Jump to content

PutaMadre

Użytkownik
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

2 Followers

About PutaMadre

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Hammerfell
 • O mnie
  sranie w banie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1914 profile views
 1. PutaMadre

  <BR> NeCkeR

  Jedna z nielicznych osób ze starej administracji bricza, która nie ma problemów psychicznych i obsesji na punkcie dojechania aktualnej administracji (nie jest to hipokryzja, ponieważ dla mnie sam tryb jest żartem, a aktualna partyzantka byłej administracji tylko to potwierdza). Na pewno Sherlockowi Tamrielowi przyda się pomocnik. Tak.
 2. Wygrana dla T 1:14 - 1:29 Wygrana dla Inno 1:37 - 1:51 Wygrana Inno poprzez koniec czasu 3:53 - 4:06
 3. PutaMadre

  [TTT] LupoFajnie

  Z tego, co pamiętam to połowa administracji na briczu, w momencie przyjęcia na stanowisko miała 12 lat czy to mentalnie, czy jednak taki był ich faktyczny wiek, więc rok w tę czy w drugą stronę nic nie zmieni. Imo można dać mu szansę, pod warunkiem, który napisał @Laki. Może jeden z nowych kandydatów będzie chciał mu pomóc @Szjdss, @DnCiak?
 4. PutaMadre

  [Ban] Brzydkionjest

  Gdyby nie ten fragment z dankenem to pewnie nikogo by ten ub nie obchodził, ale jeśli masz wnieść takie zmiany, to zapraszam serdecznie. Tym sojuszem zrobił mniej szkody niż bonus na wczorajszej gali, swoje chłopak odsiedział, dajcie mu ub pls.
 5. PutaMadre

  <TTT> DnCiak

  odpowiedzialny oraz miły brudas i jako jeden z nielicznych kandydatów potrafi powiedzieć 'rabarbar'. na tak Pozdrów rodzinkę Tako
 6. PutaMadre

  <TTT> The Cruelest

  fajnie się z nim gra w catana no i ofcourse jest on jedyną osobą, która zbanuje pana wyżej tango alpha kilo
 7. PutaMadre

  Przeterminowane warny

  Data nadania warna wraz z powodem: Spam - Wiemy jak bardzo masz wywalone w breach. Ale już nie zawalaj nimi tematów takimi tekstami. (Ostrzeżony przez VargasOgnisty Monday o 16:45) Ostrzeżenie - Brak sensownej argumentacji + mizerna próba prowokacji. (Ostrzeżony przez Remzo 5 Luty) Prosiłbym, jeśli jest taka możliwość, o nadanie daty wygaśnięcia warnów. Decyzja: Zwarzywszy na Twoje zachowanie wobec użytkowników gmoda oraz warunek, żaden z warnów na tą chwilę nie zostanie usunięty lub zmieniony na warn czasowy. Przypominam Ci umowę z Kare: "Działanie na szkodę sieci oraz serwerów Breach + obrażanie użytkowników forum Usunąłem blokadę na forum, żeby mógł napisać odwołanie - ustalone ze mną po discordzie. W razie jakiegokolwiek wybryku banować z miejsca."
 8. PutaMadre

  Seriale

  Może nie jest jakoś strasznie poj**any, ale polecam Sons of Anarchy, trzyma fajny klimacik.
 9. PutaMadre

  [TTT] LupoFajnie

  Bezkonfliktowy, preferowany wiek prawie idealny, pewny siebie. Do odważnych świat należy, tak.
 10. PutaMadre

  [skarga]Laki

  Tako jest osobą, której raczej nikt nie bierze na poważnie, a przynajmniej nikt normalny. Obrażałem się z nim więcej godzin niż trwały nasze normalne rozmowy, ale go na swój sposób kocham. O tobie mam wręcz przeciwne zdanie. Na początku byłeś naprawdę spoko gościem, ale teraz jakby to powiedzieć, zje*ałeś się, przynajmniej dla mnie jako gracz. Chamstwo i pycha to twoja mocna strona. To już nie ta sama osoba, z którą kiedyś dzieliłem serwer, ba teraz nawet go częściowo przez ciebie opuściłem.
 11. PutaMadre

  Metal i Rock

  Dzień dobry, dzisiaj stawiam na folk od shamana. Ostatnio się zakochałem w tym utworze Stara, ale świetna piosenka od Eluv
 12. PutaMadre

  .

  kocham cię
 13. PutaMadre

  .

  Dzień dobry gracze, drodzy koledzy z administracji, mateo Z racji, że w znacznym stopniu wypaliłem się z chęci grania w cokolwiek, tym bardziej garry's moda, chciałbym zrezygnować z pełnienia funkcji operatora na naszym ttt. Granie na serwerze nie daje mi już żadnej frajdy, a dzięki pewnej świetnej osobistości, uświadomiłem sobie, że sama ranga w znacznym stopniu zniechęcała mnie do dalszego życia na serwerze. Życzę wam, żeby strefa trwała jak najdłużej. Pozdrawiam, przybłęda z bricza
 14. PutaMadre

  [skarga] Kreciq

  No w sumie to byłem na serwerze tylko dlatego, że zapomniałem o gmodzie w tle, ale kreciq masz mnie na steamie, mogłeś napisać, to bym sprawdził ów sytuację. Skarga jest zawsze dobra, nie tylko ma ona na celu ukaranie gracza/operatora/administratora, ale pokazanie błędu. Jeśli takie sytuacje były wcześniej, a nikt kreciqowi tego nie wypomniał to, co się dziwicie, że dalej tak postępuje. Imo skarga ma sens.
 15. PutaMadre

  Ban LPzdzichu

  Imo ban zasłużony, takie zachowanie nie powinno być tolerowane na serwerze. Co do pytania @edzio72, obraz upamiętnia koniec wojny trzydziestoletniej/traktat westfalski.
×