Jump to content

LoOr

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

About LoOr

 • Rank
  Początkujący poster
 • Birthday 05/01/1997

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1089 profile views
 1. Od nadania bana minęło ponad pół roku tak więc jestem skłonny dać ci drugą szansę. Jeżeli jeszcze raz zdarzy się jakaś reklama to wracamy do czerwonego kolorku przy długości kary. Rozpatrzone pozytywnie. Zamykam.
 2. 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora. O dodawaniu gametrackera z serwera #1, gdy ubiega się o funkcję administratora na serwerze #2 już nie wspomnę. Podanie odrzucone.
 3. Podanie odrzucone. Zamykam.
 4. To miło, że starzy gracze wracają na serwer, ale ten dział nie służy do pisania ogłoszeń "gracz x wraca na serwer bo miał y problemów itp.". Gracze mogą sobie pisać takie powitania na chatboxie, a nie jako osobne tematy na forum. Zamykam, gdyż temat nie zachęca nawet do dyskusji czy innej formy dialogu.
 5. Pierwsze odwołanie napisałeś kilka godzin od otrzymania bana, teraz poczekałeś ledwie 2 tygodnie. Cierpliwością to ty nie grzeszysz. Odwołanie nr 2 jest praktycznie kopią odwołania nr 1, co pokazuje, że nie za bardzo zależy ci na unbanie. Osobiście jestem za podtrzymaniem bana oraz rozpatrywaniem każdego kolejnego odwołania dotyczącego tego tematu z wynikiem negatywnym dopóki nie miną przynajmniej 2 miesiące.
 6. Ekhem, po pierwsze: http://xn--jzyk-polski-rrb.pl/czytanie-ze-zrozumieniem-jak-poradnik, po zapoznaniu się z linkiem proszę otworzyć spojler:
 7. 1. Celowe wprowadzanie administracji w błąd sugerując, że ma się skrypty. 2. Ściąganie programów z Dark Netu( nie zamierzam oceniać, ale ściąganie darmowych programów z tej części internetu to proszenie się o kłopoty). 3. Pisanie odwołania dwie godziny od otrzymania perma za niedozwolone oprogramowanie. Skrócenie bana do 1 tygodnia? Ja bym dał 24, ale to tylko moje zdanie Pozdrawiam.
 8. Ja nie mam nic więcej do dodania, stanowiska nie zmienię. Temat uważam za wyczerpany, więc zamykam.
 9. Wraz z graczem orka nie okazaliście wrogości scp 999 między innymi w sytuacji, gdy chowaliście się za ścianą. Dodatkowo kazaliście scp 999 zostać po to, aby móc się leczyć w trakcie walki. Bana nie skrócę, gdyż złamaliście regulamin z premedytacją.
 10. W związku z prośbą autora temat zamykam.
×
×
 • Create New...