Jump to content

RushJa!

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About RushJa!

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:128705072
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wielkopolska
 • O mnie
  Gram na serwerach GMod.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1014 profile views
 1. RushJa!

  Problem z wykorzystaniem sieci przez Origina...

  Nie wydaje mi się, że to dostawca ucina (na początku pobierania pobierało normalnie). Mimo wszystko udało mi się to w końcu pobrać i dzięki za próby pomocy
 2. RushJa!

  Problem z wykorzystaniem sieci przez Origina...

  Dalej nic... Najgorsze są spadki do 40KB/s, bo za każdym razem muszę wtedy zatrzymywać pobieranie i je puszczać znowu i jest tak około 2MB/s i po 5-10 minutach to samo Mi to wygląda na problem Origina i jeżeli ktoś jeszcze ma pomysł niech pisze, proszę!
 3. RushJa!

  Problem z wykorzystaniem sieci przez Origina...

  Wyślij mi ten link z tymi zmianami w plikach, bo w tym to wiem co robić tylko nie wiem jak zacząć.
 4. RushJa!

  Problem z wykorzystaniem sieci przez Origina...

  Właśnie mam po kablu a bez niego nie da rady u mnie
 5. Witam. Mam pewien problem, ponieważ dwa dni temu zakupiłem grę Battlefield 1 i zainstalowanie jej sprawia mi wielkie trudności (instaluję ją już 10 godzin i mam pobrane 47GB z 68GB). Chodzi o to, że na Originie gra instaluje się od 40KB/s do 2MB/s - jest to bardzo losowe, bo mogę mieć przez 10 minut pobieranie w zakresie około 2MB/s i nagle spada do 40KB/s. Gdy wchodzę w menadżer zadań w zakładkę Sieć podczas pobierania owej gry wykorzystanie sieci oscyluje w granicach 20%, kiedy pobierając jakąś grę na steamie jest to ponad 50% (średnia szybkość pobierania gry na steamie u mnie wynosi 7MB/s). I tu właśnie chcę się was poradzić czy mogę w jakiś sposób te wykorzystanie zwiększyć, bo w internetach nic na ten temat nie znalazłem
 6. RushJa!

  <PH> kyrE

  WOW. W końcu Kyre się zdecydowałeś na jakiegoś administratora SG Masz bardzo dużo godzin na BR#3 (110h) i nigdy nie sprawiałeś mi problemów. Jesteś opanowany i poważny. Jestem oczywiście na TAK.
 7. RushJa!

  (BR) #3 Polish Gaming Comunity

  W punkcie szóstym powinien być jeszcze link do twojego GT: https://www.gametracker.com/player/Quentiss ♥/193.110.121.82:2323/ Mniejsza o to, ale obejrzyj sobie swoją aktywność która jest... beznadziejna. Jak widzisz twój ,,kuzyn" narobił Ci bardzo dużo biedy. W godzinach nocnych serwer prawie zawsze stoi pusty, więc nie widzę sensu w tym argumencie. Dla jasności co do aktywności to tak jak nie widzę sensu w argumencie tak samo nie widzę Ciebie na serwerze (chociaż nie było mnie tydzień, to jednak GT raczej nie kłamie). Jestem na NIE.
 8. RushJa!

  <BR3> MrNinja015

  W sumie breach upada i coraz to mniej na nim administracji, więc przydasz się na serwerze. Masz jednego bana, ale to było raczej na początku twojej gry na #3 (wiadomo każdy z nas popełnia jakieś błędy na początku). Widuje Cię bardzo często na serwerze i nigdy dla mnie nie sprawiałeś problemów. Masz mikrofon. Wydajesz się być ogarnięty. Ludzie Cie znają. Teraz bardzo przyda nam się jakakolwiek pomoc, więc jestem za tym, abyś dostał okres próbny i zobaczymy jak się sprawujesz Oczywiście jestem na TAK.
 9. RushJa!

