Skocz do zawartości

Akise

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  226
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Akise

 1. Akise

  Tło forum

  hej, przychodzę z propozycją odnośnie tych oto zdjęć w tle forum: co gdyby otworzyć temat w którym ludzie proponują zdjęcia które powinny zostać tam dodane (przed tym trzeba podać wymiary ;/) lub udostępnić użytkownikom samodzielne dodawanie takowych zdjęć "tylko dla siebie"?
 2. Akise

  LOGO

  kompletnie nie pasuje imho, zobaczymy jak wyjdzie na końcu.
 3. Akise

  [Skarga] ➽HappyTwist☆ Koperek

  po obejrzeniu całego demka, gdybym był bardzo niemiły to całemu serwerowi by się oberwało poza może 4 osobami, ale jako, że HappyTwist był prowodyrem ogólnego syfu obecnego na serwerze, zostanie ukarany za notoryczne namawianie, cwaniakowanie oraz obrazę. Za to Koperkowi dostanie się tylko za namawianie. Taka mała adnotacja do HappyTwista o ile czytasz forum (jeśli nie to osobiście go o tym poinformuje na serwerze). Serwer to nie obora w której możesz sobie pluć na każdego i go obrażać, jeśli tak bardzo emocjonuje Cie gra to nie wylewaj swojej frustracji na serwerze, bo się z nim niestety pożegnasz. HappyTwist 2 dni silence (co dosłownie kilka sekund cwaniakował, namawiał na czacie pisanym i głosowym, obrażał ludzi tylko dlatego, że zabili go w grze komputerowej(XDDD)) Koperek 12 godzin silence (jedynie cwaniakowanie i namawianie na obu czatach)
 4. Akise

  Tło forum

  kolejne (XDDD)
 5. Akise

  Tło forum

  Take typy ode mnie No i to jeszcze :). . . . . A teraz specjalnie z dedykacją dla @Remzo 100% powiązane ze strefą, imo powinno być domyślne XD
 6. Akise

  Skarga

  zamiast pisać skargi lepiej poczytaj pierwszy lepszy poradnik "jak prowokować" bo od długiego czasu się starasz, ale wyżej niż w przedszkolu raczej Ci nie wyjdzie.
 7. Akise

  [ban] ☭☢samotny STALKER☢☭ Breach 1

  ja tylko pragnę napisać, że samym nickiem łamiesz regulamin Breacha oraz forum. Wydaje mi się, że owym sierpem i młotem nie udostępniasz loga swojego zakładu rzemieślniczo-rolniczego.
 8. Akise

  Chatbox vs. Discord

  gdzie sam jestem fanem Discorda, gdyż jest stokroć lepszy od teamspeaka, czy to pod walorem estetycznym, czy funkcjonalnym, to nie mogę powiedzieć, że Titan jest godnym zamiennikiem starego dobrego ShoutBoxa. Często aby zobaczyć, czy przyszły nowe wiadomości trzeba było odświeżać stronę, lub wchodzić bezpośrednio na Discorda, ponieważ Titan "gubił" wiadomości. Nie pasował kompletnie do stylu forum, wyglądał jakby był przyklejony na ślinę tak aby cokolwiek było. Jedynym plusem chyba były emotki, ale wierzę, że na SB też da się takowe wgrać ;). #TEAMSB
 9. Akise

  Opinie o serwerze.

  chyba znów pniemy się w górę
 10. Akise

  Wracamy do żywych

  może to i nie błąd, ale skoro powstał ten post to mogę to napisać w końcu XD po co wrzucony jest na forum cały teamspeak, tak nieładnie przedłużając forum. Nie można go zrobić tak jak z discordem(małe okienko z możliwością przesuwania w górę i w dół)?
 11. Akise

  SUMMER SALE 2018

  ja już kupiłem Slay The Spire i powiem wam, że bardzo przyjemna gierka, za niedługo kupię jeszcze jakieś Hirołsy i może wieśka bo nie grałem na komputerze.
 12. Akise

  SUMMER SALE 2018

  Cześć Chwalcie się co kupiliście albo macie zamiar kupić na obecnej przecenie, bo ja na razie mam w planach tylko Slay The Spire i w sumie kupiłbym coś jeszcze ;/
 13. Akise

  Darmowe gry na platforme Steam

  Shadowrun Returns Deluxe na Steama za darmo w Humble https://lowcygier.pl/darmowe/shadowrun-returns-deluxe-na-steama-za-darmo-w-humble-store/
 14. Akise

  Wracamy do żywych

  GT Army opętało
 15. Akise

  Serwer minecraft

  JourneyMap nie byłby lepszy? @DragonFly
 16. Akise

  Serwer minecraft

  useless mod. Minecraft na modach jest nudniejszy niż vanilla imo.
 17. Akise

  Serwer minecraft

  po co lucky blocki? ;--;
 18. Akise

  Serwer minecraft

  1.12.2!!
 19. Akise

  Serwer minecraft

  zagrałbym czysty survival bez żadnych modów
 20. Akise

  Serwer minecraft

  chętnie zagram
 21. Akise

  Usunięcie ostrzeżeń

  ta, tylko na czerwono nie piszcie nie mając admina bo odrazu warna dostaniecie X D pomysł fajny, osoby którym już kilka lat te warny zachodzą kurzem i biją po oczach odwiedzając swój profil powinny mieć je zdjęte.
 22. Akise

  [Ban] rzuf

  chyba 100 XDD ogólnie to rzuf nigdy nie robił większych problemów od innych i nigdy nie byłem zmuszony dać mu kary większej niż mute na 10 minut więc jestem za skróceniem karki, bo jestem raczej zdania, że nie chce dla serwera źle miałeś napisać 1 czerwca odwołanie Tyy..
 23. Akise

  Minecraft strefygier

  kupiłem właśnie nowe premium, bo do starego nie pamiętałem pasów i chętnie pograłbym na strefowskim serwerze MC <:
 24. Akise

  [skarga] Jesus; nonejm

  a kto wam powiedział, że punkt "polecenia należy wykonywać najszybszą drogą[...]" liczy się tylko do zmiany stanowiska? miałeś iść pod drzewo a następnie się na nie patrzeć (z tego co przeczytałem ze strony obu stron). Skoro miałeś iść do drzewa NAJSZYBSZYM tempem to musiałeś iść w jego stronę w linii prostej skierowany twarzą do owego drzewa, jak już się przy nim znalazłeś miałeś patrzeć się na drzewo, skoro się obróciłeś to nie wykonałeś polecenia. Zastanawia mnie bardzo kiedy ludzie tacy jak wy, panowie @Rider i @Heroes zaczniecie rozumieć, że gracie na serwerze 4Fun. Jestem pewien, że jeśli spokojnie wyjaśnilibyście sprawę to wszystko zakończyłoby się polubownie na serwerze, ale znając was zaczęliście naskakiwać na CT z tym swoim tonem "a wy gnoje to ja tu jestem starym wyjadaczem zrobiłeś fk i wpisuj killa gnoju". Wasze podejście do tego serwera pozostawia wiele do życzenia. Wszędzie tylko szukacie momentu w którym zabłyśniecie swoją inteligencją/znajomością regulaminu tworząc post przepełniony "trudnymi" wyrazami przyklaskując sobie nawzajem. C 0 0 L podejście.
 25. Akise

  Jaka to gra?

  The Escapists
×