Jump to content

PutaMadre

Użytkownik
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

2 Followers

About PutaMadre

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Hammerfell
 • O mnie
  sranie w banie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2003 profile views
 1. PutaMadre

  Propozycje i pomysły

  Dajcie jakiegoś buffa na silenced m4a1, bo tylko ten psychol z Poznania tym gra, a i nerf dla lugera albo buff dla orzełka pls.
 2. PutaMadre

  [ban] skórkowy

  Jedyna osoba, która dostała punkty od skóry to tako, które zresztą dałby mu pewnie sam azus, gdyby tako go tylko o to zapytał. Na jb skórkowy nie używał uprawnień administratora, a same punkty zostały już wcześniej dodane na konto azusa. Grał on na jb tyle, co nic, a serwer nie był wtedy nawet podpięty pod sb, ponieważ dzień wcześniej zaprosiłem na serwer an!mala, który również posiadał bana. Więcej szkody dla serwera od skórkowego wniósł sam [email protected] jb. Piszę tu to samo, co napisałem ci w prywatnej wiadomości szejdi i następnym razem nie podpinaj mnie pod żebranie punktów na jb. Jedyne nadużycia miały miejsce na briczu, tak jak już wspomniał wyżej alucard. Dla mnie skórkowy może dostać tego ub i sobie egzystować na tym scp rp, nic do niego nie mam.
 3. Ok. Hejterzy mają nasrane w głowach. Zapraszam: https://steamcommunity.com/groups/pompiarzesaspoko
 4. PutaMadre

  [TTT] MR.Edzio72

  Aktualnie kandydat należy do grupy szkalującej część graczy naszego serwera. Jestem stanowczo przeciwny przyjęciu w/w gracza na stanowisko administratora naszego ttt.
 5. PutaMadre

  Metal i Rock

  1. Refren zajebisty i ogólnie kozak piosenka, prawie jak ja. 2. Stara piosenka, ale wstawili git animację, więc czemu by nie podesłać. 3. Nie jest złe. 4. Dobra i szybka nuta, ba nawet lepsza od pierwszej piosenki, ale cały czas są lepsze rzeczy.
 6. PutaMadre

  <BR> NeCkeR

  Jedna z nielicznych osób ze starej administracji bricza, która nie ma problemów psychicznych i obsesji na punkcie dojechania aktualnej administracji (nie jest to hipokryzja, ponieważ dla mnie sam tryb jest żartem, a aktualna partyzantka byłej administracji tylko to potwierdza). Na pewno Sherlockowi Tamrielowi przyda się pomocnik. Tak.
 7. Wygrana dla T 1:14 - 1:29 Wygrana dla Inno 1:37 - 1:51 Wygrana Inno poprzez koniec czasu 3:53 - 4:06
 8. PutaMadre

  [TTT] LupoFajnie

  Z tego, co pamiętam to połowa administracji na briczu, w momencie przyjęcia na stanowisko miała 12 lat czy to mentalnie, czy jednak taki był ich faktyczny wiek, więc rok w tę czy w drugą stronę nic nie zmieni. Imo można dać mu szansę, pod warunkiem, który napisał @Laki. Może jeden z nowych kandydatów będzie chciał mu pomóc @Szjdss, @DnCiak?
 9. PutaMadre

  [Ban] Brzydkionjest

  Gdyby nie ten fragment z dankenem to pewnie nikogo by ten ub nie obchodził, ale jeśli masz wnieść takie zmiany, to zapraszam serdecznie. Tym sojuszem zrobił mniej szkody niż bonus na wczorajszej gali, swoje chłopak odsiedział, dajcie mu ub pls.
 10. PutaMadre

  <TTT> DnCiak

  odpowiedzialny oraz miły brudas i jako jeden z nielicznych kandydatów potrafi powiedzieć 'rabarbar'. na tak Pozdrów rodzinkę Tako
 11. PutaMadre

  <TTT> The Cruelest

  fajnie się z nim gra w catana no i ofcourse jest on jedyną osobą, która zbanuje pana wyżej tango alpha kilo
 12. PutaMadre

  Przeterminowane warny

  Data nadania warna wraz z powodem: Spam - Wiemy jak bardzo masz wywalone w breach. Ale już nie zawalaj nimi tematów takimi tekstami. (Ostrzeżony przez VargasOgnisty Monday o 16:45) Ostrzeżenie - Brak sensownej argumentacji + mizerna próba prowokacji. (Ostrzeżony przez Remzo 5 Luty) Prosiłbym, jeśli jest taka możliwość, o nadanie daty wygaśnięcia warnów. Decyzja: Zwarzywszy na Twoje zachowanie wobec użytkowników gmoda oraz warunek, żaden z warnów na tą chwilę nie zostanie usunięty lub zmieniony na warn czasowy. Przypominam Ci umowę z Kare: "Działanie na szkodę sieci oraz serwerów Breach + obrażanie użytkowników forum Usunąłem blokadę na forum, żeby mógł napisać odwołanie - ustalone ze mną po discordzie. W razie jakiegokolwiek wybryku banować z miejsca."
 13. PutaMadre

  Seriale

  Może nie jest jakoś strasznie poj**any, ale polecam Sons of Anarchy, trzyma fajny klimacik.
 14. PutaMadre

  [TTT] LupoFajnie

  Bezkonfliktowy, preferowany wiek prawie idealny, pewny siebie. Do odważnych świat należy, tak.
 15. PutaMadre

  [skarga]Laki

  Tako jest osobą, której raczej nikt nie bierze na poważnie, a przynajmniej nikt normalny. Obrażałem się z nim więcej godzin niż trwały nasze normalne rozmowy, ale go na swój sposób kocham. O tobie mam wręcz przeciwne zdanie. Na początku byłeś naprawdę spoko gościem, ale teraz jakby to powiedzieć, zje*ałeś się, przynajmniej dla mnie jako gracz. Chamstwo i pycha to twoja mocna strona. To już nie ta sama osoba, z którą kiedyś dzieliłem serwer, ba teraz nawet go częściowo przez ciebie opuściłem.
×