Skocz do zawartości

Rzuf

Użytkownik
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  23

8 obserwujących

O Rzuf

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 12/31/2019

Informacje

 • Steam ID
  76561198054982802
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Kosmosu
 • O mnie
  wezme se gasnice

 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Ostatnie wizyty

3371 wyświetleń profilu
 1. Rzuf

  usuniecie "snieznych kulek zla"

  Chyba nie da się wyłączyć tych "śnieżek" na mapy, na których znajduje się mundial(?), dlatego jestem za ich wywaleniem, bo jeśli jest taka możliwość to (imo) mogą zostać, nie licząc tego co się dzieje na mundialu, to ów śnieżki mi nie przeszkadzają. @Maksimus Według mnie w ogóle nie powinno być restriktów na serwerze, ale już był o tym temat i zapadła decyzja taka, a nie inna... A co do tej opcji z sklepiku, która daję możliwość kupienia "braku restriktów" Szczerze nawet nie zastanawialem się czy daje ona przewagę, czy nie, a nawet jeśli to mi osobiscie tak jak chyba większości graczy to nie przeszkadza. Spróbuję Cię uprzedzić zanim napiszesz, że te "śnieżki" również nie przeszkadzają większosci graczy, na pewno byłeś świadkiem tego co się dzieje na mundialu kiedy są używane i sam wysuń wnioski, czy to w ogóle ma sens? Pozdrawiam, rzuf...
 2. Witam, wnoszę o usuniecie śnieżnych kulek zła, ponieważ jak chyba każdy już wie za niedługo początek kalendarzowej wiosny, a tak na poważnie, kulki te utrudniają rozgrywkę na naszym kochanym mundialu, wystarczy iż ktoś rzuci śnieżką w piłke, a efekt jest taki sam jak gdyby ktoś ją uderzył z kosy przez co mecz na mundialu da się rozstrzygnąć w kilka sekund. pozdrawiam, rzuf
 3. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mapa mg_lt_glacier_csgo_v2 Powod zbugowana
 4. Rzuf

  Seriale

  futurama
 5. Rzuf

  HipHoP

 6. Rzuf

  [Plac Zabaw] Adaś

  Według mnie to żaden problem. Jestem zdania, że im więcej aktywnych, a tym bardziej ogarniętych graczy w administracji, tym lepiej. A co do Samego @Adas'a. Fajny, miły, ogarnięty gracz, tylko czasami mam wrażenie, że boisz się odzywać przez mikrofon, nie wiem czy się boisz/wstydzisz(?), czy jesteś po prostu małomówny, ale fajnie by bylo jakbyś się częściej odzywał, gdy jesteś na serwerze. Po za tym nie mam żadnych zastrezeżeń co do Twojej osoby. Myślę, że dasz sobie radę na stanowisku administratora serwera, więc jestem na Tak. Pozdrawiam, rzuf.
 7. Rzuf

  [skagra] NFZ

  1. Nick osoby oskarżonej: Nfz 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:144847495 3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_1:0:47358537 4. Przybliżona data zajścia: 30.01.2019, 16:03 5. Nazwa mapy: surf_dust2_2015_csgo 6. Opis sytuacji: Gracz kryjący się pod pseudonimem NFZ już nie pierwszy raz oskarżał mnie o czitowanie, obrażając mnie od cheatera. Jak wszyscy wiemy, jestem graczem już starej daty i wszyscy na serwerze znają moje niewątpliwie wysokie umiejętności. Jednak takie oskarżenia wpływają na to jak mnie widzą inni gracze, jako oszusta - którym w tym przypadku jest jedynie gracz Nfz już nie pierwszy raz mający problem z przestrzeganiem prawa serwerowego. W dodatku sprzyja to psuciu atmosfery na serwerze.
 8. Rzuf

