Skocz do zawartości

Wilczy

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Wilczy

 • Tytuł
  Piszący posty

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

549 wyświetleń profilu
 1. Wilczy

  [Perm Ban] SAFARIOS

  Witam Jeśli nawet ci się nie chciało rozpisywać przy tym podaniu i nie pokazałeś żadnej skruchy do pokrzywdzonego gracza, to mogłeś już nie pisać tego podania. Wątpię, by gracze i tym bardziej administracja chciała przebywać na serwerze tak toksycznym graczem. Sama tęsknota cie tu nie zbawi, jeśli sam nie zamierzasz się zmienić. Jestem za pozostawieniu danej kary. Pozdrawiam
 2. Wilczy

  <BR#1>Tornister

  Witam Posiadanie wystarczających ilości godzin, czy nawet uzyskanie rangi "Zaufany" od administratorów, nie gwarantuje ci z miejsca, że otrzymasz uprawnienia administracyjne na danym serwerze. Również liczy się zachowanie, którego ci brakuje, a szczególnie jest potrzebne przy stanowisku administratora na jakie się odwołujesz. Administrator przebywający na serwerze powinien umieć ogarnąć "chaos", a nie wybuchać z tego powodu. Jeżeli nie potrafisz w normalny sposób wyjaśnić sprawy niż wulgarny i dajesz się w bezsensowne kłótnie to nie dajesz się na to stanowisko. Spróbuj popracować nad sobą. Aktualnie jestem na Nie. Pozdrawiam
 3. Wilczy

  [Perm Ban] Polski Kartofel

  Miałeś swoją szanse, aby nie otrzymać bana, lecz straciłeś tą okazje. Administrator nie raz upominał cie, abyś przestał nadużywać wszelkiego rodzaju oprogramowania, jakim przechwalałeś się na serwerze, lecz wolałeś dalej pajacować przy graczach i administracji, że grasz na skryptach. Nawet, jeśli nie miałeś skryptów na BH to i tak używanie oprogramowania, które pochodzi z dark netu jest niebezpiecznie dla ciebie, a zarazem dla serwera na którym się znajdujesz. Nie mając zielonego pojęcia, co robi dany program nie powinieneś go używać, nawet do celu trollowania kogoś. W przypadku gier sieciowych, które posiadają swój system anty-cheat, to nie zależnie od tego, jak program działa, to jeśli wpływa on na kod gry, to możesz zostać zbanowany. Więc bana permanentnego bezpodstawnie nie otrzymałeś, bo sam swoim zachowaniem i działaniem spowodowałeś, że widnieje teraz u ciebie permban. Jestem za zachowaniem danej kary, lecz werdykt w całej sprawie pozostawiam administracji murdera.
 4. Wilczy

  [ban] Czahan

  Witam, Otóż przynależę do EkipySG i widziałem zajście całej sytuacji, jaka się wydarzyła na murderze. Dostałem informacje, że gracze nie stosują się do zasad, jakie panują na serwerze. Postanowiłem wejść razem z @PutaMadre i @Archanioł, aby poobserwować graczy na serwerze, czy rzeczywiście łamią regulamin. Długo nie musieliśmy czekać, bo przyuważyliśmy, że morderca i świadek z bronią ze sobą współpracują. Nie zadawali sobie żadnych obrażeń. Po chwili świadek z bronią sobie poszedł od mordercy i przy okazji morderca zabił jednego świadka po drodze. Gdy morderca odnalazł znowu świadka z bronią to stał i nic nie robił, i chciał, aby go świadek zabił. Świadek powiedział mu, że tego nie zrobił, gdzie popełnił śmierć poprzez komendę "kill" w konsoli, gdzie w rezultacie morderca zrobił to samo (zabił się przez konsole). Takie zachowania mocno psuje rozgrywkę, gdzie inni gracze nie mogą nawet w pełni nacieszyć rozgrywki na tle panującego regulaminu i cierpią na tym. Jestem za zmniejszeniu kary i zabrania @Czachan rangi stałego gracza, bo okazał skruchę i winę w owej sprawie.
 5. Wilczy

