Jump to content

Alucardd

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

3 Followers

About Alucardd

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 04/21/1996

Metody kontaktu

 • Skype
  rto222

Informacje

 • Steam ID
  http://steamcommunity.com/id/Amagendon/
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1468 profile views
 1. Alucardd

  <Br#2> Goku

  @snajper24ma rację w tym wypadku. Jest zbyt duży brak w grze. Pograj jeszcze i jak będziesz miał miesiąc z minimalnie 2-3 dniowymi przerwami to spróbuj ponownie 17.12.2019 jeśli nadal będziesz zmotywowany. Ja z swojej strony życzę powodzenia. Podanie odrzucone. Zamykam
 2. Alucardd

  Sourcebansy nie działają

  Opcja nadawania banów na ten czas była udostępniona. Natomaist sourcy już stoją więc sam temat pozostaje do zamknięcia
 3. Alucardd

  [SKARGA] Ezral

  Na screenach widać jedynie rozmowę - Fakt jest że w regulaminie jest punkt odnośnie wieży, jednakże screeny nie prezentują takowej pozycji danego gracza oraz nie ujawniają również dokładnego czasu jaki tam spędził. Jeżeli posiadasz jeszcze jakieś screeny bądź świadka godnego zaufania to poinformuj mnie w prywatnej wiadomości na forum a otworzę temat. Tymczasem skarga odrzucona. Pozdrawiam.
 4. Alucardd

  Breach - Karty

  Nie ma potrzeby dalszego nabijania postów. Karte można sprawdzić w grze - jeśli jej nie posiadasz i znajdziesz to po podniesieniu również możesz to zrobić. Tymczasem zamykam.
 5. Alucardd

  <BR> NeCkeR

  Podanie przyjętę Zamykam
 6. Alucardd

  [ban] skórkowy

  Popieram @Szjdss Podobne wejścia na koncie Azusa miały miejsce również na breachu i również nic dobrego z tego nie wyszło. Chociaż to nie mój dział to myślę że skoro w ciągu tych 2 lat (ile jakoś pół roku temu nawet?) potrafiłeś nadal wbić na konto Azusa a następnie na serwer, to myśle iż jeszcze tak z 4 lata i może rzeczywiście uwierzę. Jestem przeciwny zdjęciu tego bana.
 7. Alucardd

  [Perm Ban] [Perm Gag] Im ProRock

  Przypomne Ci też że wtedy wbiłem jako gracz to sprawdzić jak również fakt że celowo prowokowałeś. Lecz wyjątkowo jako że kilka osób postanowiło dać Ci szansę więc postanowiłem dać Ci UB. Jednak Perm GAG zostaje - Nie licząc tego powtórzę przy okazji jeszcze jedną rzecz - nie ważne z kim na serwerze nie ma czegoś takiego "Bo go znam" - nie obrażamy innych użytkowników. A jeśli już chcesz to najlepiej prywatnie. Dodatkowo jeśli będziesz prowokował na serwerze również wrócisz na banicje. Temat zamykam.
 8. Alucardd

  [Perm gag] <Yato>

  Mówili Ci żebyś przestał. Ostrzeżenie dostałeś. Zignorowałeś więc skończyłeś z PGAG-iem który został nadany nawet nie tydzień temu?Jeśli nie chciałeś mieć gaga trzeba było się zachowywać poprawnie i tyle. Nie zostanie on zdjęty przez najbliższy czas. Temat zamykam.
 9. Alucardd

  perm ban, nick d.va.

  Przy takim odwołaniu nie ma co. Zamykam ub nie ma.
 10. Alucardd

  BR#2 Just Billy

  Podanie przyjętę. Uprawnienia będą przyznane po uprzednim kontakcie ze mną lub Limbo.. Zamykam
 11. Alucardd

  PermBan Letmego1

  Z tego co pamiętam raczej nie zachowałeś się zbyt dobrze gdy odmówiono Ci odwołania. Nawet dopytywałeś się o możliwość kupna unbana poprzez "wsparcie serwera" na co otrzymałeś jednoznaczą odpowiedź nie. Co do powodów według mnie były one słuszne a sprawe zredagowałem żeby sobie przypomnieć co mniej więcej zaszło kiedy otrzymywałeś banicję. W związku z tym odwołanie odrzucam a ban pozostaje. Polecam Ci jeszcze trochę odczekać jeśli realnie jesteś zainteresowany ponowną grą na serwerze a tym bardziej przemyśl swoje zachowanie. (Kopiuj wklej jest tu realne) Temat zamykam.
 12. Alucardd

  [Odwołanie od bana]

  05.04 o godzinie 16:12 z tego co widzę ban się kończy. Zwyczajnie odczekaj swoją kare. Temat zamykam A jeszcze tak przyszłościowo - odwołujemy się od banów powyżej 24h.
 13. Alucardd

  [ban] SaJeReK

  Prośba odrzucona. Temat zamykam
 14. Alucardd

  <BR#2> TamrielH

  Podanie przyjętę. Temat zamykam proszę również o kontakt na discord w celu otrzymania rangii. Zamykam
 15. Alucardd

  BR#2 RavikPL

  Podanie przyjętę. Temat zamykam proszę również o kontakt na discord w celu otrzymania rangii. Zamykam
×