Jump to content

PutaMadre

Użytkownik
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by PutaMadre

 1. Buenos Nieźle, haha Xd
 2. PutaMadre

  TiTiTi Putsi (Filip)

  Siema, co jest geng, 1. Wiek (preferowany >= 16) - dziewiętnaście 2. Adres e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:1:68438459, na discordzie jestem pod nickiem Filip#3048 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator - byłem operatorem na naszym kochanym briczu oraz tetete i jakichś gówno trybach od azusa (bez urazy) 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - ogólnie to ostatnio zrezygnowałem z funkcji operatora na ttt, ponieważ cholernie brakowało mi czasu i chęci na gmoda i inne gierki (maturki hehe), po rezygnacji dostałem opieprz przez moje, niestety, durnowate zachowanie na forum w dziale serwerów bricz, ale jakiś czas temu się ogarnąłem i wróciłem na serwerek. Jako swoje zalety mogę podać moją umiarkowaną toksyczność, czyli możliwość dogadania się z każdym graczem niezależnie od jego charakteru, briczowcy mnie nie lubią, z chęcią zbanuję dankena, wiem jak łapać ghosterów, każdego traktuję tak samo (nie licząc tako, bo to frajer), nie nawaliłem przy moim ostatnim okresie adminowania, no i ogólnie te podstawowe administracyjne uprawnienia w moich rękach mogą wyjść serwerowi na dobre. Wadą jest, że nicki zmieniam co chwilę. Pozdro geng
 3. PutaMadre

  <TTT> Januszek

  Widać, że chłopak jest ze śląska i to jest chyba jedyny minus, poza tym to wszystko git. Tak
 4. PutaMadre

  <M> Yuudachi-San

  Aktualnie stan murdera jest gorszy od 15-latki z depresją, 2/3 administracji wali konia (dosłownie i w przenośni) i pan wyżej musi sam zajmować się tym bałaganem. Imo każda pomocna dłoń się przyda, a yuudiego w sumie spoko zapamiętałem, więc chciałbym go zobaczyć z rangą większą niż "zaufany".
 5. PutaMadre

  Propozycje i pomysły

  Ja tęsknie za granatem rozbrajającym i flashbangiem. W tshopie do teraz są itemy, których nikt nie używa, a nie zostały potraktowane tak brutalnie, jak granat rozbrajający. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=249131537 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=481628210
 6. PutaMadre

  Który scp jest waszym ulubionym?

  Łazarz, bo tepa do łezowego Plaga, bo oglądam takiego youtubera Pieseł, bo oglądam bladiego
 7. PutaMadre

  [Ban] Kyle

  Ban za propkill na miesiąc? Jeez, praktycznie każdy stary gracz lubi sobie popropkillować, a szczerze propkill nie różni się dla mnie prawie niczym od zwykłego rdma poza faktem, że jeśli potrafisz dobrze rzucić propem, to nie tracisz karmy. Wypominacie ludziom, że chcą mieć trochę zabawy z gry, a mrużycie oczy na osoby w administracji, które śmieją się z osób młodszych/które nie przeszły mutacji. Sam ban powinien być max na 3 dni.
 8. PutaMadre

  Ranga dziewczyna

  Dzień dobry, Chciałbym tutaj poruszyć kwestię zarezerwowanego slota dla rangi dziewczyna za po prostu bycie sobą, czyli wylęgarnią cringe'u w internecie. Sam różowy kolorek daje lasce 50% atencji serwera od grona stulejarzy, na których widok chce mi się rzygać, ale dlaczego taka "gamer girl" dostaje przy tym zarezerwowanego slota za posiadanie cycków X D? #Równouprawnienie Zapraszam do wypowiedzi, Pozderki
 9. PutaMadre

  Ranga dziewczyna

  Teraz wyjdź z domu, poobserwuj sobie chwilę co się dzieje dookoła i powiedz mi, gdzie do chuja 20 typa biega ci przez uliczkę i wali komplementy do jednej laski XD? Teraz jeszcze raz przeczytaj mojego posta, w którym chodzi o zabranie im ZAREZERWOWANEGO slota, niech sobie mają kolorek, nie pisałem przecież, żeby go zabrali.
 10. PutaMadre

  Ranga dziewczyna

  jakoś doszliśmy do porozumienia, temat można zamknąć
 11. PutaMadre

  [PBAN] [#2] pawvlus

  Posiadanie rangi do czegoś zobowiązuje. Co do odwołania to podobna sytuacja już się kiedyś wydarzyła #kmwtw, ale briczowcy nie uczą się na błędach, więc ban niech lepiej zostanie.
 12. PutaMadre

