Jump to content

DraziV

Świeżak
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DraziV

  1. Witaj Doritos, Zostałeś wyrzucony z administracji mojego serwera z powodu, iż to TY spiskowałeś przeciwko nam. Chciałeś skłócić administrację z zarządem oraz administrację z administrację. Może i pomogłeś nam trochę z serwerem, lecz podczas swojej nieobecności pisałeś do mnie pytanie typu: "Serwer jeszcze nie upadł?"[1], zacząłem myśleć, że chcesz rozwalić nam serwer. No cóż, nie myliłem się. Moje podejrzenia padły już po twoich słowach: "zazwyczaj gdzieś gdzie byłem adminem, serwer padał po jakimś czasie"[1], wtedy wiedziałem już że coś mi tu nie gra. Następnie zacząłeś pisać do innych administratorów mojego serwera, by skłócić ich z innymi bądź z nami. Na nasze szczęście, jeden z nich SPRZEDAŁ CIĘ wysyłając nam screeny rozmowy twojej z nim[2]. Po tym postanowiliśmy, że już szansy dla Ciebie nie ma. Wyrzuciliśmy Cię z naszej administracji po czym zbanowaliśmy, bo zostałeś zwykłym szkodnikiem. Z pozdrowieniami Marcin, Director of the Agency. O co chodzi z liczbami? Mała legenda: [1] -> cytaty nie są przepisane w stu procentach, to jest tylko imitacja słów, która była napisana na prawdę, ująłem to inaczej w słowach. [2] -> Nie chcę przytaczać nicków, bo jest to tutaj zbędne.
  2. A otóż przeszkadza, gdyż już wcześniej miałem spam o tym, iż mnie obserwują a tu beng nie zauważyłem że MTF koło mnie jest, przez chwilę tylko mi mrugnęło.
  3. Witam, otóż dziś miałem dwa bugi związane z jednym itemem. Otóż SMAV Ultimate pokazuje czy ktoś np. jest szpiegiem itp. po wzięciu tej "broni" do ręki zaczęło mi pokazywać, że znaleziono Obserwatorów (SS:) Tak jak widać.. "Obserwator detected". Drugim bugiem jest to, iż gdy ma się go w ręcę to postacie znikają. Niestety do tego nie zrobiłem screena. Pozdrawiam, Marcin.
×
×
  • Create New...