Skocz do zawartości

PutaMadre

Użytkownik
 • Zawartość

  144
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez PutaMadre

 1. PutaMadre

  Metal i Rock

  Raczej każdy szanujący się metalowiec przesłuchał już nowy album powerwolfa! Według mnie jedną z lepszych piosenek jest tam Venom of Venus, ale chyba zakochałem się w tej bardziej "ogolonej" wersji: Całkiem nowy kawałek korpów, który jest jak zwykle świetny! (Przypominam! Nowy album ukarze się 7 września!) I na koniec chyba moja nowa miłość (Dzięki @Kare )
 2. PutaMadre

  <BR#3> Zmiana

  Wywalcie bricza #3 i postawcie tpe.
 3. PutaMadre

  Fortnite Uratujmy Świat

  Z chęcią bym z tobą zagrał takuś. Jeśli był byś tak miły, to napisz mi na privie do kiedy jest ta przecena.
 4. PutaMadre

  [skarga] Skarga na gracza Doctor PuPu

  Zreportowałeś apapę na serwerze, report został rozpatrzony negatywnie i tyle. Nie wiem czemu chcecie dla innych slaya, jaka to jest satysfakcja?
 5. PutaMadre

  [ban] Ainzu Uru Goun

  Sposobem na udowodnienie swojej niewinności może być nagranie filmiku, tak jak zrobił to @Sir. Danken Lore. Post ten może zostać ukryty, jest to tylko moja mała podpowiedź!
 6. PutaMadre

  [Perm Gag] [#1]

  Według mnie pgag powinien zostać. Tak swoją drogą, @Sinon ❥ (Asada Shino) jesteś facetem czy kobietą? W podaniu piszesz jako mężczyzna, a tu już jesteś kobietą.
 7. PutaMadre

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Jak to Gerard ujął "Agent 07" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 8. PutaMadre

  Tło forum

  Dobre, co nie?
 9. PutaMadre

  Skarga

  To ja byłem, sory misclick
 10. PutaMadre

  <M> Andermen

  W sumie to brakuje wam jakiejś normalnej osoby na murderze. Minus jest taki, że nie ma regularnego miesiąca, lecz masz ponad 800 godzin, więc raczej nie jest to duży problem. Tak.
 11. PutaMadre

  Metal i Rock

  Świetna piosenka rosyjskiego zespołu: I nowy Powerwolf: Oraz Korpiklaani:
 12. PutaMadre

  Serwer minecraft

  Granie bez modów może się naprawdę szybko znudzić, lecz zaopatrzenie serwera w mody może zmniejszyć liczbę osób, które by chciały grać. Pytanie czy opłaca się polepszać grę względem utraty graczy? Raczej nie. Kolejne pytanie czy serwer będzie stworzony bardziej pod pvp czy może pve. Serwer pvp opłacał by się przy co najmniej 20 osobach. Swoją drogą, komu by się chciało tylko budować? Graczy pvp raczej by było więcej. Można też podjąć ryzyko wprowadzenia modów, być może dużo osób by wtedy zaopatrzyło się w "mini upgrade'y" do gry. Bo w takiego Skyrim'a to bez modów nie zagrasz. Wiedzieliście, że złota rybka zapamiętuje do 3 sekund? Serwer jest dobrym pomysłem.
 13. PutaMadre

  Metal i Rock

  Chciałbym przypomnieć, że dzisiaj wyszły dwa nowe albumy, jeden zespołu Ghost pt. "Rats", a drugi zespołu Alien Weaponry pt. "Tū"!
 14. PutaMadre

  Metal i Rock

  Utwór opowiada o historii demona i zakonnic, które nie radzą sobie z pokusą. Sam teledysk został nakręcony w starym kościele. Całkiem interesujący zespół, w tym utworze przedstawiona zostaje historia ludzi z Maori, którzy otrzymali od Anglików broń palną. No i coś dla tych co lubią żeński wokal.
 15. PutaMadre

  Metal i Rock

  Mała rozpiska co wychodzi w tym roku: Nowy album zespołu Powerwolf pt. "The Sacrament of Sin" (Sakrament Grzechu) Premiera 20 lipca, a tu teaser pierwszej "nuty": Już za 8 dni czyli 1 czerwca debiutuje nowa płyta Ghosta pt. "Prequelle" 7 września na rynek trafi nowa płyta zespołu Korpiklaani pt. "Kulkija" Amon Amarth opublikowali 25 marca, że są w połowie pisania ich kolejnego albumu. Slayer trailer wstawił 2 dni temu, więc nowy album powinien wyjść też jakoś w tym roku No i Percival coś robi na czerwiec, ale to takie pogłoski słyszałem...
 16. PutaMadre

  Metal i Rock

  Polski Amon
 17. PutaMadre

  Metal i Rock

  Ostatnio wpadłem na to cudeńko i nie żałuję!
 18. PutaMadre

  [UNBAN] Seal

  Hejka, Co tam u was, bo u mnie wszystko całkiem dobrze, no mimo zbanowania kilku osób w tym sila... Prawie każdy gracz strefowego TTT tworzy atmosferę serwera, czasami jest ona negatywna, a czasami pozytywna. Kiedy odchodzi jeden gracz w serwerze tworzy się pustka, którą częściowo zapełniają inni, przynajmniej starają się tego dokonać. Sil był jedną z osób, która może i nie używała mikrofonu, ale się udzielała choćby zapełniając jakąś lukę po innych i samemu dając coś od siebie. Miał całkiem czystą kartotekę i wydaje mi się, że mógł już ochłonąć. Podobno mrow nie był taki zły kek.
 19. PutaMadre

  Metal i Rock

  W końcu Ghost ujawnili na temat czego będzie ich nowy album! No i Amon
 20. PutaMadre

  Metal i Rock

  Dobra panowie, dla niewtajemniczonych Ghost "zmienia" lidera zespołu. Pierwszy kawałek zadebiutuje w kwietniu tego "rocku", więc nic tylko wyczekiwać na Pape IV i ich utwór pod nazwą "Rats" Hammerfall, świetny zespół, chyba nawet mój ulubiony od paru miesięcy, a tu ich świetny utwór: Na koniec całkiem chwytliwe dzieło zespołu Dio:
 21. PutaMadre

  Uwaga! Możesz doznać mindfuck'a po przeczytaniu tego

  Jak to możliwe, że poziom na briczu jest mniejszy z każdym kolejnym dniem?
 22. PutaMadre

  <TTT> DnCiak

  Masz mój miecz! Wierzę, że będziesz jedną z osób, która wyprowadzi serwer z dołu!
 23. PutaMadre

  Metal i Rock

  Ostatnio natknąłem się na takie dwa czeskie cudeńka
 24. PutaMadre

  [TTT] Szejdi

  Taa, szejdi, hmm... Może być, całkiem pomocny. Jestem na Tak
 25. PutaMadre

  Taka tam teoria

  A myślałem, że na briczu nie jest tak źle...
×