Jump to content

bartosz.korz

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About bartosz.korz

 • Rank
  Początkujący poster

Metody kontaktu

 • Skype
  bartosz.korz

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:140492356
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Polski
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

893 profile views
 1. bartosz.korz

  <TTT> Degenerate

  Dzień dobry, Tomislav jest weteranem strefowego TTT, dlatego też jest rozpoznawalny, bardzo dobrze zna regulamin oraz ma duże doświadczenie w byciu operatorem/administratorem. Miał w przeszłości wiele mniejszych lub większych problemów na strefie, ale wydaje mi się, że wyciągnął z nich wnioski i się poprawił. W moim odczuciu Tomislav jest osobą godną zaufania, która pozytywnie wpłynie na rozwój strefy gier, dlatego też jestem na TAK.
 2. bartosz.korz

  <TTT> RUdY

  Dobry wieczór, RUdY jest starym graczem, aktualnie jednym z najaktywniejszych, nie ma z nikim problemów, jest kulturalny i przestrzega regulaminu. Pomaga również innym graczom, dlatego też jestem na TAK.
 3. bartosz.korz

  Darmowe gry

  Niestety nie na steam'a, ale zawsze dla tych co jeszcze nie mają GTA: San Andreas: https://lowcygier.pl/darmowe/grand-theft-auto-san-andreas-za-darmo-z-okazji-premiery-rockstar-games-launcher/
 4. bartosz.korz

  Analiza zabawowo-statystyczna

  Bardzo fajna inicjatywa, czekam na wersję dotyczącą mapek oraz liczę na drugą część :P.
 5. Chyba się zalicza:
 6. bartosz.korz

  Propozycje piosenek na zakończenie rundy

  1. Win T od 0:50 do 1:04: 2. Win T od 0:45 do 1:00: 3. Win T od 0:51 do 1;06: 4. Win innocent'ów od 1:22 do 1:36: 5. I tu nie wiem czy dać do inno czy do timout'u tego klasyka. Od 1:01 do 1:16: 6. Timeout od 2:15 do 2:30
 7. bartosz.korz

  Mapy do Dodania

  1. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1766150425 = Mamy tu sekret, t oraz tester, mapa jest bardzo świeża (z 10 czerwca 2019 roku), przyjemny mroczny klimacik. 2. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1754403970 = Wyjątkowa mapa, ponieważ jesteśmy tutaj więksi od budynków, możemy również rzucać autami, niestety mapka jest dosyć mała. 3. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1753383592 = Wiele sekretów, pułapki dla zdrajców, tester, t-roomy, łódeczka, mapka ma kształt wyspy, również trochę mała. 4. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1702418190 = Zauważyłem, że gracze na serwerze lubią klockowe mapki, więc oto właśnie jedna z nich. Mapa ma również traitor room oraz tester.
 8. Od niepamiętnych czasów anty-pompiarze byli gnębieni przez pompiarzy, przez co ci pierwsi musieli żyć w ukryciu. Ci drudzy natomiast siali strach i spustoszenie wśród swoich wrogów, szczególnie na długi dystans, dzięki broni, która nie wymagała ani trochę umiejętności-pompie. Tak naprawdę cała historia świata opiera się właśnie na tej odwiecznej wojnie. Pompiarze, po licznych wygranych z anty-pompiarzami postanowili założyć państwo, które nazwali Rzymem. Na cześć pompy nazwali nawet jedno miasto ,,Pompeje". Nikt nie mógł się im przeciwstawić. Byli coraz silniejsi. Wieki mijały, a pompiarze niszczyli przeciwników jednego po drugim. Postanowili odłączyć się od Rzymu(475 r. n.e., rok później Starożytny Rzym upadł) i zacząć podróżować po świecie, aby znaleźć nowych przeciwników. Po kilkunastu wiekach wędrówki postanowili osiedlić się w Polsce, gdzie stoczyli jedną z najważniejszych bitew z anty-pompiarzami, czyli Bitwę pod Grunwaldem(1410 r.), w której po raz pierwszy od dawna udało się wygrać anty-pompiarzom. Po tej porażce pompiarze postanowili przyłączyć się do Strefy Gier, ponieważ mieli tam silnego sprzymierzeńca, który poprzysiągł, że za wszelką cenę zrobi pompy jeszcze silniejsze(Wachu). Był on wybitnym naukowcem(technikiem TTT) strefy i ciągle uszkadzał bronie, które mogły zagrozić pompie(pamiętny nerf deagle 2018r. oraz inne pomniejsze nerfy). Aczkolwiek anty-pompiarze nie poddali się. Zaszyli się w Polsce i obserwowali pompiarzy z ukrycia, natomiast ci powoli niszczyli społeczność Strefy Gier, przez co coraz mniej osób widzi jakąkolwiek szansę na wygranie tej walki. Anty-pompiarze nie mogli dłużej czekać. Postanowili wyjść z ukrycia i raz na zawsze rozprawić się z pompiarzami. Ta walka trwa do dziś. Historia prawdziwa w 100%. Jeżeli chcesz pomóc rozprawić się z pompiarzami to dołącz tutaj: https://steamcommunity.com/groups/jebacpompiarzy Proszę aby, pompiarze nie edytowali posta. Ps. Post napisany w celach humorystycznych, nie ma na celu nikogo obrazić.. Ps.2.Post dotyczy tego, co aktualnie dzieje się na serwerze, czyli ,,walki" dwóch grup.
 9. bartosz.korz