  Problem z expem

  Sprawę odnośnie z utratą poziomu i/lub doświadczenia, trzeba napisać na pod forum breacha (link pod spodem). http://steamcommunity.com/groups/strefagier_breach/discussions/0/1354868867730896756/ Pisząc tam post, trzeba się stosować do wzoru w podanej dyskusji, bo inaczej zostanie odrzucony. Wzór jest przedstawiony w pierwszym poście w danej dyskusji. Po napisaniu prawidłowego posta na grupie, trzeba przebywać na serwerze, by poziom i/lub doświadczenie zostało przywrócone oraz na serwerze musi znajdować się osoba upoważniona do tego czyli Super_Admin(Limbo) i Head_Admin(NavySealPL, Noobak). Tylko oni mogą ci przywrócić utracony poziom i/lub doświadczenie na serwerze. Jak zobaczysz ich na serwerze możesz napisać na asay-u (@ Tekst), by zwrócić się o to. Temat zamykam.
 6. Wilczy

  [Skarga] Oskar494

  Gracz został ukarany za swój czyn. Temat zamykam.
 7. Wilczy

  BR#1 Najort

  Jestem na nie. Powody: 1. Nieautentyczność w wieku, jak to napisał @Tácõ . 2. Aktywność jest sztucznie naciągnięta, jak to napisał@NavySealPL . 3. Profil steam fatalnie reprezentuje SG, jak to napisał @Limbo. 4. Zachowanie na serwerze Breach ma wiele do życzenia. @Najort popraw się i dopiero napisz wtedy podanie, jeżeli rzeczywiście chcesz grać na serwerze Breach i pomagać innym.
 8. Wilczy

  (BR) #3 Rainbow.pilch

  Jestem tego zdania, by dawać każdemu szansę niezależnie od jakości treści podania, jak osoba przedstawiła w nim. Jeżeli kandydat chce pilnować porządku na serwerze można nadać mu uprawnienia na okres próbny, aby sprawdzić, czy on jako osoba upoważniona do tego rzeczywiście podejdzie poważnie. Wiek kandydata nie skreśla go z miejsca, a jedynie, zaskakuje, że taka osoba w młodym wieku chce pilnować serwera, dlatego wiek jest preferowany, a nie wymagany. @rainbow.pilch przebywa często na serwerze, jest również kojarzony przez graczy i administrację z #3, przy czym nie stwarza żadnych problemów na owym serwerze. Nie mam przeciwwskazań, aby @rainbow.pilch otrzymał uprawnienia administracyjne. Jestem na tak.
 9. Wilczy

  [skarga] Jacob28

  Bez żadnych konkretnych dowodów w postaci zdjęć lub świadków, nie da rady zweryfikować owej sytuacji, jaka wydarzyła się na serwerze. Na przyszłość proszę porobić zdjęcia, by udowodnić a zarazem przedstawić obraz całej sytuacji, która na nich występuje. W postaci, w jakiej została napisana ta skarga, to tylko pomawia oskarżonego bez jakichkolwiek dowodów i nic więcej nie wnosi do sprawy. Temat zamykam.
 10. Wilczy

  [PERM] Dominik

  Te dręczenie administracji, by otrzymać doświadczenie w grze i unbana, co prawda było, lecz można przyuważyć (nawet po screenach), że cała sytuacja zaszła w dniu 9 lipca i do teraz raczej @Dominik Foxy do nikogo nie pisał prywatnie w tej sprawie. Wydaje mi się, że @Dominik Foxy zrozumiał, co źle zrobił i można było, by mu skrócić karę do 1 miesiąca, ewentualnie 2 miesięcy, skoro już siedzi na banie 3 tygodnie. Jednak werdykt w tej całej sprawie pozostawiam w rękach @NavySealPL.
 11. Po przejrzeniu ilości przegranych godziny przez wszystkich wymienionych w skardze graczy, można stwierdzić, że zaszła manipulacja na graczach, którzy pierwszy raz przebywali na serwerze. Winę nie tylko ponosi gracz PKXPL mkorzon77, który namawiał SCP, żeby miały sojusz z ludźmi, ale również gracze o nickach pawel333 i TheEndereqYtPl, gdzie mają już trochę przegranych godzin na serwerze i powinni wiedzieć, że nie mogą mieć sojuszu z SCP. To więc kare postaci bana otrzymują gracze, którzy zostali przez zemnie wymienieni czyli pawel333, TheEndereqYtP i PKXPL mkorzon77. Reszta graczy w niczym nie zawiniła, bo jak wcześniej pisałem, są nowi i na przyszłość proszę się wzorować do wzoru w skargach (odnośnie prawidłowego tematu i STEAM_ID osób oskarżonych). Temat zamykam.
 12. Wilczy

