Skocz do zawartości

PutaMadre

Użytkownik
 • Zawartość

  218
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

2 obserwujących

O PutaMadre

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Hammerfell
 • O mnie
  sranie w banie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1813 wyświetleń profilu
 1. PutaMadre

  Przeterminowane warny

  Data nadania warna wraz z powodem: Spam - Wiemy jak bardzo masz wywalone w breach. Ale już nie zawalaj nimi tematów takimi tekstami. (Ostrzeżony przez VargasOgnisty Monday o 16:45) Ostrzeżenie - Brak sensownej argumentacji + mizerna próba prowokacji. (Ostrzeżony przez Remzo 5 Luty) Prosiłbym, jeśli jest taka możliwość, o nadanie daty wygaśnięcia warnów. Decyzja: Zwarzywszy na Twoje zachowanie wobec użytkowników gmoda oraz warunek, żaden z warnów na tą chwilę nie zostanie usunięty lub zmieniony na warn czasowy. Przypominam Ci umowę z Kare: "Działanie na szkodę sieci oraz serwerów Breach + obrażanie użytkowników forum Usunąłem blokadę na forum, żeby mógł napisać odwołanie - ustalone ze mną po discordzie. W razie jakiegokolwiek wybryku banować z miejsca."
 2. PutaMadre

  [Skarga] Alucard, NavySealPL

  Chciałbym zaznaczyć, że piszę tego posta jako osoba postronna i widzę, że każda ze stron sra sobie do gardeł, przykładem może być na przykład robienia jako osoba dorosła/pełnoletnia serwera discord, którego jednym z głównych celów jest szkalowanie 13-latka. 13-latka, ty wiesz, że to nie jest zachowanie godne administratora? Tym bardziej że osoba poszkodowana była członkiem administracji w owym momencie. Druga strona także odpie*dala jakieś spiski na aktualną władzę serwera, co z resztą też jest niezłym absurdem. A teraz do idąc do samej skargi, laki ładnie wyżej zaznaczył, że [email protected] powinien chociaż wyjaśnić, dlaczego makłowicz stracił rangę. Treść bana nadanego przez pana fokę też jest napchana powodami na siłę, a powody te można łatwo wyjaśnić, a mianowicie od kiedy banuje się ludzi za złożenie rezygnacji po wyrzuceniu z administracji X D? Co do spamu postami na forum to raczej osoba, która pierwsza napisała posta, była pierwowzorem, za którą ślepo podążyły inne owieczki, em aj rajt? To nadużycie uprawnień po wydaleniu zostało ładnie wyjaśnione już przez azusa. Został trolling, ale czy na trolling są jakieś dowody, bo skargi raczej nie widziałem, filmiku potwierdzającego też nie, nawet ss, a jakby trollował od dłuższego czasu do czemu miał uprawnienia, aż do przedwczorajszego dnia? Według mnie ban nałożony na makłowicza nie ma najmniejszego sensu.
 3. PutaMadre

  Seriale

  Może nie jest jakoś strasznie poj**any, ale polecam Sons of Anarchy, trzyma fajny klimacik.
 4. PutaMadre

  [TTT] LupoFajnie

  Bezkonfliktowy, preferowany wiek prawie idealny, pewny siebie. Do odważnych świat należy, tak.
 5. PutaMadre

  [skarga]Laki

  Tako jest osobą, której raczej nikt nie bierze na poważnie, a przynajmniej nikt normalny. Obrażałem się z nim więcej godzin niż trwały nasze normalne rozmowy, ale go na swój sposób kocham. O tobie mam wręcz przeciwne zdanie. Na początku byłeś naprawdę spoko gościem, ale teraz jakby to powiedzieć, zje*ałeś się, przynajmniej dla mnie jako gracz. Chamstwo i pycha to twoja mocna strona. To już nie ta sama osoba, z którą kiedyś dzieliłem serwer, ba teraz nawet go częściowo przez ciebie opuściłem.
 6. PutaMadre

  Metal i Rock

  Dzień dobry, dzisiaj stawiam na folk od shamana. Ostatnio się zakochałem w tym utworze Stara, ale świetna piosenka od Eluv
 7. PutaMadre

  .

  kocham cię
 8. Dzień dobry gracze, drodzy koledzy z administracji, mateo Z racji, że w znacznym stopniu wypaliłem się z chęci grania w cokolwiek, tym bardziej garry's moda, chciałbym zrezygnować z pełnienia funkcji operatora na naszym ttt. Granie na serwerze nie daje mi już żadnej frajdy, a dzięki pewnej świetnej osobistości, uświadomiłem sobie, że sama ranga w znacznym stopniu zniechęcała mnie do dalszego życia na serwerze. Życzę wam, żeby strefa trwała jak najdłużej. Pozdrawiam, przybłęda z bricza
 9. PutaMadre

  [skarga] Kreciq

  No w sumie to byłem na serwerze tylko dlatego, że zapomniałem o gmodzie w tle, ale kreciq masz mnie na steamie, mogłeś napisać, to bym sprawdził ów sytuację. Skarga jest zawsze dobra, nie tylko ma ona na celu ukaranie gracza/operatora/administratora, ale pokazanie błędu. Jeśli takie sytuacje były wcześniej, a nikt kreciqowi tego nie wypomniał to, co się dziwicie, że dalej tak postępuje. Imo skarga ma sens.
 10. PutaMadre

  Ban LPzdzichu

  Imo ban zasłużony, takie zachowanie nie powinno być tolerowane na serwerze. Co do pytania @edzio72, obraz upamiętnia koniec wojny trzydziestoletniej/traktat westfalski.
 11. PutaMadre

  [Ban] Hasaci

  Koleżko, ale wiesz, że już nie masz tego bana? Aktualny jest za ghosting, pozdrawiam.
 12. PutaMadre

  [Skarga] M.K.L & Maco

  Bany zostały nadane. Skarga do zamknięcia.
 13. PutaMadre

  Zasady rozgrywki serwera PrisonRP

  Czekam z niecierpliwością.
 14. PutaMadre

  [Plac Zabaw] Adaś

  Teraz bez prowo do legusa. Wbiłem dzisiaj pierwszy raz na serwer i zostałem nie lada zaskoczony. Zawsze myślałem, że na placyku grają sami degeneraci, ale po dzisiejszym dniu zmieniłem swoje zdanie, a jednym z powodów był @Adas, który jako pierwszy wyciągał pomocną dłoń. Gracz jest także kulturalny i na swój sposób miły. Jak najbardziej na tak. B.R.
 15. PutaMadre

  [TTT] Snajpero

  Oni już nie są w administracji dałnie. Co do samego podania, snajpero spoko gość, nie sprawia problemów. Można mu dać szansę.
×