Skocz do zawartości

Rzuf

Użytkownik
 • Zawartość

  194
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

6 obserwujących

O Rzuf

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 12/31/2018

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_1:0:47358537
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Z Kosmosu
 • O mnie
  Jestem Reptilianinem
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Ostatnie wizyty

2271 wyświetleń profilu
 1. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mapa: mg_krane_multigames_v_1_3 Powód: Wymusza automatycznego bhopa.
 2. 1. Nick osoby oskarżonej: A$tor 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:438503966 3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:0:47358537 4. Przybliżona data zajścia: 14:35 5. Nazwa mapy: surf_buck_wild 6. Opis sytuacji: https://www60.zippyshare.com/v/k6oGciSi/file.htm na tym demku widać jak ww. gracz używa makro(?) na bh* 7. Coś od siebie: Demko nagrałem z włączonym pluginem, który pozwala sprawdzić czy ktoś ma makro* Troche krótkie, ale myślę, że wystarczy *- Wybaczcie, ale nie znam sie na tym
 3. Rzuf

  rtv votekick voteban

  @Timon a votekicki zostaną naprawione?
 4. Rzuf

  rtv votekick voteban

  Idąc Twoim tokiem myślenia, najlepiej bedzie gdy po votebanie gracz otrzyma perma, dla wielu bylby to "wielki" kaliber przestepstwa. pozdroooo
 5. Rzuf

  rtv votekick voteban

  Proszę wytłumacz mi jak zmniejszona długość votebana ma wpłynąć na to, że będziemy wszystkich votebanować? Idąć Twoim tokiem myślenia(XD) że mamy zamiar wszystkich votebanowac, powinniśmy votebanować wszystkich TERAZ kiedy bany są DŁUŻSZE, a nie wtedy KIEDY będą KRÓTSZE. A czemu kiedy dłuższe? Myślę, że nie muszę tłumaczyć czemu, sam na to powineneś wpaść. pozdro, 300iq.
 6. Rzuf

  rtv votekick voteban

  Ale co ma zmniejszenie długości banów do votebanowania się nawzajem? XD
 7. Rzuf

  rtv votekick voteban

  Zgadzam sie z Heroesem, wywalic w kosmos rtv z coursow. A co do votebanow/votekickow jeśli nie da się naprawić votekickow, to proponuję zmniejszenie ilosci wyamganych głosów na votebana i zmniejszenie dlugosci votebana z 2 godzin do 30 minut, aby osoby, które np. były afk na nie musiały czekać ponad 2 godzin na unbana. pozdrawiam, rzuf.
 8. Rzuf

  [skarga] rzuf

  1. Nick osoby oskarżonej: rzuf 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:151503365 3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_1:0:47358537 4. Przybliżona data zajścia: 16.07.18 0:53 5. Nazwa mapy: STEAM_1:0:47358537 6. Opis sytuacji: w/w gracz podszwał się podemnie, poprosiłem go, aby zmienił nick i go nie zmienił. 7. Coś od siebie: "9. Podszywanie się pod administratora lub innych graczy będzie karane." Proszę o ukaranie tego gracza, ponieważ podszywał się podemnie z pełną premedytacją. pozdrawiam, rzuf.
 9. Rzuf

  Ban - wywalanie serwera

  @Remzo poinformował dzisiaj na serwerze, że błąd został naprawiony, także temat do zamknięcia. pozdrawiam, rzuf
 10. Tak jak w nazwie tematu, gdy ktoś otrzyma bana lub gdy zbanowany spróbuje wejść na serwer następuje crash serwera. ps. @..::Biszkopt::.. ustaw sobie jakiś avatar
 11. Rzuf

  permban janek

  Napiszę to samo co w ostatnim odwołaniu Janka - Jestem za daniem szansy Janeczkowi, permbana przecież zawsze można przywrócić. pozdrawiam, rzuf.
 12. Rzuf

  Crashe serwera

  29.06.18 11:56 surf_buck_wild glosowanie na zmiane mapy, utracono połączenie z serwerem.
 13. Rzuf

  [ban] JAnek

  Ja również jestem za daniem szansy Janeczkowi, permbana przecież zawsze można przywrócić.
 14. Rzuf

  [ban] JAnek

  Cześć wszystkim, nasz ukochany najwspanialszy gracz o nicku @janek poprosił mnie o wysłanie za niego odwołania, ponieważ ma bana na forum, a jak wiadomo multikonta są zabronione. 1. Nick, na który została nałożona kara: JAnek 2. Steam ID: STEAM_0:1:77701099 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=janek&Submit=Search 4. Opis sytuacji: dostałem bana za działanie na szkode serwera 5. Coś od siebie: Ban został nadany na okres czasu którego nie jestem w stanie sobie przypomnieć, ale napewno nie był to perm. Ban ten został zmieniony na perma z niewiadomych mi przyczyn. Nie będę pisał zbędnych farmazonów, po prostu chciałbym wrócić na serwer.
 15. Rzuf

  Opinie o serwerze.

  Czekam z niecierpliwością na tego "dużego updejta", mam nadzieję, że zmiany na serwerze przyciagną starych jak i nowych graczy do grania, ponieważ ostatnio kiepsko z ludzmi na serwerze... W ciągu 30 dni serwer spadł o ponad 1000 miejsc w gametrackerze! Może serwer się prawie wszystkim znudził? Nie wiem... Ale mam nadzieję, że jeszcze wróci do świetnosci.
×