Skocz do zawartości

Dranej

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Dranej

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dranej

  Złote myśli TTT

  MFO Alfa-4: HWDP - H*J W DUPE POMPIE cenzura by ja
 2. Dranej

  Propozycje piosenek do basscanona

  No, od 27 sekundy jak w odnośniku
 3. Dranej

  [Skarga] Osstv na Wizio.

  Już parę razy pisałem, napiszę jeszcze raz. Nie obchodzi mnie ten slay, bardziej chodzi o to że wizio zajmuje się drobnostkami takimi jak trash reporty zamiast ogarnąć nieletnią część serwera i wytłumaczyć/zgagować ich. Jeszcze raz powtórzę żeby nie było kolejnej bezsensownej niewnoszącej nic nowego odpowiedzi. Nie obchodzi mnie ten slay, trash report był i nie będę tego ukrywał.
 4. Dranej

  [Skarga] Osstv na Wizio.

  O tu jest ten fragment.
 5. Dranej

  [Skarga] Osstv na Wizio.

  Dlatego napisałem że z tym slayem to może już być jak jest, trudno po części jest to moja wina ale żeby tak od razu slay? Nawet osoba która zrobiła tego RDM'a nie dostała żadnej kary. Dzieci które w tamtym czasie były na serwerze to byli krzykacze, nie osoby które dawały TYLKO kosy i ważne informacje na mikrofonie. Jak już miał czas dawać multum slay'i za trash reporty to mógłby jeszcze zająć się krzykaczami którzy bardzo przeszkadzali w rozgrywce.
 6. Dranej

  [Skarga] Osstv na Wizio.

  Od siebie mogę dodać że sytuacje ze slayem poszła w niepamięć dość szybko, bardziej jednak denerwowało mnie to że na serwerze było kilka osób przed mutacją i nie dostawały one nic natomiast posypała się masa slay'i za "trash reporty". Może jednak za mało opisałem sytuacje ale wystarczyłoby upomnienie a nie od razu slay, warto jest też wspomnieć że osoba która zrobiła tego RDM'a nie dostała żadnej kary, ja natomiast tak. W skrócie, nie bardzo obchodzi mnie ten jeden slay, bardziej obchodzi mnie to ile dzieci było na serwerze i to że wizio nic z nimi nie robił.
 7. W ostatniej aktualizacji dodany został system który co jakiś czas automatycznie przydziela nam 100 punktów doświadczenia, wszystko fajnie dopóki nie próbujemy się połączyć do innego serwera niż tego na którym normalnie gramy. Podam przykład, gdy łączyłem się z #4 miałem level 9 i 10k exp, na #3 miałem jeszcze stary level 6 i 54k exp. Gra niestety odradzała mnie z levelem 6 bo podczas gdy runda trwała to doświadczenie które automatycznie dostawałem nadpisało mój level, żeby taka sytuacja się nie zdarzyła musiałbym jakimś cudem dołączyć do kończącej rundy żeby ominąć automatyczny exp. Doszedłem do dwóch sensownych rozwiązań: 1) Zamiast dostawać 100 expa co jakiś czas, dostawalibyśmy expa za ilość czasu przeżytą w rundzie (np 1 sekunda=1 exp). Pod koniec rundy (lub w czasie śmierci) wyskakiwałaby wiadomość która informowałaby nas ile punktów doświadczenia dostaliśmy np. za 5 minut życia dostawalibyśmy 300 exp, oczywiście wartość expa na sekundę można zmienić, jest to tylko sugestia. 2) Automatyczny exp który byśmy dostawali odpalałby się dopiero przy rozpoczęciu następnej rundy. Jeśli dołączylibyśmy w trakcie rundy wyskoczyła by nam informacja w stylu "od następnej rundy automatycznie zaczniesz dostawać exp". Dzięki temu moglibyśmy wejść na serwer, poczekać na koniec rundy a potem serwer automatycznie zsynchronizowałby nasz level z innego serwera. Dwóch sensownych... i jednego nierozważnego który mógłby być ostatecznym rozwiązaniem mianowicie usunięcie tego bonusowego exp. Może są jeszcze jakieś rozwiązania na które ja nie wpadłem ale to są najlepsze z moich wytworów. Pozdrawiam, Dranej
×