Skocz do zawartości

Rzuf

Użytkownik
 • Zawartość

  238
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  23

7 obserwujących

O Rzuf

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 12/31/2019

Informacje

 • Steam ID
  76561198054982802
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Kosmosu
 • O mnie
  I Tak, I Nie

 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Ostatnie wizyty

3212 wyświetleń profilu
 1. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Nazwa mapy: mg_saw_3_v1 Powód: Po którymś z ostatnich update'ów Valve, postać samoczynnie porusza się w wodzie, przez co poniżej przedstawiony poziom na mapie "mg_saw_3_v1" Jest niemalże nie do przejścia
 2. Rzuf

  HipHoP

 3. Rzuf

  [Plac Zabaw] Adaś

  Według mnie to żaden problem. Jestem zdania, że im więcej aktywnych, a tym bardziej ogarniętych graczy w administracji, tym lepiej. A co do Samego @Adas'a. Fajny, miły, ogarnięty gracz, tylko czasami mam wrażenie, że boisz się odzywać przez mikrofon, nie wiem czy się boisz/wstydzisz(?), czy jesteś po prostu małomówny, ale fajnie by bylo jakbyś się częściej odzywał, gdy jesteś na serwerze. Po za tym nie mam żadnych zastrezeżeń co do Twojej osoby. Myślę, że dasz sobie radę na stanowisku administratora serwera, więc jestem na Tak. Pozdrawiam, rzuf.
 4. Rzuf

  [skagra] NFZ

  1. Nick osoby oskarżonej: Nfz 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:144847495 3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_1:0:47358537 4. Przybliżona data zajścia: 30.01.2019, 16:03 5. Nazwa mapy: surf_dust2_2015_csgo 6. Opis sytuacji: Gracz kryjący się pod pseudonimem NFZ już nie pierwszy raz oskarżał mnie o czitowanie, obrażając mnie od cheatera. Jak wszyscy wiemy, jestem graczem już starej daty i wszyscy na serwerze znają moje niewątpliwie wysokie umiejętności. Jednak takie oskarżenia wpływają na to jak mnie widzą inni gracze, jako oszusta - którym w tym przypadku jest jedynie gracz Nfz już nie pierwszy raz mający problem z przestrzeganiem prawa serwerowego. W dodatku sprzyja to psuciu atmosfery na serwerze.
 5. Rzuf

  [Skarga] Nfz

  XD, Nie wiem czy wiesz ale "4.2 Użytkownik może swobodnie wypowiadać się na całym forum, jeżeli jest to zgodne z regulaminem." A co do skargi. Jestem za tym aby nfz został zbanownay na ct, ponieważ gracz ten w ogóle nie nadaje się do prowadzenia jaila.
 6. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  surf_summer Przydałby się jakiś autoresp, ponieważ gdy nie ma admina, a gracz dołączy po czasie w którym da się zrespić, nie ma możliwości brania udziału w "grze".
 7. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mg_ruinztrap_course Może grać tylko jedna osoba //Dodałem config, powinno pomóc ~Timon.
 8. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: mg_princess_circlecourse_x3 Powód: "Missing map maps\workshop\746619882\mg_princess_circlecourse_x3.bsp, disconnecting" //Mapa usunięta ~Timon
 9. Rzuf

  [ban] JAnek

  Zapomniałem wspomnieć o tym, że Janek nie wiedząc do końca za co ma perma w miarę grzecznie czekał te 8 miesięcy, by napisać odwołanie, nie bugował map i serwera z multikont, nie nasyłał jakichś dzieci na serwer, by psuły graczom rozgrywkę, nie próbował w żaden inny sposób zaszkodzić serwerowi tak jak to robili inni pernamentnie zbanowani gracze. Pozdrawiam, rzuf.
 10. Rzuf

