Jump to content

husiek1996

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

About husiek1996

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdańsk
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To ja zacznę robić już tryb. Dzięki za informację. Pozdrawiam.
 2. Myślisz, że zrobicie taki serwer? Bo się boję że nie Znaczy ja przygotuję tryb a wy wystartujecie z serwerem mi chodzi.
 3. Widzę, że wiele osób widzi i się nie wypowiada. Zachęcam do wyrażenia swojej opini pozytywnej lub negatywnej! I dodatkowo ja mogę go zrobić ale chcę wiedzieć czy powstanie ten serwer bo na marne pracować nie będę, no bo po co?
 4. Najpierw to chcę zobaczyć czy ktoś będzie chciał ten tryb a potem razem z strefą gier bym go zrealizował.
 5. Witam! Chciałbym przedstawić wymyślony przeze mnie tryb gry! Zarys Ogólny: W pewnym miejscu (Na mapie) pojawiło się gniazdo dziwnych stworzeń. Nikt nie interesował się tym, aż do czasu gdy z gniazda wybigły okropne kreatury które wybiły dużą część ludzi! Teraz kilka ocalałych musi przetrwać w tym piekle. Role: Ludzie - Policjant - Jego zadaniem jest chronienie ludności cywilnej i niszczenie jaj roju! Posiada pistolet. Maxymalna liczba: 2 - Naukowiec - Jego zadaniem jest opracowanie leków na różnego rodzaju choroby i infekcje, w tym celu musi szukać martwy
 6. Nazwa: Scp-074 Strażniczka Bramy Statystyki(Zdrowie/Szybkość/Inne*): Szybkość: Taka sama jak Scp-173 Hp: 2000 Atak Podstawowy(LPM): Scp przenosi się blisko najbliższego gracza i staje się niewidzialny na 25s. Może użyć ponownie co 40s. Specjalna Umiejętność(PPM)*: Scp wydaje z siebie ryk który powoduje wśród pobliskich graczy halucynacje samego siebie na 120s. (Jeśli był niewidzialny staje się widzialny) Może użyć ponownie za 150s. Proponowany skin: Klasyfikacja/Nastawienie: Wrogi dla wszystkiego co istnieje. Proponowany Respawn*: Nie wiem gdzie może gdz
 7. Jeśli chodzi o psychola to zgadzam się że na początku nikt by nie współpracował ale później już z przyzwyczajenia gracze będą chcieli wygrać i dlatego zaczną współprace. (PS. Wymyśliłem tryb dlatego że i lubię grać mega koksem i lubię z takim walczyć) Allach Akbar powinien przypaść do gustu bo zmusza do myślenia dzięki czemu gracze dostaną większe wyzwanie a mało jest osób które nie lubią wyzwań. Amfiteatr jest ciekawy gdyż wprowadza totalną zmianę, jednak rozumiem że nie każdemu może przypaść do gustu. Kuba Rozpruwacz mógłby mieć (tak jak napisał @Miszczu)
 8. Jestem za, argumenty do mnie przemawiają.
 9. Hejka mam kilka ciekawych pomysłów na rudy bonusowe. (Chyba ciekawe) Zacznę: Psychol na wolności ! W tej rundzie każdy ma pistolet i nie ma mordecy, za to pojawia się psychol z piłą mechaniczną. Wyróżnia się on wyglądem więc od razu wiadomo kto nim jest, problem pojawia się z powstrzymaniem go. Psychol jest swego rodzaju "bossem" którego można zabić jedynie współpracując. (Taka odskocznia od standardu) Świadkowie nie różnią się niczym od zwykłych poza tym że mają broń, psychol jest wytrzymalszy od mordercy i trochę wolniejszy od światków.
 10. Jestem na tak, ale znów @Mordencjusz ma rację (Cóż za inteligenty człowiek)
 11. Myślę że możnaby się oprzeć o opinię graczy i ich pomysły.
×
×
 • Create New...