  [Ban] diabełek ツ

  Nie udało mi się skontaktować z HIT Killerkrys i nie zebrałem żadnych zeznań. Próbowałem rozmawiać też z Antkiem, ale nic to nie dało. Jako że ban dobiegł końca, proszę o zamknięcie odwołania. Mimo to, spróbuje jeszcze porozmawiać z HIT Killerkrys.
 10. RushJa!

  [Ban] diabełek ツ

  Postaram się skontaktować z HIT Killerkrys1 i poznać jego zdanie. Raczej dzisiaj nie będzie to możliwe, ale jutro na pewno go gdzieś złapie. Narazie jestem przeciwny dawaniu unbana z powodu, że analizowałem to z innymi graczami (z poszkodowanym i osobą, która to widziała). Z naszych ustaleń wynikło, że to ty byłeś sprawcą. HIT Killerkrys po śmierci naukowca zapytał się czemu to zrobiłeś (w tym momencie strasznie ucichłeś) i odwrócił się do Ciebie (czyli w prawo). Po Twoim banie HIT Killerkrys nie protestował, więc jeszcze bardziej uświadomiłem się w przekonaniu, że zrobiłem dobrze. Gdy byliście w windzie, naukowiec i czwarta klasa D biegli koło siebie do windy (o mało klasy D też nie zabiło). Byli jeszcze daleko od was, ale ty powiedziałeś wtedy coś w stylu: czekaj nie jedź jeszcze! Nie wiem może chciałeś poczekać jeszcze na tamtą klasę D, albo poczekać by zabić naukowca z bronią. Po tym wszystkim wywnioskowałem, że musisz być sprawcą.
 11. RushJa!

  Podanko na Operatora [BR#2]

  Jestem na NIE. Podanie jest martwe od dłuższego czasu, więc chcę się wyrazić w jego sprawie. Nie będę pisał plusów i minusów, tylko od razu chcę poruszyć jedną rzecz, która powinna zamknąć podanie, czyli aktywność, która jest zerowa od dłuższego czasu i w ogóle się nie poprawia. Szkoda, że twoja aktywność jest żadna, bo na BR#2 naprawdę przydałoby się więcej administracji...
 12. RushJa!

  skarga ossa.09

  Gracz Ossa.09 i gracz adix907 zostali ukarani banami na podstawie zeznań trzech innych swiadków.
 13. RushJa!

  Czy ten PC będzie w ogóle działał?

  Wszystko spoko, ale nie mam czasu pisać Ci co bym dał żeby obniżać cenę więc powiem Ci tyle, że zasilacz to żeś sobie dobrał (chyba chciałeś bardzo zaoszczędzić :D) polecam Ci - http://www.komputronik.pl/product/212807/silentiumpc-vero-l1-500w.html albo niech ktoś coś zaproponuje bo pisze tak na szybko. Co do płyty głównej i CPU to nie jestem pewien, ale będzie chyba potrzebna aktualizacja biosu (tak było w moim przypadku). Teraz może coś o pamięci po prostu powiem, że wyglądają... więc zainwestuj trochę więcej w RAM np. hyperx 2x 4gb 2133mhz. Jeżeli chodzi o obniżenie ceny... zapomnij. Tak i jeżeli nie chcesz żeby Ci uszy wysadziło to weź poszukaj jakiegoś chłodzenia CPU np. Fortis 3.
 14. RushJa!

  jakie darmowe gry polecacie?

  Jakbyś chciał się wciągnąć to polecam Planetside 2 serwer Coobalt, frakcja NC, kilka poradników a jak już wbijesz sensowny level to się zgłoś do PL13.
 15. RushJa!

  (BR) #3 Rainbow.pilch

  Plusy: - aktywność, - ilość godzin przegranych na serwerze, - przestrzeganie regulaminu (1 ban), - dobre relacje z innymi graczami, Minusy: - rzadko używasz mikrofonu (mimo to bardzo dobrze pamiętam jak brzmisz i jesteś ogarnięty) Przyda się ktoś nowy w administracji BR#3 bo jak słusznie zauważyłeś ostatnio jest nas niewielu. Jestem na TAK. ///Czerwony dla administracji oSi'
×