Skocz do zawartości

Rzuf

Użytkownik
 • Zawartość

  179
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Zawartość dodana przez Rzuf

 1. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mapa: mg_adev Powod: Da się na niej wywalać serwa.
 2. Rzuf

  [ban] buchal

  Dziwi mnie iż osoby, które popełniły gorsze przewinienie niż Buchal, zostały objęte amnestią z okazji dnia dziecka, a Buchal nie.
 3. Rzuf

  Amnestia

  Pierwszy 1. Nick w grze, na który została nałożona kara: rzuf 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:47358537 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=rzuf&Submit=Search 4. Na ile dostałeś bana i od kogo: 2miesiace od nonejma 4. Opis sytuacji: zvotebanowalem 15osob. 5. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić wszystkie niewinne zbanowane osoby 6. Dlaczego akurat ja powinienem dostać unbana?: Każdy mnie raczej zna i kojarzy. Wydaję mi się, że poza głupotami i błędami, które popełniłem. Miałem też pozytywny wpływ na serwer: udawało mi sie go rozkręcić jak był pusty, proponowałem mapy, nowe tryby, zglaszalem bugi. Ogólnię myślę, że po za tą jedną głupotą, która zrobiłem, to raczej działałem na korzyść serwera.
 4. 1. Nick osoby oskarżonej: nonejm 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:19844658 3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:0:47358537 4. Przybliżona data zajścia: dzisiaj na forum, czyli 31.05.2018 5. Nazwa mapy: ~ 6. Opis sytuacji: Dziś wraz z @Heroes'em dostaliśmy "flagi spamera" od administratora @nonejm'a z nie wiadomych, nam powodów. 7. Coś od siebie: Nie wiem co takiego zrobiliśmy iż w/w administrator, a aktualnie HeadAdmin Placu Zabaw zabrał nam możliwość dodawania postów, oraz ukrył wszystkie nasze dotychczasowe posty na forum. @Remzo Na prawdę Dałeś HeadAdmina osobie, która robi co chce, a później nie porrafi tego naprawić? No sorry, ale taka osoba nie tylko wedlug mnie, ale dłużej ilości osób na serwerze nie nadaje się na to stanowisko... Nawet nie muszę grać na serwerze, aby o tym wiedzieć... A ta sytuacja tylko utrwalila mnie w przekonaniu, że nonejm nie nadaję sie na to stanowisko. @DragonFly dzięki za zdjęcie blokady
 5. Rzuf

  [skarga] nonejm

  @nonejm Posty heroesa same sie ukryły, co? XDD. Zamiast przyznać sie do winy, to tylko się pogrążasz. I zapewne sam sobie dał blokadę na pisanie, tak samo jak ja sam sobie dałem xDD.
 6. Rzuf

  [skarga] nonejm

  @Jesus Flagi spamera nie miałem, bo zdjął mi ją pomidor, ale niestety nic to nie dało. A blokade na pisanie na forum zdjal mi @DragonFly. Mam nadzieję, że @DragonFly, to potwierdzi, zeby nie było że wymyśliłem sobie to wszystko
 7. Rzuf

  [skarga] nonejm

  @Jesus nie mam dowodów? Sprawdź wszystkie moje ukryte posty. Przez kogo zostały ukryte? No właśnie. /Edit widzę że wszystkie moje posty zostały odkryte, ale najważniejsza osoba na serwerze widziała przez kogo byly ukryte także nie potrzebuję dowodów.
 8. Witam, Ostatnio dość spora graczy na serwerze narzeka, że na placyku ciągle jest grane to samo, wiec wychodzę z propozycją dodania nowego trybu - Hunger Games. Hunger Games - Tryb w którym co najmniej kilku lub więcej graczy walczy pomiędzy sobą do momentu, aż pozostanie jedna żywa postać. Rozgrywka prowadzona jest na specjalnie stworzonych mapach na których trzeba poszukiwać skrzyń, ponieważ niszcząc je możemy dostać uzbrojenie potrzebne do zabijania przeciwników, w tym wypadku każdego kogo napotkamy na swojej drodze. Zapraszam do dyskusji i co najważniejsze, @Remzo maszyna wyrobi z tym trybem?* *-taki malutki żarcik lubię żartować z maszyny Filmik ukazujący jak wygląda rozgrywka w tym trybie
 9. Rzuf

  [Ban] rzuf

  1. Nick, na który została nałożona kara: rzuf 2. Steam ID: STEAM_1:0:47358537 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Rzuf&Submit=Search 4. Opis sytuacji :Zostałem zbanowany na dwa miesiące za votebanowanie/ namawanie do zvotebanowania graczy. 5. Coś od siebie: Wszystko zaczęło się Od zbanowania pierwszej osoby potem zbanowalismy druga, trzecia no i ruszyła maszyna... Bardzo przepraszam za swoje zachowanie, oraz przepraszam zbanowanych niewinnych graczy, którzy przez to ucierpieli. Podam tutaj przykład @Heroes'a, któremu zostały odpuszczone jego grzeszki przez samego Remza, no i dzięki temu ów gracz dalej pozytywnie wpływa na jakże wspaniałą społeczność Placu Zabaw oraz Strefy Gier. Obiecuję, że juz nigdy nie będę już działał na szkodę serwera. Liczę na pozytywne rozpatrzenie odwołania przez nowego HeadAdmina, @nonejm'a. Pozdrawiam, rzuf.
 10. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mg_lt_galaxy_csgo_v1 Po wybraniu minimapy scouts, grawitacja zmienia się na 175 i już taka zostaje na cały czas trwania mapy
 11. Rzuf

