Jump to content

PutaMadre

Użytkownik
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

3 Followers

About PutaMadre

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Hammerfell
 • O mnie
  jestem jak AIDS, każdy o mnie słyszał
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2400 profile views
 1. Wygrana przez timeout Wygrana dla T
 2. PutaMadre

  Co dalej z placem?

  Problem jest w tym, że jak Jesus był [email protected] to serwer przynajmniej stał
 3. PutaMadre

  [ban] Red Lagger

  Cała sytuacja by się nie wydarzyła, gdyby pewien pijany admin nie wszedł na serwer, niby każdy odpowiada za siebie, ale w stosunku do tego admina nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje, więc czemu by lagger miał nie dostać kolejnej szansy? Chłopak odczekał już sporo czasu, więc jak najbardziej chciałbym zobaczyć go jeszcze raz w naszej umierającej już społeczności.
 4. PutaMadre

  Propozycje i pomysły

  Dzień dobry, minigun jest useless bronią z tshopu i aż prosi się o buffa na dmg, bo jest po prostu za słaby. Mam nadzieję, że zdołacie zapewnić mu najlepszą pomoc Pozdrawiam
 5. PutaMadre

  [TTT] Zajuu

  Zaju spoko gość, zna się na scp, więc jak najbardziej na tak.
 6. PutaMadre

  [ban] t0nik

  Ostatnio zdarzyło rozmawiać z tonikiem i mogę powiedzieć, że serio żałował swojego zachowania. Skoro połowa serwera jest już zdegenełowana to dlaczego by nie dać mu jeszcze jednej szansy.
 7. Buenos Nieźle, haha Xd
 8. PutaMadre

  <TTT> Januszek

  Widać, że chłopak jest ze śląska i to jest chyba jedyny minus, poza tym to wszystko git. Tak
 9. PutaMadre

  <M> Yuudachi-San

  Aktualnie stan murdera jest gorszy od 15-latki z depresją, 2/3 administracji wali konia (dosłownie i w przenośni) i pan wyżej musi sam zajmować się tym bałaganem. Imo każda pomocna dłoń się przyda, a yuudiego w sumie spoko zapamiętałem, więc chciałbym go zobaczyć z rangą większą niż "zaufany".
 10. PutaMadre

  Propozycje i pomysły

  Ja tęsknie za granatem rozbrajającym i flashbangiem. W tshopie do teraz są itemy, których nikt nie używa, a nie zostały potraktowane tak brutalnie, jak granat rozbrajający. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=249131537 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=481628210
 11. PutaMadre

  Który scp jest waszym ulubionym?

  Łazarz, bo tepa do łezowego Plaga, bo oglądam takiego youtubera Pieseł, bo oglądam bladiego
 12. PutaMadre

  [Ban] Kyle

  Ban za propkill na miesiąc? Jeez, praktycznie każdy stary gracz lubi sobie popropkillować, a szczerze propkill nie różni się dla mnie prawie niczym od zwykłego rdma poza faktem, że jeśli potrafisz dobrze rzucić propem, to nie tracisz karmy. Wypominacie ludziom, że chcą mieć trochę zabawy z gry, a mrużycie oczy na osoby w administracji, które śmieją się z osób młodszych/które nie przeszły mutacji. Sam ban powinien być max na 3 dni.
 13. PutaMadre

  Ranga dziewczyna

  Teraz wyjdź z domu, poobserwuj sobie chwilę co się dzieje dookoła i powiedz mi, gdzie do chuja 20 typa biega ci przez uliczkę i wali komplementy do jednej laski XD? Teraz jeszcze raz przeczytaj mojego posta, w którym chodzi o zabranie im ZAREZERWOWANEGO slota, niech sobie mają kolorek, nie pisałem przecież, żeby go zabrali.
 14. PutaMadre

  Ranga dziewczyna

  jakoś doszliśmy do porozumienia, temat można zamknąć
 15. PutaMadre

  Ranga dziewczyna

  Dzień dobry, Chciałbym tutaj poruszyć kwestię zarezerwowanego slota dla rangi dziewczyna za po prostu bycie sobą, czyli wylęgarnią cringe'u w internecie. Sam różowy kolorek daje lasce 50% atencji serwera od grona stulejarzy, na których widok chce mi się rzygać, ale dlaczego taka "gamer girl" dostaje przy tym zarezerwowanego slota za posiadanie cycków X D? #Równouprawnienie Zapraszam do wypowiedzi, Pozderki
×