  [Skarga] Nfz

  XD, Nie wiem czy wiesz ale "4.2 Użytkownik może swobodnie wypowiadać się na całym forum, jeżeli jest to zgodne z regulaminem." A co do skargi. Jestem za tym aby nfz został zbanownay na ct, ponieważ gracz ten w ogóle nie nadaje się do prowadzenia jaila.
 9. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  surf_summer Przydałby się jakiś autoresp, ponieważ gdy nie ma admina, a gracz dołączy po czasie w którym da się zrespić, nie ma możliwości brania udziału w "grze".
 10. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mg_ruinztrap_course Może grać tylko jedna osoba //Dodałem config, powinno pomóc ~Timon.
 11. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: mg_princess_circlecourse_x3 Powód: "Missing map maps\workshop\746619882\mg_princess_circlecourse_x3.bsp, disconnecting" //Mapa usunięta ~Timon
 12. Rzuf

  [ban] JAnek

  Zapomniałem wspomnieć o tym, że Janek nie wiedząc do końca za co ma perma w miarę grzecznie czekał te 8 miesięcy, by napisać odwołanie, nie bugował map i serwera z multikont, nie nasyłał jakichś dzieci na serwer, by psuły graczom rozgrywkę, nie próbował w żaden inny sposób zaszkodzić serwerowi tak jak to robili inni pernamentnie zbanowani gracze. Pozdrawiam, rzuf.
 13. Rzuf

  [ban] JAnek

  Rozumiem, że taki Asko za włamanie się na sourcebansy i ogólnie za całokształt ma zakaz wstępu na serwer, to samo z aksjerem i innymi, którzy mieli pieldyriard szans, które zmarnowali lub chcieli zmarnowac, ale! Tak szczerze nikt nie wie co zrobił janek(Oprócz admininistracji), aby *już nigdy nie dostać unbana na na placu *- Z tego co pamiętam takie lub podobne słowa(oczywiscie nie w formie bezokoliczna ) padły z ust Remza, gdy widział filmik, w którym do pewnego PatoStreamera został przesłany donate o treści "Je*ać Remza Je*ać Remza", osobą która wysłała tego donate, i która również(chyba) ma zakaz wjazdu na serwa jest Buchal. Każdy może wysłać takiego donate i podpisac się nawet jako Andrzej Duda, i czy to oznacza, ze to Prezydent RP wysłał takiego donejta? No wlasnie, nie. Ale w tym przypadku akurat wiemy kto to wysłał, ponieważ buchal nie ma problemu z przyznaniem sie do winy. Ale wracajac do tematu Janka. Znam już go od kilku lat i wiem, że jest on osobą impulsywną, więc nie mam pojęcia, tak samo jak on, co zrobił że jest traktowany jak osoby, które w większym stopniu zaszkodziły serwerowi niż on. Mówiąc, że jest, a w sumie bardziej, to był impulsywny(ostatnio się uspokoił xD) biorę pod uwagę to, że mógl zrobić jakąś głupote, ale tak jak wszyscy gracze, on i ja również nie mam pojęcia o co dokładnie chodzi. Dlatego proszę któregoś z administratorów o dokładne przedstawienie sytuacji, aby Janeczek miał jakąkolwiek szansę do obrony (No bo jakie są szanse na obronę, gdy oskarżony nie wie o co chodzi?) I nie zrozumcie mnie źle, pisząc iż nie wie o co chodzi, nie mowie że jest nie winny. Absolutnie. Po prostu musi wiedzieć o co dokładnie chodzi, aby móc się w jakikolwiek sposób obronić/wytłumaczyć/przeprosić, i liczyć na odpuszczenie grzechów. Mam nadzieję, że Administratorzy zdrowo podejdą do sprawy i dadzą szansę Janeczkowi na ustosunkowanie się do tego co "zrobił". Niech się dzieje wola Nieba. Amen. Pozdrawiam, rzuf.
 14. Rzuf

  [ban] JAnek

  Myślę, że po takim czasie można dać mu szansę, najwyżej jak coś odwali, to znów wróci na banicje. Pozdrawiam, rzuf.
 15. Witam, Chciałbym prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu z forum. Mianowicie nie mogę korzystać z naszego strefowego komunikatora i nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Pozdrawiam, rzuf.
×