Jump to content

Mifil

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Mifil

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska B
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

338 profile views
 1. Mifil

  Ruchy skrajnie lewicowe

  Tworząc temat kierowałem się bardziej w partie jak i ideologie skrajnie lewicowe, czyli czystą filozofię i politykę. Utopia była tu drugorzędnym obiektem i jestem pozytywnie zaskoczony, że wzięto ten temat z perspektywy literackiej. Jestem jak najbardziej za wyższością nauki ponad religię, bowiem jest to przyszłość, którą świat doświadczy. Dlatego więc książkę jak najbardziej wezmę pod uwagę. Dziękuję serdecznie za polecenie dzieła pisemnego. Niestety nie mam takiej możliwości, by wybierać się na wydarzenia poza moim regionem. Między innymi przyczyną jest grafik ustalony już jakiś czas wcześniej. I tu dziękuję za dostarczenie takiej informacji.
 2. Ostatnio wczytuję się w różne ideologie skrajnie lewicowe. Ostatnio na spokojnie przeczytałem sobię trochę o marksizmie (Komunist Manifesto w planach), Luksemburgizmie, Syndykalizmie, Anachizmie, Lenizmie, Troskizmie i ogólne o całym Froncie Popularnym. Wszystkie zakładały koniec monarchii, lecz nie wszyskie żegnały się z demokracją. Najbardzej jednak ciekawi mnie praktyczne wprowadzenie anarchizmu, co według mnie nie miałoby prawa się sformować. Jak to wprowadzić, skoro człowiek jest zwierzęciem z silnym poczuciem narodowości? Utopia jest zbyt idealna, by istnieć. Nie da rady z dzisiejszym rasizmem, ksenofobią, radykalnym nacjonalizmem (szowinizmem). Jeśli w przyszłości nauka nie zatriumfuje nad religią i tradycjami to droga do jednego robotniczego tworu bez granic jest zamknięta. Między innymi również dlatego, że bez rządu to twór narodowy w dzisiejszych czasach nie przetrwałby próby czasu. Wypowiadamy się tutaj o ideologiach robotników.
 3. Mifil

  <JB> Deb

  Czyli utraciłeś operatora na serwerze Breach #1. Na życzenie czy coś odwaliłeś?
 4. Mifil

  EU 4

  Tu bardziej chodzi o rozumienie działań nowych mechanizmów z DLC. Ważne, że jedna osoba mająca najwięcej DLC będzie hostem.
 5. Takie scenariusze to sobie możesz w mapach skryptowych zimplementować. Nie wiem, jaka jest u was tam mentalność na serwerach #1 i #2, ale jeśli uważasz, że SCP 173 nie miałby szans rozbić oddział MTF, to chyba tylko na wymienionych powyższych serwerach. Wystarczy, że 173 pojawi się znikąd z oślepieniem i twój skład pada. Jako 173 to się ataki planuje i się nie przepycha siłą do MTF. Zaproponowana możliwość eliminuje 173 z rozgrywki bez większego wysiłku. Co to jest za problem utrzymać kontakt wzrokowy z nim? I skąd tu nagle D, które już powinny być na innej stronie mapy? Ewentualnie jak SCP ich ominął? Proszę mi tu nie podawać mało prawdopodobnych scenariuszy i brać ich jako poważny punkt za tą ideą. I dlaczego klasa D miałaby pomagać SCP 173? Co by się liczyło bardzej, ominięcie MTF i ucieczka, czy zabicie MTF i uwolnienie 173? Gracze łatwo nauczą się "złotego środka czasowego", jeśli chodzi o te całe uwięzienie. Wyjdzie tu 4 MTF i 173 jest w potrzasku. Nie przekonałeś mnie do pomysłu, zbyt słabe argumenty.
 6. Czyli w skrócie osoba grająca 173 już na początku jest przegrana. Jak niby taka implementacja ma działać na graczu? Ja rozumiem na AI, ale na graczu? 173 i tak ma trudno, jak z 4 osoby się na niego patrzą i w niego strzelają. Dzięki twojemu pomysłowi to by nikt nie chciał nim grać. Masz 4 osoby i 2,5 sekund na wyłączenie 173 z gry. Ot i zabawa.
 7. Mifil

  Aktualizacja 5.0 Breach #1 i #2

  Mój Boże. Pięć SCP zamiast trzech.
 8. Dziękuję osobom komentującym za udzielenie odpowiedzi dotyczącej kwestii regularności. Jeśli nikt nie ma nic więcej do powiedzenia w tej sprawie, to uznaję temat za rozwiązany, co przekłada się na zamknięcie tematu.
 9. Ciekawa informacja. Jednak oczekuję potwierdzenia jej od osoby, które te zasady pisała. Chcę jasno i wyraźnie, czarno na białym jednakowego potwierdzenia informacji zamieszczonej wyżej.
 10. Mifil

  Utrata poziomu i expa

  Zły dział. Proszę o przeniesienie.
 11. Czytając reguły dotyczące pisania podania o operatora/admina. Aż nasuwa się pytanie. Przez co administracja rozumie "regularność na serwerze"? To, że gracz musi spędzić przynajmniej godzinę na danym serwerze każdego dnia? Oczekuję jasnego wytłumaczenia, między innymi miejsce granicy dolnej, która odróżnia regularność od grania raz na jakiś czas.
 12. Mifil

  EU 4

  Ja tam mogę zagrać w europkę, zależy od terminu. Niedziela ładnie by pasowała.
 13. Mifil

  Dźwięki SCP

  Tylko, że te dźwięki nie występują, jak scp 173 jest w pobliżu. Dźwięk jest ściśle związany z mapą w tym sensie, że dźwięk marmuru jest słyszany kompletnie randomowo. Wiele razy doświadczyłem, iż taki dźwięk występuje nawet wtedy, kiedy scp 173 się nie zrespił.
 14. Mifil

  Przyszłość breacha

  W sumie jak tak teraz myślę, to rzeczywiście MTF jako gracz byłoby lepszą opcją. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której AI eskortuje graczy naukowców pomyślnie. Byłoby to piekło skryptów. Jak już taki MTF ma powstać, to dobrze wyjustowany. Niezbyt szybki, pojawiałby się na zewnątrz i musiałby ogarnąć ten cały bajzel w placówce (elektropagnetyczne drzwi, łapanie lub też skuteczne niszczenie SCP, ewakuacja personelu).
 15. Mifil

  Crash przy dołączaniu na serwer.

  Żaden log nie wyskakuje? Żaden błąd?
×