Jump to content

Aditomasz

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Aditomasz

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z nikąd
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak chcesz to zaproś aditomasz#2536
 2. A może League of Legends?
 3. - To już zostało wyjaśnione dosyć dawno i można zobaczyć w logach, że od tego czasu nie nadużywałem komend - Nie mam co się rozpisywać jeżeli, już kiedyś to robiłem, a teraz chce wrócić na posadę - No właśnie te bany są testowe i dawałem je sobie by nikogo nie skrzywdzić (Prawdziwego bana dostałem raz i to na samym początku "TeamKill") - Moja postawa jest taka, jak poinformowanie mnie (Wchodzę na serwer, mam range gracz i sam muszę się dopytywać o co chodzi - nikt mi nic nie powiedział dopóki się nie dopytałem i do tej pory nie wiem za dużo)
 4. 1. Wiek (preferowany >= 16) - 16 2. Adres e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:0:56079832 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198072425392) 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem operatorem na #3 (tutaj), ale muszę napisać podanie, ponieważ operatora dostałem od Kanade, a nie przez podanie. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chcę dalej być operatorem, ponieważ nadal chcę wykonywać swoją robotę (Taki powód chyba wystarczy). Myślę, że dobrze się sprawowałem i dalej chce utrzymywać porządek na serwerze. Miałem wzloty i upadki jak każdy, ale myślę, że nikt mi nie ma niczego za złe. //Czerwony dla administracji
 5. Ragdoll został przyznany operatorom niedawno (więc nic dziwnego, że go testowaliśmy), ale o tym już była rozmowa z administracją i od kilku dni nikt tego nie nadużywa. Jak się uprzesz, by kogoś ukarać to są logi i świadkowie. Za to i tak z reguły jest gag, a stali gracze mają komendę votekick, która w rym przypadku może pomóc Tak jak napisałem wyżej, nawet jak nie ma operatora - stali gracze mają votekick Co do właściwego podania: -Gracz grał tylko 10 h na #3 i niezbyt go pamiętam (prawdopodobnie się ze mną mijał, albo mam sklerozę) -Nie będę wypisywał + i - bo w tym przypadku nie ma to sensu -Pozostaje NEUTRALNY, ale w tym przypadku zdam się na ocenę Osi', który zna cię z #4 (Osi' Jak możesz to edytuj mi odpowiedź po twoim poście, bo nie będzie mi się chciało pisać nowego postu)
 6. To będzie prawdopodobnie mój ostatni post w tym temacie, mam nadzieje, że wszytko wyjaśni: Moim zdaniem, nie wyjaśnił za dużo z tej sytuacji, ale tak jak pisałem, każdy ma prawo do własnego zdania. Nie wiem czy Jonhy ma "normalną" relacje z kimkolwiek. Ale, jeżeli jest to aż tak bardzo widoczne w moim przypadku, to postaram się coś zrobić, żeby tak nie było. Co do eventów: Nie organizuje ich zawsze; są za zgodą (czasami nawet prośbą) większości graczy; nie dostałem jeszcze informacji od kogoś wyżej rangą, by ich nie robić. W skrócie jeżeli Kanade napisze mi żebym przestał to odpuszczę, ale tak jak mówię większość osób chce te eventy. Czasami jestem trochę dziecinny to prawda Ale słowa, a czynny to co innego. Ostatecznie nawet nie ruszyłem palcem, by kogoś zbanować na #1. Od tego jest administracja serwera #1. Na #1 jestem rzadko (tylko, by coś przetestować) i nikomu z tamtego serwera nie dałem bana. A samo napisanie (może i dziecinne) chyba nic nie znaczy, bo nie jest to kłamstwo, ani nikogo nie uraża. A co do podania: Po dodaniu powodu jestem w stanie zmienić opinię na TAK Jeżeli ktoś ma jeszcze sprawę off topic to niech napiszę do mnie prywatną wiadomość, a nie zaśmieca podanie.