  [TTT] LupoFajnie

  Witam, przejdę od razu do rzeczy - Nie rozpisałeś się zbytnio, wiek ostro poniżej preferowanego, co jest dużym minusem, ale za to twoje konto nie było banowane, oraz raczej jesteś graczem, który dobrze zna regulamin. Teoretycznie mając 11 lat masz więcej czasu, który możesz poświęcić na serwer, co na pewno jest plusem. Jesteś również dosyć rozpoznawalny. Mimo wszystko niestety jestem na NIE. Poczekaj jeszcze te chociaż te dwa lata, a wtedy prawdopodobnie zmienię zdanie. Oczywiście życzę powodzenia.
 10. bartosz.korz

  Propozycje piosenek na zakończenie rundy

  Wygrana innocentów: -od 1:54 do 2:09 Wygrana Traitorów: -od 0:58 do 1:13 - to już pewnie było, ale nadal wymiata
 11. bartosz.korz

  Mapy do Dodania

  Proponuję zmianę mapy ttt_mc_mineshaft na ttt_mc_mineshaft_verme. W tej drugiej została naprawiona sprawdzarka. Link: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1538370667&amp;searchtext=ttt+mc+mineshaft+verme
 12. bartosz.korz

  Serwer minecraft

  Jak powstanie serwer to można zagrać.
 13. bartosz.korz

  Ban ShadowPlay

  @ShadowPlay porównaj sobie swoje odwołanie z odwołaniem Zuwala: Ps. Wiem, że on zrobił co innego.
 14. bartosz.korz

  Ban ShadowPlay

  @ShadowPlay I tak powinieneś się cieszyć, że to ban tylko na 2 lata. Mówisz, że chcesz się poprawić, ale jakoś po twoim odwołaniu tego nie widać. Widziałem wiele dobrych odwołań, po których przeczytaniu wiedziałem, że gracz faktycznie się poprawił, a tutaj tego nie widzę. Tak jak już Tomislav wspomniał, decyzja należy do Szisza.
 15. bartosz.korz

  Ban ShadowPlay

  @ShadowPlay nie pokazujesz nic tym odwołaniem, przeprosiny są raczej z konieczności niż z chęci poprawy. Dodam jeszcze, że tak jak już wiele osób napisało powinien być perm za napisanie cyt. ,,Jebać szisza'' ok. 40 razy. Ja osobiście jestem za zostawieniem bana na minimum rok.
×