Jump to content

bartosz.korz

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About bartosz.korz

 • Rank
  Początkujący poster

Metody kontaktu

 • Skype
  bartosz.korz

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:140492356
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Polski
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

677 profile views
 1. bartosz.korz

  [TTT] LupoFajnie

  Witam, przejdę od razu do rzeczy - Nie rozpisałeś się zbytnio, wiek ostro poniżej preferowanego, co jest dużym minusem, ale za to twoje konto nie było banowane, oraz raczej jesteś graczem, który dobrze zna regulamin. Teoretycznie mając 11 lat masz więcej czasu, który możesz poświęcić na serwer, co na pewno jest plusem. Jesteś również dosyć rozpoznawalny. Mimo wszystko niestety jestem na NIE. Poczekaj jeszcze te chociaż te dwa lata, a wtedy prawdopodobnie zmienię zdanie. Oczywiście życzę powodzenia.
 2. bartosz.korz

  Propozycje piosenek na zakończenie rundy

  Wygrana innocentów: -od 1:54 do 2:09 Wygrana Traitorów: -od 0:58 do 1:13 - to już pewnie było, ale nadal wymiata
 3. bartosz.korz

  Mapy do Dodania

  Proponuję zmianę mapy ttt_mc_mineshaft na ttt_mc_mineshaft_verme. W tej drugiej została naprawiona sprawdzarka. Link: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1538370667&searchtext=ttt+mc+mineshaft+verme
 4. bartosz.korz

  Serwer minecraft

  Jak powstanie serwer to można zagrać.
 5. bartosz.korz

  Ban ShadowPlay

  @ShadowPlay porównaj sobie swoje odwołanie z odwołaniem Zuwala: Ps. Wiem, że on zrobił co innego.
 6. bartosz.korz

  Ban ShadowPlay

  @ShadowPlay I tak powinieneś się cieszyć, że to ban tylko na 2 lata. Mówisz, że chcesz się poprawić, ale jakoś po twoim odwołaniu tego nie widać. Widziałem wiele dobrych odwołań, po których przeczytaniu wiedziałem, że gracz faktycznie się poprawił, a tutaj tego nie widzę. Tak jak już Tomislav wspomniał, decyzja należy do Szisza.
 7. bartosz.korz

  Ban ShadowPlay

  @ShadowPlay nie pokazujesz nic tym odwołaniem, przeprosiny są raczej z konieczności niż z chęci poprawy. Dodam jeszcze, że tak jak już wiele osób napisało powinien być perm za napisanie cyt. ,,Jebać szisza'' ok. 40 razy. Ja osobiście jestem za zostawieniem bana na minimum rok.
 8. Osobiście popieram @D.ツ, zabicie kogoś bronią palną czy propem to jest to samo. Gdyby cię zepchnęli do przepaści @Hunter to też byś wkurzył i co, robiłbyś temat o większej karze za popychania? Bez sensu. Według mnie po prostu niech administracja zwiększy ilość slay'i za zabicie afk'ów i tyle.
 9. bartosz.korz

  [TTT] Świąteczna Bułka

  Może gdybyś lepiej napisał podanie, to dałbym ci TAK, ale niestety jestem na NIE
 10. bartosz.korz

  Złote myśli TTT

  Tomislav added 3 autoslays to Panbananek with the reason : 'Chodzenie z lokomotywą'
 11. bartosz.korz

  [BAN] Niunek

  Popieram.
 12. bartosz.korz

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Ostatnio na serwerze TTT Kyle miał akcję miesiąca: Kyle(detektyw) - Dobra wziąłem to dna Kyle(detektyw) - Chyba bartosz.korz go zabił bartosz.korz(innocent) - Były kredyty? Podaje Kyle ciało a on nagle strzela we mnie pół magazynka i mnie zabija. Ciało, z którego Kyle wziął dna to było ciało traitora
 13. bartosz.korz

  [TTT] Bartosz.Korz

  Masz rację, jednak teraz to nie ma sensu, spróbuję za rok. Proszę o zamknięcie tematu i odrzucenie tego podania.
 14. bartosz.korz

  [TTT] Bartosz.Korz

  Nie, na serwerze nie jest za ''zielono''(ok. Pół dnia jest jakiś operator /administrator, a drugie pół sami gracze).
 15. bartosz.korz

  [TTT] Bartosz.Korz

  1. Wiek (preferowany >= 16) = 14 2.Adres e-mail = [email protected] 3. Steam id : STEAM_0:0:140492356 , profil steam : https://steamcommunity.com/id/bartoszkorz , Gametracker: http://www.gametracker.com/player/Bartosz.Korz/193.110.121.77:27015/ oraz Sourcebans : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=bartosz.korz&Submit=Search 4. Czy byłeś kiedyś adminem? W garry's modzie niestety jeszcze nie , ale znam podstawowe komendy. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG? Ponieważ często dużo osób łamie regulamin pod nieobecność admina mimo zwracanych przeze mnie uwag, a potem sobie uciekają jakby nigdy nic. Wiem, mój wiek jest o 2 lata mniejszy od preferowanego,ale przez to mogę być bardziej aktywny niż inni operatorzy, dzięki czemu na serwerze zapanuje większy porządek. Jedyny minus to brak mikrofonu ,ale to raczej nie jest wielkim problemem. Moją zaletą do bycia operatora jest również to , że znam regulamin , pomagam graczom , mam prawie 300 godzin na serwerze oraz nie mam żadnych banów (nie licząc KB). Ps.Wiem, że rekrutacja zamknięta, ale warto spróbować.
×