  Ban (Michasia)

  Z tego co pamiętam administracja ma wzgląd w pliki gracza. Sam tryb obserwatora jest, jakby to ująć, beznadziejny, co pokazuje ban na zaju sprzed kilku miesięcy, gdzie to ładnie wypowiedział się nasz strefowy sherlok. No evidence-didnt happened
 13. PutaMadre

  Rola detektywa

  Według mnie polecenia takie jak pokaż broń główną albo podłoga to lawa byłyby całkiem przydatne.
 14. PutaMadre

  [ban] Xave

  Ja po trzech permach się nie zmieniłem, ale wierzę w zmianę innych. Imo xave może dostać ub, jak przestanie się podpisywać jak jakiś tard, szejdi ciebie też się to tyczy. Pozdrawiam, Dałk Hałvest
 15. PutaMadre

  Propozycje i pomysły

  Jak już chcecie na siłę dodawać coś mocnego i przy tym nie tracić (np. pluginów) to czekam na buffa digla. Pozdrawiam, łabałbał
 16. PutaMadre

  ZRÓB PLAC LEPSZY PONOWNIE

  @Jesus jeśli nie wiecie komu dać uprawnienia to zawsze jestem do strefowej dyspozycji hehe
 17. PutaMadre

  Propozycje i pomysły

  Dajcie jakiegoś buffa na silenced m4a1, bo tylko ten psychol z Poznania tym gra, a i nerf dla lugera albo buff dla orzełka pls.
 18. PutaMadre

  [ban] skórkowy

  Jedyna osoba, która dostała punkty od skóry to tako, które zresztą dałby mu pewnie sam azus, gdyby tako go tylko o to zapytał. Na jb skórkowy nie używał uprawnień administratora, a same punkty zostały już wcześniej dodane na konto azusa. Grał on na jb tyle, co nic, a serwer nie był wtedy nawet podpięty pod sb, ponieważ dzień wcześniej zaprosiłem na serwer an!mala, który również posiadał bana. Więcej szkody dla serwera od skórkowego wniósł sam [email protected] jb. Piszę tu to samo, co napisałem ci w prywatnej wiadomości szejdi i następnym razem nie podpinaj mnie pod żebranie punktów na jb. Jedyne nadużycia miały miejsce na briczu, tak jak już wspomniał wyżej alucard. Dla mnie skórkowy może dostać tego ub i sobie egzystować na tym scp rp, nic do niego nie mam.
 19. Ok. Hejterzy mają nasrane w głowach. Zapraszam: https://steamcommunity.com/groups/pompiarzesaspoko
 20. PutaMadre

  [TTT] MR.Edzio72

  Aktualnie kandydat należy do grupy szkalującej część graczy naszego serwera. Jestem stanowczo przeciwny przyjęciu w/w gracza na stanowisko administratora naszego ttt.
 21. PutaMadre

  Metal i Rock

  1. Refren zajebisty i ogólnie kozak piosenka, prawie jak ja. 2. Stara piosenka, ale wstawili git animację, więc czemu by nie podesłać. 3. Nie jest złe. 4. Dobra i szybka nuta, ba nawet lepsza od pierwszej piosenki, ale cały czas są lepsze rzeczy.
 22. PutaMadre

  <BR> NeCkeR

  Jedna z nielicznych osób ze starej administracji bricza, która nie ma problemów psychicznych i obsesji na punkcie dojechania aktualnej administracji (nie jest to hipokryzja, ponieważ dla mnie sam tryb jest żartem, a aktualna partyzantka byłej administracji tylko to potwierdza). Na pewno Sherlockowi Tamrielowi przyda się pomocnik. Tak.
 23. Wygrana dla T 1:14 - 1:29 Wygrana dla Inno 1:37 - 1:51 Wygrana Inno poprzez koniec czasu 3:53 - 4:06
 24. PutaMadre

  [TTT] LupoFajnie

  Z tego, co pamiętam to połowa administracji na briczu, w momencie przyjęcia na stanowisko miała 12 lat czy to mentalnie, czy jednak taki był ich faktyczny wiek, więc rok w tę czy w drugą stronę nic nie zmieni. Imo można dać mu szansę, pod warunkiem, który napisał @Laki. Może jeden z nowych kandydatów będzie chciał mu pomóc @Szjdss, @DnCiak?
×