Skocz do zawartości

Alucardd

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  142
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

2 obserwujących

O Alucardd

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 04/21/1996

Metody kontaktu

 • Skype
  rto222

Informacje

 • Steam ID
  http://steamcommunity.com/id/Amagendon/
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Toruń
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

990 wyświetleń profilu
 1. Alucardd

  [BAN] {MarVii}

  Słuchaj ogólnie nie tolerujemy żadnych reklam. Ale fakt faktem było to dawno. Zrobię wyjątkek i dam Ci UB jednakże jak coś odwalisz to wracasz na perma ze względu na to iż bawić sie też nie będziemy. Więc polecam dokładnie przeczytać regulamin jaki mamy na serwerach. Tymczasem miłej rozgrywki.
 2. Alucardd

  <#Br2> CriS

  Na tę chwilę niestety odrzucam podanie ale widzę że dalej aktywnie grasz więc jeśli będziesz próbować ponownie za miesiąc życzę powodzenia w końcu póki co nie było żadnych problemów Temat zamykam
 3. Alucardd

  Podanie Na Admina/Operatora

  Oczywiście że zrobimy z podaniem co należy. W końcu tak zaawansowany użytkownik nam by się przydał... W podaniach odrzuconych. Polecam napisać lepiej podanie, nadać właściwy temat, bardziej się postarać i poprawić aktywność a co najważniejsze nie robić sobie żartów.
 4. Alucardd

  [skarga] Necker

  Jeśli łamiesz regulamin - dostajesz karę. Fakt mogli napisać jak mówiłeś iż nie słyszysz najlepiej ale sposób wypowiedzi z tego co zrozumiałem nie był stosowny więc nie ma co się dziwić że zostało to zignorowane. Proszę również abyś przestał masowo skłądać skargi bo 1. Dostałeś bana i uważasz że to nie słuszne. 2. Złamałeś regulamin i ktoś Cię pouczył. Oraz 3. Jak widzisz Event. Proszę abyś następnym razem myślał nad bardziej racjonalną skargą szczególnie jeśli chodzi o administratora. Aczkolwiek Necker oraz Zelazkogaming. Pamiętajcie kultura Skarga odrzucona. Temat zamykam.
 5. Alucardd

  [skarga] łebski

  [email protected] (Super Administracja) otrzymała uprawnienia do robienia eventów tak samo jak każdy z rangą Admin dopóki nie są nadużywane. Łebski często robi eventy to prawda ale jednakże większość graczy jest zadowolona z tego. Z tego co się orientuję powinny być również głosowania odnośnie eventów. W każdym razie większych konsekwencji nie będzię poza obowiązkowym robieniem głosowań przez administracje. Gra po jakimś czasie może stać się monotonna więc zezwalamy na zabawę (w której biorą też udział gracze) oraz póki nie jest to coś przesadnego. Temat zamykam a samą skargę uznaję za rozpatrzoną. Jeśli jesteś niezadowolony z jej rozwiązania skontaktuj się ze mną na Discord gdzie wraz z @Limbo wysłuchamy Cię w razie jakiś pytań/uwag. Podsumowując: - eventy/zakończenia będą do głosowania jeśli administrator który ma uprawnienia postanowi przyspieszyć rundę bądź ją urozmaicić ~Pozdrawiam Alucard [email protected] Breach #2.
 6. Alucardd

  [skarga] ZelazkoGaming12

  Według samych zasad eskortuje ten kto ma najniższy. Jako że raczej niżej niż ochrona (lvl 0/1?) o ile dobrze pamiętam liczy się pod to. Poza tym szacunek do graczy innych powinieneś mieć bo trolling aż tak pospolicie nie jest lubiany. Nikt nie zabroni póki jest to zgodnę z regulaminem. Gdzie ten tutaj był złamany. W związku z tym skargę oddalam oraz zamykam.
 7. Alucardd

  <BR#2> Enzo

  Podanie przyjęte. Rangę jednakże otrzymasz trochę później bo w niedziele wraz z resztą informacji. Prosiłbym abyś był dostępny w tym czasie. W razie pytań discord. Temat Zamykam
 8. Alucardd

  Problem z grą

  Szczerze ja się z tym jeszcze nigdy nie spotkałem ale na Twoim miejscu usunąłbym ostatnio instalowane addony. Jeśli nie pomoże to reinstal + usunięcie wszystkich addonów - restart pc i instalacja na nowo. Więcej polecić raczej nie mogę w tym wypadku
 9. Alucardd

  [BAN] [#2] Rybcia

  Temat wyjaśniony na discordzie wraz z Łebskim oraz Neckerem. Kara skrócona do 2 dni. Zamykam
 10. Alucardd

  Minigames / Multimode

  Witam. W związku z startem serwera Minigames / Multimode niedługo chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić do uczestniczenia w tym trybcie. Oczywiście jak widać z nazwy poza minigrami będą również różnorodne tryby. Wstępnie może nie być ich zbyt wiele jednakże z czasem może się pojawiać ich więcej. Pozytywna informacja - Kontent serwera nie jest aż tak duży i najwięcej mogą zajmować mapy :)!. Serwer mimo startu pragnę wspomnieć iż będzie dalej rozwijany jeżeli znajdziemy coś ciekawego oraz kompatybilnego. Start Serwera został ustalony na już tę Sobotę o 15 :)! Administracja serwera: Alucard - [email protected] Arczi - Główny Technik Azus - Technik Akeno - Admin Przed startem pojawi się jeszcze jedna osoba w administracji. Na te chwilę trwają jeszcze zamknięte testy aby wykryć większość obecnych błedów. W końcu gra ma polegać na tym by być jak najprzyjemniejsza. To tyle z mojej strony i serdecznie zapraszam już w sobotę.
 11. Alucardd

  <M> Adlino

  Dawniej jak był administratorem i również częsciej byłem na murderze naprawdę ogarniał. W obecnym stanie jakiś administrator zawsze się przyda dzięki. Jest według mnie osobą ogarniętą i miła dla innych graczy. Więc można dać mu jak najbardziej możliwość powrotu. Pozdrawiam ~Alucard
 12. Alucardd

  [ban] Zolak :) DK

  Odwołanie ponownie odrzucone. Jeśli byłeś na serwerze to dlatego że sourcebany chwilowo nie działały. Jeśli nadal jednak będziesz spamić odwołaniami na forum będzie oznaczało to blokadę gdyż nie będziemy za każdym razem odpowiadać tak samo. Pozdrawiam ~Alucard.
 13. Alucardd

  Potrzebuję pomocy

  Na naszych serwerach nie masz możliwości.
 14. Alucardd

  <BR#2> SCP-NATSUKI

  Pomimo negatywnego zdania snajpera większość opini jest pozytywna. Sam nie mam wielkich uwag aczkolwiek proszę jeszcze o prywatny kontakt przed nadaniem rangi. Najlepiej steam/discord. Podanie przyjęte.
 15. Alucardd

  <BR#2> Makklowicz ♥

  Większość głosów jest neutralna badź negatywna. Według mnie masz szansę ale musisz bardziej się wykazać + poprawić lekko zachowanie. Tymczasem zamykam podanie odrzucone.
×