Skocz do zawartości

PutaMadre

Użytkownik
 • Zawartość

  200
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Zawartość dodana przez PutaMadre

 1. PutaMadre

  [skarga] Kreciq

  No w sumie to byłem na serwerze tylko dlatego, że zapomniałem o gmodzie w tle, ale kreciq masz mnie na steamie, mogłeś napisać, to bym sprawdził ów sytuację. Skarga jest zawsze dobra, nie tylko ma ona na celu ukaranie gracza/operatora/administratora, ale pokazanie błędu. Jeśli takie sytuacje były wcześniej, a nikt kreciqowi tego nie wypomniał to, co się dziwicie, że dalej tak postępuje. Imo skarga ma sens.
 2. PutaMadre

  Ban LPzdzichu

  Imo ban zasłużony, takie zachowanie nie powinno być tolerowane na serwerze. Co do pytania @edzio72, obraz upamiętnia koniec wojny trzydziestoletniej/traktat westfalski.
 3. PutaMadre

  [Ban] Hasaci

  Koleżko, ale wiesz, że już nie masz tego bana? Aktualny jest za ghosting, pozdrawiam.
 4. PutaMadre

  [Skarga] M.K.L & Maco

  Bany zostały nadane. Skarga do zamknięcia.
 5. PutaMadre

  Zasady rozgrywki serwera PrisonRP

  Czekam z niecierpliwością.
 6. PutaMadre

  [Plac Zabaw] Adaś

  Teraz bez prowo do legusa. Wbiłem dzisiaj pierwszy raz na serwer i zostałem nie lada zaskoczony. Zawsze myślałem, że na placyku grają sami degeneraci, ale po dzisiejszym dniu zmieniłem swoje zdanie, a jednym z powodów był @Adas, który jako pierwszy wyciągał pomocną dłoń. Gracz jest także kulturalny i na swój sposób miły. Jak najbardziej na tak. B.R.
 7. PutaMadre

  [TTT] Snajpero

  Oni już nie są w administracji dałnie. Co do samego podania, snajpero spoko gość, nie sprawia problemów. Można mu dać szansę.
 8. PutaMadre

  |Skarga| RaKNeT

  Przejmuję sprawę. Oskarżony dostaje bana na miesiąc. Skargę można zamknąć. EZ CLAP
 9. PutaMadre

  Propozycje piosenek na zakończenie rundy

  od 0:14 Generalnie piosenka pasuje do atmosfery naszego serwera. Można też użyć jako piosenka do ls.
 10. PutaMadre

  [SKARGA] str|ke! :3

  Dokładnie tak było, wnoszę o gaga na 15 minut
 11. PutaMadre

  [TTT] Cezary_PL

  Krótko, zwięźle i na temat. Czarek spoko był adminem, tak.
 12. PutaMadre

  Propozycje i pomysły

  Jeśli gracz myśli to nie będzie rzucał randomowo granatów. TTT jest teraz strzelanką, a nie jak w założeniu trybem detektywistycznym, w którym nie było miejsca na ludzi bez mózgu.
 13. PutaMadre

  Propozycje i pomysły

  Jak już piszemy o takich genialnych pomysłach jak przeniesienie he do tshopa, to może przywrócimy digla do poprzedniego stanu. Z m24 można zmienić nazwę na AWP i wrzucić do tshopa. Fala wrócić do poprzedniego stanu. Znerfcie pompy, żeby gracze ze scoutem mogli wygrywać w końcu 1v1 na close range. Zgadzam się z nerfem na lugera.
 14. PutaMadre

  [ban] Teemo

  Imo każdy zasługuje na kolejną szansę, jeśli rzeczywiście się poprawisz to, czemu by nie. Za pozytywną odpowiedź pod odwołaniem należy się 5 skrzynek z tfa, po więcej informacji pisz do mnie na priv.
 15. PutaMadre

