Skocz do zawartości

LoOr

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O LoOr

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny 05/01/1997

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

656 wyświetleń profilu
 1. LoOr

  [BAN]Tomo[#1]

  Od nadania bana minęło ponad pół roku tak więc jestem skłonny dać ci drugą szansę. Jeżeli jeszcze raz zdarzy się jakaś reklama to wracamy do czerwonego kolorku przy długości kary. Rozpatrzone pozytywnie. Zamykam.
 2. LoOr

  (BR#2) US RAC CPT Kirito

  2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora. O dodawaniu gametrackera z serwera #1, gdy ubiega się o funkcję administratora na serwerze #2 już nie wspomnę. Podanie odrzucone.
 3. LoOr

  <BR#2> PATR1OTIC

  Podanie przyjęte
 4. LoOr

  [BR#2] The Rick

  Podanie przyjęte.
 5. LoOr

  <BR#2> adekkk

  Podanie odrzucone. Zamykam.
 6. LoOr

  <BR#2> Zwierze z Midda

  Podanie odrzuconeZamykam.
 7. LoOr

  Br#2 RAINYBAINY207

  Podanie przyjęte.
 8. LoOr

  Witam z powrotem :P

  To miło, że starzy gracze wracają na serwer, ale ten dział nie służy do pisania ogłoszeń "gracz x wraca na serwer bo miał y problemów itp.". Gracze mogą sobie pisać takie powitania na chatboxie, a nie jako osobne tematy na forum. Zamykam, gdyż temat nie zachęca nawet do dyskusji czy innej formy dialogu.
 9. LoOr

  [ban] OlafeQ breach #3

  Pierwsze odwołanie napisałeś kilka godzin od otrzymania bana, teraz poczekałeś ledwie 2 tygodnie. Cierpliwością to ty nie grzeszysz. Odwołanie nr 2 jest praktycznie kopią odwołania nr 1, co pokazuje, że nie za bardzo zależy ci na unbanie. Osobiście jestem za podtrzymaniem bana oraz rozpatrywaniem każdego kolejnego odwołania dotyczącego tego tematu z wynikiem negatywnym dopóki nie miną przynajmniej 2 miesiące.
 10. LoOr

  Pytanie co do regulaminu

  Ekhem, po pierwsze: http://xn--jzyk-polski-rrb.pl/czytanie-ze-zrozumieniem-jak-poradnik, po zapoznaniu się z linkiem proszę otworzyć spojler:
 11. LoOr

  [Perm Ban] Polski Kartofel

  1. Celowe wprowadzanie administracji w błąd sugerując, że ma się skrypty. 2. Ściąganie programów z Dark Netu( nie zamierzam oceniać, ale ściąganie darmowych programów z tej części internetu to proszenie się o kłopoty). 3. Pisanie odwołania dwie godziny od otrzymania perma za niedozwolone oprogramowanie. Skrócenie bana do 1 tygodnia? Ja bym dał 24, ale to tylko moje zdanie Pozdrawiam.
 12. LoOr

  [ban][#1][jakubd11]

  Ja nie mam nic więcej do dodania, stanowiska nie zmienię. Temat uważam za wyczerpany, więc zamykam.
 13. LoOr

  [ban][#1][jakubd11]

  Wraz z graczem orka nie okazaliście wrogości scp 999 między innymi w sytuacji, gdy chowaliście się za ścianą. Dodatkowo kazaliście scp 999 zostać po to, aby móc się leczyć w trakcie walki. Bana nie skrócę, gdyż złamaliście regulamin z premedytacją.
 14. LoOr

  [Problem] Wywalanie z gry

  W związku z prośbą autora temat zamykam.
×