwazyli to inni rzadko używa mikrofonu na serwerze. Jeśli będziesz używał mikro częscięj, albo tak jak na teamspeaku, gdzie buzia Ci się nie zamyka to nie widzę przeciw wskazań abyś został administratorem Placu Zabaw. Podsumowując jestem na Tak, ale zacznij używać mikrofonu. Pozdrawiam, Rzuf.
 10. Rzuf

  Restricty

  A ja pamiętam że gdy na serwie nie było restrictów, to grało więcej graczy X'D. Moim zdaniem nie powinno ich być, bo każdy powinien grać czym chce, co niestety restricty ograniczają. W moim przypadku jest to awp, którym uwielbiam grać, i irytuje mnie to, gdy nie mogę grać tą wspaniałą bronią. Tak, zauważyłem to. Bardziej chodzi mi o to gdy np. 3 osoby będą miały wykupiony brak restrictów, wtedy nawet jeśli dostaną "zwrot kosztów" to i tak mogą jeszcze raz kupić awp i tak w kółko.... To, że coś mi nie przeszkadza =/= że nie daje przewagi. Z resztą jak zauważyłeś to moje słowa z przed dwóch tygodni.* *-Tylko krowa nie zmienia zdania. Pozdrawiam, rzuf.
 11. Rzuf

  Restricty

  "Poprawia zachować balans" Warto też dodać, że obecnie może dojść do tak kurjozalnej sytuacji, że kilka osob będzie miało wykupiony "brak restrictów", a wtedy nie bedzie żadnego balansu, ponieważ co to za balans gdy w jednej druzynie są np. 3 awp'y, a w drugiej 1? Tak więc teoria "balansowców" obalona. Ogólnie też jestem zdania, że nie powinno być w ogóle restriktów, ktoś mi w ogóle wytłumaczy czemu one mają służyć? Pozdrawiam.
 12. Chyba nie da się wyłączyć tych "śnieżek" na mapy, na których znajduje się mundial(?), dlatego jestem za ich wywaleniem, bo jeśli jest taka możliwość to (imo) mogą zostać, nie licząc tego co się dzieje na mundialu, to ów śnieżki mi nie przeszkadzają. @Maksimus Według mnie w ogóle nie powinno być restriktów na serwerze, ale już był o tym temat i zapadła decyzja taka, a nie inna... A co do tej opcji z sklepiku, która daję możliwość kupienia "braku restriktów" Szczerze nawet nie zastanawialem się czy daje ona przewagę, czy nie, a nawet jeśli to mi osobiscie tak jak chyba większości graczy to nie przeszkadza. Spróbuję Cię uprzedzić zanim napiszesz, że te "śnieżki" również nie przeszkadzają większosci graczy, na pewno byłeś świadkiem tego co się dzieje na mundialu kiedy są używane i sam wysuń wnioski, czy to w ogóle ma sens? Pozdrawiam, rzuf...
 13. Witam, wnoszę o usuniecie śnieżnych kulek zła, ponieważ jak chyba każdy już wie za niedługo początek kalendarzowej wiosny, a tak na poważnie, kulki te utrudniają rozgrywkę na naszym kochanym mundialu, wystarczy iż ktoś rzuci śnieżką w piłke, a efekt jest taki sam jak gdyby ktoś ją uderzył z kosy przez co mecz na mundialu da się rozstrzygnąć w kilka sekund. pozdrawiam, rzuf
 14. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mapa mg_lt_glacier_csgo_v2 Powod zbugowana //Powinna już działac tak jak kiedyś, do sprawdzenia ~Timon
 15. Rzuf

  Seriale

  futurama
×