 7. Wystarczy przeczytać dalej listę, jak ktoś nie wchodzi to napisałem Nigdzie nie pisałem że serwer jest pełen, po prostu robię głosowanie i prawie zawsze ponad 80% osób obecnych jest na tak. Kto dał mi pozwolenie? Regulamin pkt 5. Jeżeli ogół graczy się zgadza mogę ingerować w rozgrywkę. Po drugie to nie ja zacząłem eventy na #3 tylko Miszczu, który już nie gra. Po prostu napisane w złym miejscu... Nie chcę tego robić. Nie będę oceniał osoby sam. Jeżeli dana osoba jest utrapieniem dla serwera to może to napisać każdy gracz. Teraz już tak Każdy może mieć własną opinię, ale nie uważasz, że nie powinno się pisać o tematach, o których nie wie się za dużo? Uwaga teraz cię zaskoczę! Nie napisałem tego... Napisał to Osi' edytując mój post własnie z powodu tego czerwonego wieku. 1 gracz nie równa się wszystkim graczom... tak jak napisałem wyżej gracz rzadko kiedy spędza na serwerze dłużej niż 3 h. Więc skąd ma wiedzieć ile (i jak długo) administratorów jest na serwerze? To nie lepiej po prostu napisać prywatną wiadomość?
 8. Od czasu usunięcia #4 dostał na #2(#3) moderatora, nie wiem czemu się z nim nie spotkałeś, bo jest dosyć często i robi dobrą robotę Przed każdymi eventami robię głosowanie i za każdym razem co najmniej 80% się zgadza (niestety jesteś w mniejszości), co prawda nie są to moje obowiązki, ale mogę je wykonywać, a w ich trakcie z reguły muszę się zabić na początku, i w ten sposób łatwiej mi monitorować serwer (więc nie przestaje wykonywać swoich obowiązków). 1. Wiem, że nie widzisz chatu dla adminów ani TS, ale uwierz mi że czasami staram się ogarnąć Jonhego gdy przesadza (Ja z reguły używam komend to na potrzebę Eventów lub rozwiązywania problemów) 2. Bana Jonhemu dałem tylko raz i to tak testowo czy ogarnie że dostał bana (Na Steam ID jak go w ogóle na serwerze nie było), bo ostatnio nie wchodził na serwer (nie ogarnął i ban go ani razu nie zablokował). Prędzej jest odwrotnie: Jak staram się ogarnąć Jonhego (slay/kick) to on daje bana w zemście (za coś co sam robił) lub zaczyna bawić się komendami. (Bany dostawał od innych operatorów, co może na przykład potwierdzić ban, który Jonhy dostał 2 minuty po zbanowaniu mnie [Jak miałem bana na 5 min]. Player Aditomasz No Demos Steam ID STEAM_0:0:56079832 Steam Community 76561198072425392 Invoked on 06-02-17 18:31 Banlength 5 min (Expired) Player Jonhy_Naznaczony No Demos Steam ID STEAM_0:0:92234103 Steam Community 76561198144733934 Invoked on 06-02-17 18:33 Reason Bezpotstawne bany http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=naznaczony&advType=name, Bany czerwcowe są odkąd dostał operatora) 1. Co do eventów napisałem wyżej, że nie utrudnia mi to roboty, a wręcz ułatwia 2. Co do nieobecności to prawdopodobnie znów będę częściej (wystawianie ocen, poprawy, itp. się skończyły) Co do reszty administracji mamy podobne zdanie: Po wszystkim powiem tak: Pozostaje na: ale dodaje + za to, że walczysz o swoje. I taka prośba, następnym razem zanim, będziesz oceniał sytuacje między operatorami (w tym wypadku moją i Jonhego) to najpierw spytaj się kogoś z dostępem do chatu dla administratorów o opinię (Albo kogoś kto jest z nami na TS i zna całą sytuacje, może to być Miker); przejrzyj bany i zobacz kto kogo banuje i za co.