  [Plac Zabaw] Heroes

  Pogrywał ostatnio na ttt, może i się nie popisał skillem z csa (pewnie go tam nawet nie ma hehe), ale zachowywał się przyzwoicie. Tak.
 16. PutaMadre

  [ban] PoProstu

  Gracz ma ledwo co półtorej godziny i dostał bana na 3 dni za zabicie klasy D. Zapraszam na ttt, tutaj za rdma kara jest wymierzana w slayach! A tak serio, imo ban jest lekką przesadą. Skoro zabity gracz nie napisał reporta, to nie widzę problemu, slay by w zupełności wystarczył jako pouczenie.
 17. PutaMadre

  [PLAC ZABAW] Garzki™

  Jeśli na placyku zachowujesz się tak samo, jak na forum to nie mam żadnych przeciwwskazań, jestem na tak.
 18. PutaMadre

  Regulamin - pytania, wnioski i interpretacja

  Zapewne Maxiurowi chodzi o to, że w prawie każdej celi jest secret, więc czy można dawać pozostałym graczom rozkazy bez względu, czy są w celi, czy nie.
 19. PutaMadre

  Ban na strefa gier :< Gmod

  Ban zdjęty. Temat można zamknąć.
 20. PutaMadre

  Ban na strefa gier :< Gmod

  Mogę ci zdjąć bana, ale następny taki wybryk będzie karany permem, bo skoro zrozumiałeś swój błąd to, czemu miałbyś go powtórzyć? Napisz, czy się zgadzasz na taki układ, a po tym można zamknąć temat.
 21. PutaMadre

  Ban na strefa gier :< Gmod

  Lepiej ci będzie, jeśli sobie posiedzisz na tym banie. Będzie to dobra nauczka na przyszłość.
 22. PutaMadre

  [TTT]Puta to Kozak

  1. Wiek (preferowany >= 16) - 18 2. Adres e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:1:68438459 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator - W gmodzie? Tak, na naszym kochanym serwerze bricz #1. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty? Gram na naszym tititi już od nawet długiego czasu i od kilku tygodni można zauważyć niemałą lukę, jeśli chodzi o ilość administracji (w porównaniu do poprzednich okresów). Jako przykładny metalowiec chcę pomóc tym, którzy pilnują serwera. Same uprawnienia przydadzą mi się nie raz podczas łapania ghosterów czy też do zaprowadzenia spokoju na serwerze. Wydaje mi się, że mimo niegdyś łatki trolla jestem nawet ogarniętą osobą, żeby dostać te podstawowe administracyjne uprawnienia. Edit./ Jako toxik potrafię rozmawiać z prawie każdym graczem i wydaje mi się to sporym plusem. heh roy
 23. PutaMadre

  <TTT> Kreciq

  Twoje zachowanie od pierwszej wizyty zmieniło się drastycznie, oczywiście na dobre, ale jestem zmuszony być neutralny, ponieważ nie podoba mi się twoje zachowanie w stosunku do młodszych graczy. Popraw to, a będę mógł z sumieniem powiedzieć, że się nadajesz. Powodzenia.
 24. PutaMadre

  [TTT] Batumen

  Chłopak zna regulamin i jest aktywny. Dla mnie może być, zważając na małą dzisiaj liczbę aktywnej administracji. Jeśli chodzi o problem przedstawiony przeze mnie w poprzednim zdaniu, to sam bym się nawet podjął próby rozwiązania tej sprawy, no niestety, ale mam pewne ograniczenia heh. Ukształtuj, tak jak laki wyżej napisał, swoją serwerową osobowość
 25. PutaMadre

  [BAN]Don Mateo.

  Tutaj mateo muszę się z tobą nie zgodzić, jako gracz naszego serwera, nie raz widziałem jak administrator/operator dostawał slaya, więc imo śmieszna sytuacja, że mówisz o niesprawiedliwości. Co do moreno, to tak, jest on toksyczny, ale ty nie jesteś lepszy, administratorzy także na ciebie przymykali oko.
×