  [ban] Wilczy

  @NavySealPL nie wydaje mi się, żebym głosowo próbował Snajpera prosić o punkty, jak już to dawałem pomysły, za co można otrzymywać punkty itd. Nawet z rozmów nic nie wynika ostatnich, żebym pisał coś w stylu np. "Proszę o punkty", "Dawaj punkty" itd, nawet w rozmowach widać często "xD" oraz zdania, które są ogólne. Nie uważam, że będąc administratorem na innych serwerach jestem nietykalny i raczej każdy powinien o tym wiedzieć. Odnośnie tego, że mam czas i mogę pilnować porządku na serwerach Breach itd, to wydaje mi się, że jest to oczywiste i nie sądziłem, że muszę, to wnosić, do tego tematu. A co do murdera nie wykorzystywałem /nie wykorzystuje swojego stanowiska do gry i staram się przestrzegać zasad, jakie tam panują oraz w żaden sposób sobie nie ułatwiałem gry. @PutaMadre jedynie potwierdził to, że nie potrzebuje punktów do PS, gdzie chętnie innym bym rozdał, żeby każdy gracz się cieszył grą na serwerze. Werdykt sprawy pozostawiam administracji murdera.
 13. Wilczy

  [ban] Wilczy

  To więc tak. Odnośnie jak wcześniej pisałem "śmieszkowałem" z różnych sytuacji jakie wydarzyły się na murderze pisząc z tobą na steamie: Pierwszy screen przedstawia sytuacje, gdzie serwer padł na murderze i żartowałem z tego, aby zrobić jakaś rekompensatę przez zaistniałą sytuacje. Drugi screen nic nie wnosi, bo to jest zapytanie, czemu gracze mają odnośnik strony do strefy w swoich nickach. Trzeci screen nie przedstawia, co miałem na myśli i sam zasugerowałeś, że chodzi o punkty, a tu masz definicje promocji. A, żeby dodać całokształt do sprawy: Z takim postanowieniem raczej nie wrócę na murdera.
 14. Wilczy

  [ban] Wilczy

  1. Nick, na który została nałożona kara: Wilczy2. Steam ID: STEAM_0:1:107041668; STEAM_0:0:36462500 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A107041668&Submit=Search ; http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A0%3A36462500&Submit=Search4. Opis sytuacji: Pisząc (śmieszkując) sobie dzisiaj ze Snajperem na steamie za żartowałem sobie, że mogę mu wysłać jakiś addon na murdera w ramach jakieś promocji. Odpowiedział, że mi nie da żadnych punktów (choć nawet nie wyraziłem się jasno, o co mi chodzi i nawet pod kreśliłem po chwili, że nie potrzebuje punktów). Później zapytał się mnie cytując "dobra...ile chcesz punktów? ;3", taką propozycją, którą zaproponował Snajper to pomyślałem, czemu nie skorzystać. Odpowiedziałem mu cytując "10k może byc xd" po czym po chwili dostałem bana na 10 000 minut. Uważam, że danie bana w takiej sytuacji było nie profesjonalnym posunięciem, iż w tej sytuacji w żaden sposób nie wyłudzałem od Snajpera punktów, a dostałem tylko propozycje.5. Coś od siebie: Jeżeli ban nie był zbytnio związany tą sytuacją, a tylko z innymi, to zapewniam cie @snajper24, że w żaden sposób nie potrzebowałem punktów do PS, iż samodzielnie zbieram te punkty przebywając długo na serwerze. Jak cie uraziło to, że śmieszkowałem z różnych sytuacji i podpinałem w pewnym stopniu punkty do tego, to przepraszam cie za to i obiecuje, że już nie będę poruszał tego dalej. Mam nadzieje, że wybaczysz mi to @snajper24 i liczę na pozytywne rozpatrzenie owej sprawy oraz na skróceniu kary.
 15. Wilczy

  <BR#1> I'm done

  @I'm done odnośnie do podania, mogłeś się bardziej postarać. Co do zawartości w tym podaniu, to dobrze, że często wbijasz na serwer i chcesz pomagać innym graczom oraz członkom administracji. Również cenie to, że jesteś szczery, lecz pamiętaj o tym, że jako osoba posiadająca jakiekolwiek uprawnienia administracyjne, to nie może ich używać do swoich "zachcianek", a jedynie do pomocy innym graczom. Z tego, co widzę, miałeś już doświadczenie jako administrator, to mam nadzieję, że nie pójdzie to na marne. Jestem na Tak.
×