 9. Trochę tutaj ponaciągałeś. Sytuacja co do administracji na #2(#3) prezentuje się tak: Miszcu (admin) - zrezygnował z admina. Polish_User (admin) - nawet nie pytajcie, kiedy był ostatnio. oSi' (Moderator) - ten jest na serwerze chyba codziennie i dobrze wykonuje swoją robotę. Quenty (Operator) - nawet nie pytajcie, kiedy był ostatnio. Aditomasz (Operator) - ostatnio rzeczywiście nie ma mnie na serwerze zbyt często, ale kilka razy tygodniowo wchodzę. A co do noclipa u mnie to używam go tylko, gdy muszę coś załatwić lub za zgodą serwera do ingerowania w rozgrywkę (Regulamin pkt 5). Staram się wykonywać swoją robotę i jak jestem to chyba mi to wychodzi. Illuminatian (Operator) - Jest często na serwerze, ale z reguły krótko. Jonhy_Naznaczony (Operator) - Jest często, ale o niego lepiej nie pytać. GhostRider (Operator) - Jest często i dobrze wykonuję swoją robotę. Miker (Operator) - ten jest na serwerze chyba codziennie i dobrze wykonuje swoją robotę. To są moje prywatne obserwacje i mogą się nieco różnić od faktycznej sytuacji. (Ale na serwerze na 100% jest więcej niż 2 operatorów/moderatorów dziennie) Tu się zgodzę gracz jest na serwerze codziennie i posiada dobry kontakt. + Dobry kontakt + Może na #2(#3) jest więcej operatorów niż powiedziałeś, ale to i tak za mało - wiek - brak argumentacji - trochę oszukane podanie NEUTRALNY /// Czerwony dla administracji
 10. Na 3 brakuje administracji to fakt. W momencie, kiedy ktoś łamie regulamin (a na serwerze nie ma operatora, bo adminów raczej za dużo nie mamy, [*] Miszczu) Miker mnie z reguły wzywa, co nieraz mi udowodniło, że zna regulamin i stara się by inni go przestrzegali. Dla mnie zdecydowanie TAK.
 11. Moim zdaniem SCP 966, byłby zbalansowany gdyby pojawiała się informacja jak w grze: "You feel something breathing right next to you." "It feels like something's in this room with me." "You feel like something is here with you, but you do not see anything." "Is my mind playing tricks on me or is there someone else here?" "You feel like something is following you." "You can feel something near you, but you are unable to see it. Perhaps its time is now." SCP 966 na moje oko jest za silny z powodu na niespodziewany atak, a mało kto chodzi z NVG po heavy contaiment, chyba jednak wolą mieć karabin na 106, 049 itd. Mnie osobiście SCP ten zabija tylko w niespodziewanym ataku (albo kiedy myślę że to ktoś do mnie strzelił, a to był on :/), gdyby przy jego podejściu pojawiały się komunikaty z gry, byłby on nieco bardziej zbalansowany i realistyczny. (Plus nie był by wstanie tak prosto wybić D, Naukowców, Ochroniarzy) Należy też dodać, że jeżeli MTF zrushuje klatkę 966 to może nie pozwolić mu wyjść, minuta wystarcza by z respa MTF dobiec do klatki 966 i zamknąć mu ją przed twarzą. Więc moją propozycją jest dodanie napisów z gry i pozostawienie go takim jaki jest.
 12. Od wprowadzenia nowej mapy na #3 pojawiło się kilka problemów (nie wiem czy na #4 też). 1) Niektóre respy są, lub wydają się zepsute: -amunicja/zbroje nie raz leżą w powietrzu -wiele przedmiotów nie respi się tam gdzie na moje oko powinno (albo ma 0,00001% na spawn) 2) Komenda br_requestgatea nie działa, albo często się psuje (aktualnie jako operator daje któremuś z MTF noclip, by wyłączył remote, bo inaczej nie wejdą do placówki) 3) To dotyczy bardziej nowego regulaminu niż mapy, ale też poruszę: 27. Zakaz sojuszu między ludźmi a SCP, nie dotyczy SCP-999. Na #3 SCP nie ma sposobu na zniszczenie Gate A/B, więc brak sojuszy kładzie ich w beznadziejnej sytuacji...
 13. Mój pomysł został trochę źle zrozumiany, założenie było takie że zalicza się on jak normalna klasa D w ich respie, jak Dyrektor Placówki w MTF. Nie wpływał by on w żadnym stopniu na ilość SCP, bo byłby liczony tak jak: klasa D/Weteran klasy D/Zainfekowany klasy D tylko byłby 1 na grę. Nie posiadałby nic poza chatem (w zamian za chat miałby te 80hp), bo jest liczony jako klasa D nie SCP... Takie było moje założenie...
 14. Jestem na tak. Nie widziałem jeszcze nowej mapy, bedzie śmiesznie
×
×
 • Create New...