Jump to content

XxGhostRiderxX

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

About XxGhostRiderxX

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:118217517
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1162 profile views
 1. Jak pewnie niektórzy już zauważyli, serwer BR#3 od kilku dni jest "martwy" albo wchodzą na niego pojedyncze osoby. Mam pomysł, by z serwera BR#3 który w tej chwili jest serwerem "Vanilla" zrobić "custom". Nie chodzi mi o taki "custom" który jest na BR#1 czy BR#2 ale taki, który będzie się wyróżniał od innych serwerów. Na przykład (wszystkie rzeczy można uzgodnić) dodać nowe SCP, może i nowe klasy, oraz nowe komendy dla administracji jak dla mnie to jest trochę dziwne, że na BR#3 nie ma komendy !report. Oraz oczywiście czy będzie takie coś możliwe? @azuspl
 2. Po pierwsze, zastosuj się do wzoru: Po drugie, "Naukowiec nie może utrzymywać pozycji i walczyć, jeżeli ma możliwość ucieczki. Może natomiast podejmować walkę w samoobronie, jeśli nie zakłóca to ucieczki." Temat Zamykam.
 3. Plusy: -Dobrze napisane podanie. -Znasz regulamin serwera. Minusy: -Nie minął pełny miesiąc. -Wiek (to mały minus) -Nie posiadasz żadnego doświadczenia. -Godziny na serwerze (w tej chwili dokładnie 46) według mnie to całkiem mało jak na operatora. Po głębszym namyśle zmieniam swój głos na NEUTRALNY (jeśli był by ten pełny miesiąc dał bym na TAK) Ps. Wcześniej było na NIE
 4. Nie będę wypisywał plusów ani minusów, ale wypowiem się w tym temacie. Tak jak napisał już @RushJa! twoja aktywność jest fatalna. Jest to twoje konto steam, więc bierzesz za nie pełną odpowiedzialność. Nie ważne czy to zrobiłeś ty czy ktoś inny, więc te bany należą tylko i wyłącznie do ciebie. Osobiście jestem na NIE
 5. Podanie na stałego gracza piszę się na grupie serwerów Breach StrefaGier. Chcę również przypomnieć, by startować na stałego gracza trzeba mieć rozegrane na danym serwerze 100h. Temat Zamykam.
 6. Plusy: Sam nie wiem co napisać nie znajduję tutaj żadnych plusów, chociaż zawsze staram się ich wyszukać jak najwięcej. Minusy: -Tylko 6 lvl (wnioskuję z tego że nie grałeś za dużo, myślę, że może 15-25h) -Wiek. -Mało widuję cię na serwerze. -Dostałeś bana 3 dni temu z powodem kampienie jako wsparcie. SOURCEBANS Sam nie wiem, czy grałeś pełny miesiąc ;/ Wnioskując z tego co napisałeś, osobiście jestem na NIE
 7. Byłem przy tej sytuacji, według mnie ban nie powinien być jeszcze skrócony/zdjęty. Ponieważ gracz na nim "siedzi" dopiero od kilku godzin. Może, i nie był to jakiś poważny ghosting, ale liczy się sam fakt. W tej chwili jestem na NIE z odbanowaniem/skróceniem bana.
 8. Z mojej strony wyglądało to tak, ty oraz SCP 173 chodziliście po mostku nad klatką SCP 106 przez dłuższy czas. W większości przypadków łapałeś MTF zanim zdążyli spaść na mostek. Potraktowałem to jako kampienie. Wnioskując z tego co napisałeś mogę zdjąć bana, ponieważ myślę, że nie robiłeś tego specjalnie. Temat Zamykam.
 9. Wydaję mi się, że Zombie Escape na serwerach StefyGier to bardzo dobry pomysł, tryb ma swoich fanów, według mnie serwer będzie miał graczy, i nie znudzi się za szybko, ale na pewno będzie potrzebna administracja, która jest aktywna. Ponieważ na każdym serwerze trafią się "dzieci" które nadużywają mikrofonu, lubię sobie czasami pograć na Zombie Escape, więc wiem, jak to może zdenerwować. Osobiście jestem na TAK
 10. Podanie powinno zostać z góry zamknięte, ponieważ gracz nie gra regularnie przez miesiąc, oraz w tej chwili ma 2h na serwerze :/. Nie wspomnę również o błędach w podaniu.
 11. Jestem na nie z odbanowaniem/skróceniem bana, ponieważ dręczyłeś DUŻO osób z administracji. Gdybyś tak nie zrobił, administracja pomyślała by nad twoim unbanem/skróceniem bana.
 12. Jeśli nic nie pomogło: 1.Odinstaluj Gmoda. 2.Zainstaluj ponownie i pobierz wszystkie contenty. 3.Jeśli to nie pomoże usuń całego steam'a i zrób to samo co w punkcie 1 i 2. Pozdrawiam
 13. Według mnie podanie powinno zostać odrzucone z trzech powodów, gracz ma tylko około 19 godzin, nie grasz regularnie na serwerze oraz trzeba się rozpisać a nie tylko kilka zdań . Grał od 20 kwietnia, ale miał bardzo dużą przerwę. Ale i tak wypisze plusy i minusy. Plusy: -Znasz komendy. -Znajomość angielskiego (chociaż nie jest wymagana, ale czasami się przydaje). Minusy: -Wiek, ale to bardzo mały minus. -Nie masz doświadczenia. -Bardzo mało godzin około 19 gametracker, oraz miałeś bardzo długą przerwę - jak dla mnie to cię wyklucza.
 14. Będę teraz pisał całkiem szczerze. Nie będę wymieniał minusów ani plusów. Nosiu spędza dużo czasu na serwerze, raczej pomaga administracji, ale jest bardzo niepoważny np. Wczoraj (11.07.17r) na adminchacie pisał cytuje "Lubicie kakałko?". Czasami zdarzy mu się złamać regulamin, ale nie często. To wszystko z mojej strony. Jestem NEUTRALNY. Według mnie osi powinien rozpatrzeć to podanie. Pozdrawiam.
 15. Plusy: -Dużo godzin - około 147. -często jest na serwerze. -ogarnięty. -Przestrzega regulaminu. Minusy: -bardzo rzadko używa mikrofonu . -wiek, ale to mały minus. -jakość podania (słaba) Coś od siebie: Znam rainbow'a, mam go w znajomych. Pomaga administracji, nie sprawia kłopotów oraz przestrzega regulaminu. Przyda się tu ktoś taki jak ty . Osobiście jestem na NEUTRALNY Pozdrawiam. //edytowałem ponieważ po dokładniejszym rozpatrzeniu podania i namysłowi zmieniłem swój głos na neutralny.
×
×
 • Create New...