  [Skarga] SWEET VIRTUS.PRO csmoney.pl

  Remzo oddaj demka
 12. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mg_saw_4_fixed - krótka, nudna, zbugowana. surf_simple_overcore - nudna mapa, bardzo, bardzo rzadko grana. mg_nimafa_3_final_v3 - bardzo długa i trudna mapa, prawdopodobnie najcięższa na serwerze. Bardzo szybko zmieniana przez graczy, lepiej wymienić ją na inną. surf_rocketman_csgo - Nie wiem od kiedy jest na serwerze, ale w ciągu 2 lat istnienia placu na cs go, widziałem żeby była grana tylko raz. Lepiej ją wymienić na inną mape.
 13. Rzuf

  Nowy Tryb Hunger Games

  Wierzę w Remza że do tego nie dopuści i wszystkio będzie ładnie ogarnięte. #RemzoMusisz
 14. Rzuf

  Nowy Tryb Hunger Games

  Mapa przez większość czasu była martwa, ponieważ była zbugowana.
 15. 1. Nick osoby oskarżonej:K4M1s, Buchal, ♛Piotrek♛ CSGO-SKINS.COM 2. Steam ID osoby oskarżonej: K4M1S STEAM_0:0:136011576 Buchal STEAM_0:1:220067430 ♛Piotrek♛ CSGO-SKINS.COM STEAM_0:0:179015889 3. Przybliżona data zajścia: 07.05.2018 11:40 4. Nazwa mapy: mg_lego_multigames 5. Opis sytuacji: zostałem zvotebanowany za niewinnosc 6. Coś od siebie: j/w
 16. Rzuf

  Marker na jail

  jestem na nie, maszyna nie wyrobi taki żarcik hehe
 17. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  @Garzki To wina mapy/gry także raczej nie jest to do naprawy... Najlepiej będzie po prostu wywalić tą pobugowaną mapę, co najmniej 4minimapy są tam zbugowane.
 18. Rzuf

  [skarga] Heroes

  Nie banujcie chłopaka, od czasu unbana spędza na serwerze średnio prawie 7 godzin dziennie, co on będzie robil jak dostanie bana?!
 19. Rzuf

  BOT'y w grze

  @Remzo Boty są tylko i wyłącznie na jailach chyba temu, że w konfigu serwera jest wpisane "bot_join_after_player 1" wystarczy zmieniać ciągle drużynę podczas rozgrzewki no i się tworzą boty ;). /edit Może jednak nie tylko na jailach, ale prawdopodobnie to przez tą komendę.
 20. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mapa: jb_lego_jail_v8 Powód: wywala serwer // Mapa usunięta ~Remzo
 21. Rzuf

  Crashe serwera

  24.04.18 jb_lego_jail_v8 utracono połączenie z serwerem
 22. Rzuf

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Gdzie napisałem, że to wada? Eh, @Jesus Ty i te twoje wyrwanie postów z kontekstu ;/ Przeczytaj jeszcze raz mój post, a może zrozumiesz co mi chodzi. Po prostu gracz na serwerze ma łatkę konfidenta i tyle, ale oczywiście Jesusek nie ma do czego się przyczepić to wyrywa posty z kontekstu. Jeszcze do tego te osobiste "wycieczki" eh... Sam pisząc, że urwaliśmy się z jakiegoś śmietniska pokazałeś swój prawdziwy poziom.
 23. Rzuf

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Jestem na nie, nie masz psychiki żeby być adminem. W sytuacji konfliktowej zamiast pierw wysluchac wszystkich to odrazu lecisz po admina. To samo będzie jak będziesz adminem, będzie ci brakowało pewności w podejmowaniu własnych decyzji. Ponadto kompletnie niczym sie nie wyróżniasz, poprostu jesteś i sobie grasz, wiekszość graczy kojarzy Cie jako konfidenta, którego lepiej unikać. Nie wypowiadasz sie na forum, można wręcz powiedzieć, że nic nie wnosisz poza obecnością. Nie wiem czy admin, który nic nie wnosi jest potrzebny.
 24. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Chodzi o to, że zawsze ktoś musi się poświęcić, jak nikt tego nie zrobi to całe ct ginie.
 25. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mapa: deathrun_airmap_run_v1 Powód: Pierwsza pułapka jest nie do przejscia, przez co wszyscy czekają aż ktoś się poświęci.
×