  [ban] JAnek

  Rozumiem, że taki Asko za włamanie się na sourcebansy i ogólnie za całokształt ma zakaz wstępu na serwer, to samo z aksjerem i innymi, którzy mieli pieldyriard szans, które zmarnowali lub chcieli zmarnowac, ale! Tak szczerze nikt nie wie co zrobił janek(Oprócz admininistracji), aby *już nigdy nie dostać unbana na na placu *- Z tego co pamiętam takie lub podobne słowa(oczywiscie nie w formie bezokoliczna ) padły z ust Remza, gdy widział filmik, w którym do pewnego PatoStreamera został przesłany donate o treści "Je*ać Remza Je*ać Remza", osobą która wysłała tego donate, i która również(chyba) ma zakaz wjazdu na serwa jest Buchal. Każdy może wysłać takiego donate i podpisac się nawet jako Andrzej Duda, i czy to oznacza, ze to Prezydent RP wysłał takiego donejta? No wlasnie, nie. Ale w tym przypadku akurat wiemy kto to wysłał, ponieważ buchal nie ma problemu z przyznaniem sie do winy. Ale wracajac do tematu Janka. Znam już go od kilku lat i wiem, że jest on osobą impulsywną, więc nie mam pojęcia, tak samo jak on, co zrobił że jest traktowany jak osoby, które w większym stopniu zaszkodziły serwerowi niż on. Mówiąc, że jest, a w sumie bardziej, to był impulsywny(ostatnio się uspokoił xD) biorę pod uwagę to, że mógl zrobić jakąś głupote, ale tak jak wszyscy gracze, on i ja również nie mam pojęcia o co dokładnie chodzi. Dlatego proszę któregoś z administratorów o dokładne przedstawienie sytuacji, aby Janeczek miał jakąkolwiek szansę do obrony (No bo jakie są szanse na obronę, gdy oskarżony nie wie o co chodzi?) I nie zrozumcie mnie źle, pisząc iż nie wie o co chodzi, nie mowie że jest nie winny. Absolutnie. Po prostu musi wiedzieć o co dokładnie chodzi, aby móc się w jakikolwiek sposób obronić/wytłumaczyć/przeprosić, i liczyć na odpuszczenie grzechów. Mam nadzieję, że Administratorzy zdrowo podejdą do sprawy i dadzą szansę Janeczkowi na ustosunkowanie się do tego co "zrobił". Niech się dzieje wola Nieba. Amen. Pozdrawiam, rzuf.
 11. Rzuf

  [ban] JAnek

  Myślę, że po takim czasie można dać mu szansę, najwyżej jak coś odwali, to znów wróci na banicje. Pozdrawiam, rzuf.
 12. Witam, Chciałbym prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu z forum. Mianowicie nie mogę korzystać z naszego strefowego komunikatora i nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Pozdrawiam, rzuf.
 13. Rzuf

  [Plac Zabaw] qbas

  Qbas to miły, ogarnięty, pomocny i bezkonfliktowy gracz, w mojej opini to wzorowy członek społeczności placu zabaw, ponieważ przez ponad dwa lata gry na placyku Najprawdopodobniej nigdy nie złamał regulaminu serwa(!) więc nie powinno nikogo dziwić to, że ma czystą kartę na sourcebans, co jest niespotykanym zjawiskiem. Ponadto nie ma problemu zeby sie z nim dogadac i jak na spolecznosc placu zabaw jest wyjatkowo kumaty, po prostu chodzacy ewenement. Myślę, że poradzi sobie jako administrator, trzymam kciuki @qbas aby Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, JESTEM NA TAK! Pozdrawiam, rzuf.
 14. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: mg_swag_multigames_v7_1. Powód: Na mini mapach o nazwie "Skeet" oraz "slide" rampy są zbugowane.
 15. Rzuf

  [Plac Zabaw] Heroes

  Znam już trochę Bartusia i w mojej opinii pomimo tego, że ma trochę za uszami jest jednym z lepszych kandydatów na administratora serwera Plac Zabaw, gdy adminował na Placyku nie było na niego żadnych skarg, gracze na serwerze nie narzekali, że banuje lub mutuje "za byle g*wno". Oczywiście, pewnie prędzej czy później ktoś by wspomniał tutaj o jego dosyć długiej, niezgłoszonej nieobecnosci, gdy był adminstartorem, ale znając "prywatne" powody tej nieobecnosci po prostu rozumiem, że miał ważniejsze sprawy na głowie. Jestem na Tak.
×